Увага!

1. Усі наші роботи пройшли захист і отримали високу позитивну оцінку


.

2. Зателефонувавши за телефонами: 80505603140, 80673126507 (Микола) або написавши лист studentamua (собачка) mail.ru, ви отримаєте абсолютно достовірну і оперативну відповідь на ваші запитання.

3. Ви можете замовити цілу або тільки частину роботи:
- реферат - від 50 грн.
- контрольна - від 60 грн.
- курсова - від 200 грн.
- дипломна - від 500 грн.

4. За мінімальну доплату можуть бути внесені оперативно оновлення або переробки під ваші вимоги. Вартість доплати залежить від об'єму необхідного доопрацювання або переробки.

В рамках всіх доопрацювань і переробок дається ГАРАНТІЯ.

Автореферати Оплата
Замовити
Контакти
Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas

Besucherzahler rusian brides
счетчик посещений
web clocks relojes webs
Contatore
Besucherzahler ukrainian girls
website counter
Besucherzahler russian marriage
contatori per blog
contadores de visitas mail order brides
contatori per blog
besucherzahler contador de visitas
Contatore per sito


Форма заказа работ временно не работает. Если вы хотите купить какую-то работу, тогда просто отправьте СМС на номер 0505603140 или 0673126507 с вашим e-mail и ID номером работы (или темой).

На ваш e-mail вы получите варианты оплаты и, после её осуществления, работа будет отправленна вам в самые короткие строки.

Если возникнут вопросы, набирайте 0505603140 или 0673126507 (с 09:00-21:00)


Кримінально-правова характеристика створення з метою використання, розповсюдження або збуту шкідливих програмних чи технічних засобів, а також їх розповсюдження та збут. Приклади практики

Дисципліна:

Кримінальне право

ID роботи:

4052

Вид роботи:

Курсова

План:

ВСТУП           3
Розділ 1. Кримінальне законодавство в сфері комп'ютерних злочинів 6
Розділ 2. Кримінально-правова характеристика створення з метою використання, розповсюдження або збуту шкідливих програмних чи технічних засобів, а також їх розповсюдження або збут    11
Розділ 3. Окремі проблеми розкриття злочинів створення з метою використання, розповсюдження або збуту шкідливих програмних чи технічних засобів, а також їх розповсюдження або збут    19
ЗАДАЧІ          25
ВИСНОВКИ  29

СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ         31

Задача 1. Бобошкін випадково виявив, що в оперативній системі персонального компютора Оляпка присутня програма "Троянський кінь", що дозволяе отримувати несанкціонований доступ до чужого компютора. Використавши можливості "Троянського коня", Бобошкін викрав комп’ютерну інформацію, що належала Оляпку, а потім знищив всі системні файли "Windovs". Кваліфікуйте дії Бобошкіна .

Задача 2. Начальник цеху меблевої фабрики Бабкін пропонував підлеглим робітникам давати йому зі своєї зарплати певну суму грошей, погрожуючи в разі відмови зниженням заробітку. Робітники давали Бабкіну гроші, а коли один місяць не зробили цього, він "урізав" їм заробіток. Тоді один із працівників повідомив в прокуратуру про дії Бабкіна. Кваліфікуйте дії Бабкіна.

Інтервал:

1,6

Ваше ім'я:
Ваш контактний телефон:
E-mail:
Тема та ID роботи:
Кількість сторінок:

33

Рік написання:

2010

Ціна:

100 грн.

натисніть

Для отримання паролю відкриття документа зробіть оплату будь-яким із нижче перерахованих способів і зателефонуйте нам

Після оплати напішіть на адресу studentamua@mail.ru і вкажіть ID роботи за яку ви перерахували кошти
Інші варіанти: 1) Переказ грошей із будь-якого відділення банку на розрахунковий рахунок; 2) переказ грошей на картку у будь-якому відділенні Приватбанку; 3) Переказ грошей через термінали «IBOX» - автомати миттєвої сплати у магазинах, супермаркетах і т.д.; 4) Оплата поповненням мобільного телефону або дивіться детально як отримати роботу за 10 хвилин!

 

Враховуючи високий ступінь залежності України від імпортних комп’ютерів та інших інформаційних систем (з програмним забезпеченням включно), що вже сьогодні створює додаткові ризики організованих хакерських атак, здатних серйозно пошкодити урядові, банківські, енергетичні, транспортні та інші інформаційно-комунікаційні мережі, правове реагування на проблеми посилення комп’ютерної злочинності є надзвичайно важливим. Стимулом цього є також взяті Україною зобов’язання щодо інтеграції в світове співтовариство, в тому числі згідно з Програмою інтеграції України до Європейського Союзу (розділ 13 – “Інформаційне суспільство”).
Результативність діяльності державних структур визначається введенням економічних санкцій США стосовно нашої країни за неналежну боротьбу з порушеннями права інтелектуальної власності, переважно щодо комп’ютерних програмних продуктів та включенням України Міждержавною групою розробки фінансових заходів боротьби з “відмиванням” грошей до списку країн, що не співробітничають з нею. Зрозуміло, що в разі невирішення проблем щодо боротьби з організованою кіберзлочинністю, особливо в сфері міжнародних економічних відносин, міжнародне співтовариство посилить на Україну інформаційний, політичний та економічний тиск.
Кримінальний кодекс України від 28 грудня 1960 р. (далі – старий КК) не містив визначення поняття “комп’ютерні злочини”. Єдина “комп’ютерна” стаття 198-1 (Порушення роботи автоматизованих систем), що входила до нього, не перекривала всього спектру злочинів і майже не застосовувалася на практиці. Це саме стосувалося й інших статей старого КК, які можна було віднести до таких, що встановлювали відповідальність за “комп’ютерні” злочини. Наприклад, за порушення авторського права на комп’ютерні програми ст. 136 старого КК України (Порушення авторських прав) не передбачала конфіскації контрафактів (продуктів, виготовлених з порушенням вимог законодавства про авторське право), позбавлення волі, а розміри штрафів встановлювалися неадекватно – були надто низьким порівняно із завданими збитками.
Ситуація кардинально змінилася на краще з прийняттям 5 квітня 2001 р. нового Кримінального кодексу України № 2341-III, який набув чинності з 1 вересня 2001 р. Новий Кримінальний кодекс містить окремий розділ (розділ XVI – “Злочини у сфері використання електронно-обчислювальних машин (комп’ютерів), систем та комп’ютерних мереж”, повністю присвячений класифікації та встановленню відповідальності за вчинення комп’ютерних злочинів, який містить три прямі норми статті 361-363. Існують чотири норми в інших розділах, які мають непряме відношення до комп’ютерних злочинів. Це крок уперед, принаймні, щодо цього виду правопорушень. У наведених статтях як предмет злочину визначається електронно-обчислювальна машина (комп’ютер), її система та комп’ютерна мережа. Крім цього, принципово новим є ще один предмет злочину, передбачений статтями 361-363, – комп’ютерна інформація.
З метою приведення кримінального законодавства України у відповідність до міжнародних стандартів з питань боротьби з комп’ютерною злочинністю, а також посилення кримінальної відповідальності за комп’ютерні злочини Кабінет Міністрів України вніс на розгляд Верховної Ради України законопроект (реєстр. № 3039) про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України (далі – Проект).
18 січня 2005 року набрала чинності нова редакція Розділу XVI Кримінального кодексу України "Злочини у сфері використання комп'ютерів, автоматизованих систем, комп'ютерних мереж та мереж електрозв'язку":
Стаття 361. Несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку .
Стаття 361-1. Створення з метою використання, розповсюдження або збуту шкідливих програмних чи технічних засобів, а також їх розповсюдження або збут.
Стаття 361-2. Несанкціоновані збут або розповсюдження інформації з обмеженим доступом, яка зберігається в електронно-обчислювальних машинах (комп'ютерах), автоматизованих системах, комп'ютерних мережах або на носіях такої інформації.
Стаття 362. Несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп'ютерах), автоматизованих системах, комп'ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї.
Стаття 363. Порушення правил експлуатації електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку або порядку чи правил захисту інформації, яка в них оброблюється.
Стаття 363-1. Перешкоджання роботі електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку шляхом масового розповсюдження повідомлень.
Відмітимо, що ефективна боротьба зі злочинністю в сфері комп’ютерної інформації передбачає насамперед оптимальне поєднання правових і профілактичних заходів, кропітку роботу щодо вдосконалення кримінального законодавства, розробку норм, що встановлюють відповідальність за злочин у сфері комп’ютерної інформації й реально застосовуються в практичній діяльності. Адже закони досить часто стають системоутворюючим і стимулюючим чинником розвитку держави.


Петриченко О. Проблеми вдосконалення кримінального законодавства в сфері комп'ютерних злочинів // Юридичний журнал. - №3. – 2003. – С.12-13.

Бабій А.П., Доброход І.С., Кармазін Ю.А., Корнієнко В.О. та ін. Кримінальне право України: особлива частина / За заг.ред. Стрельцова Є.Л. - Х.: Одиссей, 2009. – С. 312-313.

Скалозуб Л. Комп'ютерна злочинність: стан та шляхи подолання // Бюлетень „Євроатлантік інформ” від  03.2006 року.

АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ
Арешт як вид кримінального покарання
Вбивство з необережності. Доведення до самогубства. Погроза вчинити вбивство
Види покарань, які застосовуються до неповнолітніх
Звільнення від відбування покарання з випробовуванням
Кваліфікація бандитизму
Кваліфікація злочинів проти захисника чи представника особи
КВАЛІФІКАЦІЯ ЗЛОЧИНУ. КОНКУРЕНЦІЯ КРИМІНАЛЬНО-ПРАВОВИХ НОРМ
Крайня необхідність та умови її правомірності
Кримінальна відповідальність за незаконне заволодіння транспортними засобами
Кримінальна відповідальність за незаконне заволодіння транспортними засобами
Кримінальна відповідальність за порушення трудових правовідносин
КРИМІНАЛЬНО-ПРАВОВА КВАЛІФІКАЦІЯ ВИМАГАННЯ
КРИМІНАЛЬНО-ПРАВОВА КВАЛІФІКАЦІЯ ВИМАГАННЯ
Кримінально-правова характеристика втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика незаконного заняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом. Спосіб як обов'язкова ознака об'єктивної сторони даної норми. Наведіть приклади зі слідчої та судової
Кримінально-правова характеристика несанкціонованих дій з інформацією яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах
Кримінально-правова характеристика несанкціонованого втручання в роботу електронно-обчислювальних машин
Кримінально-правова характеристика шахрайства з фінансовими ресурсами
ОБСТАВИНИ ЩО ОБТЯЖУЮТЬ ПОКАРАННЯ - ПОНЯТТЯ, ВИДИ, ЗНАЧЕННЯ
Обставини що пом'якшують пакарання
ОДЕРЖАННЯ ХАБАРА (СТ. 368 КК)
Особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх
Поняття та кримінально-правове значення судимості. Погашення судимості
ПРАВИЛА КВАЛІФІКАЦІЇ ЗЛОЧИНІВ
ПРИНЦИП ПРЕЗУМПЦІЇ НЕВИНУВАТОСТІ В КРИМІНАЛЬНОМУ ПРОЦЕСІ УКРАЇНИ
Причетність до злочину
Служби у справах неповнолітніх
Спосіб вчинення злочину
Суспільно-небезпечні наслідки - поняття, види, значення
Шахрайство. Поняття і ознаки шахрайства. Кваліфікуючі ознаки шахрайства
Кримінально-правова характеристика притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності
Кримінально-правова характеристика незаконного заняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом. Спосіб як обов'язкова ознака об'єктивної сторони даної норми
Розкрийте ознаки групового порушення громадського порядку
Кримінально-правова характеристика насильницького задоволення статевої пристрасті неприродним способом
КЛАСИФІКАЦІЯ ЗЛОЧИНІВ У КРИМІНАЛЬНОМУ ПРАВІ. ЇЇ ЗНАЧЕННЯ ДЛЯ СУДОВОЇ ПРАКТИКИ
Умисел як форма вини
Кримінально-правова характеристика створення з метою використання, розповсюдження або збуту шкідливих програмних чи технічних засобів, а також їх розповсюдження та збут. Приклади практики
Обмежена осуднiсть за Кримiнальним кодексом України та її кримінально-правове значення
Поняття та ознаки злочину за Кримінальним кодексом України
Примушування давати показання і його відмінність від катування
Кримінально-правова характеристика незаконного заняття рибним, звіриним або Іншим водним добувним промислом. Спосіб як обов'язкова ознака об'єктивної сторони даної норми. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика незаконного заволодіння транспортним засобом. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Поняття і кримінально-правова характеристика умисного вбивства при пом'якшуючих обставинах. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика ухилення від сплати страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування. Відмінність від ухилення від сплати податків, зборів, інших обов'язкових платежів. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика несанкціонованого втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика незаконного обігу дисків для лазерних систем зчитування, матриць, обладнання та сировини для їх виробництва. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика насильницького задоволення статевої пристрасті неприродним способом. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика несанкціонованих дій з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (компютерах), автоматизованих системах, комп'ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика шахрайства з фінансовими ресурсами. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика незаконного позбавлення волі або викрадення людини. Відмінність цього злочину від захоплення заручників. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика незаконного заволодіння комп’ютерною інформацією. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика використання коштів, здобутих від незаконного обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика катування. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика незаконного поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика викрадення електричної або теплової енергії шляхом її самовільного використання. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика перешкоджання роботі електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку шляхом масового розповсюдження повідомлень електрозв'язку. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика порушення встановленого законом порядку трансплантації органів або тканин людини. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Проаналізувати зміст кваліфікуючих ознак перевищення влади або службових повноважень. Визначити ознаки, що відмежовують зловживання владою або службовим становищем від перевищення влади або службового становища. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Проаналізувати зміст поняття "службової особи". Розглянути спірні точки зору що визначення цього поняття в теорії кримінального права. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики щодо встановлення поняття "службової особи"
Розкрийте ознаки бандитизму. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Розкрийте ознаки групового порушення громадського порядку. Визначте відмінності цього злочину від масових заворушень та хуліганства. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики


*Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за зміст і достовірність матеріалів, а також наслідки, які можуть виникнути унаслідок їх використання. Дані, що стосуються конкретних підприємств, імена є вигаданими, будь-який збіг - випадковий.
stydentam.org.ua © 2009-2015
KMindex Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
page views
TOPlist