Увага!

1. Усі наші роботи пройшли захист і отримали високу позитивну оцінку


.

2. Зателефонувавши за телефонами: 80505603140, 80673126507 (Микола) або написавши лист studentamua (собачка) mail.ru, ви отримаєте абсолютно достовірну і оперативну відповідь на ваші запитання.

3. Ви можете замовити цілу або тільки частину роботи:
- реферат - від 50 грн.
- контрольна - від 60 грн.
- курсова - від 200 грн.
- дипломна - від 500 грн.

4. За мінімальну доплату можуть бути внесені оперативно оновлення або переробки під ваші вимоги. Вартість доплати залежить від об'єму необхідного доопрацювання або переробки.

В рамках всіх доопрацювань і переробок дається ГАРАНТІЯ.

Автореферати Оплата
Замовити
Контакти
Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas

Besucherzahler rusian brides
счетчик посещений
web clocks relojes webs
Contatore
Besucherzahler ukrainian girls
website counter
Besucherzahler russian marriage
contatori per blog
contadores de visitas mail order brides
contatori per blog
besucherzahler contador de visitas
Contatore per sito


Форма заказа работ временно не работает. Если вы хотите купить какую-то работу, тогда просто отправьте СМС на номер 0505603140 или 0673126507 с вашим e-mail и ID номером работы (или темой).

На ваш e-mail вы получите варианты оплаты и, после её осуществления, работа будет отправленна вам в самые короткие строки.

Если возникнут вопросы, набирайте 0505603140 или 0673126507 (с 09:00-21:00)


Завдання податкової міліції у ході виявлення та розслідування

Дисципліна:

Податкове право

ID роботи:

4076

Вид роботи:

Контрольна

План:

ВСТУП           3
1. Етапи формування податкової міліції України  4
2. Структура податкової міліції        8
3. Повноваження податкової міліції           11
4. Права податкової міліції у ході виявлення та розслідування   14
ВИСНОВОК  18

ВИКОРИСТАНА ЛІТЕРАТУРА     20

Інтервал:

1,5

Ваше ім'я:
Ваш контактний телефон:
E-mail:
Тема та ID роботи:
Кількість сторінок:

20

Рік написання:

2010

Ціна:

30 грн.

натисніть

Для отримання паролю відкриття документа зробіть оплату будь-яким із нижче перерахованих способів і зателефонуйте нам

Після оплати напішіть на адресу studentamua@mail.ru і вкажіть ID роботи за яку ви перерахували кошти
Інші варіанти: 1) Переказ грошей із будь-якого відділення банку на розрахунковий рахунок; 2) переказ грошей на картку у будь-якому відділенні Приватбанку; 3) Переказ грошей через термінали «IBOX» - автомати миттєвої сплати у магазинах, супермаркетах і т.д.; 4) Оплата поповненням мобільного телефону або дивіться детально як отримати роботу за 10 хвилин!

 

Створення податкової міліції ДПА України нерозривно пов’язано зі становленням державної податкової служби України.
З перших днів незалежності України актуальним постало питання щодо стабільної податкової політики. Запровадження податкової політики було покладено на податкову службу України, утворену 1 липня 1990 р. згідно з Постановою Ради Міністрів у складі Міністерства фінансів.
4 грудня 1990 року було прийнято Закон України “Про державну податкову службу в Україні”, що визначив статус державної податкової служби, її функції і правові основи діяльності.
З часом статус державної податкової служби вже не відповідав рівню ринкових відносин у країні, у зв’язку з чим виникла нагальна потреба у підсиленні ролі податкової служби в питаннях забезпечення стабільного надходження податків і інших платежів до бюджетів всіх рівнів.
У 1994 році в системі Міністерства внутрішніх справ України було створено підрозділи по боротьбі з кримінальним приховуванням прибутків від оподаткування.
Згідно з указами Президента України від 22 серпня та 30 жовтня 1996 р. ці підрозділи (4700 штатних одиниць) передано у підпорядкування Державної податкової адміністрації України і на їх базі створено податкову поліцію.
5 лютого 1998 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про внесення змін і доповнень до Закону України “Про державну податкову службу в Україні”», яким у складі органів державної податкової служби створено податкову поліцію.
Новим Кримінальним кодексом України розширено підслідність слідчих податкової міліції за основними статтями з двох (801 приховування валютної виручки та 1482 ухилення від сплати податків, зборів, інших обов’язкових податків) до семи: ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів), ст. 207 (ухилення від повернення виручки в іноземній валюті), ст. 208 (незаконне відкриття або використання за межами України валютних рахунків), ст. 209 (легалізація (відмивання) грошових коштів та іншого майна, здобутих злочинним шляхом) ст. 212. (ухилення від сплати податків, зборів, інших обов’язкових платежів), ст. 216 (незаконне виготовлення, підроблення, використання або збут незаконно виготовлених, одержаних чи підроблених марок акцизного збору чи контрольних марок), ст. 218. (фіктивне банкрутство). Якщо під час розслідування цих злочинів будуть встановлені злочини, передбачені ст. 191, 192, 200, 201, 202, 203, 205, 213, 215, 219, 220, 221, 222, 255, 358, 364, 366, 367 Кримінального кодексу України, вчинені особою, стосовно якої ведеться слідство, або іншою особою, якщо вони пов’язані зі злочинами, вчиненими особою, щодо якої ведеться слідство, вони розслідуються слідчими податкової міліції.
Цим Законом оперативні підрозділи податкової міліції визнані суб’єктами Закону України “Про оперативно-розшукову діяльність”.
Підрозділи по боротьбі з корупцією в органах державної податкової служби включено до переліку органів, які здійснюють боротьбу з корупцією і визначено статтею 4 Закону України “Про боротьбу з корупцією”.
Завдання та функції податкової міліції. Закон “Про державну податкову службу в Україні” визначає такі завдання податкової міліції:

  • запобігання злочинам та іншим правопорушенням у сфері оподаткування, їх розкриття, розслідування та провадження у справах про адміністративні правопорушення;
  • розшук платників, які ухиляються від сплати податків, інших платежів;
  • запобігання корупції в органах державної податкової служби та виявлення її фактів;
  • забезпечення безпеки діяльності працівників органів державної податкової служби, захисту їх від протиправних посягань, пов’язані з виконанням службових обов’язків.

Згідно з Указом Президента України “Про додаткові заходи щодо посилення боротьби з приховуванням неоподаткованих доходів, а також відмиванням доходів, одержаних незаконним шляхом” від 22.06.2000 р. на податкову міліцію покладено завдання здійснення комплексу заходів щодо боротьби з приховуванням неоподаткованих доходів, незаконним переміщенням за кордон неоподаткованих капіталів і “відмиванням” доходів, отриманих незаконним шляхом.
Згідно з Законом України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення боротьби з незаконним виробництвом та обігом спирту етилового, коньячного, плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів” від 20 квітня 2000 р. на податкову міліцію покладено завдання щодо боротьби з незаконним обігом алкогольних напоїв та тютюнових виробів.
Структура податкової міліції та її розвиток. Законом “Про державну податкову службу в Україні” визначено структуру податкової міліції:

  • Головне управління податкової міліції ДПА України;
  • Слідче управління податкової міліції ДПА України;
  • Управління по боротьбі з корупцією в органах державної податкової служби ДПА України;
  • управління податкової міліції, слідчі відділи податкової міліції, відділи по боротьбі з корупцією і безпеки в органах податкової служби відповідних державних податкових адміністрацій в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі;
  • відділи податкової міліції, слідчі відділення (групи) податкової міліції відповідних державних податкових інспекцій в районах, містах, районах у містах, міжрайонних та об’єднаних державних податкових інспекцій.

Податкову міліцію очолює начальник податкової міліції — Перший заступник Голови Державної податкової адміністрації України.
Відділи податкової міліції відповідних державних податкових інспекцій очолюють начальники, які одночасно є першими заступниками начальників податкових інспекцій.

З метою забезпечення виконання завдань і функцій податкової міліції, визначених законодавчо, керівництвом ДПА України постійно вживаються заходи щодо удосконалення її структури та реформування з урахуванням розвитку криміногенних процесів у сфері економіки і, зокрема, у сфері оподаткування.

Система ресурсних і рентних платежів в Україні
Завдання податкової міліції у ході виявлення та розслідування
ПОДАТКОВА СИСТЕМА УКРАЇНИ ТА НАПРЯМКИ ЇЇ ВДОСКОНАЛЕННЯ
ПОДАТКОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ ТА ЙОГО ЗМІСТ
Податковий календар підприємства. Пільги з податків для підприємства. Внутрішній податковий контроль


*Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за зміст і достовірність матеріалів, а також наслідки, які можуть виникнути унаслідок їх використання. Дані, що стосуються конкретних підприємств, імена є вигаданими, будь-який збіг - випадковий.
stydentam.org.ua © 2009-2015
KMindex Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
page views
TOPlist