1. Усі наші роботи пройшли захист і отримали високу позитивну оцінку
.
2. Зателефонувавши за телефонами: 80505603140, 80673126507 (Микола) або написавши лист studentamua (собачка) mail.ru, ви отримаєте абсолютно достовірну і оперативну відповідь на ваші запитання.
3. Ви можете замовити цілу або тільки частину роботи:
- реферат - від 50 грн.
- контрольна - від 60 грн.
- курсова - від 200 грн.
- дипломна - від 500 грн.
4. За мінімальну доплату можуть бути внесені оперативно оновлення або переробки під ваші вимоги. Вартість доплати залежить від об'єму необхідного доопрацювання або переробки.
В рамках всіх доопрацювань і переробок дається ГАРАНТІЯ.
Форма заказа работ временно не работает. Если вы хотите купить какую-то работу, тогда просто отправьте СМС на номер 0505603140 или 0673126507 с вашим e-mail и ID номером работы (или темой)
.
На ваш e-mail вы получите варианты оплаты и, после её осуществления, работа будет отправленна вам в самые короткие строки.
Если возникнут вопросы, набирайте
0505603140 или 0673126507
(с 09:00-21:00)
Спрощена процедура судового розгляду при кримінальній справі (угода про визнання вини)
ВСТУП 3
1. Поняття спрощеної процедури розгляду по кримінальній справі 4
2. Скорочена форма судочинства у кримінально-процесуальному законодавстві України 10
ВИСНОВОК 15
ВИКОРИСТАНА ЛІТЕРАТУРА 16
Інтервал:
1,5
Кількість сторінок:
17
Рік написання:
2010
Ціна:
Для отримання паролю відкриття документа зробіть оплату будь-яким із нижче перерахованих способів і зателефонуйте
нам
Після оплати напішіть на адресу [email protected] і вкажіть ID роботи за яку ви перерахували кошти
Інші варіанти: 1) Переказ грошей із будь-якого відділення банку на розрахунковий рахунок; 2) переказ грошей на картку у будь-якому відділенні Приватбанку; 3) Переказ грошей через термінали «IBOX» - автомати миттєвої сплати у магазинах, супермаркетах і т.д.; 4) Оплата поповненням мобільного телефону
або дивіться детально
як отримати роботу за 10 хвилин!
У кримінальному процесі України вже існують положення щодо скорочення і спрощення провадження у кримінальних справах. Це і протокольна форма досудової підготовки матеріалів (розділ VII КПК України), і положення про примирення потерпілого із особою, що вчинила злочин (підсудним), яке тягне за собою відмову в порушенні кримінальної справи або її закриття суддею (ч. 1 ст. 27, ст. 251, ч. 3 ст. 282 КПК), про примирення обвинуваченого з потерпілим (ст. 8 КПК, ст. 46 КК), і, нарешті, про можливість для суду не проводити судове слідство, обмежившись лише допитом підсудного, який повністю визнав себе винним у пред’явленому йому обвинуваченні (ст.ст. 299, 301-1 КПК).
“Угода” не є класичною цивільно-правовою угодою (правочином), оскільки вона не є обов’язковою для сторін та суду. Її розуміння як правочину перешкоджало б дійсному вільному волевиявленню сторін, гласності та прозорості здійснення кримінального правосуддя.
На особливе значення угоди про визнання вини у кримінальному процесі зарубіжних держав вказує те, що приблизно 90% кримінальних справ у Англії та США розглядаються шляхом її укладання; це свідчить про залежність функціонування систем кримінального правосуддя у Англії та США від кількості вирішення справ на основі угоди. Угода є важливою з точки зору швидкого судового вирішення кримінальних справ з одночасним забезпеченням прав і законних інтересів учасників процесу.
Види угод:
за етапами провадження у справі, на яких вони укладаються: досудова (“рання”) угода про визнання вини та угода, що укладається вже під час судового розгляду справи;
за ступенем прозорості: “явна угода” та “презюмована угода про визнання вини”;
за метою угоди: угода про визнання обвинувачення, угода про визнання міри покарання та угода про зменшення обсягу обвинувачення;
за обсягом обвинувачення: угода про зменшення обсягу обвинувачення до одного злочину або злочину, що охоплений складом іншого злочину; та угода про зняття інших обвинувачень;
за мірою покарання: угода за рекомендацією прокурора щодо певного виду покарання (штраф, умовне покарання тощо) та угода за рекомендацією прокурора щодо пом’якшення покарання (розміру штрафу, тривалості застосовного покарання тощо).
В угоді про визнання вини між обвинувачем та обвинуваченим/підсудним слід виділити такі стадії укладання угоди про визнання вини:
а) первісна згода сторін вступити у переговори щодо угоди про визнання вини;
б) погодження сторін щодо фактичних обставин справи;
в) кваліфікація злочину згідно з нормами кримінального права;
г) визнання обвинуваченим / підсудним відповідних обвинувачень;
д) досягнення домовленості про зняття обвинувачення, застосування обвинувачення в меншому обсязі та призначення м’якшого покарання;
є) затвердження угоди про визнання вини судом.
Процесуальний статус осіб, які беруть безпосередню участь в процесі укладання угоди про визнання вини. Ними можуть бути обвинувачений, його захисник, обвинувач, в деяких випадках суддя або суд, а також потерпілий. Недопустимим є вплив з боку захисника та обвинувача на підозрюваного / обвинуваченого / підсудного під час формування його рішення стосовно укладання угоди про визнання вини чи невизнання своєї вини. Основними учасниками угоди є обвинувачений та обвинувач / прокурор, які на початковому етапі обговорення угоди про визнання вини висувають взаємовигідні пропозиції, на основі яких буде вирішено, чи матиме місце угода про визнання вини. Обвинувачений і обвинувач також мають право та можливість відмовитися від участі в угоді на будь-якому її етапі.
Аналізуючи законодавство та практику зарубіжних держав, виявляється проблема “добровільності” та “розумності” угоди про визнання вини, до неприпустимості здійснення тиску захисником, обвинувачем та суддею на обвинуваченого / підсудного з метою примусити його заявити клопотання про визнання вини.
Відповідність практики “угоди про визнання вини”, вже існуючої в інших державах, таким стандартам, як право на справедливий судовий розгляд (стаття 6 Конвенції про захист прав людини і основних свобод та стаття 14 Міжнародного пакту про громадянські та політичні права), гарантіям презумпції невинуватості, праву не давати свідчення проти себе, праву на захист, на швидкий суд і оскарження судових рішень та іншим положенням міжнародно-правових документів. Перевага застосування процедури угоди про визнання вини як спрощеної та скороченої процедури розгляду кримінальних справ в основному полягає у заощадженні видатків на здійснення кримінального правосуддя та зменшенні тягара на систему правосуддя, пов’язаного з повним судовим розглядом кримінальних справ, скороченні строків тримання обвинуваченого і підсудного під вартою під час досудового слідства і судового розгляду справи, швидшому відшкодуванні шкоди, заподіяної потерпілому.
При впровадженні угоди про визнання вини в кримінальному процесі України слід урахувати негативні аспекти
*Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за зміст і достовірність матеріалів, а також наслідки, які можуть виникнути унаслідок їх використання. Дані, що стосуються конкретних підприємств, імена є вигаданими, будь-який збіг - випадковий.