Увага!

1. Усі наші роботи пройшли захист і отримали високу позитивну оцінку


.

2. Зателефонувавши за телефонами: 80505603140, 80673126507 (Микола) або написавши лист studentamua (собачка) mail.ru, ви отримаєте абсолютно достовірну і оперативну відповідь на ваші запитання.

3. Ви можете замовити цілу або тільки частину роботи:
- реферат - від 50 грн.
- контрольна - від 60 грн.
- курсова - від 200 грн.
- дипломна - від 500 грн.

4. За мінімальну доплату можуть бути внесені оперативно оновлення або переробки під ваші вимоги. Вартість доплати залежить від об'єму необхідного доопрацювання або переробки.

В рамках всіх доопрацювань і переробок дається ГАРАНТІЯ.

Автореферати Оплата
Замовити
Контакти
Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas

Besucherzahler rusian brides
счетчик посещений
web clocks relojes webs
Contatore
Besucherzahler ukrainian girls
website counter
Besucherzahler russian marriage
contatori per blog
contadores de visitas mail order brides
contatori per blog
besucherzahler contador de visitas
Contatore per sito


Форма заказа работ временно не работает. Если вы хотите купить какую-то работу, тогда просто отправьте СМС на номер 0505603140 или 0673126507 с вашим e-mail и ID номером работы (или темой).

На ваш e-mail вы получите варианты оплаты и, после её осуществления, работа будет отправленна вам в самые короткие строки.

Если возникнут вопросы, набирайте 0505603140 или 0673126507 (с 09:00-21:00)


ПРАВОПОРУШЕННЯ

Дисципліна:

Теорія держави і права

Ключові слова роботи:

правопорушення, Склад

ID роботи:

4394

Вид роботи:

Курсова

План:

ВСТУП           3
Розділ 1. Поняття правопорушення, його ознаки та види          5
Розділ 2. Склад правопорушення та характеристика його елементів    15
ВИСНОВКИ  23
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ         26

Інтервал:

1,5

Ваше ім'я:
Ваш контактний телефон:
E-mail:
Тема та ID роботи:
Кількість сторінок:

27

Рік написання:

2010

Ціна:

за доплату ця робота може бути оперативно оновлена. Зв'яжіться із нами КОНТАКТИ

За роботу - ПРАВОПОРУШЕННЯ

натисніть

Для отримання паролю відкриття документа зробіть оплату будь-яким із нижче перерахованих способів і зателефонуйте нам

Після оплати напішіть на адресу studentamua@mail.ru і вкажіть ID роботи за яку ви перерахували кошти
Інші варіанти: 1) Переказ грошей із будь-якого відділення банку на розрахунковий рахунок; 2) переказ грошей на картку у будь-якому відділенні Приватбанку; 3) Переказ грошей через термінали «IBOX» - автомати миттєвої сплати у магазинах, супермаркетах і т.д.; 4) Оплата поповненням мобільного телефону або дивіться детально як отримати роботу за 10 хвилин!

 

Правопорушення - соціально значуще явище. Навіть тоді, коли, здавалося б, збиток понесений тільки потерпілим, правопорушник заподіює шкоду суспільству, бо робить замах на його члена, що займає своє місце в системі суспільного розподілу праці і тому функціонально пов'язаного з рештою всіх членів суспільства. Якщо в результаті правопорушення буде знищений товар, то постраждає і його власник і суспільство, оскільки цей товар не поступить на ринок і не задовольнить потреби тих, хто його потребує. Якщо в результаті злочину буде убита людина, то постраждає і вона сама, і економіка, і сім'я, яка позбудеться чоловіка, отця, брата і так далі, і держава, яка недолічиться одного громадянина, потенційного державного діяча або солдата. Причини правопорушень закладені в аномаліях суспільного життя і в недосконалості самої людини.
Серед причин, що породжують правопорушення, слід назвати перш за все економічні, соціальні і етичні причини (їх вивченням займається спеціальна юридична наука, кримінологія). Вони є живильним середовищем для різного роду зловживань, розкрадань, корупції, хабарництва, посягань на життя і здоров'я людей. На стан злочинності і рівень неправомірної поведінки в суспільстві певний вплив роблять психофізіологічні і біологічні особливості правопорушника . Порушення розпоряджень правових норм в будь-якому суспільстві носить масовий характер і створює йому вельми відчутну моральну і матеріальну шкоду. Не дивлячись на різноманітність причин, умов, суб'єктів і характерів здійснюваних протиправних діянь, всі вони мають загальні ознаки, що дозволяють віднести їх до одного соціального явища, - правопорушення. Всі без виключення правопорушення є діяння людей, а не дія сил природи або предметів, не дії тварин. Термін «діяння» включає два варіанти поведінки особи - її активна дія і юридично значуща бездіяльність. Якщо дія (бездіяльність) особи не представляє небезпеки для суспільства, то вона не може бути віднесене до правопорушень. Поняття суспільної небезпеки діяння включає два моменти: наявність шкоди і її суспільну оцінку.
Проте, точка зору, що існує в юридичній літературі, що всяке правопорушення повинне бути суспільне небезпечним, представляється не зовсім обгрунтованою, оскільки суспільна небезпека є якісною характеристикою суспільної шкідливості. Всі правопорушення суспільно шкідливі, але тільки частина з них суспільно небезпечна. Суспільно небезпечними вважаються злочини, які складають тільки частину правопорушень. У КК України наголошується, що не є злочином дія або бездіяльність, хоча формально і що містить ознаки якого-небудь діяння, передбаченого Особливою частиною Кримінального кодексу, але через малозначність що не представляє суспільної небезпеки. Отже, якщо діяння не містить в собі суспільної небезпеки, то його не можна відносити до злочинів, але властивості «шкідливості» воно не втрачає.
Слід зазначити, що в КК України (Загальна частина) міститься поняття злочину, фактично співпадаюче з поняттям правопорушення, що приводить до втрати якісної його характеристики - суспільної небезпеки. Закон не визначає ступінь суспільної шкідливості, оскільки це виняткова прерогатива юрисдикційного органу. Ігноруючи суспільні інтереси, правопорушник, як правило, переступає і закон, тобто порушує певний юридичний обов'язок або зловживає правом. Протиправність є юридичним виразом суспільної небезпеки діяння. Право виступає в зв'язку з цим формою зовнішнього виразу юридичної оцінки суспільно-шкідливої поведінки особи, визначає межі можливої поведінки суб'єктів, оцінює її з урахуванням як об'єктивних, так і суб'єктивних моментів (історичні умови, національні інтереси, особливості здійснення політичної влади, традиції, звичаї, громадська думка і тому подібне). Межі протиправності і міру відповідальності за їх порушення встановлює держава, яка виносить свою ухвалу на основі оцінки комплексу об'єктивних і суб'єктивних чинників, в їх числі: національні традиції, особливості історичної обстановки, інтереси класу або соціальної групи, що здійснюють політичну владу, громадську думку, значущість відносин, що охороняються, ступінь заподіюваної шкоди і так далі Одне і те ж діяння при різних історичних обставинах може оцінюватися і як злочин, і як провина, і як юридично байдужа поведінка . Протиправність зазвичай пов'язана із забороною діяння з боку держави за допомогою юридичних засобів, що спираються на можливість державного примушення. Те, що правом не заборонено, не може вважатися правопорушенням. Форми прояву протиправності наступні: а) пряме порушення правової заборони; б) невиконання покладених обов'язків; в) зловживання суб'єктивним правом; г) перевищення компетенції і так далі. На думку Л.І. Спірідонова, активна роль держави, може привести до ситуації, в якій правопорушеннями

Верховенство права - поняття і застосування в Україні
Галузь права
Державна влада - її властивості і форми здійснення
Державний режим - характеристика основних видів
Законодавча техніка як інструмент створення тексту права
Закон серед інших правових актів
Міжнародно-правові стандарти захисту прав людини
Норми права та інші соціальні норми
Політика і право - проблеми взаємовпливу
ПОНЯТТЯ, СУТНІСТЬ І ЗМІСТ ПРАВА
Право в системі нормативного регулювання суспільних відносин
Правові основи сучасної демократії
ПРАВОПОРУШЕННЯ
Тлумачення правових норм
ЗНАЧЕННЯ ФОРМИ ДЕРЖАВИ ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ДІЯЛЬНОСТІ СПЕЦСЛУЖБ
Правоохоронні органи в механізмі держави України
ФОРМА ДЕРЖАВНОГО ПРАВЛІННЯ - ПОНЯТТЯ І ВИДИ
ФОРМИ ДЕРЖАВНОГО УСТРОЮ - ПОНЯТТЯ І ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА
ГРОМАДЯНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО - ПОНЯТТЯ, ОСНОВНІ ОЗНАКИ ТА ПРОБЛЕМИ РОЗВИТКУ В УКРАЇНІ
ДЕМОКРАТІЯ У ПОЛІТИЧНОМУ ЖИТТІ СУСПІЛЬСТВА
ЗАКОННІСТЬ І ДЕМОКРАТІЯ
МЕХАНІЗМ ДЕРЖАВИ
НАЦИСЬКА МОДЕЛЬ ТОТАЛІТАРИЗМУ
ОСОБЛИВОСТІ СОЦІАЛІСТИЧНОГО ПРАВА
ПОНЯТТЯ І ПРИНЦИПИ ПРАВОВОЇ ДЕРЖАВИ
ПОНЯТТЯ, ОЗНАКИ І КЛАСИФІКАЦІЯ ЗАКОНІВ
ПРАВОПОРУШЕННЯ
РОЛЬ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА У ЗАБЕЗПЕЧЕННІ ПРАВ І СВОБОД ЛЮДИНИ І ГРОМАДЯНИНА
СКЛАД ПРАВОПОРУШЕННЯ
Соціальна держава
ТИПОЛОГІЯ ТА ОСНОВНІ ТИПИ ДЕРЖАВ
ЮРИДИЧНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
ЮРИДИЧНА ПРИРОДА СОЦІАЛЬНОЇ ДЕРЖАВИ


*Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за зміст і достовірність матеріалів, а також наслідки, які можуть виникнути унаслідок їх використання. Дані, що стосуються конкретних підприємств, імена є вигаданими, будь-який збіг - випадковий.
stydentam.org.ua © 2009-2015
KMindex Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
page views
TOPlist