1. Усі наші роботи пройшли захист і отримали високу позитивну оцінку
.
2. Зателефонувавши за телефонами: 80505603140, 80673126507 (Микола) або написавши лист studentamua (собачка) mail.ru, ви отримаєте абсолютно достовірну і оперативну відповідь на ваші запитання.
3. Ви можете замовити цілу або тільки частину роботи:
- реферат - від 50 грн.
- контрольна - від 60 грн.
- курсова - від 200 грн.
- дипломна - від 500 грн.
4. За мінімальну доплату можуть бути внесені оперативно оновлення або переробки під ваші вимоги. Вартість доплати залежить від об'єму необхідного доопрацювання або переробки.
В рамках всіх доопрацювань і переробок дається ГАРАНТІЯ.
Поиск варианта отдыха в Карпатах
Booking.com
Форма заказа работ временно не работает. Если вы хотите купить какую-то работу, тогда просто отправьте СМС на номер 0505603140 или 0673126507 с вашим e-mail и ID номером работы (или темой)
.
На ваш e-mail вы получите варианты оплаты и, после её осуществления, работа будет отправленна вам в самые короткие строки.
Если возникнут вопросы, набирайте
0505603140 или 0673126507
(с 09:00-21:00)
Кримінальний кодекс та його роль в реалізації кримінально-правової політики держави
ВСТУП 3
Розділ 1. Історія кримінального законодавства України 5
Розділ 2. Кримінальний кодекс України: проблеми правонаступництва та ефективності застосування 19
Розділ 3. Роль Кримінального кодексу України в реалізації кримінально-правової політики 26
ВИСНОВОК 37
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ 39
Інтервал:
1,5
Для замовлення роботи заповніть
!
Кількість сторінок:
40
Рік написання:
2011
Ціна:
за доплату ця робота може бути оперативно оновлена. Зв'яжіться із нами
КОНТАКТИ
Для отримання паролю відкриття документа зробіть оплату будь-яким із нижче перерахованих способів і зателефонуйте
нам
Після оплати напішіть на адресу [email protected] і вкажіть ID роботи за яку ви перерахували кошти
Інші варіанти: 1) Переказ грошей із будь-якого відділення банку на розрахунковий рахунок; 2) переказ грошей на картку у будь-якому відділенні Приватбанку (або через Приват24 в Інтернеті); 3) Переказ грошей через термінали «IBOX» - автомати миттєвої сплати у магазинах, супермаркетах і т.д. + дивіться детально
як отримати роботу за 10 хвилин!
прийняття 5 квітня 2001 р. та набрання чинності з 1 вересня того ж року нового
Кримінального кодексу
в Україні діяв Кримінальний кодекс в редакції 1960 p., який значно уповільнював розвиток кримінального права та знижував ефективність його застосування. З введенням в дію нового
Кримінального кодексу
України в даній сфері правового регулювання сталися позитивні зміни у кращий бік: з'явилася ціла низка статей, які відповідають реаліям сьогодення, і, навпаки, були скасовані статті КК України, які з часом та зміною державного устрою втратили свою актуальність.
Необхідно також звернути увагу на те, що новий Кримінальний кодекс більш, як то кажуть, "повернутий в бік людини". Це означає, що найважливішими, пріоритетними об'єктами, який він повинен захищати, стали життя, гідність, свобода, власність окремого, пересічного громадянина нашої держави, чого не було в попередньому кодексі, який насамперед був спрямований на захист державних інтересів, державної власності тощо.
Як приклад цього можна порівняти зміст статей, що містяться в розділі VI "Злочини проти власності", нового Кримінального кодексу України та Кримінального кодексу 1960 р. Так, у Кримінальному кодексі в редакції 1960 р. законодавець розділяв злочини проти власності залежно від її форми, існували розділи, що окремо містили злочини проти державної власності та злочини проти індивідуальної власності громадян. Це насамперед було пов'язано з тим, що Кримінальний кодекс 1960 р. був прийнятий та діяв за часів радянської влади, коли поняття "державне" ставилося на декілька щаблів вище поняття "особисте", практично не існувала та не була відповідно захищена законом приватна власність, тому як наслідок такого підходу покарання за злочини, скоєні проти державної власності, вражали своєю суворістю
.
В новому ж
Кримінальному кодексі
України не існує такого поділу, відповідальність за всі посягання на власність передбачена в одному розділі Особливої частини незалежно від форми власності, тобто існує один загальний об'єкт таких злочинів — власність та один загальний предмет — чуже майно. Такі злочини проти власності, як крадіжка (ст. 185 КК України), грабіж (ст. 186 КК України), розбій (ст. 187 КК України), вимагання (ст. 189 КК України), шахрайство (ст. 190 КК України) тощо в новому кримінальному законі кваліфікуються однією статтею незалежно від об'єкта посягання (форми власності).
Вважаю, що такий підхід до злочинів цієї категорії є найбільш правильним та ефективним для його застосування на практиці, оскільки це забезпечує всім суб'єктам права власності однаковий кримінально-правовий захист незалежно від її форми, як того вимагають Конституція України та Закон України "Про власність".
В новому Кримінальному кодексі відсутня ціла низка "суто радянських" статей, що існували та діяли в попередньому. Так, немає аналога ст. 154 (спекуляція), що існувала у КК України в редакції 1960 p., оскільки з приходом ринкових відносин це діяння перестало бути кримінально караним і тепер у кримінальному законі взагалі не існує такого поняття.
Принагідно необхідно зазначити, що, незважаючи на позитивні тенденції у розвитку кримінального законодавства, залишається багато "білих плям", неврегульованих аспектів або питань, що потребують переосмислення, різного виду поправок чи доопрацювань.
Робота по вдосконаленню Кримінального кодексу України триває постійно, народними депутатами України, органами державної влади до Верховної Ради України подаються різноманітні законопроекти та пропозиції, які передбачають внесення змін і доповнень до чинного Кримінального кодексу України.
Практика застосування Кримінального кодексу України, яка напрацьована з 1 вересня 2001 p., свідчить, що окремі його норми є недосконалими і, відповідно потребують змін, а низка інших норм вимагає додаткового тлумачення.
Слід зазначити, що новий Кримінальний кодекс України має деякі недоліки, обумовлені, зокрема, недотриманням правил законодавчої техніки при підготовці його проекту, і які, безумовно, створюють труднощі у правозастосовчій діяльності. Деякі норми КК України суперечать його іншим положенням. Кодекс містить, на нашу думку, цілий ряд кримінологічно необгрунтованих норм. Окремі його норми мають виключно теоретичне значення, і жодних правових наслідків застосування цих норм не тягнутиме; норми такого кшталту не знаходять практичного втілення; між ними немає прямого і навіть опосередкованого зв'язку з іншими нормами Кримінального кодексу України. Зокрема, це стосується визначення закінченого замаху та незакінченого замаху на вчинення злочину, визначення суб'єкта складу злочину тощо. Таким чином, новий Кодекс переобтяжується непотрібними, зайвими нормами, існують прогалини у кваліфікації та тлумаченні норм Кодексу.
Зокрема, існують певні проблеми в кваліфікації злочинів, вчинених у складі організованої злочинної групи. Так, у ст. 28 дано визначення злочинів, вчинених у складі організованої групи чи злочинної організації. При цьому дуже важко розмежувати ці поняття. Так, в обох випадках йдеться про організовані групи у складі декількох осіб (трьох і більше), і основною різницею між ними є ознака стійкого ієрархічного об'єднання. Проте, що саме слід розуміти під ієрархічним об'єднанням, у самому Кодексі не роз'яснюється. Тобто потрібен відповідний науковий коментар, і це стосується не тільки зазначеної статті, а й інших статей
.
Крім того, в Кодексі порушено вимоги щодо диференціації кримінальної відповідальності, внаслідок чого порушено баланс між суспільною небезпечністю діяння і мірами кримінальної відповідальності. Незважаючи на принцип гуманізму, втілений в Кримінальному кодексі України, деякі норми, що встановлюють покарання за кваліфіковані склади злочинів, містять занадто суворі покарання, а застосування більш м'яких у багатьох випадках, викликає труднощі
Так, окремі положення розділу XV "Особливості кримінальної відповідальності та покарання неповнолітніх" щодо видів покарань, які можуть бути застосовані до неповнолітніх правопорушників, не узгоджені між собою. Так, відповідно до ст.98 до неповнолітніх можуть бути застосовані
Савченко А.В., Кузнецов В.В., Штанько О.Ф. Сучасне кримінальне право України. - К.: Паливода, 2006. – С.43.
Стратонов В.М., Сотула О.С. Кримінальне право України: Загальна та Особлива частини. - К.: Істина, 2007. – С.44.
*Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за зміст і достовірність матеріалів, а також наслідки, які можуть виникнути унаслідок їх використання. Дані, що стосуються конкретних підприємств, імена є вигаданими, будь-який збіг - випадковий.