1. Усі наші роботи пройшли захист і отримали високу позитивну оцінку
.
2. Зателефонувавши за телефонами: 80505603140, 80673126507 (Микола) або написавши лист studentamua (собачка) mail.ru, ви отримаєте абсолютно достовірну і оперативну відповідь на ваші запитання.
3. Ви можете замовити цілу або тільки частину роботи:
- реферат - від 50 грн.
- контрольна - від 60 грн.
- курсова - від 200 грн.
- дипломна - від 500 грн.
4. За мінімальну доплату можуть бути внесені оперативно оновлення або переробки під ваші вимоги. Вартість доплати залежить від об'єму необхідного доопрацювання або переробки.
В рамках всіх доопрацювань і переробок дається ГАРАНТІЯ.
Поиск варианта отдыха в Карпатах
Booking.com
Форма заказа работ временно не работает. Если вы хотите купить какую-то работу, тогда просто отправьте СМС на номер 0505603140 или 0673126507 с вашим e-mail и ID номером работы (или темой)
.
На ваш e-mail вы получите варианты оплаты и, после её осуществления, работа будет отправленна вам в самые короткие строки.
Если возникнут вопросы, набирайте
0505603140 или 0673126507
(с 09:00-21:00)
ПРОЦЕС, ПОРЯДОК ТА ПІДСТАВИ ВІДКЛАДЕННЯ, ЗУПИНЕННЯ, ЗАКРИТТЯ СПРАВИ СУДОМ ТА ПОВЕРНЕННЯ ЇХ НА ДОДАТКОВЕ РОЗСЛІДУВАННЯ
ВСТУП 3
Розділ 1. Процес, порядок та підстави відкладення, зупинення та закриття кримінальної справи 5
1.1. Процес, порядок та підстави відкладення та зупинення кримінальної справи 5
1.2. Процесуальний порядок закриття кримінальної справи 7
Розділ 2. Повернення справи на додаткове розслідування 27
ВИСНОВКИ 37
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ 39
Інтервал:
1,5
Кількість сторінок:
40
Рік написання:
2009
Ціна:
Для отримання паролю відкриття документа зробіть оплату будь-яким із нижче перерахованих способів і зателефонуйте
нам
Після оплати напішіть на адресу [email protected] і вкажіть ID роботи за яку ви перерахували кошти
Інші варіанти: 1) Переказ грошей із будь-якого відділення банку на розрахунковий рахунок; 2) переказ грошей на картку у будь-якому відділенні Приватбанку; 3) Переказ грошей через термінали «IBOX» - автомати миттєвої сплати у магазинах, супермаркетах і т.д.; 4) Оплата поповненням мобільного телефону
або дивіться детально
як отримати роботу за 10 хвилин!
У процесі розгляду кримінальної справи трапляються випадки, коли вона відкладається або зупиняється. У відповідності до ст. 180 КПК України коли справа не може бути розглянута в даному судовому засіданні в зв'язку з неявкою кого-небудь з викликаних осіб або в зв'язку з необхідністю витребувати нові докази, суд відкладає розгляд справи і вживає необхідних заходів для виклику осіб, що не з'явилися в судове засідання, або для витребування нових доказів.
Коли підсудний ухилився від суду або коли він захворів на психічну або іншу тяжку тривалу хворобу, яка виключає розгляд справи, суд зупиняє провадження в справі щодо цього підсудного до його розшуку або видужання і продовжує розгляд справи щодо інших підсудних, якщо в справі притягнуто до відповідальності декількох осіб. Розшук підсудного, який ухилився від суду, оголошується ухвалою суду чи постановою судді
.
У відповідності до Постанови Пленуму Верховного Суду України „Про практику застосування
кримінально-процесуального законодавства при попередньому розгляді кримінальних справ у судах першої інстанції від 30 травня 2008 р. суддям слід мати на увазі, що у стадії попереднього розгляду справи провадження у ній може бути зупинено тільки з двох підстав, передбачених частинами першою, другою статті 249 КПК, а саме: коли обвинувачений зник і місце його перебування невідоме (за винятком випадку, коли він перебуває за межами України та ухиляється від явки до суду, що дає підстави для розгляду справи щодо нього за його відсутності — пункт 1 частини другої статті 262 КПК); коли обвинувачений захворів на таку хворобу, що виключає можливість його участі в судовому розгляді справи (наявність такої хвороби повинна бути підтверджена належно завіреною довідкою лікувального закладу, наданою на час попереднього розгляду, яка долучається до справи).
При цьому правильною є практика суддів, які вимагають наявності у лікарській довідці крім даних про медичний діагноз обвинуваченого також даних про умови лікування (амбулаторне, стаціонарне) і його орієнтовний строк. У разі встановлення, що захворювання обвинуваченого не потребує тривалого лікування, суддя не вправі зупиняти провадження у справі.
Установлення факту зникнення обвинуваченого та відсутності даних про місце його перебування можливе за наявності відповідних матеріалів, зокрема, інформації органів внутрішніх справ, прокуратури, письмових повідомлень відділень поштового зв’язку, письмових заяв родичів, сусідів обвинуваченого тощо.
Приймаючи рішення про зупинення провадження у справі щодо обвинуваченого за підставами, зазначеними в частинах першій, другій статті 249 КПК, суддя повинен указати в постанові термін зупинення: до розшуку обвинуваченого в разі, коли він зник і місце його перебування невідоме, або до його видужання в разі захворювання. Також одночасно з цим суддя вправі обрати, змінити чи скасувати обраний обвинуваченому запобіжний захід. Це рішення з наведенням відповідного обґрунтування викладається в постанові про зупинення провадження у справі.
Постанова судді в частині оголошення розшуку обвинуваченого повинна містити потрібні відомості про особу розшукуваного (прізвище, ім’я, по батькові, дата і місце народження, громадянство, місце реєстрації і тимчасового проживання, сімейний стан, місце роботи, відомості про родичів тощо). Розшук обвинуваченого відповідно до вимог частини першої статті 139, статті 158 КПК, статей 6, 7 Закону України від 18 лютого 1992 року № 2135-ХІІ «Про оперативно-розшукову діяльність» покладається на перелічені у статті 5 цього Закону підрозділи (органи Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки України, державної податкової служби тощо), які здійснюють оперативну-розшукову діяльність, для чого їм на виконання направляється копія постанови судді
.
У випадку, коли обвинуваченого розшукано чи він видужав, суддя повторно призначає справу до попереднього розгляду.
Кримінально-процесуальний кодекс України з предметними матеріалами (на 1.03.2007) / Укл. Андрієвскій Д.В., Ставіцкій В.М. - Х.: Інтелект-Прогрес, 2007. – С. 241.
Лобойко Л.М. Кримінально-процесуальне право України. - К.: Істина, 2005. – С. 154.
*Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за зміст і достовірність матеріалів, а також наслідки, які можуть виникнути унаслідок їх використання. Дані, що стосуються конкретних підприємств, імена є вигаданими, будь-який збіг - випадковий.