1. Усі наші роботи пройшли захист і отримали високу позитивну оцінку
.
2. Зателефонувавши за телефонами: 80505603140, 80673126507 (Микола) або написавши лист studentamua (собачка) mail.ru, ви отримаєте абсолютно достовірну і оперативну відповідь на ваші запитання.
3. Ви можете замовити цілу або тільки частину роботи:
- реферат - від 50 грн.
- контрольна - від 60 грн.
- курсова - від 200 грн.
- дипломна - від 500 грн.
4. За мінімальну доплату можуть бути внесені оперативно оновлення або переробки під ваші вимоги. Вартість доплати залежить від об'єму необхідного доопрацювання або переробки.
В рамках всіх доопрацювань і переробок дається ГАРАНТІЯ.
Поиск варианта отдыха в Карпатах
Booking.com
Форма заказа работ временно не работает. Если вы хотите купить какую-то работу, тогда просто отправьте СМС на номер 0505603140 или 0673126507 с вашим e-mail и ID номером работы (или темой)
.
На ваш e-mail вы получите варианты оплаты и, после её осуществления, работа будет отправленна вам в самые короткие строки.
Если возникнут вопросы, набирайте
0505603140 или 0673126507
(с 09:00-21:00)
ДОПИТ НА ДОСУДОВОМУ СЛІДСТВІ - КРИМІНАЛЬНО-ПРОЦЕСУАЛЬНІ ТА ПСИХОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ
ВСТУП 3
Розділ І. Кримінально-процесуальні основи допиту на досудовому слідстві. 7
1.1. Кримінально-процесуальна суть допиту свідка і потерпілого 8
1.2. Затримання і допит підозрюваного. 30
1.3. Допит обвинуваченого і процесуальний порядок його проведення. 38
Розділ ІІ. Загальна психологічна характеристика допиту на досудовому слідстві. 52
2.1. Загальні психологічні аспекти допиту на досудовому слідстві 52
2.2. Допроцесуальний етап формування показів 62
2.3. Психологічні особливості показів допитуваних осіб 70
Розділ III. Психолого-тактичні прийоми допиту та деякі кримінальне - процесуальні особливості його проведення. 91
3.1. Суть і значення слідчої тактики і тактичного прийому 91
3.2. Допит і психолого - тактичні засади його, проведення в безконфліктній (кооперативній) ситуації 96
3.3. Психологічні (тактичні) прийоми допиту в конфліктній ситуації з несуворим суперництвом 101
3.4. Проведення допиту в конфліктній ситуації з суворим суперництвом 106
3.5. Відповідність процедури і тактичних прийомів проведення допиту вимогам кримінального і кримінально-процесуального закону 130
ВИСНОВКИ 141
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ 144
Інтервал:
1,5
Кількість сторінок:
152
Рік написання:
2009
Ціна:
Для отримання паролю відкриття документа зробіть оплату будь-яким із нижче перерахованих способів і зателефонуйте
нам
Після оплати напішіть на адресу [email protected] і вкажіть ID роботи за яку ви перерахували кошти
Інші варіанти: 1) Переказ грошей із будь-якого відділення банку на розрахунковий рахунок; 2) переказ грошей на картку у будь-якому відділенні Приватбанку; 3) Переказ грошей через термінали «IBOX» - автомати миттєвої сплати у магазинах, супермаркетах і т.д.; 4) Оплата поповненням мобільного телефону
або дивіться детально
як отримати роботу за 10 хвилин!
Допит свідка є найбільш поширеною слідчою дією, яка полягає в одержанні слідчим у передбаченому законом порядку від свідка його показань про обставини, які мають значення для правильного вирішення кримінальної справи.
Все починається з виклику свідка до слідчого (органу дізнання).
Порядок виклику регулюється ст. 166 КПК України. Свідок викликається до слідчого повісткою, яка вручається йому під розписку, а в разі його тимчасової відсутності кому-небудь з дорослих членів його сім'ї, житлово-експлуатаційної організації, виконавчому комітету селищної або сільської Ради народних депутатів чи адміністрації за місцем його роботи. Свідок може бути викликаний також телеграмою або телефонограмою.
У повістці повинно бути зазначено, хто викликається як свідок, куди і до кого, день і час явки, наслідки неявки.
Особа, викликана органами дізнання, слідчим як свідок, зобов'язана з'явитися в зазначене місце і час. Якщо свідок не з'явиться без поважних причин, до нього може бути застосовано привід. Поважними причинами неявки свідка за викликом в зазначені місце і час є несвоєчасне вручення повістки, хвороба та інші обставини, які фактично позбавляють його можливості своєчасно з'явитися до слідчого.
Привід свідка здійснюється через органи внутрішніх справ. Про привід слідчий виносить постанову, в якій обґрунтовує необхідність такого рішення. Винесенню постанови про привід свідка через органи внутрішніх справ має передувати з'ясування причин його неявки. Проте, обов'язковим моментом, що має передувати приводу, є виклик свідка на допит. Привід без попереднього виклику є незаконним
.
Неповнолітній свідок викликається через законних представників. Повістка неповнолітньому свідкові адресується одному з його батьків, опікуну, піклувальнику або адміністрації дитячого закладу, де він перебуває.
Якщо при допиті неповнолітнього необхідна присутність його законного представника (ч. 1 ст. 168 КПК України), в повістці вказується також необхідність його явки разом із свідком.
Вибір способів виклику свідка до слідчого або особи, яка проводить дізнання, залежить від місцевих умов, засобів зв'язку і місця перебування свідка.
Ув'язнені викликаються для допиту як свідки через адміністрацію місця ув'язнення, а в разі вжиття заходів безпеки щодо свідка - через орган, який здійснює ці заходи.
Викликати свідка для допиту в неробочі і святкові дні, а також у нічний час можна тільки у виняткових випадках, коли допит не може бути відкладений.
Для того, щоб попередити змову про дачу показань, а також витік інформації необхідно скласти план викликів та допитів свідків з тим, щоб не було виклику до одного слідчого кількох свідків на один і той же час, крім виклику на очну ставку. Слідчий має прийняти міри, щоб викликані на допит по одній і тій самій справі свідки не могли спілкуватися між собою.
Певні особливості має виклик на допит як свідка особи, що користується дипломатичним імунітетом. Так, глава дипломатичного представництва і члени дипломатичного персоналу представництва, а також члени їх сімей, якщо вони проживають з ними і є іноземними громадянами, не зобов'язані давати показання як свідки, а в разі їх згоди давати такі показання не зобов'язані для цього з'являтися в слідчі органи (ст. 31 Віденської конвенції про дипломатичні зносини від 18 квітня 1961 р.)
Консульські посадові особи, у тому числі глави консульського представництва, а також співробітники адміністративно-технічного й обслуговуючого персоналу консульського представництва не можуть відмовитися від дачі свідоцьких показань, крім показань з питань пов'язаних з виконанням ними службових обов'язків. Консульські посадові особи і глави консульського представництва не несуть відповідальності за відмову від дачі показань (пункти 13, 14, 25 Положення про дипломатичні представництва та консульські установи іноземних держав в Україні).
Отже ми розібралися з порядком виклику свідків на допит.
Проте, перш ніж приступити до детального аналізу даної слідчої дії (допит свідка), потрібно розібратися з загальним поняттям допиту.
Допит - це слідча дія, яка відноситься до числа вербальних, тобто усних, словесних, здійснюється у формі бесіди (спілкування), порядок, умови проведення і оформлення результатів якої визначається процесуальним законом. На початку цієї бесіди слідчий (дізнавач) пропонує співрозмовнику розповісти все відоме йому про злочин, що розслідується чи про інші, пов'язані з ним події, і вислуховує його. По ходу розповіді чи після її закінчення можуть задаватися питання з метою доповнення чи уточнення окремих положень розповіді. Записана в протокол розповідь і відповіді на питання складають покази допитуваної особи.
Таким чином, допит - це детально регламентована законом спеціальна процедура, з допомогою якої уповноважені на те особи отримають від громадян покази - інформацію про злочин, що розслідується і пов'язані з ним події.
З допомогою допиту збираються і перевіряються відомості про злочин і його учасників, про вид спричиненої шкоди і про багато інших обставин, що мають значення для справи.
Допит спрямований на досягнення двох цілей:
отримати нову, раніше не відому інформацію по предмету доказування;
підтвердити чи спростувати наявну, але ще не перевірену інформацію, через що вона не може вважатися достовірною.
Кримінально-процесуальний кодекс України (на 1.09.2007). - Х.: Одиссей, 2007. – С. 156.
*Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за зміст і достовірність матеріалів, а також наслідки, які можуть виникнути унаслідок їх використання. Дані, що стосуються конкретних підприємств, імена є вигаданими, будь-який збіг - випадковий.