1. Усі наші роботи пройшли захист і отримали високу позитивну оцінку
.
2. Зателефонувавши за телефонами: 80505603140, 80673126507 (Микола) або написавши лист studentamua (собачка) mail.ru, ви отримаєте абсолютно достовірну і оперативну відповідь на ваші запитання.
3. Ви можете замовити цілу або тільки частину роботи:
- реферат - від 50 грн.
- контрольна - від 60 грн.
- курсова - від 200 грн.
- дипломна - від 500 грн.
4. За мінімальну доплату можуть бути внесені оперативно оновлення або переробки під ваші вимоги. Вартість доплати залежить від об'єму необхідного доопрацювання або переробки.
В рамках всіх доопрацювань і переробок дається ГАРАНТІЯ.
Форма заказа работ временно не работает. Если вы хотите купить какую-то работу, тогда просто отправьте СМС на номер 0505603140 или 0673126507 с вашим e-mail и ID номером работы (или темой)
.
На ваш e-mail вы получите варианты оплаты и, после её осуществления, работа будет отправленна вам в самые короткие строки.
Если возникнут вопросы, набирайте
0505603140 или 0673126507
(с 09:00-21:00)
Вступ 3
Розділ 1. Особливості економіки країн Південно-Східної Азії 5
1.1. Природно-ресурсний потенціал 5
1.2. Господарська спеціалізація 7
1.3. Зростання внутрішньої регіональної торгівлі в Східній Азії 8
Розділ 2. Співпраця України із країнами Південно-Східної Азії 15
2.1. Особливості геополітичного положення України та його вплив на розвиток економічного співробітництва України 15
2.2. Зовнішня торгівля України товарами та послугами із країнами Азії 16
2.3. Галузеві та товарні особливості співробітництва 20
ВИСНОВКИ 23
Список використанОЇ ЛІТЕРАТУРИ 26
ДОДАТКИ 28
Інтервал:
1,5
Кількість сторінок:
29
Рік написання:
2008
Ціна:
за доплату ця робота може бути оперативно оновлена. Зв'яжіться із нами
КОНТАКТИ
50 грн.
Для отримання паролю відкриття документа зробіть оплату будь-яким із нижче перерахованих способів і зателефонуйте
нам
Після оплати напішіть на адресу [email protected] і вкажіть ID роботи за яку ви перерахували кошти
Інші варіанти: 1) Переказ грошей із будь-якого відділення банку на розрахунковий рахунок; 2) переказ грошей на картку у будь-якому відділенні Приватбанку; 3) Переказ грошей через термінали «IBOX» - автомати миттєвої сплати у магазинах, супермаркетах і т.д.; 4) Оплата поповненням мобільного телефону
або дивіться детально
як отримати роботу за 10 хвилин!
Рис. 1.1 свідчить, що з 1990 р. східно-азіатський експорт у Східну Азію перевищив показники експорту в США. Понад 35% експорту Східної Азії іде в цей же регіон. Рис. 1.2 демонструє тенденцію зростання внутрішньої регіональної торгівлі у Східній Азії.
Ці діаграми показують нам тенденції зростання внутрішньої регіональної торгівлі Східної Азії. Цей регіон охоплює Корею і Японію. В основі четвертої діаграми – масивні припливи ПЗІ (прямих зарубіжних інвестицій) з Японії, збільшення місцевого виробництва японськими транснаціональними підприємствами, подорожчання єни з 1985 р., зміщення порівняльних переваг Японії, тиск інших країн світу на Японію, щоб та зменшила своє величезне торгове сальдо, власні зусилля Азії та внутрішні стимули тощо. Рівень внутрішньої торгівлі АКПСА стрибнув від 43 млрд. американських доларів у 1993 р. до 71 млрд. у 2006 р. [16, с.310]
Рис. 1.1. Обсяги поставок експорту між країнами Східної Азії
(процентне співвідношення обсягів поставок експорту дев’яти країн Східної Азії в інші країни Східної Азії, ЄС та США) [16, с.311]
Азіатські “тигри" — це Індонезія, Малайзія, Таїланд і Філіппіни. За рівнем економічного розвитку вони поки ще не наздогнали “драконів", але успішно йдуть до цього. Ближче до мети Малайзія і Таїланд, але на їхній економіці фінансово-валютна криза позначилася найбільше. Ці країни скопіювали моделі розвитку "японського дива" і "драконів", а світовий ринок просто не витримав такого потужного тиску товарів і капіталів.
Рис. 1.2. Інтрарегіональний експорт (одиниця = мільярд доларів США) (регіон = дев’ять країн Східної Азії) [16, с.312]
Економіка цієї групи країн має аграрно-індустріальний характер. На відміну від "драконів" "тигри" мають багатий природно-ресурсний потенціал, що дає їм можливість його широкого залучення в господарську діяльність. Тому в них переважає видобувна і переробна промисловість, але недостатньо розвинена сфера послуг. Виняток складають тільки туризм і секс-послуги, що по оцінках міжнародних організацій дають від 2 до 15% ВВП.
Таблиця 1.1
Структура економіки "тигрів” ПСА (2006 рік) [17, с. 255]
Галузі економіки Малайзія Таїланд Філіппіни Індонезія
Сільське господарство 14 13 20 21
Промисловість 44 40 32 35
Послуги 42 47 48 48
Малайзія—чисельність населення — 21 млн. осіб, площа — 336,7 тис. км2, ВВП на душу населення — 3300 дол. (у 2005 p.).
Головний у світі виробник олова і натурального каучуку. Галузева структура промисловості: кольорова металургія, виробництво гумових виробів, текстильна і лісова промисловість. За останні 15 років, у зв'язку з ростом вартості робочої сили в Японії і "драконах" ПСА, ТНК розмістили тут ряд трудомістких галузей: текстильну, взуттєву, швейну, зборку нескладної техніки (наручних годинників, електронагрівальних приладів, парасольок) поточним способом. Сільське господарство займається вирощуванням рису, цукру. Виробляється пальмова олія. Нематеріальне виробництво представлено туризмом [18; С. 245-248].
Значні кошти витрачаються на створення власної науково-технічної бази. Так Малайзія створює "малазійський мультимедійний супер-коридор" до півдня від Куала-Лумпура. Тут побудована нова столиця країни Путраджайя, що входить у науково-технологічну зону.
Після кризи економічне життя помітно активізувалося, проте як і раніше відзначається слабкий попит на внутрішньому ринку, скоротився імпорт. Причини кризи в країні — зниження рівня приватних і державних інвестицій, падіння внутрішнього попиту, а також попиту на малазійську продукцію електроніки й електротехніки на світовому ринку через жорсткість конкуренції. Скоротилося виробництво у видобувних галузях, лісовій промисловості і сільському господарстві через падіння попиту на дану продукцію в основних імпортерів — Японії і Республіці Кореї.
Таїланд (Королівство Таїланд) — чисельність населення
*Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за зміст і достовірність матеріалів, а також наслідки, які можуть виникнути унаслідок їх використання. Дані, що стосуються конкретних підприємств, імена є вигаданими, будь-який збіг - випадковий.