1. Усі наші роботи пройшли захист і отримали високу позитивну оцінку
.
2. Зателефонувавши за телефонами: 80505603140, 80673126507 (Микола) або написавши лист studentamua (собачка) mail.ru, ви отримаєте абсолютно достовірну і оперативну відповідь на ваші запитання.
3. Ви можете замовити цілу або тільки частину роботи:
- реферат - від 50 грн.
- контрольна - від 60 грн.
- курсова - від 200 грн.
- дипломна - від 500 грн.
4. За мінімальну доплату можуть бути внесені оперативно оновлення або переробки під ваші вимоги. Вартість доплати залежить від об'єму необхідного доопрацювання або переробки.
В рамках всіх доопрацювань і переробок дається ГАРАНТІЯ.
Поиск варианта отдыха в Карпатах
Booking.com
Форма заказа работ временно не работает. Если вы хотите купить какую-то работу, тогда просто отправьте СМС на номер 0505603140 или 0673126507 с вашим e-mail и ID номером работы (или темой)
.
На ваш e-mail вы получите варианты оплаты и, после её осуществления, работа будет отправленна вам в самые короткие строки.
Если возникнут вопросы, набирайте
0505603140 или 0673126507
(с 09:00-21:00)
ВСТУП 3
Розділ 1. Теоретичні основи макроекономічної рівноваги 5
1.1. Поняття макроекономічної рівноваги 5
1.2. Економічна рівновага у макроекономічних теоріях 9
Розділ 2. Класична теорія макроекономічної рівноваги в ринковій економіці 14
2.1. Сутність класична теорії макроекономічної рівноваги 14
2.2. Відмінність кейнсіанської теорії макроекономічної рівноваги від класичної 18
ВИСНОВКИ 28
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ 30
Інтервал:
1,5
Кількість сторінок:
30
Рік написання:
2009
Ціна:
Для отримання паролю відкриття документа зробіть оплату будь-яким із нижче перерахованих способів і зателефонуйте
нам
Після оплати напішіть на адресу [email protected] і вкажіть ID роботи за яку ви перерахували кошти
Інші варіанти: 1) Переказ грошей із будь-якого відділення банку на розрахунковий рахунок; 2) переказ грошей на картку у будь-якому відділенні Приватбанку; 3) Переказ грошей через термінали «IBOX» - автомати миттєвої сплати у магазинах, супермаркетах і т.д.; 4) Оплата поповненням мобільного телефону
або дивіться детально
як отримати роботу за 10 хвилин!
Для пояснення явищ, які виникають на макроекономічному рівні, слід опиратись на особливості функціонування різних економічних систем, загострюючи увагу на співвідношенні витрати/доходи. Це співвідношення має важливе значення як для окремого підприємства, так і для економіки в цілому. Щоб визначити прибутковість окремого підприємства, необхідно зіставити його доходи від реалізації та витрати. Подібне співставлення проводиться також і на макроекономічному рівні, де критерієм успішної діяльності економіки служить відповідність сукупних доходів і витрат. Тільки за умови такої відповідності досягається повне використання ресурсів.
Відповідність доходів і витрат на макрорівні впливає на обсяги сукупного виробництва країни, на темпи економічного зростання, зайнятість населення, рівень цін .
Кругообіг сукупних доходів і витрат можна представити у вигляді спрощеної схеми (рис. 1.2). До сукупних доходів відносять: заробітну плату, процент, ренту, прибуток, амортизацію; до сукупних витрат – особисті потреби і державні витрати; інвестиції та чистий експорт. Прибутки перетворюються на витрати в результаті їх особливого використання домашніми господарствами, підприємцями і державою. На формування витрат впливають також закордонні споживачі та виробники.
Кожний суб'єкт макроекономічних відносин має свої доходи (первинні та отримані в результаті перерозподілу) і здійснює витрати в особливій, притаманній лише йому формі.
Домашні господарства одержують доходи у вигляді заробітної плати, ренти і процента. Частина цих доходів надходить державі у вигляді податків. Заощадження у формі кредитів надходять до підприємницького сектора за посередництвом банків та інших фінансово-кредитних організацій. Третя частина прибутків, а також соціальна допомога від держави (соціальні трансферти) використовуються для споживчих витрат, тобто на придбання товарів особистого споживання та послуг.
Рис. 1.2. Кругообіг на макроекономічному рівні
Підприємці одержують дохід у вигляді прибутку, частина якого надходить до державного бюджету (податки). До підприємницького сектора надходять і щорічні амортизаційні відрахування (амортизація), призначені для відшкодування спожитих засобів виробництва. Підприємці одержують особисті заощадження домашніх господарств у вигляді кредитів банків та інших фінансово-кредитних організацій. Всі засоби підприємці використовують як інвестиційні витрати (інвестиції) на придбання машин і устаткування, на будівництво і формування виробничих запасів .
Держава одержує прибутки, обкладаючи податками прибуток підприємців і прибутки домашніх господарств. Вона витрачає їх на допомогу малозабезпеченим, непрацюючим у вигляді соціальних трансфертів, а також на придбання готової продукції та ресурсів для державного сектора.
Іноземні споживачі та постачальники беруть участь в кругообігу національної економіки через експорт (витрати закордонних споживачів на придбання продукції) та імпорт (витрати домашніх господарств, державного і підприємницького секторів на придбання іноземних товарів і послуг).
Чистий експорт – це різниця між експортом та імпортом, тобто між закордонними витратами на придбання продуктів національного виробництва і витратами вітчизняних споживачів на закордонну продукцію.
Отже, нормальна економіка передбачає відповідність сукупних прибутків і витрат.
Яким чином ця відповідність досягається? На це запитання економічна наука дає дві різних відповіді:
1. У ринковій економіці рівновага між сукупними прибутками і витратами встановлюється автоматично.
2. Для забезпечення рівноваги між сукупними витратами і прибутками необхідне втручання держави.
У 30-х роках XX ст. виникло кейнсіанство (від прізвища англійського економіста Джона Мейнарда Кейнса) – теорія, що сформулювала нове уявлення про макроекономічну рівновагу.
По-перше, кейнсіанці відкинули аргументацію класичної школи. Вони висловили сумнів про те, що норма відсотка може бути регулятором, який забезпечує перетворення заощаджень домашніх господарств в інвестиції підприємств. Фактором накопичення заощаджень та інвестицій, стверджували вони, виступає не тільки і не стільки норма відсотка, але й інші явища. Адже люди накопичують заощадження і тому, що вони хочуть забезпечити добробут своєї сім'ї в майбутньому або придбати дорогі речі. Підприємці збільшують або зменшують інвестиції під впливом ринкової кон'юнктури з метою одержання прибутку.
По-друге, кейнсіанці не визнавали здатність зарплати бути значним резервом зниження цін, тому що зниження зарплати обмежує платоспроможність споживачів і зменшує можливості реалізації створених в суспільстві товарів і послуг.
Головні розходження в поглядах представників класичної школи і кейнсіанства зводились до наступного:
*Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за зміст і достовірність матеріалів, а також наслідки, які можуть виникнути унаслідок їх використання. Дані, що стосуються конкретних підприємств, імена є вигаданими, будь-який збіг - випадковий.