Увага!

1. Усі наші роботи пройшли захист і отримали високу позитивну оцінку


.

2. Зателефонувавши за телефонами: 80505603140, 80673126507 (Микола) або написавши лист studentamua (собачка) mail.ru, ви отримаєте абсолютно достовірну і оперативну відповідь на ваші запитання.

3. Ви можете замовити цілу або тільки частину роботи:
- реферат - від 50 грн.
- контрольна - від 60 грн.
- курсова - від 200 грн.
- дипломна - від 500 грн.

4. За мінімальну доплату можуть бути внесені оперативно оновлення або переробки під ваші вимоги. Вартість доплати залежить від об'єму необхідного доопрацювання або переробки.

В рамках всіх доопрацювань і переробок дається ГАРАНТІЯ.

Автореферати Оплата
Замовити
Контакти
Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas

Besucherzahler rusian brides
счетчик посещений
web clocks relojes webs
Contatore
Besucherzahler ukrainian girls
website counter
Besucherzahler russian marriage
contatori per blog
contadores de visitas mail order brides
contatori per blog
besucherzahler contador de visitas
Contatore per sito


Форма заказа работ временно не работает. Если вы хотите купить какую-то работу, тогда просто отправьте СМС на номер 0505603140 или 0673126507 с вашим e-mail и ID номером работы (или темой).

На ваш e-mail вы получите варианты оплаты и, после её осуществления, работа будет отправленна вам в самые короткие строки.

Если возникнут вопросы, набирайте 0505603140 или 0673126507 (с 09:00-21:00)


Кримінально-правова характеристика притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності

Дисципліна:

Кримінальне право

Ключові слова роботи:

невинних, притягнення, завідомо, відповідальності

ID роботи:

4491

Вид роботи:

Курсова

План:

ВСТУП           3
Розділ 1. Проблеми притягнення невинних до кримінальної відповідальності           7
Розділ 2. Кримінально-правова характеристика притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності        11
Розділ 3. Приклади зі слідчої та судової практики            20
ЗАДАЧІ          25
ВИСНОВКИ  30
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ         34

Задача 1
Федоров під час керуванням автомобілем, через власну неуважність вчинив наїзд на Гейко, спричинивши йому тяжке тілесне ушкодження. На місці пригоди Федоров автомобіль не зупинив, допомоги потерпілому не наддав.
Кваліфікуйте дії Федорова.

Задача 2
Татарчук з метою заволодіння зброєю міліціонера Красюка, який здійснював патрульну службу, шляхом обмана запросив його начебто для виявлення захованої кимось сумки з наркотичними засобами. Скориставшись тим, що міліціонер нахилився, Татарчук з метою полегшення вчинення злочину, наніс йому удар ножем удар в спину, заподіявши тяжке тілесне ушкодження. Після цього Татарчук витяг з кобури пістолет і втік.
Кваліфікуйте дії Татарчука.

Інтервал:

1,5

Ваше ім'я:
Ваш контактний телефон:
E-mail:
Тема та ID роботи:
Кількість сторінок:

37

Рік написання:

2010

Ціна:

за доплату ця робота може бути оперативно оновлена. Зв'яжіться із нами КОНТАКТИ

За роботу - Кримінально-правова характеристика притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності

натисніть

Для отримання паролю відкриття документа зробіть оплату будь-яким із нижче перерахованих способів і зателефонуйте нам

Після оплати напішіть на адресу studentamua@mail.ru і вкажіть ID роботи за яку ви перерахували кошти
Інші варіанти: 1) Переказ грошей із будь-якого відділення банку на розрахунковий рахунок; 2) переказ грошей на картку у будь-якому відділенні Приватбанку; 3) Переказ грошей через термінали «IBOX» - автомати миттєвої сплати у магазинах, супермаркетах і т.д.; 4) Оплата поповненням мобільного телефону або дивіться детально як отримати роботу за 10 хвилин!

 

Перші норми, які можна розглядати як певний зразок тих положень, що встановлюють відповідальність за притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності, були сформульовані лише у Вироку про губні справи 1555 р. Проте подальші вітчизняні закони про кримінальну відповідальність середини XVI – середини XX ст.ст., включаючи КК УРСР 1922, 1927 рр., спеціальних норм, які б встановлювали відповідальність за притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності, не містили. Аналізована стаття з’являється лише у КК УРСР 1960 р. (ст. 174). У КК 2001 р. відповідна норма, що встановлює відповідальність за притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності, зазнала певних змін. Зокрема, із основного складу цього злочину законодавцем було вилучено вказівку на “корисливий мотив” вчинення злочину або “іншу особисту зацікавленість” при притягненні завідомо невинного до кримінальної відповідальності. Редакційних змін зазнав й кваліфікований склад та санкції відповідних норм [30, с.232].
Аналіз зарубіжного законодавства дозволяє зробити висновок про те, що норми, які регламентують відповідальність за притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності, закріплені у КК багатьох держав світу. Водночас підходи законодавців держав світу до врегулювання питань відповідальності за притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності є різними. У КК більшості пострадянських республік (окрім Литви) відповідні норми утворюють самостійні основані склади злочинів. Втім спостерігається різний підхід законодавців цих держав до конструювання кваліфікованих складів притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності.
Заслуговує уваги вітчизняного законодавця досвід республік колишнього СРСР у диференціації кримінальної відповідальності у разі притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності і конструюванні кваліфікованих складів аналізованого злочину. Зокрема, КК Молдови (п. “b” ч. 2 ст. 306) та Латвії (ч. 2 ст. 289) передбачають як кваліфікуючу ознаку вчинення цього злочину з корисливих мотивів. Те саме стосується іншої кваліфікуючої ознаки, передбаченої у КК Білорусі (ч. 3 ст. 393), Вірменії (ч. 2, 3 ст. 336), Молдови (п. “с” ч. 2 ст. 306), Таджикистану  (п. “в” ч. 2 ст. 348), якщо притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності спричинило тяжкі наслідки (відповідальність може диференціюватися залежно від суб’єктивного ставлення винного до тяжких наслідків).
Санкції у ст. 372 КК України (поряд з санкціями у КК Молдови та Киргизії), є одними з найбільш суворих  порівняно з іншими санкціями відповідних норм кримінального законодавства країн колишнього СРСР. Водночас найменш суворі санкції за притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності передбачено за КК Білорусі, Таджикистану, Азербайджану. В окремих санкціях відповідних норм КК республік колишнього СРСР (Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови, Таджикистану) виділено й додатковий вид покарання – позбавлення права займати певні посади чи займатися певною діяльністю. Такий додатковий вид покарання слід передбачити й у санкціях ст. 372 КК України.

Дві основні тенденції розвитку кримінального законодавства інших зарубіжних країн, окрім пострадянських республік, щодо регламентації відповідальності за притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності. Перша тенденція – це передбачення спеціальної норми, що встановлює відповідальність за притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності (за КК Австрії, Данії, Німеччини, Польщі, Китаю); друга – це відсутність спеціальної норми, яка б встановлювала відповідальність за притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності (за КК Аргентини, Болгарії,

АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ
Арешт як вид кримінального покарання
Вбивство з необережності. Доведення до самогубства. Погроза вчинити вбивство
Види покарань, які застосовуються до неповнолітніх
Звільнення від відбування покарання з випробовуванням
Кваліфікація бандитизму
Кваліфікація злочинів проти захисника чи представника особи
КВАЛІФІКАЦІЯ ЗЛОЧИНУ. КОНКУРЕНЦІЯ КРИМІНАЛЬНО-ПРАВОВИХ НОРМ
Крайня необхідність та умови її правомірності
Кримінальна відповідальність за незаконне заволодіння транспортними засобами
Кримінальна відповідальність за незаконне заволодіння транспортними засобами
Кримінальна відповідальність за порушення трудових правовідносин
КРИМІНАЛЬНО-ПРАВОВА КВАЛІФІКАЦІЯ ВИМАГАННЯ
КРИМІНАЛЬНО-ПРАВОВА КВАЛІФІКАЦІЯ ВИМАГАННЯ
Кримінально-правова характеристика втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика незаконного заняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом. Спосіб як обов'язкова ознака об'єктивної сторони даної норми. Наведіть приклади зі слідчої та судової
Кримінально-правова характеристика несанкціонованих дій з інформацією яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах
Кримінально-правова характеристика несанкціонованого втручання в роботу електронно-обчислювальних машин
Кримінально-правова характеристика шахрайства з фінансовими ресурсами
ОБСТАВИНИ ЩО ОБТЯЖУЮТЬ ПОКАРАННЯ - ПОНЯТТЯ, ВИДИ, ЗНАЧЕННЯ
Обставини що пом'якшують пакарання
ОДЕРЖАННЯ ХАБАРА (СТ. 368 КК)
Особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх
Поняття та кримінально-правове значення судимості. Погашення судимості
ПРАВИЛА КВАЛІФІКАЦІЇ ЗЛОЧИНІВ
ПРИНЦИП ПРЕЗУМПЦІЇ НЕВИНУВАТОСТІ В КРИМІНАЛЬНОМУ ПРОЦЕСІ УКРАЇНИ
Причетність до злочину
Служби у справах неповнолітніх
Спосіб вчинення злочину
Суспільно-небезпечні наслідки - поняття, види, значення
Шахрайство. Поняття і ознаки шахрайства. Кваліфікуючі ознаки шахрайства
Кримінально-правова характеристика притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності
Кримінально-правова характеристика незаконного заняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом. Спосіб як обов'язкова ознака об'єктивної сторони даної норми
Розкрийте ознаки групового порушення громадського порядку
Кримінально-правова характеристика насильницького задоволення статевої пристрасті неприродним способом
КЛАСИФІКАЦІЯ ЗЛОЧИНІВ У КРИМІНАЛЬНОМУ ПРАВІ. ЇЇ ЗНАЧЕННЯ ДЛЯ СУДОВОЇ ПРАКТИКИ
Умисел як форма вини
Кримінально-правова характеристика створення з метою використання, розповсюдження або збуту шкідливих програмних чи технічних засобів, а також їх розповсюдження та збут. Приклади практики
Обмежена осуднiсть за Кримiнальним кодексом України та її кримінально-правове значення
Поняття та ознаки злочину за Кримінальним кодексом України
Примушування давати показання і його відмінність від катування
Кримінально-правова характеристика незаконного заняття рибним, звіриним або Іншим водним добувним промислом. Спосіб як обов'язкова ознака об'єктивної сторони даної норми. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика незаконного заволодіння транспортним засобом. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Поняття і кримінально-правова характеристика умисного вбивства при пом'якшуючих обставинах. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика ухилення від сплати страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування. Відмінність від ухилення від сплати податків, зборів, інших обов'язкових платежів. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика несанкціонованого втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика незаконного обігу дисків для лазерних систем зчитування, матриць, обладнання та сировини для їх виробництва. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика насильницького задоволення статевої пристрасті неприродним способом. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика несанкціонованих дій з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (компютерах), автоматизованих системах, комп'ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика шахрайства з фінансовими ресурсами. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика незаконного позбавлення волі або викрадення людини. Відмінність цього злочину від захоплення заручників. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика незаконного заволодіння комп’ютерною інформацією. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика використання коштів, здобутих від незаконного обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика катування. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика незаконного поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика викрадення електричної або теплової енергії шляхом її самовільного використання. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика перешкоджання роботі електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку шляхом масового розповсюдження повідомлень електрозв'язку. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика порушення встановленого законом порядку трансплантації органів або тканин людини. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Проаналізувати зміст кваліфікуючих ознак перевищення влади або службових повноважень. Визначити ознаки, що відмежовують зловживання владою або службовим становищем від перевищення влади або службового становища. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Проаналізувати зміст поняття "службової особи". Розглянути спірні точки зору що визначення цього поняття в теорії кримінального права. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики щодо встановлення поняття "службової особи"
Розкрийте ознаки бандитизму. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Розкрийте ознаки групового порушення громадського порядку. Визначте відмінності цього злочину від масових заворушень та хуліганства. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики


*Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за зміст і достовірність матеріалів, а також наслідки, які можуть виникнути унаслідок їх використання. Дані, що стосуються конкретних підприємств, імена є вигаданими, будь-який збіг - випадковий.
stydentam.org.ua © 2009-2015
KMindex Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
page views
TOPlist