Увага!

1. Усі наші роботи пройшли захист і отримали високу позитивну оцінку


.

2. Зателефонувавши за телефонами: 80505603140, 80673126507 (Микола) або написавши лист studentamua (собачка) mail.ru, ви отримаєте абсолютно достовірну і оперативну відповідь на ваші запитання.

3. Ви можете замовити цілу або тільки частину роботи:
- реферат - від 50 грн.
- контрольна - від 60 грн.
- курсова - від 200 грн.
- дипломна - від 500 грн.

4. За мінімальну доплату можуть бути внесені оперативно оновлення або переробки під ваші вимоги. Вартість доплати залежить від об'єму необхідного доопрацювання або переробки.

В рамках всіх доопрацювань і переробок дається ГАРАНТІЯ.

Автореферати Оплата
Замовити
Контакти
Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas

Besucherzahler rusian brides
счетчик посещений
web clocks relojes webs
Contatore
Besucherzahler ukrainian girls
website counter
Besucherzahler russian marriage
contatori per blog
contadores de visitas mail order brides
contatori per blog
besucherzahler contador de visitas
Contatore per sito


Форма заказа работ временно не работает. Если вы хотите купить какую-то работу, тогда просто отправьте СМС на номер 0505603140 или 0673126507 с вашим e-mail и ID номером работы (или темой).

На ваш e-mail вы получите варианты оплаты и, после её осуществления, работа будет отправленна вам в самые короткие строки.

Если возникнут вопросы, набирайте 0505603140 или 0673126507 (с 09:00-21:00)


Цивільний кодекс Франції 1804 року

Дисципліна:

Історія держави і права зарубіжних країн

Ключові слова роботи:

Франції, Цивільного, кодексу

ID роботи:

4486

Вид роботи:

Контрольна

План:

ВСТУП           3
1. Розробка і прийняття Цивільного кодексу Франції      5
2. Характеристика основних положень     11
ВИСНОВКИ  22
ВИКОРИСТАНА ЛІТЕРАТУРА     24

Інтервал:

1,5

Ваше ім'я:
Ваш контактний телефон:
E-mail:
Тема та ID роботи:
Кількість сторінок:

25

Рік написання:

2010

Ціна:

за доплату ця робота може бути оперативно оновлена. Зв'яжіться із нами КОНТАКТИ

За роботу - Цивільний кодекс Франції 1804 року

натисніть

Для отримання паролю відкриття документа зробіть оплату будь-яким із нижче перерахованих способів і зателефонуйте нам

Після оплати напішіть на адресу studentamua@mail.ru і вкажіть ID роботи за яку ви перерахували кошти
Інші варіанти: 1) Переказ грошей із будь-якого відділення банку на розрахунковий рахунок; 2) переказ грошей на картку у будь-якому відділенні Приватбанку; 3) Переказ грошей через термінали «IBOX» - автомати миттєвої сплати у магазинах, супермаркетах і т.д.; 4) Оплата поповненням мобільного телефону або дивіться детально як отримати роботу за 10 хвилин!

 

Для того, щоб перейти до розгляду та аналізу цивільного права Франції, потрібно розкрити ті історичні події, що передували його встановленню, адже Французький цивільний кодекс був прийнятий під час правління Наполеона Бонапарта.
Буржуазія, що прийшла до влади незабаром після термідоріанців, опинилась між двома протилежними соціально-політичними силами. З одному бокові, міські трудящі, що страждали від безробіття і постійного погіршення рівня життя, посилювали  боротьбу з режимом термідоріанців. З іншого бокові, активізувалась дворянська реакція - зріли роялистські заговори, що ставили своєю задачею реставрацію монархії. Це вимагало термідоріанців боротися на два фронти. Виступаючи проти народу, буржуазія шукала підтримки справа; страх перед дворянською реакцією заставляв її заключати тимчасові догоди з лівим крилом демократів. “Політика гойдалки”, яка називали її сучасники, свідчила про внутрішню неміцність термідоріанської республіки.
Своє політичне спасіння правлячі кола бачили в створенні режиму військової диктатури.  Максимально централізована держава, що очолюється “сильною особистістю”, могло силою зброї захистити інтереси великих підприємців від небезпеки справа і зліва. Стабілізація була потрібна і значної частини селянства, що прагнуло зберегти набуту в ході революції землю.
Найбільшу підтримку отримав Наполеон Бонапарт, що ставши надзвичайно популярним завдяки перемогам, отриманим французькими під його керівництвом (особливо в Італії і Єгипті).
У 1799 році (9-10 листопада, чи 18-19 брюмера VIII рку по республіканському календарі) Бонапарт за допомогою військ розігнав Законодавчий корпус і скасував Директорію.
Управління країною було передано в руки трьох консулів. Реальна влада зосередилась у першого консула, його посада зайняв Бонапарт.
Демократичні сили, у значній мірі ослаблені в попередні роки, не змогли здійснити потрібного опору новій диктатурі. Біржа відповіла на переворот підвищенням курсу цінних паперів. Новий режим підтримало селянство, якому був обіцяний і дійсно забезпечений захист його власності на землю.
Конституція 1799 року юридично закріпляла новий режим. Основними рисами введеного нею державного устрою були: верховенство уряду і представництво по плебісциту. Уряд складався з трьох консулів, що обиралися  на 10 років. Перший консул наділявся особливими повноваженнями: він здійснював виконавчу владу, призначав і суміщав по своєму бажанню міністрів, членів Державної ради, послів, генералів, що обирають чиновників місцевого управління, суддів. Йому належало право законодавчої ініціативи. Другий і третій консули мали дорадчі повноваження. Конституція призначила першим консулом Наполеона Бонапарта.
На сьогоднішній день у Франції діє Цивільний кодекс 1804 року і Торговий кодекс 1807 року.
Французький Цивільний кодекс (кодекс Наполеона), є найбільшиим твором правової думки, що вплинуло на подальший розвиток цивільного права у всьому світі. Він побудований по інституційній системі і включає три книги, а також попередній розділ, що вміщує загальні положення про публікації, дії і застосування законів.
Книга перша “Про особу” складається з 12 розділів: “Про громадянські права”, “Про французьке громадянство”, “Про акти громадянського стану”, “Про місце проживання”, “Про безвісно відсутніх”, “Про шлюб”, “Про розлучення”, “Про походження дітей”, “Про усиновлення”, “Про батьківську владу”, “Про неповнолітніх, опіці й емансипації”, “Про повноліття і про повнолітніх, що знаходяться під захистом закону”.

Книга друга “Про майно і про зміну права власності” уміщує норми речового права, розбиті на чотири розділи : “Про види майна”, “Про право власності”, “Про узуфрукт, право користування і право проживання”, “Про сервітути, чи правах обмеженого користування чужою нерухомістю”

Основные институты гражданского права зарубежных стран. – М., 1999. – С. 506.

Цивільний кодекс Франції 1804 року
Афінська демократична рабовласницька республіка
Кароліна - кодекс феодального права Німеччини
Новий курс президента Ф.Д. Рузвельта
Вчення про державу і право Фоми Аквінського
ВЧЕННЯ ЦИЦЕРОНА ПРО ДЕРЖАВУ І ПРАВО
ДЕРЖАВНИЙ ЛАД ФРАНЦІЇ ПЕРІОДУ ДИРЕКТОРІЇ
Державно-правовий розвиток Німеччини 2-га половина 19 століття
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ВАРВАРСЬКИХ ПРАВД
ІБН ХАЛДУН
ПОЛІТИЧНІ ІДЕЇ СПЕНСЕРА
РОСІЯ НА РУБЕЖІ XVI-XVII СТ. ТА РОЛЬ НАРОДНИХ ОПОЛЧЕНЬ У БОРОТЬБІ ЗА ЗБЕРЕЖЕННЯ ДЕРЖАВНОСТІ РОСІЇ
Державно-правовий розвиток Німеччини 2-га пол. 19 ст.
ДЕРЖАВНИЙ ПОЛІТИЧНИЙ РЕЖИМ У ЗАРУБІЖНИХ КРАЇНАХ
ІДЕЇ КАНТА ПРО ПРАВОВУ ДЕРЖАВУ
Марксизм, комунізм
Погляди Джона Локка
ПОЛІТИЧНІ ПОГЛЯДИ КАРЛА МАРКСА
ПРАВО РАБОВЛАСНИЦЬКОЇ ІНДІЇ
РИМСЬКЕ РАБОВЛАСНИЦЬКЕ ПРАВО НАЙДАВНІШОГО ПЕРІОДУ
Російсько-чеченські війни 90-х років ХХ ст. та перших років ХХІ століття
СОЦІАЛЬНО-ПОЛІТИЧНА ДОКТРИНА ПЛАТОНА
УКРАЇНСЬКІ ПЛЕМЕНА В ІІІ-VIII СТОЛІТТЯХ


*Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за зміст і достовірність матеріалів, а також наслідки, які можуть виникнути унаслідок їх використання. Дані, що стосуються конкретних підприємств, імена є вигаданими, будь-який збіг - випадковий.
stydentam.org.ua © 2009-2015
KMindex Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
page views
TOPlist