1. Усі наші роботи пройшли захист і отримали високу позитивну оцінку
.
2. Зателефонувавши за телефонами: 80505603140, 80673126507 (Микола) або написавши лист studentamua (собачка) mail.ru, ви отримаєте абсолютно достовірну і оперативну відповідь на ваші запитання.
3. Ви можете замовити цілу або тільки частину роботи:
- реферат - від 50 грн.
- контрольна - від 60 грн.
- курсова - від 200 грн.
- дипломна - від 500 грн.
4. За мінімальну доплату можуть бути внесені оперативно оновлення або переробки під ваші вимоги. Вартість доплати залежить від об'єму необхідного доопрацювання або переробки.
В рамках всіх доопрацювань і переробок дається ГАРАНТІЯ.
Поиск варианта отдыха в Карпатах
Booking.com
Форма заказа работ временно не работает. Если вы хотите купить какую-то работу, тогда просто отправьте СМС на номер 0505603140 или 0673126507 с вашим e-mail и ID номером работы (или темой)
.
На ваш e-mail вы получите варианты оплаты и, после её осуществления, работа будет отправленна вам в самые короткие строки.
Если возникнут вопросы, набирайте
0505603140 или 0673126507
(с 09:00-21:00)
Особливості доказування на різних етапах кримінального процесу
Особливості
,
доказування
, процесу,
кримінального
ID роботи:
5106
Вид роботи:
Контрольна
План:
ВСТУП 3
1. Поняття кримінально-процесуального доказування та його значення 4
2. Докази в кримінальному процесі та їх процесуальні джерела. Можливості реалізації у ході доказування результатів оперативно-розшукових заходів 9
3. Збирання, перевірка і оцінка доказів та їх джерела на різних стадіях кримінального процесу 15
4. Особливість доказування під час постановлення вироку суду 23
ВИСНОВКИ 27
ВИКОРИСТАНА ЛІТЕРАТУРА 28
Інтервал:
1,5
Для замовлення роботи заповніть
!
Кількість сторінок:
29
Рік написання:
2011
Ціна:
за доплату ця робота може бути оперативно оновлена. Зв'яжіться із нами
КОНТАКТИ
Для отримання паролю відкриття документа зробіть оплату будь-яким із нижче перерахованих способів і зателефонуйте
нам
Після оплати напішіть на адресу [email protected] і вкажіть ID роботи за яку ви перерахували кошти
Інші варіанти: 1) Переказ грошей із будь-якого відділення банку на розрахунковий рахунок; 2) переказ грошей на картку у будь-якому відділенні Приватбанку (або через Приват24 в Інтернеті); 3) Переказ грошей через термінали «IBOX» - автомати миттєвої сплати у магазинах, супермаркетах і т.д. + дивіться детально
як отримати роботу за 10 хвилин!
Доказування
виступає як єдність пізнавальної та посвідчувальної діяльності, що проявляється в документуванні та іншому закріпленні (фіксації) в установленій формі фактичних даних, для забезпечення так необхідного для багатостадійного кримінального процесу перенесення їх у просторі і часі.
З іншого боку,
доказування
— це не тільки пізнавально-засвідчувальна діяльність, а й діяльність, що здійснюється в передбаченому законом порядку, у визначеній законом процесуальній формі,
Об'єктивна істина — мета пізнавальної діяльності в кримінальному процесі. Істина розуміється як правда, достовірні дані про обставини предмета доказування. Предмет доказування — юридичне значимі обставини, які, будучи з достовірністю встановлені, розкривають зміст юридичне значимої істини.
Формою пізнання в кримінальному процесі є доказування. Об'єктивна істина в кримінальному процесі є метою доказування та досягається шляхом доказування.
Встановлення об'єктивної істини — основне завдання попереднього слідства, дізнання та судового розгляду, основне та незмінне завдання кримінального процесу. Тільки встановивши істину, органи попереднього слідства, дізнання та правосуддя можуть правильно розв'язати справу по суті, забезпечити правильне застосування закону з тим, щоб кожний винний у вчиненні злочину був притягнутий до відповідальності і підданий справедливому покаранню та жоден невинний не був засуджений.
Говорячи про об'єктивну істину, ми маємо на увазі не просто істину, з'ясовану будь-якими шляхами, а істину, підтверджену об'єктивними фактами, доводами, аргументами, тобто достовірними даними — доказами.
Доказами у кримінальному процесі можуть бути тільки достовірні фактичні дані. Це дані, джерело та спосіб отримання яких відомі, допустимі за законом, перевірні, підтверджені сукупністю інших даних, а в кінцевому підсумку — дані, що відповідають об'єктивній дійсності.
У встановленні об'єктивної істини, як і в теорії доказів, можна виділити декілька елементів:
предмет
доказування
(доказуване) — коло обставин, що підлягають встановленню;
суб'єкти
доказування
(доказувачі) — особи, на яких покладається обов'язок встановлення об'єктивної істини;
засоби доказування (докази) — дані, що мають належність до справи, допустимість та достовірність фактичних даних;
процес доказування (доказування) — діяльність зі збирання, дослідження, перевірки, оцінки та використання доказів.
Можна зробити висновок, що в кримінальному судочинстві як елементи процесу доказування слід розглядати збирання, перевірку та оцінку як доказів, так і їх джерел.
Щодо другого виду доказування в кримінальному процесі, та його найважливішими елементами є формулювання визначеної тези та наведення аргументів для його обгрунтування.
Отже, доказування в кримінальному процесі полягає у збиранні доказів, їх закріпленні, перевірці, відповідній оцінці та отриманні обгрунтованих висновків по цій справі.
Доказування в кримінальному судочинстві як різновид процесу пізнання є діяльністю розумовою, що протікає відповідно до законів логіки, у визначених логічних формах. Але, разом з цим, це є і практична діяльність, що суворо регламентована процесуальним законом.
При провадженні дізнання, досудового слідства і розгляді справи в суді доказуванню підлягають:
1) подія злочину (час, місце, спосіб та інші обставини вчинення злочину);
2) винність обвинуваченого у вчиненні злочину і мотиви злочину;
3) обставини, що впливають на ступінь тяжкості злочину, а також обставини, що характеризують особу обвинуваченого, пом'якшують та обтяжують покарання;
4) характер і розмір шкоди, завданої злочином, а також розміри витрат закладу охорони здоров'я на стаціонарне лікування потерпілого від злочинного діяння (ст. 64 КПК).
З предметом доказування тісно пов'язано поняття меж доказування (дослідження). Під межами доказування слід розуміти необхідну і достатню сукупність доказів, зібраних по справі, які забезпечують правильне її вирішення. Якщо поняття предмету доказування виражає, що повинно бути з'ясовано, встановлено по справі, то поняття меж доказування виражає кордони, обсяг і глибину досліджень на всіх істотних обставин справи. Правильне встановлення меж доказування передбачає: а) забезпечення з необхідною повнотою з'ясування обставин, що складають предмет доказування; б) використання з цією метою лише допустимих доказів, причому в, обсязі, необхідному для достовірних висновків
Оскільки предмет доказування і вимога закону про всебічне, повне й об'єктивне дослідження всіх обставин справи (ст. 22 КПК) однакові як для стадії досудового слідства, так і для стадії судового розгляду, то і межі доказування на цих стадіях повинні бути однаковими. Але через пошуковий, дослідницький характер процесуальної діяльності на цих стадіях, а також невірне або неточне визначення меж доказування, ці межі в них фактично можуть і не збігатися. Вони можуть бути ширше на досудовому слідстві, аніж у суді, і навпаки, вони можуть бути ширше
*Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за зміст і достовірність матеріалів, а також наслідки, які можуть виникнути унаслідок їх використання. Дані, що стосуються конкретних підприємств, імена є вигаданими, будь-який збіг - випадковий.