Увага!

1. Усі наші роботи пройшли захист і отримали високу позитивну оцінку


.

2. Зателефонувавши за телефонами: 80505603140, 80673126507 (Микола) або написавши лист studentamua (собачка) mail.ru, ви отримаєте абсолютно достовірну і оперативну відповідь на ваші запитання.

3. Ви можете замовити цілу або тільки частину роботи:
- реферат - від 50 грн.
- контрольна - від 60 грн.
- курсова - від 200 грн.
- дипломна - від 500 грн.

4. За мінімальну доплату можуть бути внесені оперативно оновлення або переробки під ваші вимоги. Вартість доплати залежить від об'єму необхідного доопрацювання або переробки.

В рамках всіх доопрацювань і переробок дається ГАРАНТІЯ.

Автореферати Оплата
Замовити
Контакти
Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas

Besucherzahler rusian brides
счетчик посещений
web clocks relojes webs
Contatore
Besucherzahler ukrainian girls
website counter
Besucherzahler russian marriage
contatori per blog
contadores de visitas mail order brides
contatori per blog
besucherzahler contador de visitas
Contatore per sito


Форма заказа работ временно не работает. Если вы хотите купить какую-то работу, тогда просто отправьте СМС на номер 0505603140 или 0673126507 с вашим e-mail и ID номером работы (или темой).

На ваш e-mail вы получите варианты оплаты и, после её осуществления, работа будет отправленна вам в самые короткие строки.

Если возникнут вопросы, набирайте 0505603140 или 0673126507 (с 09:00-21:00)


Суспільно-небезпечні наслідки - поняття, види, значення

Дисципліна:

Кримінальне право

Ключові слова роботи:

наслідки, небезпечні, Суспільно

ID роботи:

4449

Вид роботи:

Курсова

План:

ВСТУП           3
РОЗДІЛ 1. Поняття і ознаки об’єктивної сторони злочину        5
РОЗДІЛ 2. Суспільно-небезпечні наслідки: поняття, види, та значення, як ознаки об’єктивної сторони злочину          12
РОЗДІЛ 3. Значення суспільно небезпечних наслідків при кваліфікації злочинів        17
ВИСНОВОК  27
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ ТА ЛІТЕРАТУРИ         29

Інтервал:

1,5

Ваше ім'я:
Ваш контактний телефон:
E-mail:
Тема та ID роботи:
Кількість сторінок:

30

Рік написання:

2010

Ціна:

за доплату ця робота може бути оперативно оновлена. Зв'яжіться із нами КОНТАКТИ

За роботу - Суспільно-небезпечні наслідки - поняття, види, значення

натисніть

Для отримання паролю відкриття документа зробіть оплату будь-яким із нижче перерахованих способів і зателефонуйте нам

Після оплати напішіть на адресу studentamua@mail.ru і вкажіть ID роботи за яку ви перерахували кошти
Інші варіанти: 1) Переказ грошей із будь-якого відділення банку на розрахунковий рахунок; 2) переказ грошей на картку у будь-якому відділенні Приватбанку; 3) Переказ грошей через термінали «IBOX» - автомати миттєвої сплати у магазинах, супермаркетах і т.д.; 4) Оплата поповненням мобільного телефону або дивіться детально як отримати роботу за 10 хвилин!

 

Найважливіша соціальна  властивість  злочину  -  його  суспільна небезпечність - полягає в тому, що діяння (дія чи бездіяльність) посягає на суспільні відносини, що охороняються кримінальним законом, викликає в них певні негативні зміни (шкоду, збитки). Механізм порушення об'єкта (суспільних відносин) і заподіяння йому шкоди може бути різним: в одних випадках негативному, руйнівному впливу піддається суб'єкт суспільних відносин (наприклад, при вбивстві, тілесних ушкодженнях), в других—благо, яке охороняється правом і з приводу якого існують дані відносини (різні майнові злочини — крадіжка, шахрайство тощо); в третіх — розривається соціальний зв'язок між суб'єктами відносин (ухилення від призову на строкову військову службу, ухилення від сплати аліментів на утримання дітей) та ін. В усіх цих випадках об'єкту кримінально-правової охорони завдається шкода, яка і є наслідком злочину1.
Суспільне небезпечні наслідки, залежно від характеру і обсягу шкоди, заподіяної діянням об'єкту, можуть бути поділені на наслідки у виді реальної шкоди і на наслідки у виді створення загрози (небезпеки) заподіяння шкоди. Більшість злочинів завдають реальної шкоди. Це типова ситуація. Вбивство, крадіжка, грабіж, хуліганство, образа, наклеп своїм наслідком мають конкретну і реальну шкоду, що завдається відповідному об'єкту кримінально-правової охорони. Разом з тим чинне кримінальне законодавство у деяких випадках встановлює відповідальність за діяння, що не завдають реальної шкоди конкретному об'єкту, але ставлять його в небезпеку заподіяння такої шкоди. Так, порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного, водного чи повітряного транспорту тягне відповідальність за ч. 2 ст. 276 КК, якщо дані дії не спричинили, але створювали загрозу настання нещасних випадків з людьми, катастроф, аварій або інших тяжких наслідків (ч. 1 ст.276 КК)1 Такі злочини отримали в літературі назву «делікти небезпеки» («делікти створення небезпеки»). Тут небезпека («загроза заподіяння шкоди») зовсім не означає, що не відбувається негативних змін в об'єкті посягання. При загрозі порушується стан захищеності, безпеки суспільних відносин, поставлених під охорону кримінального закону, порушуються безпечні умови їх функціонування. Ось чому в «деліктах небезпеки» реальність створення такої небезпеки протиправною дією чи бездіяльністю, тобто загрози заподіяння шкоди об'єктові, повинна бути встановлена як факт об'єктивної дійсності2.
Отже, суспільне небезпечні наслідки можна визначити як шкоду (збитки), що заподіюється злочинним діянням суспільним відносинам, які охороняються кримінальним законом, або ж небезпеку (загрозу) спричинення такої шкоди.
Наслідки злочину різноманітні, вони можуть мати місце в різних сферах: економіки, виробництва, прав людини, екології тощо. Усі вони можуть бути поділені на дві великі групи наслідки матеріальні і наслідки нематеріальні.
До матеріальних наслідків належить майнова шкода у злочинах проти власності, а також шкода, що носить особистий (фізичний) характер, наприклад, смерть людини при вбивстві, тілесні ушкодження. У свою чергу злочинні наслідки майнового характеру можуть виражатися в так званій (позитивній шкоді чи упущеній вигоді (неодсржані доходи). Позитивна майнова шкода полягає в тому, що майно, яке перебувало у власності чи володінні потерпілого, незаконно вилучається чи знищується або ж пошкоджується. В разі ж упущеної вигоди потерпілий не одержує тих майнових вигод, які він має право одержати за законом, договором чи іншою правовою підставою. Таким наслідком буде, наприклад, несплата у повному обсязі державного мита шляхом заниження вартості будинку, що продається. Тут внаслідок незаконних дій продавця і покупця держава не отримує тих грошових сум, які вони повинні були сплатити при укладенні угоди1.

Нематеріальні наслідки являють собою такі зміни в об'єкті посягання, внаслідок яких порушуються ті чи інші інтереси учасників суспільних відносин, що охороняються кримінальним

1 Брич Л.П., Навроцький В.О. Кримінальне право України. – К., 2000. -  С. 69.

1 Науково-практичний коментар Кримінального кодексу України від 5 квітня 2001 року / За ред. М.І. Мельника, М.І. Хавронюка. — К.: Каннон, А.С.К., 2003. – С. 123.

2 Андрійчук П.К., Грищук В.К. Кримінальне право України. – К., 2000. – С. 53.

1 Бабій А.П., Доброход І.С., Кармазін Ю.А., Корнієнко В.О. та ін. Кримінальне право України: особлива частина / За заг.ред. Стрельцова Є.Л. - Х.: Одиссей, 2009. – С. 104.

АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ
Арешт як вид кримінального покарання
Вбивство з необережності. Доведення до самогубства. Погроза вчинити вбивство
Види покарань, які застосовуються до неповнолітніх
Звільнення від відбування покарання з випробовуванням
Кваліфікація бандитизму
Кваліфікація злочинів проти захисника чи представника особи
КВАЛІФІКАЦІЯ ЗЛОЧИНУ. КОНКУРЕНЦІЯ КРИМІНАЛЬНО-ПРАВОВИХ НОРМ
Крайня необхідність та умови її правомірності
Кримінальна відповідальність за незаконне заволодіння транспортними засобами
Кримінальна відповідальність за незаконне заволодіння транспортними засобами
Кримінальна відповідальність за порушення трудових правовідносин
КРИМІНАЛЬНО-ПРАВОВА КВАЛІФІКАЦІЯ ВИМАГАННЯ
КРИМІНАЛЬНО-ПРАВОВА КВАЛІФІКАЦІЯ ВИМАГАННЯ
Кримінально-правова характеристика втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика незаконного заняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом. Спосіб як обов'язкова ознака об'єктивної сторони даної норми. Наведіть приклади зі слідчої та судової
Кримінально-правова характеристика несанкціонованих дій з інформацією яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах
Кримінально-правова характеристика несанкціонованого втручання в роботу електронно-обчислювальних машин
Кримінально-правова характеристика шахрайства з фінансовими ресурсами
ОБСТАВИНИ ЩО ОБТЯЖУЮТЬ ПОКАРАННЯ - ПОНЯТТЯ, ВИДИ, ЗНАЧЕННЯ
Обставини що пом'якшують пакарання
ОДЕРЖАННЯ ХАБАРА (СТ. 368 КК)
Особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх
Поняття та кримінально-правове значення судимості. Погашення судимості
ПРАВИЛА КВАЛІФІКАЦІЇ ЗЛОЧИНІВ
ПРИНЦИП ПРЕЗУМПЦІЇ НЕВИНУВАТОСТІ В КРИМІНАЛЬНОМУ ПРОЦЕСІ УКРАЇНИ
Причетність до злочину
Служби у справах неповнолітніх
Спосіб вчинення злочину
Суспільно-небезпечні наслідки - поняття, види, значення
Шахрайство. Поняття і ознаки шахрайства. Кваліфікуючі ознаки шахрайства
Кримінально-правова характеристика притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності
Кримінально-правова характеристика незаконного заняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом. Спосіб як обов'язкова ознака об'єктивної сторони даної норми
Розкрийте ознаки групового порушення громадського порядку
Кримінально-правова характеристика насильницького задоволення статевої пристрасті неприродним способом
КЛАСИФІКАЦІЯ ЗЛОЧИНІВ У КРИМІНАЛЬНОМУ ПРАВІ. ЇЇ ЗНАЧЕННЯ ДЛЯ СУДОВОЇ ПРАКТИКИ
Умисел як форма вини
Кримінально-правова характеристика створення з метою використання, розповсюдження або збуту шкідливих програмних чи технічних засобів, а також їх розповсюдження та збут. Приклади практики
Обмежена осуднiсть за Кримiнальним кодексом України та її кримінально-правове значення
Поняття та ознаки злочину за Кримінальним кодексом України
Примушування давати показання і його відмінність від катування
Кримінально-правова характеристика незаконного заняття рибним, звіриним або Іншим водним добувним промислом. Спосіб як обов'язкова ознака об'єктивної сторони даної норми. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика незаконного заволодіння транспортним засобом. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Поняття і кримінально-правова характеристика умисного вбивства при пом'якшуючих обставинах. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика ухилення від сплати страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування. Відмінність від ухилення від сплати податків, зборів, інших обов'язкових платежів. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика несанкціонованого втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика незаконного обігу дисків для лазерних систем зчитування, матриць, обладнання та сировини для їх виробництва. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика насильницького задоволення статевої пристрасті неприродним способом. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика несанкціонованих дій з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (компютерах), автоматизованих системах, комп'ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика шахрайства з фінансовими ресурсами. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика незаконного позбавлення волі або викрадення людини. Відмінність цього злочину від захоплення заручників. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика незаконного заволодіння комп’ютерною інформацією. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика використання коштів, здобутих від незаконного обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика катування. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика незаконного поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика викрадення електричної або теплової енергії шляхом її самовільного використання. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика перешкоджання роботі електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку шляхом масового розповсюдження повідомлень електрозв'язку. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Кримінально-правова характеристика порушення встановленого законом порядку трансплантації органів або тканин людини. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Проаналізувати зміст кваліфікуючих ознак перевищення влади або службових повноважень. Визначити ознаки, що відмежовують зловживання владою або службовим становищем від перевищення влади або службового становища. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Проаналізувати зміст поняття "службової особи". Розглянути спірні точки зору що визначення цього поняття в теорії кримінального права. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики щодо встановлення поняття "службової особи"
Розкрийте ознаки бандитизму. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики
Розкрийте ознаки групового порушення громадського порядку. Визначте відмінності цього злочину від масових заворушень та хуліганства. Наведіть приклади зі слідчої та судової практики


*Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за зміст і достовірність матеріалів, а також наслідки, які можуть виникнути унаслідок їх використання. Дані, що стосуються конкретних підприємств, імена є вигаданими, будь-який збіг - випадковий.
stydentam.org.ua © 2009-2015
KMindex Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
page views
TOPlist