1. Усі наші роботи пройшли захист і отримали високу позитивну оцінку
.
2. Зателефонувавши за телефонами: 80505603140, 80673126507 (Микола) або написавши лист studentamua (собачка) mail.ru, ви отримаєте абсолютно достовірну і оперативну відповідь на ваші запитання.
3. Ви можете замовити цілу або тільки частину роботи:
- реферат - від 50 грн.
- контрольна - від 60 грн.
- курсова - від 200 грн.
- дипломна - від 500 грн.
4. За мінімальну доплату можуть бути внесені оперативно оновлення або переробки під ваші вимоги. Вартість доплати залежить від об'єму необхідного доопрацювання або переробки.
В рамках всіх доопрацювань і переробок дається ГАРАНТІЯ.
Форма заказа работ временно не работает. Если вы хотите купить какую-то работу, тогда просто отправьте СМС на номер 0505603140 или 0673126507 с вашим e-mail и ID номером работы (или темой)
.
На ваш e-mail вы получите варианты оплаты и, после её осуществления, работа будет отправленна вам в самые короткие строки.
Если возникнут вопросы, набирайте
0505603140 или 0673126507
(с 09:00-21:00)
Роль Міжнародної організації праці у регулюванні трудових відносин
ВСТУП 3
Розділ 1. Цілі, завдання, структура та пріоритетні напрями діяльності Міжнародної організації праці 5
Розділ 2. Проекти співпраці України та МОП 14
Розділ 3. Удосконалення співпраці України та МОП 25
ВИСНОВКИ 28
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ 31
Інтервал:
1,5
Кількість сторінок:
32
Рік написання:
2010
Ціна:
Для отримання паролю відкриття документа зробіть оплату будь-яким із нижче перерахованих способів і зателефонуйте
нам
Після оплати напішіть на адресу [email protected] і вкажіть ID роботи за яку ви перерахували кошти
Інші варіанти: 1) Переказ грошей із будь-якого відділення банку на розрахунковий рахунок; 2) переказ грошей на картку у будь-якому відділенні Приватбанку; 3) Переказ грошей через термінали «IBOX» - автомати миттєвої сплати у магазинах, супермаркетах і т.д.; 4) Оплата поповненням мобільного телефону
або дивіться детально
як отримати роботу за 10 хвилин!
Приведення соціально-трудових відносин в Україні у відповідність до міжнародних вимог особливо є актуальним у зв’язку з процесами глобалізації та ринкової трансформації економіки. Тому важливе місце у структурі курсу „Економіка праці і соціально-трудові відносини” займає вивчення досвіду діяльності МОП.
МОП є однією з найбільших міжнародних організацій. Вона створена у 1919р. у складі Ліги націй для сприяння соціальному прогресу, установлення і підтримання соціальної злагоди. З 1946 р. МОП функціонує як спеціалізована установа ООН.
Зараз МОП налічує більше 180 країн-членів, сприяє дотриманню прав людини, гармонійному соціально-економічному розвитку народів світу через запровадження та контроль за дотриманням міжнародних стандартів праці, технічне співробітництво.
Головними цілями МОП відповідно до її статуту виступають:
захист інтересів та прав трудящих шляхом регламентації робочого часу;
боротьба з безробіттям;
встановлення гарантії заробітної плати та визнання принципу рівності оплати за однакову працю;
захист працівників від професійних захворювань та травматизму на виробництві;
регламентація питань соціального страхування та соціального забезпечення та ін.
Для досягнення поставлених цілей МОП виконує такі основні завдання:
- розробка міжнародної політики і програм, спрямованих на вирішення соціально-трудових проблем;
- створення і прийняття міжнародних трудових норм у вигляді конвенцій і рекомендацій з метою здійснення відповідної політики;
- технічне співробітництво - допомога країнам-учасницям у вирішенні соціально-трудових проблем;
- захист прав людини (права на працю, на об'єднання, захист від примусової праці, дискримінації і т.п. );
- боротьба з бідністю, за поліпшення життєвого рівня працівників, розвиток соціального забезпечення;
- розробка програм покращення умов праці і виробничого середовища, техніки безпеки і гігієни праці, охорона і відновлення довкілля;
- розробка заходів для захисту найбільш уразливих груп працівників: жінок, молоді, інвалідів, людей похилого віку, працівників-мігрантів
.
Структура МОП є досить складною і розгалуженою (див.рис.1)
Рис.1. Структура МОП
Міжнародна конференція праці (МКП) є вищим органом МОП. Її робота визначається спеціальним Регламентом. МКП збирається щорічно, як правило, на початку червня в Женеві. Кожна держава на Конференції представлена двома делегатами від уряду та по одному від найманих працівників та підприємців з правом вирішального голосу. Усі делегати користуються рівними правами та голосують відповідно до своїх переконань й незалежно один від одного. Рішення приймаються переважно значною більшістю голосів або консенсусом.
МКП визначає загальний напрямок роботи МОП, тут обговорюються соціальні проблеми у сфері праці, розробляються і затверджуються міжнародні норми праці у вигляді конвенцій і рекомендацій, приймаються резолюції з окремих питань діяльності МОП.
Галузеві комітети створені поза Конференцією для обговорення на міжнародному рівні соціально-трудових проблем окремих, найважливіших галузей економіки. Комітети є постійними органами, але збираються на засідання нерегулярно, не частіше, ніж раз на декілька років.
Регіональні конференції збираються для підтримання постійних зв'язків МОП з різними районами світу і вивчення соціально-економічних змін, що відбуваються там. Регіональні конференції скликаються за необхідності для обговорення питань, важливих для певного регіону. Рішення направляються в МОП, урядам, об’єднанням трудящих та підприємців країн окремого регіону
.
Адміністративна рада є виконавчим органом МОП. Вона керує роботою МОП у період між конференціями, впроваджує її рішення, визначає порядок денний конференції, координує діяльність Міжнародного бюро праці (МБП) та різних комітетів тощо. Адміністративна рада має тристоронній склад: 28 представників урядів, 14 найманих
Співпраця МОП та України здійснювалася в рамках тристороннього соціального діалогу, як на національному, так і обласному рівнях. Серед партнерів були також місцеві органи самоврядування, численні неурядові та міжнародні організації.
За роки незалежності України її співпраця з МОП відбувалася у рамках понад 20 проектів технічного співробітництва, об’єднаних у 3 широкомасштабні програми, найбільшими із яких стали Програми гідної праці, що є частиною UNDAF (Рамкова програма допомоги ООН ) та Цілей розвитку тисячоліття.
Перша з них була реалізована у 2006-2007 роках. Завдяки соціальному діалогу Програма гідної праці МОП стала ключовим елементом державної соціальної політики, програм дій багатьох організацій профспілок та роботодавців, охопила основні сфери ринку праці, в тому числі сприяння зайнятості, викоренення дитячої праці та запобігання торгівлі людьми, реформування системи трудового законодавства та соціального забезпечення, запобігання поширенню ВІЛ/СНІДу у сфері праці, посилення превентивної культури охорони праці, сприяння реалізації основоположних принципів і прав у сфері праці
.
Міністерство праці та соціальної політики України, профспілки
Офіційний сайт Організації Об’єднаний Націй в Україні: http://www.un.org.ua/
Лукашевич В.М. Економіка праці та соціально-трудові відносини..- Львів, «Новий світ - 2000», 2004. – С. 201.
Єсінова Н.І. Економіка праці та соціально-трудові відносини. - К.: Кондор, 2004. – С. 412.
*Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за зміст і достовірність матеріалів, а також наслідки, які можуть виникнути унаслідок їх використання. Дані, що стосуються конкретних підприємств, імена є вигаданими, будь-який збіг - випадковий.