Увага!

1. Усі наші роботи пройшли захист і отримали високу позитивну оцінку


.

2. Зателефонувавши за телефонами: 80505603140, 80673126507 (Микола) або написавши лист studentamua (собачка) mail.ru, ви отримаєте абсолютно достовірну і оперативну відповідь на ваші запитання.

3. Ви можете замовити цілу або тільки частину роботи:
- реферат - від 50 грн.
- контрольна - від 60 грн.
- курсова - від 200 грн.
- дипломна - від 500 грн.

4. За мінімальну доплату можуть бути внесені оперативно оновлення або переробки під ваші вимоги. Вартість доплати залежить від об'єму необхідного доопрацювання або переробки.

В рамках всіх доопрацювань і переробок дається ГАРАНТІЯ.

Автореферати Оплата
Замовити
Контакти
Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas

Besucherzahler rusian brides
счетчик посещений
web clocks relojes webs
Contatore
Besucherzahler ukrainian girls
website counter
Besucherzahler russian marriage
contatori per blog
contadores de visitas mail order brides
contatori per blog
besucherzahler contador de visitas
Contatore per sito


Форма заказа работ временно не работает. Если вы хотите купить какую-то работу, тогда просто отправьте СМС на номер 0505603140 или 0673126507 с вашим e-mail и ID номером работы (или темой).

На ваш e-mail вы получите варианты оплаты и, после её осуществления, работа будет отправленна вам в самые короткие строки.

Если возникнут вопросы, набирайте 0505603140 или 0673126507 (с 09:00-21:00)


Провадження у справі до судового розгляду та завдання даної стадії

Дисципліна:

Цивільний процес

Ключові слова роботи:

Попереднє, позову, експертизи

ID роботи:

4412

Вид роботи:

Курсова

План:

ВСТУП           3
Розділ 1 Попереднє судове засідання         4
Розділ 2. Подання, огляд, зберігання доказів та призначення проведення експертизи           8
Розділ 3. Забезпечення позову в цивільному процесі      17
Розділ 4. Судові виклики і повідомлення  22
ВИСНОВКИ  26
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ         28

Інтервал:

1,5

Ваше ім'я:
Ваш контактний телефон:
E-mail:
Тема та ID роботи:
Кількість сторінок:

28

Рік написання:

2010

Ціна:

за доплату ця робота може бути оперативно оновлена. Зв'яжіться із нами КОНТАКТИ

За роботу - Провадження у справі до судового розгляду та завдання даної стадії

натисніть

Для отримання паролю відкриття документа зробіть оплату будь-яким із нижче перерахованих способів і зателефонуйте нам

Після оплати напішіть на адресу studentamua@mail.ru і вкажіть ID роботи за яку ви перерахували кошти
Інші варіанти: 1) Переказ грошей із будь-якого відділення банку на розрахунковий рахунок; 2) переказ грошей на картку у будь-якому відділенні Приватбанку; 3) Переказ грошей через термінали «IBOX» - автомати миттєвої сплати у магазинах, супермаркетах і т.д.; 4) Оплата поповненням мобільного телефону або дивіться детально як отримати роботу за 10 хвилин!

 

Якщо визнання позову суперечить закону чи порушує права інших осіб суд постановляє ухвалу про відмову у прийнятті визнання позову і продовжує судовий розгляд (ст. 174 ЦПК України). У разі укладення сторонами мирової угоди суд постановляє ухвалу про закриття провадження у справі. Якщо мирова угода суперечить закону чи порушує права інших осіб, суд постановляє ухвалу про відмову у визнанні мирової угоди і продовжує судовий розгляд (ст. 175 ЦПК України). При укладенні сторонами договору про передачу спору на вирішення третейського суду, суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду . У випадках, коли спір не був врегульований у зазначеному порядку, суд відповідно до ч. 6 ст. 130 ЦПК України вчиняє такі дії: 1) уточнює позовні вимоги або заперечення проти позову. Для цього визначає характер спірних правовідносин сторін, зміст їх правових вимог і матеріальний закон, що їх регулює, і яким належить керуватися при розв'язанні спору.
При з'ясуванні у позивача суті заявлених вимог суддя покликаний допомогти йому визначити предмет позовної вимоги (позову) і його підставу та зміст. Необхідно також встановити правильність об'єднання ним позовних вимог і наявність у позивача пов'язаних між собою вимог до того самого або інших відповідачів з метою їх об'єднання чи роз'єднання (ст. 32 ЦПК України). Уточненню підлягають також заперечення відповідача як матеріально-правового, так і процесуально-правового характеру, що надає можливість залучення до справи належних і допустимих доказів і дослідження їх у судовому засіданні; 2) вирішує питання про склад осіб, які братимуть участь у справі.
Підлягає встановленню належність сторін до справи — чи є позивач справді тією особою, якій належить право вимоги, а відповідач — особою, яка повинна відповідати за позовом. Вирішується питання про заміну належного відповідача, про участь у справі співвідповідача і третьої особи. З урахуванням характеру справи — про участь у справі законного представника та суб'єкта захисту прав інших осіб (статті 39, 45 ЦПК України); 3) визначає факти, які необхідно встановити для вирішення спору і які з них визнаються кожною стороною, а які підлягають доказуванню. Для цього підлягає визначенню предмет доказування: обставини, на яких позивач обґрунтовує свої вимоги (підстава позову); обставини, на яких відповідач обґрунтовує свої заперечення (підстава заперечення); інші обставини, які мають значення для правильного вирішення справи. До таких обставин належать юридичні факти матеріально-правового характеру, які визначаються нормами цивільного, трудового, сімейного, інших галузей матеріального права, що регулюють спірні правовідносини сторін, їх виникнення, зміну, припинення.
Підлягають встановленню також факти доказові, якими є ті з них, що тісно пов'язані з фактами матеріально-правового характеру і на підставі яких можна зробити висновок про їх наявність чи відсутність. Із сукупного складу юридичних фактів предмета доказування виділяються: ті з них, які визнаються сторонами, а також загальновідомі факти та преюдиціальні, що не потребують доказування (ст. 61 ЦПК України), та ті з них, які підлягають доказуванню; 4) з'ясовує, якими доказами кожна сторона буде обґрунтовувати свої доводи чи заперечення щодо невизнаних обставин, та встановлює строки їх подання. Відповідно до частин 2, 3 ст. 60 ЦПК України докази подаються сторонами та іншими особами, які беруть участь у справі, на доказування обставин, які мають значення для ухвалення рішення у справі і щодо яких у сторін та інших осіб, які беруть участь у справі, виникає спір; 5) за клопотанням осіб, які беруть участь у справі, вирішує питання у встановленому порядку: а) про витребування доказів, коли щодо їх отримання є складнощі (ст. 137 ЦПК України); б) про виклик свідків (ст. 136); про проведення експертизи (статті 143-150); про залучення до участі у справі спеціаліста (ст. 54); про залучення до участі у справі перекладача (ст. 55); про залучення до участі у справі особи, яка надає правову допомогу (ст. 56); про судові доручення щодо збирання доказів (ст. 132); 6) у невідкладних випадках проводить огляд на місці, огляд письмових і речових доказів у порядку, встановленому статтями 140-142 ЦПК України; 7) за клопотанням осіб, які беруть участь у справі, вирішує питання про вжиття заходів забезпечення позову, які застосовуються відповідно до нормативне встановлених правил статтями 151-155 ЦПК України; 8) вчиняє інші дії, необхідні для підготовки справи до судового розгляду та забезпечення правильного

Провадження у справі до судового розгляду та завдання даної стадії
Апеляційне провадження
Відмінність заочного і змагального провадження. Зупинення, продовження і поновлення процесуальних строків
Заходи примусового виконання рішень
КАСАЦІЙНЕ ПРОВАДЖЕННЯ
Мирова угода у цивільному судочинстві
Неналежна сторона і порядок її заміни
Перегляд рішень, ухвал що набрали законної сили у зв'язку із нововиявленними та винятковими обставинами
Позовна заява та порядок її пред'явлення
Поняття та види судового представництва
Поняття та види цивільної підвідомчості
Поняття та складові елементи позову
ПОРУШЕННЯ В СУДІ ЦИВІЛЬНОЇ СПРАВИ
Правовий статус третіх осіб які виявляють самостійні вимоги у цивільному процесі
ПРЕДСТАВНИЦТВО В ЦИВІЛЬНОМУ ПРОЦЕСІ
Судові дебати
Докази і доказування в цивільному процесі
Окреме провадження
Правозастосування як стадія реалізації цивільного законодавства
Варіант 12. Дія цивільного процесуального права у просторі. Охарактеризуйте стадію цивільного процесу - виконання судових рішень
Варіант 5. ПОРУШЕННЯ В СУДІ ЦИВІЛЬНОЇ СПРАВИ
Докази і доказування в цивільному процесі
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОЗОВУ В ЦИВІЛЬНОМУ ПРОЦЕСІ - ПОНЯТТЯ, ПІДСТАВИ ТА ВИДИ
КАСАЦІЙНЕ ПРОВАДЖЕННЯ
ОЦІНКА ДОКАЗІВ У ЦИВІЛЬНОМУ ПРОЦЕСІ
ПОНЯТТЯ ТА ВИДИ АПЕЛЯЦІЙ
ПОНЯТТЯ, ОЗНАКИ ТА ВИДИ АПЕЛЯЦІЙ
ПРАВОВИЙ СТАТУС ПРЕДСТАВНИКІВ У ЦИВІЛЬНОМУ ПРОЦЕСІ
ПРЕДСТАВНИЦТВО В ЦИВІЛЬНОМУ ПРОЦЕСІ
ПРОЦЕСУАЛЬНІ СТРОКИ
РЕЧЕВІ ДОКАЗИ ЯК ЗАСІБ ДОКАЗУВАННЯ В ЦИВІЛЬНОМУ ПРОЦЕСІ
СТОРОНИ ЯК СУБ'ЄКТИ ЦИВІЛЬНИХ ПРОЦЕСУАЛЬНИХ ВІДНОСИН
СТРОКИ В ЦИВІЛЬНОМУ ПРОЦЕСІ
СУДОВИЙ РОЗГЛЯД ЦИВІЛЬНИХ СПРАВ
Відмінність заочного і змагального провадження. Зупинення,  продовження  і  поновлення  процесуальних строків
ВИДИ ПОЗОВІВ


*Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за зміст і достовірність матеріалів, а також наслідки, які можуть виникнути унаслідок їх використання. Дані, що стосуються конкретних підприємств, імена є вигаданими, будь-який збіг - випадковий.
stydentam.org.ua © 2009-2015
KMindex Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
page views
TOPlist