Увага!

1. Усі наші роботи пройшли захист і отримали високу позитивну оцінку


.

2. Зателефонувавши за телефонами: 80505603140, 80673126507 (Микола) або написавши лист studentamua (собачка) mail.ru, ви отримаєте абсолютно достовірну і оперативну відповідь на ваші запитання.

3. Ви можете замовити цілу або тільки частину роботи:
- реферат - від 50 грн.
- контрольна - від 60 грн.
- курсова - від 200 грн.
- дипломна - від 500 грн.

4. За мінімальну доплату можуть бути внесені оперативно оновлення або переробки під ваші вимоги. Вартість доплати залежить від об'єму необхідного доопрацювання або переробки.

В рамках всіх доопрацювань і переробок дається ГАРАНТІЯ.

Автореферати Оплата
Замовити
Контакти
Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas

Besucherzahler rusian brides
счетчик посещений
web clocks relojes webs
Contatore
Besucherzahler ukrainian girls
website counter
Besucherzahler russian marriage
contatori per blog
contadores de visitas mail order brides
contatori per blog
besucherzahler contador de visitas
Contatore per sito


Форма заказа работ временно не работает. Если вы хотите купить какую-то работу, тогда просто отправьте СМС на номер 0505603140 или 0673126507 с вашим e-mail и ID номером работы (или темой).

На ваш e-mail вы получите варианты оплаты и, после её осуществления, работа будет отправленна вам в самые короткие строки.

Если возникнут вопросы, набирайте 0505603140 или 0673126507 (с 09:00-21:00)


Кримінально-правова характеристика насильницького задоволення статевої пристрасті неприродним способом

Дисципліна:

Кримінальне право

Ключові слова роботи:

задоволення, насильницького, неприродним, способом

ID роботи:

4496

Вид роботи:

Курсова

План:

ВСТУП           2
Розділ 1. Проблема насильницького задоволення статевої пристрасті неприродним способом      5
Розділ 2. Кримінально-правова характеристика насильницького задоволення статевої пристрасті неприродним способом      15
Розділ 3. Приклади зі слідчої та судової практики            27
ЗАДАЧА        36
ВИСНОВКИ  41
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ         43

Задача 1
Ярошенко попросив водія державної нафтобази Терещенка вивезти з бази шляхом крадіжки і привезти йому додому за винагороду 200 літрів пального вартістю 400 гривень. Терещенко домовився із завідуючим складом паливно-мастильних матеріалів Євтуховим, який мав "резервне" пальне, викрасти його за рахунок списання за фіктивними актами. Викрадене пальне Терещенко і Євтухов привезли Ярошенко додому.
Кваліфікуйте дії вказаних осіб.

Задача 2
Коваль та Сихненко зустріли на пероні залізничного вокзалу Бондаря, який вантажив у вагон поїзда Київ-Москва 20 ящиків цукерок вартістю 2000 гривень. Погрожуючи фізичним насильством, вони забрали у Бондаря його товар, пообіцявши повернути його наступного дня, якщо останній сплатить їм 500 гривень, а при відмові виконати вимогу, знищать цукерки. Наступного дня Бондар передав Ковалю і Сихненку необхідну суму, але свого майна не одержав, оскільки його продали, а гроші поділили.
Кваліфікуйте дії Коваля і Сихненка.

Інтервал:

1,5

Ваше ім'я:
Ваш контактний телефон:
E-mail:
Тема та ID роботи:
Кількість сторінок:

44

Рік написання:

2010

Ціна:

за доплату ця робота може бути оперативно оновлена. Зв'яжіться із нами КОНТАКТИ

За роботу - Кримінально-правова характеристика насильницького задоволення статевої пристрасті неприродним способом

натисніть

Для отримання паролю відкриття документа зробіть оплату будь-яким із нижче перерахованих способів і зателефонуйте нам

Після оплати напішіть на адресу studentamua@mail.ru і вкажіть ID роботи за яку ви перерахували кошти
Інші варіанти: 1) Переказ грошей із будь-якого відділення банку на розрахунковий рахунок; 2) переказ грошей на картку у будь-якому відділенні Приватбанку; 3) Переказ грошей через термінали «IBOX» - автомати миттєвої сплати у магазинах, супермаркетах і т.д.; 4) Оплата поповненням мобільного телефону або дивіться детально як отримати роботу за 10 хвилин!

 

В науці кримінального права існують різноманітні точки зору з приводу того, що ж розуміти під об’єктом статевих злочинів, в тому числі і насильницького задоволення статевої пристрасті неприроднім способом. Так, Красіков Ю. А., Беляєв Н. А., Орехов В. В., аналізуючи раніше діючий склад насильницького мужолозтва, вважали, що об’єктом даного злочину є нормальний устрій статевих зносин, а також особа, як додатковий об’єкт, розуміючи під нормальним устроєм статевих зносин статеві контакти, по-перше, які вчинюються за добровільною змовою, по-друге, між різностатевими партнерами, які досягли статевої зрілості, по-третє, не допускали збочених дій по відношенню до неповнолітніх.
Об’єктом статевих злочинів, скоєних по відношенню до повнолітніх осіб, ряд авторів (Жижилєнко А. А.,Мендельсон Г. А.) називають їх статеву недоторканість, обумовлюючи статеву недоторканість як свободу розпоряджатись своєю статевою сферою на власний розсуд, тобто можливість вступати в статеві зносини лише за згодою партнера. Подібне розуміння статевої недоторканості майже зовсім стикається з поняттям статевої свободи як об’єкта скоєння насильницького задоволення статевої пристрасті неприроднім способом з повнолітніми особами, яке розглядається також іншими вченими (Андрєєва Л. А., Франкель Е. П., Александров Ю. В., Бородін С. В., Шишов О. Ф. Та інші), тобто спірним являється лише питання про терміни [17, с. 67-68].
І в теорії, і на практиці визнано положення, згідно з яким безпорадність потерпілих може бути психічною та фізичною. При психічній безпорадності потерпілий (потерпіла) не розуміє характеру дій, які з нею (ним) скоюються. Подібний стан може пояснюватись психічною хворобою, малолітнім віком ( у випадку, якщо дитина не розуміла характеру скоюваних з нею дій), безпритомнім станом. Такі особи не являються носіями статевої свободи та не можуть вирішувати самостійно питання стосовно задоволення або незадоволення чужої статевої пристрасті. При фізичній безпорадності особа усвідомлює характер, скоюваних з нею дій, передбачає усі можливі наслідки, проте не може чинити опір. Фізична безпорадність може обумовлюватись хворобливим станом (окрім психічної хвороби), фізичними вадами, віковим критерієм (похила або малолітня (у випадку, якщо дитина усвідомлювала, скоюване з нею саме як сексуальні дії)) тощо. Однак дану категорії не можна позбавляти права статевої свободи, крім малолітніх, оскільки навіть розуміючи характер дійсності, неповнолітні (малолітні) ще не здатні до самовизначення в статевій сфері. Якщо людина психічно здорова, то чому вона сама не в праві вирішувати питання про вступ у сексуальні відносини з іншою особою або щодо задоволення статевої пристрасті неприроднім способом.? Так, вона не здатна захистити своє рішення про вступ або ж не вступ в статевий акт взагалі або іншим способом, якому віддає перевагу, проте право на прийняття такого рішення у нього є. І саме це право вирішувати питання в сфері сексуальних відносин являється статевою свободою.
Тому посягання на статеву недоторканість при скоєнні насильницького мужолозтва, лесбіянства або інших способів насильницького задоволення статевої пристрасті неприроднім способом, скоєних по відношенню до повнолітніх чоловіка або жінки, може мати місце лише у випадку психічної безпорадності потерпілої (потерпілого). Проте, оскільки статева свобода та статева недоторканість – поняття соціальні, безпосереднім об’єктом насильницького задоволення статевої пристрасті неприроднім способом, скоєних по відношенню до повнолітніх чоловіка або жінки, необхідно вважати соціальні відносини, які гарантують статеву свободу цих осіб, а при скоєнні таких дій з використанням психічної безпорадності потерпілого (потерпілої) – статеву недоторканість останніх [13, с. 58].
Неоднозначно вирішується в кримінальному праві питання про об’єкт насильницького задоволення статевої пристрасті неприроднім способом, скоєних по відношенню до неповнолітніх та малолітніх. Так, Натансон Ввважав, що об’єктом аналізованих злочинів необхідно визнати осіб, які не досягли віку статевої зрілості. Правда тут скоріше йде мова безпосередньо про потерпілих від злочинів осіб, які не досягли статевої зрілості, а не про об’єкт самого злочину.
На думку деяких авторів (Бліндер Б.А., Халіков А., Шишов О.Ф. та інші), людина на певній стадії свого фізичного розвитку вважається такою, яка не має статевий інстинкт або можливістю його задоволення. З цього випливає, що можна охороняти, так мовити, і потенційну статеву недоторканість під видом недоторканості статевої сфери взагалі. Іншими словами, об’єктом злочинів у даному випадку буде виступати статева недоторканість неповнолітніх осіб та осіб, які не досягли 14-річного віку.

Неповнолітні та малолітні особи не мають статевої свободи. По своїм психофізичним якостям вони ще не підготовлені до вступу в статеве життя без істотної шкоди для свого здоров’я. Тому більшість авторів (Александров Ю.В., Андрєєва Л.А., Кондрашова Т.В. та інші) об’єктом статевих злочинів проти неповнолітніх вважають їх нормальний статевий розвиток. Він включає: нормальний фізичний розвиток статевої системи; формування моральних поглядів в сфері статевих та інших сексуальних відносин; умови, створені суспільством, в котрих проходить цей розвиток та формування. Дійсно, однією з важливих вимог, які пред’являються соціумом до виникнення сексуальних відносин є підготовленість людини до виконання статевих функцій та, у зв’язку з цим, покладених на ньому соціальних обов’язків. Тому, посягання на нормальний статевий розвиток неповнолітніх та малолітніх завжди повинні розглядатись, як злочинні. Але і це ще не все. Єлемісов Г.Б. підсумовуючи всі положення, вважає, що в цих злочинах об’єктом виступають і статева недоторканість і нормальний статевий розвиток неповнолітніх та малолітніх.

АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ
Арешт як вид кримінального покарання
Вбивство з необережності. Доведення до самогубства. Погроза вчинити вбивство
Види покарань, які застосовуються до неповнолітніх
Звільнення від відбування покарання з випробовуванням
Кваліфікація бандитизму
Кваліфікація злочинів проти захисника чи представника особи
КВАЛІФІКАЦІЯ ЗЛОЧИНУ. КОНКУРЕНЦІЯ КРИМІНАЛЬНО-ПРАВОВИХ НОРМ
Крайня необхідність та умови її правомірності
Кримінальна відповідальність за незаконне заволодіння транспортними засобами
Кримінальна відповідальність за незаконне заволодіння транспортними засобами
Кримінальна відповідальність за порушення трудових правовідносин
КРИМІНАЛЬНО-ПРАВОВА КВАЛІФІКАЦІЯ ВИМАГАННЯ
КРИМІНАЛЬНО-ПРАВОВА КВАЛІФІКАЦІЯ ВИМАГАННЯ
Кримінально-правова характеристика втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика незаконного заняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом. Спосіб як обов'язкова ознака об'єктивної сторони даної норми. Наведіть приклади зі слідчої та судової
Кримінально-правова характеристика несанкціонованих дій з інформацією яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах
Кримінально-правова характеристика несанкціонованого втручання в роботу електронно-обчислювальних машин
Кримінально-правова характеристика шахрайства з фінансовими ресурсами
ОБСТАВИНИ ЩО ОБТЯЖУЮТЬ ПОКАРАННЯ - ПОНЯТТЯ, ВИДИ, ЗНАЧЕННЯ
Обставини що пом'якшують пакарання
ОДЕРЖАННЯ ХАБАРА (СТ. 368 КК)
Особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх
Поняття та кримінально-правове значення судимості. Погашення судимості
ПРАВИЛА КВАЛІФІКАЦІЇ ЗЛОЧИНІВ
ПРИНЦИП ПРЕЗУМПЦІЇ НЕВИНУВАТОСТІ В КРИМІНАЛЬНОМУ ПРОЦЕСІ УКРАЇНИ
Причетність до злочину
Служби у справах неповнолітніх
Спосіб вчинення злочину
Суспільно-небезпечні наслідки - поняття, види, значення
Шахрайство. Поняття і ознаки шахрайства. Кваліфікуючі ознаки шахрайства
Кримінально-правова характеристика притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності
Кримінально-правова характеристика незаконного заняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом. Спосіб як обов'язкова ознака об'єктивної сторони даної норми
Розкрийте ознаки групового порушення громадського порядку
Кримінально-правова характеристика насильницького задоволення статевої пристрасті неприродним способом
КЛАСИФІКАЦІЯ ЗЛОЧИНІВ У КРИМІНАЛЬНОМУ ПРАВІ. ЇЇ ЗНАЧЕННЯ ДЛЯ СУДОВОЇ ПРАКТИКИ
Умисел як форма вини
Кримінально-правова характеристика створення з метою використання, розповсюдження або збуту шкідливих програмних чи технічних засобів, а також їх розповсюдження та збут. Приклади практики
Обмежена осуднiсть за Кримiнальним кодексом України та її кримінально-правове значення
Поняття та ознаки злочину за Кримінальним кодексом України
Примушування давати показання і його відмінність від катування
Кримінально-правова характеристика незаконного заняття рибним, звіриним або Іншим водним добувним промислом. Спосіб як обов'язкова ознака об'єктивної сторони даної норми. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика незаконного заволодіння транспортним засобом. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Поняття і кримінально-правова характеристика умисного вбивства при пом'якшуючих обставинах. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика ухилення від сплати страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування. Відмінність від ухилення від сплати податків, зборів, інших обов'язкових платежів. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика несанкціонованого втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика незаконного обігу дисків для лазерних систем зчитування, матриць, обладнання та сировини для їх виробництва. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика насильницького задоволення статевої пристрасті неприродним способом. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика несанкціонованих дій з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (компютерах), автоматизованих системах, комп'ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика шахрайства з фінансовими ресурсами. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика незаконного позбавлення волі або викрадення людини. Відмінність цього злочину від захоплення заручників. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика незаконного заволодіння комп’ютерною інформацією. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика використання коштів, здобутих від незаконного обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика катування. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика незаконного поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика викрадення електричної або теплової енергії шляхом її самовільного використання. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика перешкоджання роботі електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку шляхом масового розповсюдження повідомлень електрозв'язку. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика порушення встановленого законом порядку трансплантації органів або тканин людини. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Проаналізувати зміст кваліфікуючих ознак перевищення влади або службових повноважень. Визначити ознаки, що відмежовують зловживання владою або службовим становищем від перевищення влади або службового становища. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Проаналізувати зміст поняття "службової особи". Розглянути спірні точки зору що визначення цього поняття в теорії кримінального права. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики щодо встановлення поняття "службової особи"
Розкрийте ознаки бандитизму. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Розкрийте ознаки групового порушення громадського порядку. Визначте відмінності цього злочину від масових заворушень та хуліганства. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики


*Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за зміст і достовірність матеріалів, а також наслідки, які можуть виникнути унаслідок їх використання. Дані, що стосуються конкретних підприємств, імена є вигаданими, будь-який збіг - випадковий.
stydentam.org.ua © 2009-2015
KMindex Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
page views
TOPlist