1. Усі наші роботи пройшли захист і отримали високу позитивну оцінку
.
2. Зателефонувавши за телефонами: 80505603140, 80673126507 (Микола) або написавши лист studentamua (собачка) mail.ru, ви отримаєте абсолютно достовірну і оперативну відповідь на ваші запитання.
3. Ви можете замовити цілу або тільки частину роботи:
- реферат - від 50 грн.
- контрольна - від 60 грн.
- курсова - від 200 грн.
- дипломна - від 500 грн.
4. За мінімальну доплату можуть бути внесені оперативно оновлення або переробки під ваші вимоги. Вартість доплати залежить від об'єму необхідного доопрацювання або переробки.
В рамках всіх доопрацювань і переробок дається ГАРАНТІЯ.
Поиск варианта отдыха в Карпатах
Booking.com
Форма заказа работ временно не работает. Если вы хотите купить какую-то работу, тогда просто отправьте СМС на номер 0505603140 или 0673126507 с вашим e-mail и ID номером работы (или темой)
.
На ваш e-mail вы получите варианты оплаты и, после её осуществления, работа будет отправленна вам в самые короткие строки.
Если возникнут вопросы, набирайте
0505603140 или 0673126507
(с 09:00-21:00)
ВСТУП 3
Розділ 1. Поняття і соціальна цінність кримінально-процесуальної форми 5
Розділ 2. Кримінально-процесуальна форма як гарантія забезпечення достовірності одержання відомостей про факти 13
Розділ 3. Проблеми удосконалення кримінально-процесуальної форми на сучасному етапі 24
ВИСНОВКИ 37
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ 39
Інтервал:
1,5
Кількість сторінок:
40
Рік написання:
2009
Ціна:
Для отримання паролю відкриття документа зробіть оплату будь-яким із нижче перерахованих способів і зателефонуйте
нам
Після оплати напішіть на адресу [email protected] і вкажіть ID роботи за яку ви перерахували кошти
Інші варіанти: 1) Переказ грошей із будь-якого відділення банку на розрахунковий рахунок; 2) переказ грошей на картку у будь-якому відділенні Приватбанку; 3) Переказ грошей через термінали «IBOX» - автомати миттєвої сплати у магазинах, супермаркетах і т.д.; 4) Оплата поповненням мобільного телефону
або дивіться детально
як отримати роботу за 10 хвилин!
Виділяючи і регулюючи стадії кримінального процесу, процесуальні дії, які проводяться в кожній з них, рішення, що приймаються і здійснюються, кримінально-процесуальний закон установлює тим самим форму всієї процесуальної діяльності. Водночас він регулює порядок провадження процесуальних дій, наприклад порядок виклику й допиту свідка, оформлення результатів допиту, порядок притягнення особи як обвинуваченої, визнання особи потерпілою, оскарження й опротестування вироку, заявлення і вирішення клопотань тощо.
Процесуальна форма визначається лише процедурними нормами кримінально-процесуального права. Оскільки вона передбачена законом, її порушення завжди означає порушення закону і може спричинити скасування або зміну прийнятого рішення
.
Додержання процесуальної форми не є самоціллю. Воно забезпечує здійснення всіх завдань кримінального судочинства в цілому, а також спеціальних завдань кожної стадії та інститутів кримінального процесу.
Додержання процесуальної форми не можна зводити до формалізму. Це відбувається тоді, коли ігнорується суть справи, інтереси осіб, які беруть у ній участь, приймаються неправильні по суті рішення. Проте все це приховується посиланнями на процесуальний закон, наприклад при відхиленні клопотання, коли обставини, про встановлення яких воно заявлено, мають значення для справи, відмові у порушенні кримінальної справи за наявності законних приводів і підстав для її порушення, при скасуванні вироку.
З формалізмом треба боротись, але під приводом цієї боротьби не слід піддавати сумніву соціальну та юридичну цінність процесуальної форми, порушувати її, допускати процесуальне спрощенство, бо в кінцевому підсумку це призводить до сваволі і беззаконня, порушення та обмеження у кримінальному процесі прав і свобод людини, у тому числі конституційних.
Проте до порівняно недавнього часу доводилося відзначати, що питання про кримінально-процесуальну форму належить до проблем, найменш розроблених у науці кримінального процесу. І хоча в сімдесяті роки вийшов ряд робіт, спеціально присвячених процесуальній формі, багато з питань, що відносяться до її поняття й змісту, залишаються дискусійними, причому відмінності в думках продовжують носити дуже суттєвий характер. Так, стверджується, що кримінально-процесуальна форма "охоплює" весь кримінальний процес у єдності його змісту (кримінально-процесуальної діяльності) і форми. В учбовій літературі у визначенні кримінально-процесуальної форми виділяються, то умови, встановлені законом для здійснення слідчих і судових дій, то умови виникнення, зміни або припинення правовідносин, то структура, умови, послідовність, порядок здійснення процесуальних дій і закріплення їх у правових актах.
Разом із тим ні в кого не викликає сумнівів, що своєчасне і правильне застосування кримінального покарання до осіб, що вчинили злочини, забезпечується належним порядком провадження по кримінальних справах, визначуваним кримінально-процесуальним законодавством і наділеним процесуальними формами, які покликані сприяти встановленню істини у справі й забезпечувати дотримання прав і законних інтересів усіх учасників процесу. Процесуальна форма створює той режим законності, який є першорядною умовою успішної боротьби зі злочинами і разом із цим необхідною гарантією особи від свавілля і судових помилок
.
Останні положення, при всьому їх значенні для науки кримінально-процесуального права й правоохоронної практики, носять характер не початкового знання про кримінально-процесуальну форму, а лише констатації її високої соціальної і правової цінності.
Те ж саме можна сказати й стосовно того, що однією із загальновизнаних ознак (властивостей) правосуддя є здійснення його у встановленій процесуальним правом формі.
Безумовно, цей момент – один з основоположних, але для дефініції не самої процесуальної форми, а правосуддя, хоч абсолютно очевидно, що віднесення кримінально-процесуальної форми до ознак правосуддя надає їй значення й вагу того понятійного ряду, який складає систему кримінально-процесуальних категорій.
Поняття кримінально-процесуальної форми повинно спиратися на те загальновизнане положення, що кримінальному (матеріальному) закону, який визначає границі злочинного і караність за злочини, відповідає певна форма його реалізації, найбільш успішного і влучного його застосування. Здійсненню норм кримінального права по застосуванню заходів кримінального покарання до осіб, що вчинили злочин, не може служити ніяка інша (зокрема цивільно-процесуальна) форма діяльності суду й інших учасників процесу, окрім кримінально-процесуальної. Процесуальна форма, визначувана наукою права за допомогою вказівки на сукупність однорідних процедурних вимог до дій учасників процесу і направлених на досягнення певного матеріально-правового результату, в області кримінального судочинства створює правовий режим діяльності суду, органів розслідування і прокурорського нагляду по порушенню кримінальних справ, їх розслідуванню і вирішенню; встановлює послідовність процесуальних стадій, систему й умови провадження у справі в цілому і здійснення окремих процесуальних дій.
Процесуальна форма "є завжди форма здійснення передбачених цим законом дій і ухвалення передбачених цим законом рішень і разом з тим форма процесуального закріплення цих дій і рішення (протокол, постанова, визначення, вирок)".
Назаров В.В., Омельяненко Г.М. Кримінальний процес України. - К.: Атака, 2008. – С, 133-134.
Сокира Л. Спрощений порядок розгляду кримінальних справ // Прокуратура. Людина. Держава. №9. – 39, вересень 2004. – С. 74-78.
*Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за зміст і достовірність матеріалів, а також наслідки, які можуть виникнути унаслідок їх використання. Дані, що стосуються конкретних підприємств, імена є вигаданими, будь-який збіг - випадковий.