Увага!

1. Усі наші роботи пройшли захист і отримали високу позитивну оцінку


.

2. Зателефонувавши за телефонами: 80505603140, 80673126507 (Микола) або написавши лист studentamua (собачка) mail.ru, ви отримаєте абсолютно достовірну і оперативну відповідь на ваші запитання.

3. Ви можете замовити цілу або тільки частину роботи:
- реферат - від 50 грн.
- контрольна - від 60 грн.
- курсова - від 200 грн.
- дипломна - від 500 грн.

4. За мінімальну доплату можуть бути внесені оперативно оновлення або переробки під ваші вимоги. Вартість доплати залежить від об'єму необхідного доопрацювання або переробки.

В рамках всіх доопрацювань і переробок дається ГАРАНТІЯ.

Автореферати Оплата
Замовити
Контакти
Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas

Besucherzahler rusian brides
счетчик посещений
web clocks relojes webs
Contatore
Besucherzahler ukrainian girls
website counter
Besucherzahler russian marriage
contatori per blog
contadores de visitas mail order brides
contatori per blog
besucherzahler contador de visitas
Contatore per sito


Форма заказа работ временно не работает. Если вы хотите купить какую-то работу, тогда просто отправьте СМС на номер 0505603140 или 0673126507 с вашим e-mail и ID номером работы (или темой).

На ваш e-mail вы получите варианты оплаты и, после её осуществления, работа будет отправленна вам в самые короткие строки.

Если возникнут вопросы, набирайте 0505603140 или 0673126507 (с 09:00-21:00)


Проблеми державного регулювання страхової діяльності в Україні

Дисципліна:

Страхування

Ключові слова роботи:

страхової, політики, державного

ID роботи:

4406

Вид роботи:

Курсова

План:

ВСТУП           3
Розділ 1. Науково-теоретичні основи аналізу державного регулювання страхової діяльності в сучасній економіці        6
1.1. Суть страхування як економічна категорія     6
1.2. Місце та роль державних інститутів у формуванні й регулюванні страхового ринку      8
1.3. Міжнародний досвід організації та здійснення нагляду за страховою діяльністю 10
Розділ 2. Організація та здійснення державного регулювання страхової справи в Україні    12
2.1. Організаційно-правова база функціонування в Україні органу державного нагляду за страховою діяльністю      12
2.2. Особливості та напрями здійснення державної політики у сфері страхування     13
2.3. Основні методи та інструменти державного регулювання страхової діяльності в Україні          17
Розділ 3. Проблеми та напрями вдосконалення державного регулювання страхової діяльності в Україні  20
3.1. Вдосконалення системи державного регулювання вітчизняного страхового ринку та державної політики у сфері страхування     20
3.2. Деякі аспекти з досвіду регулювання страхового бізнесу у розвинених країнах   23
ВИСНОВКИ  26
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ         29
ДОДАТКИ     31

Інтервал:

1,5

Ваше ім'я:
Ваш контактний телефон:
E-mail:
Тема та ID роботи:
Кількість сторінок:

31

Рік написання:

2010

Ціна:

за доплату ця робота може бути оперативно оновлена. Зв'яжіться із нами КОНТАКТИ

За роботу - Проблеми державного регулювання страхової діяльності в Україні

натисніть

Для отримання паролю відкриття документа зробіть оплату будь-яким із нижче перерахованих способів і зателефонуйте нам

Після оплати напішіть на адресу studentamua@mail.ru і вкажіть ID роботи за яку ви перерахували кошти
Інші варіанти: 1) Переказ грошей із будь-якого відділення банку на розрахунковий рахунок; 2) переказ грошей на картку у будь-якому відділенні Приватбанку; 3) Переказ грошей через термінали «IBOX» - автомати миттєвої сплати у магазинах, супермаркетах і т.д.; 4) Оплата поповненням мобільного телефону або дивіться детально як отримати роботу за 10 хвилин!

 

"страхування", на думку західних філологів, має латинське походження. В основі його - слова "securus" і "sine сига", які означають "безтурботний". Отже, страхування відбиває ідею застереження, захисту та безпеки. У багатьох слов'янських мовах, у тому числі й в українській, виникнення терміна "страхування" пов'язують зі словом "страх".
У фаховій літературі етимології слова "страхування" також приділено значну увагу. Проте єдиної думки з цього питання не існує.
Аналіз опублікованих визначень поняття "страхування" показує, що кожне з них уточнює або доповнює попередні, залишаючи без змін їх основу.
Офіційне тлумачення цього терміна в Україні наведено в Законі "Про страхування": "Страхування - це вид цивільно-правових відносин щодо захисту майнових інтересів громадян та юридичних осіб у разі настання певних подій (страхових випадків), визначених договором страхування або чинним законодавством за рахунок грошових фондів, що формуються шляхом сплати громадянами та юридичними особами страхових платежів (страхових внесків, страхових премій) та доходів від розміщення коштів цих фондів".
У Законі зафіксовано головні елементи, що формують поняття страхування. Це, насамперед, мета страхування - захист майнових інтересів фізичних і юридичних осіб. Наголошується, що захист забезпечується на випадок конкретних подій, перелік яких зафіксовано в чинному законодавстві або страхових договорах. Виокремлюються джерела грошових коштів, що є ресурсами для страхових виплат.
Водночас ретельне вивчення поняття страхування і зіставлення різних його тлумачень, які містяться в наукових працях, показують, що офіційне визначення терміна дещо перевантажене правовими аспектами.
Страхування є, насамперед, системою економічних відносин між конкретними суб'єктами господарювання, де, з одного боку, діють страхувальники, а з іншого - страховики. Важливою передумовою застосування страхування є майнова самостійність суб'єктів господарювання і їхня зацікавленість у переданні відповідальності за наслідки ризику спеціалізованим формуванням.
Чим ця зацікавленість більша, тим і потреба у страхуванні вища. Саме в такій площині страхування розглядається у працях учених багатьох країн ринкової орієнтації. Поняття страхування є неповним і тоді, коли воно не передбачає надійності і превентивного спрямування захисту.
З урахуванням щойно сказаного можна дати таке визначення поняття "страхування":
Страхування - це двосторонні економічні відносини, які полягають у тому, що страхувальник, сплачуючи грошовий внесок, забезпечує собі (чи третій особі) у разі настання події, обумовленої договором або законом, суму виплати з боку страховика, який утримує певний обсяг відповідальності і для її забезпечення поповнює та ефективно розміщує резерви, вживає превентивні заходи, спрямовані на зменшення ризику, а при потребі перестраховує частину своєї відповідальності.
Страхування як економічне явище існує багато століть. Його економічна природа має багатоаспектний прояв, а різноманітність відносин, що виникають у страхуванні, потребує його чіткої класифікації. Класифікація за об’єктами, на думку дисертанта, є визначальною у страховій діяльності, оскільки передбачає виокремлення галузей та видів страхування (тобто так званих страхових продуктів), які можна придбати на ринку страхування, забезпечуючи надійний захист найрізноманітніших інтересів.

Відповідно до класифікації за об’єктами, яку підтримує більшість сучасних вітчизняних науковців, є три галузі страхування: майнове, особисте та страхування

Бігдаш В.Д. Страхування. - К.: МАУП, 2006. – С. 24.

Шахов В.В., Ахвледиани Ю.Т. Страхование. - М.: Юнити, 2007. – С. 15-16.

Менеджмент організації страхового бізнесу в Україні
Особливості страхування майна юридичних осіб та його розвиток на Україні
Проблеми державного регулювання страхової діяльності в Україні
СОЦІАЛЬНА ПОЛІТИКА УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ В ПЕРІОД РЕФОРМ І ЗАВДАННЯ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ
СТРАХУВАННЯ
СТРАХУВАННЯ - ЙОГО ВИДИ І РОЗВИТОК В УКРАЇНІ


*Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за зміст і достовірність матеріалів, а також наслідки, які можуть виникнути унаслідок їх використання. Дані, що стосуються конкретних підприємств, імена є вигаданими, будь-який збіг - випадковий.
stydentam.org.ua © 2009-2015
KMindex Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
page views
TOPlist