Увага!

1. Усі наші роботи пройшли захист і отримали високу позитивну оцінку


.

2. Зателефонувавши за телефонами: 80505603140, 80673126507 (Микола) або написавши лист studentamua (собачка) mail.ru, ви отримаєте абсолютно достовірну і оперативну відповідь на ваші запитання.

3. Ви можете замовити цілу або тільки частину роботи:
- реферат - від 50 грн.
- контрольна - від 60 грн.
- курсова - від 200 грн.
- дипломна - від 500 грн.

4. За мінімальну доплату можуть бути внесені оперативно оновлення або переробки під ваші вимоги. Вартість доплати залежить від об'єму необхідного доопрацювання або переробки.

В рамках всіх доопрацювань і переробок дається ГАРАНТІЯ.

Автореферати Оплата
Замовити
Контакти
Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas

Besucherzahler rusian brides
счетчик посещений
web clocks relojes webs
Contatore
Besucherzahler ukrainian girls
website counter
Besucherzahler russian marriage
contatori per blog
contadores de visitas mail order brides
contatori per blog
besucherzahler contador de visitas
Contatore per sito


Форма заказа работ временно не работает. Если вы хотите купить какую-то работу, тогда просто отправьте СМС на номер 0505603140 или 0673126507 с вашим e-mail и ID номером работы (или темой).

На ваш e-mail вы получите варианты оплаты и, после её осуществления, работа будет отправленна вам в самые короткие строки.

Если возникнут вопросы, набирайте 0505603140 или 0673126507 (с 09:00-21:00)


Соціально-культурні трансформації в світлі глобальних процесів

Дисципліна:

Соціологія

Ключові слова роботи:

культури, управління, політики

ID роботи:

4434

Вид роботи:

Курсова

План:

ВСТУП           3
Розділ 1. Теоретико-методологічні засади дослідження державної політики у сфері культури          6
Розділ 2. Управління культурними трансформаціями в Україні 14
Розділ 3. Напрямки реформування державного управління у сфері культури в сучасних умовах в Україні  23
ВИСНОВКИ  34
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ         36

Інтервал:

1,5

Ваше ім'я:
Ваш контактний телефон:
E-mail:
Тема та ID роботи:
Кількість сторінок:

38

Рік написання:

2010

Ціна:

за доплату ця робота може бути оперативно оновлена. Зв'яжіться із нами КОНТАКТИ

За роботу - Соціально-культурні трансформації в світлі глобальних процесів

натисніть

Для отримання паролю відкриття документа зробіть оплату будь-яким із нижче перерахованих способів і зателефонуйте нам

Після оплати напішіть на адресу studentamua@mail.ru і вкажіть ID роботи за яку ви перерахували кошти
Інші варіанти: 1) Переказ грошей із будь-якого відділення банку на розрахунковий рахунок; 2) переказ грошей на картку у будь-якому відділенні Приватбанку; 3) Переказ грошей через термінали «IBOX» - автомати миттєвої сплати у магазинах, супермаркетах і т.д.; 4) Оплата поповненням мобільного телефону або дивіться детально як отримати роботу за 10 хвилин!

 

процесів соціокультурних трансформацій людства цілком закономірно породжує динамічні зміни людського матеріалу, люди формують інше уявлення про свою життєву перспективу. Трансформаційні процеси сприяють соціалізації свідомості індивідів, включенню інтегруючої функції самосвідомості особи.
Історія вчить, що в трансформаційні періоди суспільства духовність в ще більшому ступені є формою суспільного усвідомлення і не існує у відриві від цього процесу.
Беручи участь в трансформаційних процесах, люди створюють соціокультурогенез і формують суспільство як єдність культури і людського положення в суспільстві.
Механізм духовної активності сам по собі здатний наповнювати життя людини сенсом і системою цінностей. Духовна діяльність сприяє взаємопроникненню культури і соціального статусу особи, що забезпечує народження і відтворення в особі власних індивідуальних підструктур: етичної свідомості, культурної, естетичної, етичної, правової, ідеологічної, екологічної і ін. його видів, формуючи і певні системи суспільних даностей.
Це ті необхідні наслідки, які закономірно породжуються механізмом духовного освоєння людьми історичних подій.
Зрозуміло, ці складні процеси, що відбиваються в свідомості людей і проходять через їх психіку, повинні враховуватися і регулюватися державою і суспільством. Ця необхідність обумовлена ще і тим, що на глобальному і локальному рівні трансформаційні процеси - це комплексне перетворення суспільства як соціокультурної системи. У історії людства вони відбувалися переважно еволюційним шляхом.
Ілюстраціями до сучасної трансформації людства може служити сучасна науково-технічна характеристика цього процесу з його соціально-інноваційними наслідками. Наприклад, в результаті науково-технічного прогресу сучасне західне суспільство переходить до нової фази свого розвитку - від індустріальної до інформаційної цивілізації. У західній соціології майбутню цивілізацію іменують “інформаційною цивілізацією”, “інформаційним суспільством”, “науковим суспільством”, “інтелектуальним суспільством”, “суспільством “Знання” і тому подібне. На локальному рівні ці глобальні трансформаційні процеси здійснюються, наприклад, регіональними експериментами інформаційного суспільства в Новій Зеландії і на Гаваях. Розвиваються канадська програма “ТЕЛІДОН”, японська концепція “Багатоканального суспільства”, американські, французькі, німецькі і ін. моделі інформаційної парадигми суспільного прогресу.
Трансформаційна якість в сучасних західних державах зв'язується феноменом телекомунікацій:
а) переходом суспільства до суспільства послуг;
б) кодифікуванням теоретичного знання як центрального джерела інновацій і технологій;
в) появою нової інтелектуальної технології як ключового інструменту системного аналізу і теорії ухвалення рішень.
Сучасна трансформація західних держав основною суспільною цінністю проголошує розум і інтелект, а головною категорією соціально-політичного розвитку - знання як предмет влади. Початковий постулат їх перехідного періоду: той, хто володіє інформацією і знанням, той володіє світом. При цьому західні соціологи виходять з того факту, що інформація і знання безмежні і наднаціональні, а тому володіють простором і часом і здатні вивести їх власника на глобальний рівень.
Зрозуміло, подібний інтелектуальний розвиток Заходу проходить через психіку людей, через процес їх психоемоційної адаптації і усвідомлення що відбувається, змінюючи духовну зовнішність їх громадян і їх життєві перспективи.
Цілком можна сказати, що ми спостерігаємо, як розвинені західні країни унаслідок швидкого розвитку науково-технічної революції, здійснюють процес трансформацій техногенезу на новий рівень - рівень інфоноосферогенезу, соціокультурний змінюючи людський матеріал, свідомість і духовне усвідомлення індивідами цього глобального переходу.
Трансформаційні процеси багатогранні і не обмежуються одною-двома сферами або напрямами. Як явища планетарні, вони охоплюють всі сфери життя держав, суспільств і народів. У всі часи людській історії суб'єкти цих цивілізованих трансформацій по-різному переносили подібні процеси. Відомо, що цивілізовані трансформації - це завжди перехід від однієї культури до іншої, що охоплює стадії кризи, краху, очищення, переоцінки цінностей, відродження на глобальному і локальному рівнях.
Характерною особливістю сучасної трансформації людства є, наприклад, наявність двох провідних глобальних тенденцій. Перша полягає в розпаді багатонаціональних держав, що не витримали перевірки часом. Розпалися на окремі державні утворення СРСР і соціалістичний блок, що охоплювали свого часу дві третини світу. По прогнозах деяких західних соціологів те ж саме відбудеться і з іншими країнами. Є думка, що кінець кінцем Шотландія отримає незалежність від Англії, розпадуться на окремі державні одиниці Італія, Канада, Росія і Китай. Тобто розпад, диференціація і дезинтеграція політичних утворень є однією з головних тенденцій розвитку сучасного світу і є умовою подальшого прогресу людства [28, с.8-9].
Це об'єктивна світова тенденція існування людства, яку можна передбачати, прогнозувати на різних рівнях - від локального (національно-державного) до глобального.

Інший, не менш глобальною об'єктивною тенденцією розвитку людства є його інтеграція, подальше посилення

Громадські організації як суб'єкти розвитку культури
Вплив засобів масової інформації на формування особистості
Маргінальні групи в сучасному українському суспільстві
Моделювання управлінських рішень та практика застосування моделей управління в соціально-культурній сфері
Недержавні культурно-мистецькі організації
Підприємництво як предмет соціально-психологічного дослідження
Прогнозування розвитку соціально-культурної сфери України
Соціально-культурні трансформації в світлі глобальних процесів
ГЕНДЕРНА НЕРІВНІСТЬ ТА СОЦІАЛЬНИЙ СТАТУС ЖІНКИ У СУЧАСНОМУ УКРАЇНСЬКОМУ СУСПІЛЬСТВІ
ГЕНДЕРНА НЕРІВНІСТЬ ТА СОЦІАЛЬНИЙ СТАТУС ЖІНКИ У СУЧАСНОМУ УКРАЇНСЬКОМУ СУСПІЛЬСТВІ
Соціальні послуги для малозабезпечених в Україні
СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІНІ ОСОБЛИВОСТІ ГРУП З КРИМІНАЛЬНОЮ СУБКУЛЬТУРОЮ


*Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за зміст і достовірність матеріалів, а також наслідки, які можуть виникнути унаслідок їх використання. Дані, що стосуються конкретних підприємств, імена є вигаданими, будь-який збіг - випадковий.
stydentam.org.ua © 2009-2015
KMindex Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
page views
TOPlist