1. Усі наші роботи пройшли захист і отримали високу позитивну оцінку
.
2. Зателефонувавши за телефонами: 80505603140, 80673126507 (Микола) або написавши лист studentamua (собачка) mail.ru, ви отримаєте абсолютно достовірну і оперативну відповідь на ваші запитання.
3. Ви можете замовити цілу або тільки частину роботи:
- реферат - від 50 грн.
- контрольна - від 60 грн.
- курсова - від 200 грн.
- дипломна - від 500 грн.
4. За мінімальну доплату можуть бути внесені оперативно оновлення або переробки під ваші вимоги. Вартість доплати залежить від об'єму необхідного доопрацювання або переробки.
В рамках всіх доопрацювань і переробок дається ГАРАНТІЯ.
Поиск варианта отдыха в Карпатах
Booking.com
Форма заказа работ временно не работает. Если вы хотите купить какую-то работу, тогда просто отправьте СМС на номер 0505603140 или 0673126507 с вашим e-mail и ID номером работы (или темой)
.
На ваш e-mail вы получите варианты оплаты и, после её осуществления, работа будет отправленна вам в самые короткие строки.
Если возникнут вопросы, набирайте
0505603140 или 0673126507
(с 09:00-21:00)
Порядок підготовки та проведення виборів Президента України
ВСТУП 3
Розділ 1. Вибори як пріоритетна форма безпосередньої демократії 6
Розділ 2. Види виборів Президента України. Порядок призначення виборів Президента України 11
Розділ 3. Загальна характеристика етапів виборчого процесу по виборах Президента України 16
Розділ 4. Виборчі спори та процедури їх розв'язання 24
Розділ 5. Порядок вступу на пост новообраного Президента України 29
ВИСНОВКИ 32
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ 34
Інтервал:
1,5
Для замовлення роботи заповніть
!
Кількість сторінок:
36
Рік написання:
2011
Ціна:
за доплату ця робота може бути оперативно оновлена. Зв'яжіться із нами
КОНТАКТИ
Для отримання паролю відкриття документа зробіть оплату будь-яким із нижче перерахованих способів і зателефонуйте
нам
Після оплати напішіть на адресу [email protected] і вкажіть ID роботи за яку ви перерахували кошти
Інші варіанти: 1) Переказ грошей із будь-якого відділення банку на розрахунковий рахунок; 2) переказ грошей на картку у будь-якому відділенні Приватбанку (або через Приват24 в Інтернеті); 3) Переказ грошей через термінали «IBOX» - автомати миттєвої сплати у магазинах, супермаркетах і т.д. + дивіться детально
як отримати роботу за 10 хвилин!
Президента України
вибирають громадяни України на підставі ст. 103 Конституції на основі загального, рівного і прямого виборчого права шляхом таємного голосування.
Президента зазвичай обирають на визначений у Конституції строк: на три роки (Латвія), чотири (США), п'ять (Бразилія), шість (Єгипет).
В Україні згідно зі ст. 103 Конституції України Президент обирається на п'ять років.
Для обрання на посаду президента, як правило, необхідні такі умови: громадянство даної держави, наявність певних громадянських політичних прав, досягнення певного віку, максимальні строки перебування на посаді президента, неможливість обіймати іншу посаду.
Згідно зі ст. 103 Конституції України Президентом України може бути виключно громадянин України, який проживає в Україні протягом десяти останніх перед днем виборів років.
Відповідно до Закону "Про вибори Президента України" в редакції Закону від 18 березня 2004 р. № 1630-ІУ Президент України обирається громадянами України на основі загального, рівного і прямого виборчого права шляхом таємного голосування [10, с.311].
Строк повноважень Президента України визначається Конституцією України (ст. 103) і становить 5 років.
Вибори Президента України
є загальними. Право голосу на виборах Президента України мають громадяни України, яким на день виборів виповнилося вісімнадцять років.
Вибори Президента України є рівними: громадяни України беруть участь у виборах на рівних засадах. Кожний громадянин України на виборах Президента України має один голос. Виборець може використати свій голос у день голосу-тільки на одній виборчій дільниці.
Усі кандидати на пост Президента України мають рівні права і можливості брати участь у виборчому процесі.
Вибори Президента України є прямими. Громадяни України безпосередньо обирають Президента України.
Участь громадян України у виборах Президента України є добровільною. Ніхто не може бути примушений до участі чи неучасті у виборах.
Вибори Президента України
є вільними, тобто забезпечуються умови для вільного формування своєї волі та її вільного виявлення при голосуванні.
Застосування насильства, погроз, обману, підкупу чи будь-яких інших дій, що перешкоджають вільному формуванню та вільному виявленню волі виборця, забороняється.
Військовослужбовці голосують на звичайних виборчих дільницях, розташованих за- межами місць дислокації військових частин, за винятком випадків, передбачених цим Законом. Для забезпечення вільного волевиявлення військовослужбовцям строкової служби надається відпустка для участі , в голосуванні не менш як на чотири години.
Законом визначено, що не може бути висунутим кандидатом на пост Президента України громадянин, який має судимість за вчинення умисного злочину, якщо цю судимість не і погашено і не знято у встановленому законом порядку.
Одна й та сама особа не може бути Президентом України більш як два строки підряд. Особа, яка двічі підряд обиралася на пост Президента України, не може бути висунута кандидатом на цей пост.
Особа, повноваження якої на посту Президента України були припинені достроково відповідно до Конституції України, не може бути висунута кандидатом на пост Президента України на позачергових виборах, призначених у зв'язку з вказаним припиненням повноважень.
Право висування кандидата на пост Президента України належить громадянам України, які мають право голосу. Це право реалізується ними через політичні партії та їх виборчі блоки, а також самовисуванням. Партія (блок) може висунути лише одного кандидата на пост Президента України.
Вибори Президента України можуть бути черговими, позачерговими та повторними. Чергові вибори Президента України проводяться у зв'язку із закінченням конституційного строку повноважень Президента України; позачергові — у зв'язку із достроковим припиненням повноважень Президента України у випадках, передбачених Конституцією України; повторні — у випадках, якщо до виборчого бюлетеня для голосування було включено не більше двох кандидатів на пост Президента України і жодного з них не було обрано; якщо всі кандидати на пост Президента України, включені до виборчого бюлетеня, до дня виборів або до дня повторного голосування зняли свої кандидатури.
Вибори Президента України призначаються Верховною Радою України, про що вона постанову.
Верховна Рада України приймає також постанову про призначення чергових або позачергових виборів Президента України з підстав, визначених Конституцією
*Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за зміст і достовірність матеріалів, а також наслідки, які можуть виникнути унаслідок їх використання. Дані, що стосуються конкретних підприємств, імена є вигаданими, будь-який збіг - випадковий.