1. Усі наші роботи пройшли захист і отримали високу позитивну оцінку
.
2. Зателефонувавши за телефонами: 80505603140, 80673126507 (Микола) або написавши лист studentamua (собачка) mail.ru, ви отримаєте абсолютно достовірну і оперативну відповідь на ваші запитання.
3. Ви можете замовити цілу або тільки частину роботи:
- реферат - від 50 грн.
- контрольна - від 60 грн.
- курсова - від 200 грн.
- дипломна - від 500 грн.
4. За мінімальну доплату можуть бути внесені оперативно оновлення або переробки під ваші вимоги. Вартість доплати залежить від об'єму необхідного доопрацювання або переробки.
В рамках всіх доопрацювань і переробок дається ГАРАНТІЯ.
Поиск варианта отдыха в Карпатах
Booking.com
Форма заказа работ временно не работает. Если вы хотите купить какую-то работу, тогда просто отправьте СМС на номер 0505603140 или 0673126507 с вашим e-mail и ID номером работы (или темой)
.
На ваш e-mail вы получите варианты оплаты и, после её осуществления, работа будет отправленна вам в самые короткие строки.
Если возникнут вопросы, набирайте
0505603140 или 0673126507
(с 09:00-21:00)
ВСТУП 3
Розділ 1. Загальна характеристика виборчих систем 6
Розділ 2. Поняття сутність пропорційної ї системи 14
Розділ 3. Особливості застосування пропорційної виборчої системи в Україні 26
ВИСНОВКИ 38
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ 42
ДОДАТКИ 45
Інтервал:
1,5
Для замовлення роботи заповніть
!
Кількість сторінок:
46
Рік написання:
2011
Ціна:
за доплату ця робота може бути оперативно оновлена. Зв'яжіться із нами
КОНТАКТИ
Для отримання паролю відкриття документа зробіть оплату будь-яким із нижче перерахованих способів і зателефонуйте
нам
Після оплати напішіть на адресу [email protected] і вкажіть ID роботи за яку ви перерахували кошти
Інші варіанти: 1) Переказ грошей із будь-якого відділення банку на розрахунковий рахунок; 2) переказ грошей на картку у будь-якому відділенні Приватбанку (або через Приват24 в Інтернеті); 3) Переказ грошей через термінали «IBOX» - автомати миттєвої сплати у магазинах, супермаркетах і т.д. + дивіться детально
як отримати роботу за 10 хвилин!
пропорційна виборча система
, в Україні, застосовується при формуванні складу Верховної Ради України, Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, міських, районних та районних в містах рад. Відповідні виборчі процеси регулюються Законами України «Про вибори народних депутатів України» та «Про вибори депутатів Автономної Республіки Крим, депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів».
Обидва закони про вибори мають пряме посилання на пропорційну виборчу систему в порядку формування цих органів.
Так, статтею 2 Закону України «Про вибори депутатів Автономної Республіки Крим, депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів» передбачено, в частині 3: «Вибори депутатів міських рад проводяться за пропорційною системою: депутати обираються за виборчими списками кандидатів у депутати від організацій політичних партій, виборчих блоків організацій політичних партій у багатомандатному окрузі, межі якого збігаються з межами міста згідно з існуючим адміністративно-територіальним устроєм»
.
В частині 4: «Вибори депутатів районних у містах рад проводяться за пропорційною системою: депутати обираються за виборчими списками від організацій політичних партій, виборчих блоків організацій політичних партій у багатомандатному виборчому окрузі, межі якого збігаються з межами відповідного району у місті.».
В частині 5: «Вибори депутатів районних рад проводяться за пропорційною системою: депутати обираються за виборчими списками від організацій політичних партій, виборчих блоків організацій політичних партій у багатомандатному виборчому окрузі, межі якого збігаються з межами відповідного району».
В частині 6: «Вибори депутатів обласних рад, міст Києва та Севастополя проводяться за пропорційною системою: депутати обираються за виборчими списками від організацій політичних партій, виборчих блоків організацій політичних партій у багатомандатному виборчому окрузі, межі якого збігаються з межами відповідної області, міст Києва та Севастополя згідно з існуючим адміністративно-територіальним устроєм.».
В частині 7: «Вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим проводяться за пропорційною системою: депутати обираються за виборчими списками від організацій політичних партій, виборчих блоків організацій політичних партій у багатомандатному виборчому окрузі, межі якого збігаються з межами Автономної Республіки».
В статті 1 Закону України «Про вибори народних депутатів України» передбачено, в частині 3: «Вибори депутатів здійснюються на засадах пропорційної системи з обранням депутатів у багатомандатному загальнодержавному виборчому окрузі за виборчими списками кандидатів у депутати від політичних партій, виборчих блоків політичних партій».
В частині 4: «У розподілі мандатів депутатів беруть участь партії (блоки), виборчі списки яких за підсумками голосування на виборах депутатів набрали не менше трьох відсотків голосів виборців, що взяли участь у голосуванні».
Попередньо аналізуючи ці норми законів, варто виділити, що, як вибори народних депутатів України, так і вибори місцевих рад проводяться за однакової пропорційної виборчої системи з жорсткими списками.
Активне виборче право реалізується виборцями за регіональним принципом. Якщо вибори до Верховної Ради України відбуваються у багатомандатному загальнодержавному виборчому окрузі, а отже прийняти участь у виборах можуть всі громадяни України, незалежно від місця перебування та місця постійного проживання. То проголосувати за виборчий список кандидатів в депутати місцевої ради можуть лише ті громадяни
України, які постійно проживають на відповідній території. Багатомандатний виборчий округ по виборах депутатів місцевих рад охоплює виключно адміністративну територію на яку буде розповсюджуватись вплив відповідної ради.
Також, щодо різних виборів різним є суб'єкт, а саме політична партія. Якщо при виборах депутатів Верховної Ради України суб'єктом виборів є безпосередньо політична партія або блок партій, то при виборах до місцевих рад таким суб'єктом виступають місцеві осередки політичних партій, які також можуть об'єднуватись у блоки
.
Частиною 4 статті 1 Закону «Про вибори народних депутатів України» встановлюється, так званий прохідний бар'єр, а саме певне обмеження кола партій та блоків із тих, що приймали участь у виборах, до тих що отримують право прийняти участь в розподілі мандатів. В Україні такий бар'єр складає три відсотки. Відповідне положення, про встановлення 3-відсоткового прохідного бар'єру, передбачено також частиною 3 статті 74 Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, депутатів місцевих Рад та сільських, селищних, міських голів» щодо виборів депутатів рад, які, відповідно до того ж закону, формуються за пропорційною виборчою системою.
Активне виборче право. Статтею 70 Конституції України передбачено, що право голосу на виборах і референдумах мають громадяни України, які досягли на день їх проведення вісімнадцяти років. Не мають права голосу громадяни, яких визнано судом недієздатними. Таким чином, конституційно встановлено три обмеження щодо участі голосуванні, а саме вік має бути не меншим від повних 18-ти років, необхідність мати українське громадянство та бути дієздатним. Щодо останнього, певний час тривали дискусії з питання участі у виборах осіб хворих на хронічні психічні захворювання. Виходили дискусії із того, що далеко не всі такі особи мають рішення суду щодо визнання їх недієздатними, а отже формально
Чайковський Б., Рибачук М. Сучасні моделі виборчих систем: проблеми теорії і практики // Вісник Центральної виборчої комісії. - №1 (15) 2009 р. - С.52.
Бурбеза Григорій. Мажоритарні вибори до місцевих рад: кому це вигідно? // Газета „Українська правда”. - 19 квітня 2010. - №15. – С.5.
*Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за зміст і достовірність матеріалів, а також наслідки, які можуть виникнути унаслідок їх використання. Дані, що стосуються конкретних підприємств, імена є вигаданими, будь-який збіг - випадковий.