Увага!

1. Усі наші роботи пройшли захист і отримали високу позитивну оцінку


.

2. Зателефонувавши за телефонами: 80505603140, 80673126507 (Микола) або написавши лист studentamua (собачка) mail.ru, ви отримаєте абсолютно достовірну і оперативну відповідь на ваші запитання.

3. Ви можете замовити цілу або тільки частину роботи:
- реферат - від 50 грн.
- контрольна - від 60 грн.
- курсова - від 200 грн.
- дипломна - від 500 грн.

4. За мінімальну доплату можуть бути внесені оперативно оновлення або переробки під ваші вимоги. Вартість доплати залежить від об'єму необхідного доопрацювання або переробки.

В рамках всіх доопрацювань і переробок дається ГАРАНТІЯ.

Автореферати Оплата
Замовити
Контакти
Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas

Besucherzahler rusian brides
счетчик посещений
web clocks relojes webs
Contatore
Besucherzahler ukrainian girls
website counter
Besucherzahler russian marriage
contatori per blog
contadores de visitas mail order brides
contatori per blog
besucherzahler contador de visitas
Contatore per sito


Форма заказа работ временно не работает. Если вы хотите купить какую-то работу, тогда просто отправьте СМС на номер 0505603140 или 0673126507 с вашим e-mail и ID номером работы (или темой).

На ваш e-mail вы получите варианты оплаты и, после её осуществления, работа будет отправленна вам в самые короткие строки.

Если возникнут вопросы, набирайте 0505603140 или 0673126507 (с 09:00-21:00)


Вільні економімічні зони та їх роль у розвитку економіки

Дисципліна:

Основи економічної теорії

Ключові слова роботи:

форми вільних економічних зон, формування вільних економічних зон

ID роботи:

4229

Вид роботи:

Курсова

План:

ВСТУП           3
Розділ 1. Види і форми вільних економічних зон 5
Розділ 2. Особливості формування вільних економічних зон на Україні          20
Розділ 3. Оцінка регіонів України з точки зору формування вільних економічних зон           25
ВИСНОВКИ  36
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ         38

ДОДАТКИ     41

Інтервал:

1,5

Ваше ім'я:
Ваш контактний телефон:
E-mail:
Тема та ID роботи:
Кількість сторінок:

42

Рік написання:

2010

Ціна:

за доплату ця робота може бути оперативно оновлена. Зв'яжіться із нами КОНТАКТИ

За роботу - Вільні економімічні зони та їх роль у розвитку економіки

натисніть

Для отримання паролю відкриття документа зробіть оплату будь-яким із нижче перерахованих способів і зателефонуйте нам

Після оплати напішіть на адресу studentamua@mail.ru і вкажіть ID роботи за яку ви перерахували кошти
Інші варіанти: 1) Переказ грошей із будь-якого відділення банку на розрахунковий рахунок; 2) переказ грошей на картку у будь-якому відділенні Приватбанку; 3) Переказ грошей через термінали «IBOX» - автомати миттєвої сплати у магазинах, супермаркетах і т.д.; 4) Оплата поповненням мобільного телефону або дивіться детально як отримати роботу за 10 хвилин!

 

ці зауваження зони можуть мати такі довгострокові переваги [2; С. 10-14]: • модернізуючий вплив їх на господарство приймаючої країни; • можливість експериментувати з політичними інструментами, які не використовувались в інших секторах економіки; • їх здатність полегшувати перехід від закритої до відкритої економіки. Будь-яка держава, що йде на утворення ВЕЗ на своїй території визначає законом порядок утворення і ліквідації, а також механізм функціонування ВЕЗ. При цьому переслідуються, перш за все загальнонаціональні, макроекономічні цілі: економічні, науково-технічні і соціальні (Рис. 1.1). Це особливо характерно для країн, що розвиваються, у яких ВЕЗ покликані сприяти прискоренню темпів економічного зростання, освоєнню нових технологій, насиченню внутрішнього ринку високоякісними товарами, тощо. Рис. 1.1. Класифікація цілей створення ВЕЗ В індустріальне розвинутих країнах створення ВЕЗ спрямовано на подолання застою в окремих галузях промисловості, банківської і страхової справи. Поряд з макроекономічними цілями створення ВЕЗ покликано вирішувати і локальні задачі окремих регіонів: • сприяти розвитку відсталих у економічному відношенні регіонів; • забезпечувати більш повну зайнятість робочої сили у ВЕЗ та прилеглих регіонах; • залучення іноземних інвестицій; • організацію у ВЕЗ таких виробництв, продукція яких могла б йти на експорт, не ущемляючи місцеві підприємства; • спільна підготовка фахівців; • спільна діяльність у галузі рекреації і туризму тощо. В економічний літературі пропонуються деякі концептуальні підходи до формування вільних економічних зон у нових державах Східної Європи. Виділяються два концептуальні підходи: а) вільні економічні зони як конкретно означені території, на які поширюється певний режим («територіальний підхід»), б) режим якій надає певні переваги фірмам, розташованим у будь якій місцевості приймаючої країни, якщо вони відповідають певним критеріям («режимний підхід»). Аргументи на користь територіального підходу полягають в тому, що він дозволяє: • концентрувати постачання дефіцитної високоякісної інфраструктури, якої немає у приймаючій країні; • можливість забезпечення дефіцитними ресурсами; • створювати адекватні адміністративні одиниці із залученням висококваліфікованого персоналу, що нелегко забезпечити при застосуванні режимного підходу. З іншого боку, режимний підхід до ВЕЗ надав можливість: • сприяти окремим видам економічної діяльності незалежно від місць їх здійснення; • забезпечувати тісний зв'язок з місцевою економікою, оскільки фірми, що отримують користь від такого режиму, уже діють переважно в місцевих умовах; • надавати іноземним фірмам право вибору місця розташування для своєї діяльності. Враховуючи сьогоднішній стан економіки країн Східної Європи, видається, що територіальний підхід до ВЕЗ більш доцільний

Властивості та економічні інтереси системи суспільства
Вільні економімічні зони та їх роль у розвитку економіки
Грошові системи їх елементи та еволюція
Державна власність її роль і місце у ринковій економіці
Державне регулювання ринку цінних паперів
Наслідки інфляції та її державне регулювання
СУСПІЛЬНЕ ВИРОБНИЦТВО
ДЕРЖАВНІ ПІДПРИЄМСТВА В УМОВАХ ЕКОНОМІЧНОЇ РЕФОРМИ
ЕКОНОМІЧНІ ЦИКЛИ
ІНФЛЯЦІЯ - СУТНІСТЬ, ПРИЧИНИ, ФОРМИ ПРОЯВУ ТА СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНІ НАСЛІДКИ. ЗАХОДИ ВПЛИВУ ДЕРЖАВИ НА ІНФЛЯЦІЙНИЙ ПРОЦЕС
МЕТОДИ РЕГУЛЮВАННЯ РИНКОВОЇ ЕКОНОМІКИ
РИНКОВА ЕКОНОМІКА - ПЕРЕВАГИ ТА НЕДОЛІКИ
СТРУКТУРА ТА ІНФРАСТРУКТУРА РИНКУ - ПОНЯТТЯ, ХАРАКТЕРИСТИКА ЇХ ОКРЕМИХ ЕЛЕМЕНТІВ
ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ВИБІР СУСПІЛЬСТВА І ЕКОЛОГІЯ
Формування ринкової інфраструктури в Україні


*Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за зміст і достовірність матеріалів, а також наслідки, які можуть виникнути унаслідок їх використання. Дані, що стосуються конкретних підприємств, імена є вигаданими, будь-який збіг - випадковий.
stydentam.org.ua © 2009-2015
KMindex Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
page views
TOPlist