1. Усі наші роботи пройшли захист і отримали високу позитивну оцінку
.
2. Зателефонувавши за телефонами: 80505603140, 80673126507 (Микола) або написавши лист studentamua (собачка) mail.ru, ви отримаєте абсолютно достовірну і оперативну відповідь на ваші запитання.
3. Ви можете замовити цілу або тільки частину роботи:
- реферат - від 50 грн.
- контрольна - від 60 грн.
- курсова - від 200 грн.
- дипломна - від 500 грн.
4. За мінімальну доплату можуть бути внесені оперативно оновлення або переробки під ваші вимоги. Вартість доплати залежить від об'єму необхідного доопрацювання або переробки.
В рамках всіх доопрацювань і переробок дається ГАРАНТІЯ.
Поиск варианта отдыха в Карпатах
Booking.com
Форма заказа работ временно не работает. Если вы хотите купить какую-то работу, тогда просто отправьте СМС на номер 0505603140 или 0673126507 с вашим e-mail и ID номером работы (или темой)
.
На ваш e-mail вы получите варианты оплаты и, после её осуществления, работа будет отправленна вам в самые короткие строки.
Если возникнут вопросы, набирайте
0505603140 или 0673126507
(с 09:00-21:00)
ВСТУП 3
РОЗДІЛ 1. ПОНЯТТЯ ТА ЗМІСТ АЛІБІ У ДОСУДОВОМУ РОЗСЛІДУВАННІ 6
1.1. Сутність та структура алібі у досудовому розслідуванні 6
1.2. Класифікація алібі та характеристика його видів 30
РОЗДІЛ 2. КРИМІНАЛІСТИЧНІ АСПЕКТИ ПЕРЕВІРКИ АЛІБІ У ДОСУДОВОМУ РОЗСЛІДУВАННІ 52
2.1. Діагностика ознак неправдивої заяви про алібі 52
2.2. Планування перевірки алібі 72
РОЗДІЛ 3. ОСОБЛИВОСТІ ПРОВЕДЕННЯ ОКРЕМИХ СЛІДЧИХ ДІЙ ПРИ ПЕРЕВІРЦІ АЛІБІ . 87
3.1. Проведення допиту при перевірці алібі 87
3.2. Проведення інших слідчих дій при перевірці алібі 100
ВИСНОВКИ 110
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ 113
Інтервал:
1,5
Для замовлення роботи заповніть
!
Кількість сторінок:
124
Рік написання:
2011
Ціна:
за доплату ця робота може бути оперативно оновлена. Зв'яжіться із нами
КОНТАКТИ
Для отримання паролю відкриття документа зробіть оплату будь-яким із нижче перерахованих способів і зателефонуйте
нам
Після оплати напішіть на адресу [email protected] і вкажіть ID роботи за яку ви перерахували кошти
Інші варіанти: 1) Переказ грошей із будь-якого відділення банку на розрахунковий рахунок; 2) переказ грошей на картку у будь-якому відділенні Приватбанку (або через Приват24 в Інтернеті); 3) Переказ грошей через термінали «IBOX» - автомати миттєвої сплати у магазинах, супермаркетах і т.д. + дивіться детально
як отримати роботу за 10 хвилин!
криміналістичній літературі про
алібі
переважна більшість з них була присвячена проблемам неправдивого алібі та методам його спростування. У період розвитку науки криміналістики її основоположники вже приділяли увагу питанням алібі. Про це свідчать роботи Ганса Гросса, А. Вейнгарта та інших учених-криміналістів кінця ХІХ – початку ХХ століть.
Аналіз описаних у науковій літературі прикладів перевірки алібі свідчить про те, що наприкінці ХІХ – початку ХХ століть алібі було поширеним способом уникнення від кримінальної відповідальності за вчинений злочин. Для деяких осіб залежно від їх “злочинного фаху” підготовка неправдивого алібі була сталим способом протидії розслідуванню злочинів.
У криміналістиці радянського періоду була лише одна монографічна робота, присвячена проблемам
алібі
. У 1975 році А.Т. Тімербаєв захистив кандидатську дисертацію на тему “Алібі підозрюваного і обвинуваченого”. У своїх ранніх статтях А.Т. Тімербаєв під алібі розумів повідомлення підозрюваного, обвинуваченого, підсудного, свідка, потерпілого, що підлягає перевірці, про те, що кожний з них під час вчинення інкримінованого підозрюваному, обвинуваченому, підсудному діяння перебував в іншому місці. У подальших роботах А.Т. Тімербаєв розмежовував алібі й заяву про нього. Заява про алібі, зазначав він, – це довід підозрюваного або обвинуваченого (підсудного), що підлягає перевірці, про те, що дана особа під час вчинення злочину перебувала в іншому місці й тому вона не причетна до розслідуваного злочину
.
Відомою є наукова робота А.Т. Тімербаєва у співавторстві з Л.В. Сердюком “Тактика проверки заявлений об алиби на предварительном следствии” (1987 рік), в якій основна увага акцентується на особливостях тактики слідчих дій, спрямованих на перевірку алібі, а саме: допиту, очної ставки, огляду, слідчого експерименту, перевірки й уточнення показань на місці, пред’явлення для впізнання, обшуку, експертизи
.
Н.В. Кручиніна та В.І. Шиканов, проаналізувавши вітчизняний і зарубіжний досвід багатьох наукових підходів до розгляду алібі, дали його визначення. Алібі, зазначають учені, – це умовний термін, що відповідно до своєї семантики відображає суть знання, отриманого в результаті виявлення, фіксації та аналізу системи фактичних даних, що характеризують просторово-часові координати, а також зв’язки та відносини між певними об’єктами, що опинилися у сфері кримінального судочинства, з одного боку, та подією злочину або іншими фіксованими реаліями предметного світу – з іншого, якщо ці координати, зв’язки та відносини релевантні завданню всебічного, повного і об’єктивного дослідження обставин справи
.
В.О. Коновалова зазначала, що особливою складністю вирізняється такий допит підозрюваного, коли він заявляє про своє
алібі
, та рекомендувала в таких випадках проводити детальний допит заявника алібі, у процесі якого слідчий може перевірити ті документи, якими підтверджується заявлене алібі
.
В.П. Бахін розглядає алібі в контексті неправдивого алібі, як одного з варіантів неправдивих показань. Неправдиве алібі, зазначає вчений, як правило, формується на основі:
а) зговору з особами, які готові свідчити на користь підозрюваного;
б) посилання на дійсну подію, що зміщується в часі на момент вчинення злочину;
в) заява алібі за відсутності даних, що його
Тимербаев А.Т. Актуальные вопросы проверки алиби на предварительном следствии // Криминалистические проблемы пространственно-временных фаторов в расследовании преступлений. – Иркутск: Изд-во Иркут. ун-та, 1983. – C.78.
Юсупов В.В. Поняття алібі у кримінальному судочинстві // Наук. вісн. Нац. акад. внутр. справ України. – 2002. – Вип. 2. – С.240.
Шиканов В.И. Проверка алиби в процессе расследования уголовных дел об убийстве: Учеб. пособие. – Иркутск: Изд-во Иркут. ун-та, 1978. – С.34.
Коновалова В.Е., Шепитько В.Ю. Криминалистическая тактика: теории и тенденции: Учеб. пособие. – Харьков: Гриф, 1997. – С.240.
*Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за зміст і достовірність матеріалів, а також наслідки, які можуть виникнути унаслідок їх використання. Дані, що стосуються конкретних підприємств, імена є вигаданими, будь-який збіг - випадковий.