Увага!

1. Усі наші роботи пройшли захист і отримали високу позитивну оцінку


.

2. Зателефонувавши за телефонами: 80505603140, 80673126507 (Микола) або написавши лист studentamua (собачка) mail.ru, ви отримаєте абсолютно достовірну і оперативну відповідь на ваші запитання.

3. Ви можете замовити цілу або тільки частину роботи:
- реферат - від 50 грн.
- контрольна - від 60 грн.
- курсова - від 200 грн.
- дипломна - від 500 грн.

4. За мінімальну доплату можуть бути внесені оперативно оновлення або переробки під ваші вимоги. Вартість доплати залежить від об'єму необхідного доопрацювання або переробки.

В рамках всіх доопрацювань і переробок дається ГАРАНТІЯ.

Автореферати Оплата
Замовити
Контакти
Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas

Besucherzahler rusian brides
счетчик посещений
web clocks relojes webs
Contatore
Besucherzahler ukrainian girls
website counter
Besucherzahler russian marriage
contatori per blog
contadores de visitas mail order brides
contatori per blog
besucherzahler contador de visitas
Contatore per sito


Форма заказа работ временно не работает. Если вы хотите купить какую-то работу, тогда просто отправьте СМС на номер 0505603140 или 0673126507 с вашим e-mail и ID номером работы (или темой).

На ваш e-mail вы получите варианты оплаты и, после её осуществления, работа будет отправленна вам в самые короткие строки.

Если возникнут вопросы, набирайте 0505603140 или 0673126507 (с 09:00-21:00)


Розкрийте ознаки групового порушення громадського порядку

Дисципліна:

Кримінальне право

Ключові слова роботи:

порядку, громадського, заворушень, хуліганства

ID роботи:

4494

Вид роботи:

Курсова

План:

ВСТУП           3
Розділ 1. Ознаки групового порушення громадського порядку  7
Розділ 2. Відмінності цього злочину від масових заворушень та хуліганства    16
Розділ 3. Приклади зі слідчої та судової практики            26
ЗАДАЧА        30
ВИСНОВКИ  36
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ         39

Задача 1
Ігнатков запропонував Рабаєву придбати крадений приватний ВАЗ-2109, який збирався викрасти в Чернівцях та перегнати в м. Київ. Рабаєв на це погодився, але дати аванс відмовився, заявивши, що розрахується повністю тоді, коли отримає машину. Після того, як Ігнатков пригнав автомобіль, Рабаєв віддав тому обумовлену суму грошей (10000 грн.).
Кваліфікуйте дії Рабаєва та Ігнаткова.

Задача 2
Червонюк перевищив встановлену швидкість і виїхав на тротуар, де збив пішохода Скибіна, причинивши йому тяжкі тілесні ушкодження. Маючи намір зникнути з місця події, щоб уникнути відповідальності, Червонюк порушив Правила дорожнього руху і зіткнувся на перехресті з вантажним автомобілем, При зіткнення пасажирам Аверченку і Цвигуну були заподіяні тяжкі тілесні ушкодження. Наступного дня потерпілі Скибін та Цвигун померли.
Кваліфікуйте дії Червонюка.

Інтервал:

1,5

Ваше ім'я:
Ваш контактний телефон:
E-mail:
Тема та ID роботи:
Кількість сторінок:

41

Рік написання:

2010

Ціна:

за доплату ця робота може бути оперативно оновлена. Зв'яжіться із нами КОНТАКТИ

За роботу - Розкрийте ознаки групового порушення громадського порядку

натисніть

Для отримання паролю відкриття документа зробіть оплату будь-яким із нижче перерахованих способів і зателефонуйте нам

Після оплати напішіть на адресу studentamua@mail.ru і вкажіть ID роботи за яку ви перерахували кошти
Інші варіанти: 1) Переказ грошей із будь-якого відділення банку на розрахунковий рахунок; 2) переказ грошей на картку у будь-якому відділенні Приватбанку; 3) Переказ грошей через термінали «IBOX» - автомати миттєвої сплати у магазинах, супермаркетах і т.д.; 4) Оплата поповненням мобільного телефону або дивіться детально як отримати роботу за 10 хвилин!

 

1) злочини, пов’язані із груповими посяганнями на громадський порядок (ст. 293 КК “Групове порушення громадського порядку”, ст. 294 КК “Масові заворушення”, ч. 2-4 ст. 296 КК “Хуліганство”); 2) злочини, пов’язані зі спеціальним видом підбурювання (ст. 295 КК “Заклики до вчинення дій, що загрожують громадському порядку”); 3) злочини, пов’язані з хуліганськими діями (ст. 296 КК “Хуліганство”). Критеріями визначення ступеня суспільної небезпеки злочинів обрано об’єкт й об’єктивні ознаки посягань, характер і розміри злочинних наслідків, спосіб та обстановку вчинення злочину, а також ознаки суб’єктивної сторони [8, с.5]. Вивчення й узагальнення судової практики дає підстави стверджувати, що ознаки злочину, передбаченого ст. 293 КК (“Групове порушення громадського порядку”), охоплюються кваліфікованими складами хуліганства, вчиненого групою осіб. Кримінальна відповідальність за ст. 293 КК призводить до зайвого перевантаження правозастосовної діяльності, про що свідчать матеріали кримінальних справ і дані опитувань (78,0 % опитаних нами слідчих не вбачають відмінності між злочинами, передбаченими ст. 293 і ч. 2 ст. 296 КК, кваліфікуючи всі ці дії як групове хуліганство). Масові заворушення розглядаються Копотуном І.М. у його дисертації „Громадський порядок як об’єкт кримінально-правової охорони” як групові суспільно небезпечні дії, вчинені з різних мотивів (хуліганство, помста та ін.) особами у складі натовпу, які спрямовані на повне або тимчасове припинення діяльності органів держави, громадських організацій, службових осіб або громадян, що супроводжуються погромами, підпалами, знищенням майна, захопленням будівель або споруд, насильницьким виселенням людей, опором представникам влади із застосуванням зброї або інших предметів [9, с.124].
Основними виявами групових порушень громадського порядку, з огляду на результати вивчення кримінальних справ, є такі: знищення чи пошкодження майна (63,0 % справ), насильство щодо особи (50,0 %), опір представникам влади, у тому числі з використанням зброї (21,0 %), блокування роботи підприємства чи організації (14,0 %), підпали (8,0 %), вандалізм щодо пам’ятників та ритуальних місць (7,0 %), застосування вибухових пристроїв (4,0 %) та ін. Найчастіше засобами вчинення злочинів є: вогнепальна зброя (32,0 %), холодна зброя (29,0 %), підручні засоби (15,0 %), вибухові пристрої (5,0 %). Як свідчить аналіз кримінальних справ, організація масових заворушень починається на етапі підготовки до злочину. Дії організаторів зазвичай спрямовані на: загальну підготовку акції (65,0 % справ); формування натовпу (47,0 %); підбурювання інших осіб і розподіл між ними ролей (50,0 %); матеріально-технічне забезпечення (36,0 %) тощо. Зазвичай виконавцями злочинів є чоловіки (80,0 %). Найбільша кримінальна активність характерна для вікової групи до 29 років (72,0 %).
Серед злочинців досить високий рівень безробітних (62,0 %), раніше засуджених або притягнутих до адміністративної відповідальності (48,0 %), осіб, які зловживають алкоголем або наркотичними засобами (31,0 %), членів організованих злочинних угруповань (12,0 %). Основними способами втягування виконавців є погрози або психічний примус (30,0 %), підкуп (24,0 %), використання службової або матеріальної залежності (12,0 %). Питання кримінально-правової характеристики та кваліфікації масових заворушень у місцях позбавлення волі є окремою науковою проблемою, що потребує проведення цільових досліджень. Об'єктом злочину, передбаченого ст. 293, є порядок поведінки в громадських місцях груп людей. Він є важливим елементом усього громадського порядку. Груповий характер посягання значно підвищує суспільну небезпеку відповідних дій, які при вчиненні однією особою звичайно не ведуть до відповідних наслідків і не тягнуть за собою кримінальної відповідальності (про це свідчить, зокрема, порівняння санкцій ст. 293 та 296) [6, с.56-57]. Порядок поведінки в громадських місцях груп людей передбачає наявність писаних та неписаних (моральних, звичаєвих) правил поведінки, яких слід дотримуватися при значній скупченості людей, а також результат дотримання цих правил. Вони охоплюють необхідність виконання законних вимог представників влади та адміністрації підприємств, установ, організацій, де відбуваються масові заходи, не перешкодження нормальній діяльності закладів торгівлі, культури, спорту,

АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ
Арешт як вид кримінального покарання
Вбивство з необережності. Доведення до самогубства. Погроза вчинити вбивство
Види покарань, які застосовуються до неповнолітніх
Звільнення від відбування покарання з випробовуванням
Кваліфікація бандитизму
Кваліфікація злочинів проти захисника чи представника особи
КВАЛІФІКАЦІЯ ЗЛОЧИНУ. КОНКУРЕНЦІЯ КРИМІНАЛЬНО-ПРАВОВИХ НОРМ
Крайня необхідність та умови її правомірності
Кримінальна відповідальність за незаконне заволодіння транспортними засобами
Кримінальна відповідальність за незаконне заволодіння транспортними засобами
Кримінальна відповідальність за порушення трудових правовідносин
КРИМІНАЛЬНО-ПРАВОВА КВАЛІФІКАЦІЯ ВИМАГАННЯ
КРИМІНАЛЬНО-ПРАВОВА КВАЛІФІКАЦІЯ ВИМАГАННЯ
Кримінально-правова характеристика втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика незаконного заняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом. Спосіб як обов'язкова ознака об'єктивної сторони даної норми. Наведіть приклади зі слідчої та судової
Кримінально-правова характеристика несанкціонованих дій з інформацією яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах
Кримінально-правова характеристика несанкціонованого втручання в роботу електронно-обчислювальних машин
Кримінально-правова характеристика шахрайства з фінансовими ресурсами
ОБСТАВИНИ ЩО ОБТЯЖУЮТЬ ПОКАРАННЯ - ПОНЯТТЯ, ВИДИ, ЗНАЧЕННЯ
Обставини що пом'якшують пакарання
ОДЕРЖАННЯ ХАБАРА (СТ. 368 КК)
Особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх
Поняття та кримінально-правове значення судимості. Погашення судимості
ПРАВИЛА КВАЛІФІКАЦІЇ ЗЛОЧИНІВ
ПРИНЦИП ПРЕЗУМПЦІЇ НЕВИНУВАТОСТІ В КРИМІНАЛЬНОМУ ПРОЦЕСІ УКРАЇНИ
Причетність до злочину
Служби у справах неповнолітніх
Спосіб вчинення злочину
Суспільно-небезпечні наслідки - поняття, види, значення
Шахрайство. Поняття і ознаки шахрайства. Кваліфікуючі ознаки шахрайства
Кримінально-правова характеристика притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності
Кримінально-правова характеристика незаконного заняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом. Спосіб як обов'язкова ознака об'єктивної сторони даної норми
Розкрийте ознаки групового порушення громадського порядку
Кримінально-правова характеристика насильницького задоволення статевої пристрасті неприродним способом
КЛАСИФІКАЦІЯ ЗЛОЧИНІВ У КРИМІНАЛЬНОМУ ПРАВІ. ЇЇ ЗНАЧЕННЯ ДЛЯ СУДОВОЇ ПРАКТИКИ
Умисел як форма вини
Кримінально-правова характеристика створення з метою використання, розповсюдження або збуту шкідливих програмних чи технічних засобів, а також їх розповсюдження та збут. Приклади практики
Обмежена осуднiсть за Кримiнальним кодексом України та її кримінально-правове значення
Поняття та ознаки злочину за Кримінальним кодексом України
Примушування давати показання і його відмінність від катування
Кримінально-правова характеристика незаконного заняття рибним, звіриним або Іншим водним добувним промислом. Спосіб як обов'язкова ознака об'єктивної сторони даної норми. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика незаконного заволодіння транспортним засобом. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Поняття і кримінально-правова характеристика умисного вбивства при пом'якшуючих обставинах. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика ухилення від сплати страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування. Відмінність від ухилення від сплати податків, зборів, інших обов'язкових платежів. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика несанкціонованого втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика незаконного обігу дисків для лазерних систем зчитування, матриць, обладнання та сировини для їх виробництва. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика насильницького задоволення статевої пристрасті неприродним способом. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика несанкціонованих дій з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (компютерах), автоматизованих системах, комп'ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика шахрайства з фінансовими ресурсами. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика незаконного позбавлення волі або викрадення людини. Відмінність цього злочину від захоплення заручників. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика незаконного заволодіння комп’ютерною інформацією. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика використання коштів, здобутих від незаконного обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика катування. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика незаконного поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика викрадення електричної або теплової енергії шляхом її самовільного використання. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика перешкоджання роботі електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку шляхом масового розповсюдження повідомлень електрозв'язку. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика порушення встановленого законом порядку трансплантації органів або тканин людини. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Проаналізувати зміст кваліфікуючих ознак перевищення влади або службових повноважень. Визначити ознаки, що відмежовують зловживання владою або службовим становищем від перевищення влади або службового становища. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Проаналізувати зміст поняття "службової особи". Розглянути спірні точки зору що визначення цього поняття в теорії кримінального права. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики щодо встановлення поняття "службової особи"
Розкрийте ознаки бандитизму. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Розкрийте ознаки групового порушення громадського порядку. Визначте відмінності цього злочину від масових заворушень та хуліганства. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики


*Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за зміст і достовірність матеріалів, а також наслідки, які можуть виникнути унаслідок їх використання. Дані, що стосуються конкретних підприємств, імена є вигаданими, будь-який збіг - випадковий.
stydentam.org.ua © 2009-2015
KMindex Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
page views
TOPlist