1. Усі наші роботи пройшли захист і отримали високу позитивну оцінку
.
2. Зателефонувавши за телефонами: 80505603140, 80673126507 (Микола) або написавши лист studentamua (собачка) mail.ru, ви отримаєте абсолютно достовірну і оперативну відповідь на ваші запитання.
3. Ви можете замовити цілу або тільки частину роботи:
- реферат - від 50 грн.
- контрольна - від 60 грн.
- курсова - від 200 грн.
- дипломна - від 500 грн.
4. За мінімальну доплату можуть бути внесені оперативно оновлення або переробки під ваші вимоги. Вартість доплати залежить від об'єму необхідного доопрацювання або переробки.
В рамках всіх доопрацювань і переробок дається ГАРАНТІЯ.
Форма заказа работ временно не работает. Если вы хотите купить какую-то работу, тогда просто отправьте СМС на номер 0505603140 или 0673126507 с вашим e-mail и ID номером работы (или темой)
.
На ваш e-mail вы получите варианты оплаты и, после её осуществления, работа будет отправленна вам в самые короткие строки.
Если возникнут вопросы, набирайте
0505603140 или 0673126507
(с 09:00-21:00)
ВСТУП 3
Розділ 1. Промислово-фінансова група – як інструмент підвищення ефективності діяльності суб’єктів господарювання 5
Розділ 2. Тенденції розвитку і перспективи промислово-фінансових груп в Україні 13
Розділ 3. Фінансово-промислова група ТОВ «Інтерагропак» 20
ВИСНОВКИ 23
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ 25
Інтервал:
1,5
Кількість сторінок:
26
Рік написання:
2010
Ціна:
за доплату ця робота може бути оперативно оновлена. Зв'яжіться із нами
КОНТАКТИ
Для отримання паролю відкриття документа зробіть оплату будь-яким із нижче перерахованих способів і зателефонуйте
нам
Після оплати напішіть на адресу [email protected] і вкажіть ID роботи за яку ви перерахували кошти
Інші варіанти: 1) Переказ грошей із будь-якого відділення банку на розрахунковий рахунок; 2) переказ грошей на картку у будь-якому відділенні Приватбанку; 3) Переказ грошей через термінали «IBOX» - автомати миттєвої сплати у магазинах, супермаркетах і т.д.; 4) Оплата поповненням мобільного телефону
або дивіться детально
як отримати роботу за 10 хвилин!
Промислово-фінансові групи утворилися і функціонують як базис економіки зарубіжних країн та їхнього інтеграційного співробітництва. Підприємства змушені групуватися у відповідь на гостру недостачу оборотних коштів внаслідок інфляції і неплатежів, на згортання бюджетного фінансування, на тиск із боку могутніх конкурентів на внутрішньому і зовнішньому ринках, а також у пошуках більш ефективного управління капіталом.
Входження до складу промислово-фінансових груп кредитно-фінансових установ полегшує прилучення виробництва до ринкової кон’юнктури і її змін. Налагоджуючи конкурентноздатне виробництво, ПФГ допомагає усунути монополізм, пов’язаний з концентрацією випуску конкретної продукції на одному підприємстві. У ПФГ знаходять надійних партнерів підприємства середнього і малого бізнесу. Становлення могутніх вітчизняних ПФГ зменшує залежність країни від імпорту, сприяє лібералізації зовнішньоекономічних зв’язків. ПФГ допомагають ставити економічні перешкоди проти зусилля постачальників над споживачами, причому більш результативно, чим при адміністративних бар’єрах
.
Система підходів до визначення ефективності значною мірою розкриває основні напрямки пошуку інструментів підвищення ефективності діяльності підприємства. Але як певне узагальнення переваг визначимо схему цього пошуку (рис.1.1). Схема, що пропонується, окреслює загальні напрямки аналізу об’єкта.
Рис. 1.1. Адаптовані інструменти підвищення ефективності діяльності підприємств промислово-фінансових груп
Перший з них – ресурсний – відображає першочергову необхідність аналізу ефективності використання наявної матеріальної бази виробництва та живої праці. При цьому слід враховувати рівень завантаження обладнання у часі, структуру собівартості продукції, що виготовляється, з точки зору співвідношення в ній часток амортизації, матеріальних витрат, витрат на оплату праці.
Становлення ринкових відносин в економіці України супроводжується посиленням конкуренції між підприємствами за ринки збуту своєї продукції. При цьому виготовлення високоякісної, конкурентоспроможної продукції можливо тільки при високому рівні кваліфікації, підвищенні суспільної активності виконавців, освоєнні передових прийомів і методів праці. Найкращих результатів досягають ті підприємства на яких існує залежність між кількістю, якістю продукції і заробітною платою. Заробітна плата забезпечує першочергову необхідність для нормальної життєдіяльності людини і виступає критерієм оцінки трудового внеску кожного працюючого в поточні і кінцеві результати діяльності підприємства.
Поточні результати виробничо-господарчої діяльності визначаються постійними і змінними факторами. До постійних факторів належать ті, які формуються в процесі навчання, набуття практичних навиків, теоретичних, спеціальних і професійних знань, стилю роботи. Змінними факторами є ті, які діють обмежений час: актуальність, ініціативність, фізичні й розумові зусилля, трудова сумлінність, трудовий ентузіазм, ставлення до праці. Між двома групами факторів, які визначають трудовий внесок у поточні та кінцеві результати, існує діалектичний взаємозв’язок.
Тільки при високому рівні досягнутих поточних результатів буде забезпечений достатньо високий рівень кінцевих результатів. А це можливо лише в тому випадку, коли на підприємстві діють моральні і матеріальні стимули заохочення робітників. Підвищення кваліфікації сьогодні має орієнтуватися на дві мети
.
По-перше, воно повинно пристосовуватися до ринку, враховувати структуру його потреб – як поточних, так і перспективних.
По-друге, воно повинно бути спрямоване на інтереси людей, зменшувати ризик втратити роботу
Лепак Р.І. Тенденції розвитку і перспективи промислово-фінансових груп в Україні // Науковий вісник НЛТУ України. – 2008, вип. 18. – С. 225.
Брутян К.С. Промислово-фінансова група – як інструмент підвищення ефективності діяльності суб’єктів господарювання // Економічний простір. - №22/1. - 2009. – С.222-223.
*Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за зміст і достовірність матеріалів, а також наслідки, які можуть виникнути унаслідок їх використання. Дані, що стосуються конкретних підприємств, імена є вигаданими, будь-який збіг - випадковий.