1. Усі наші роботи пройшли захист і отримали високу позитивну оцінку
.
2. Зателефонувавши за телефонами: 80505603140, 80673126507 (Микола) або написавши лист studentamua (собачка) mail.ru, ви отримаєте абсолютно достовірну і оперативну відповідь на ваші запитання.
3. Ви можете замовити цілу або тільки частину роботи:
- реферат - від 50 грн.
- контрольна - від 60 грн.
- курсова - від 200 грн.
- дипломна - від 500 грн.
4. За мінімальну доплату можуть бути внесені оперативно оновлення або переробки під ваші вимоги. Вартість доплати залежить від об'єму необхідного доопрацювання або переробки.
В рамках всіх доопрацювань і переробок дається ГАРАНТІЯ.
Поиск варианта отдыха в Карпатах
Booking.com
Форма заказа работ временно не работает. Если вы хотите купить какую-то работу, тогда просто отправьте СМС на номер 0505603140 или 0673126507 с вашим e-mail и ID номером работы (или темой)
.
На ваш e-mail вы получите варианты оплаты и, после её осуществления, работа будет отправленна вам в самые короткие строки.
Если возникнут вопросы, набирайте
0505603140 или 0673126507
(с 09:00-21:00)
ВХОДЖЕННЯ УКРАЇНИ В МІЖНАРОДНИЙ ВАЛЮТНО-ФІНАНСОВИЙ ТА КРЕДИТНИЙ РИНОК
Вступ 3
Розділ 1. Місце міжнародного валютно-фінансового та кредитного ринку в світовому господарстві 5
Розділ 2. Вплив міжнародних валютно-фінансових організацій на міжнародні економічні відносини 10
2.1. Міжнародний валютний фонд 10
2.2. Світовий банк 13
2.3. Регіональні міжнародні кредитно-фінансові інституції 15
2.4. Європейський банк реконструкції та розвитку 18
2.5. Банк міжнародних розрахунків 21
Розділ 3. Взаємовідносини України із міжнародними валютно-фінансовими організаціями 24
Висновки 37
Список використаної літератури 39
ДОДАТКИ 41
Інтервал:
1,3
Кількість сторінок:
42
Рік написання:
2009
Ціна:
Для отримання паролю відкриття документа зробіть оплату будь-яким із нижче перерахованих способів і зателефонуйте
нам
Після оплати напішіть на адресу [email protected] і вкажіть ID роботи за яку ви перерахували кошти
Інші варіанти: 1) Переказ грошей із будь-якого відділення банку на розрахунковий рахунок; 2) переказ грошей на картку у будь-якому відділенні Приватбанку; 3) Переказ грошей через термінали «IBOX» - автомати миттєвої сплати у магазинах, супермаркетах і т.д.; 4) Оплата поповненням мобільного телефону
або дивіться детально
як отримати роботу за 10 хвилин!
Міжнародний фінансовий ринок – це система ринкових відносин, що забезпечує акумуляцію і перерозподіл капіталу між кредиторами і позичальниками через посередників на основі попиту і пропозиції на капітал.
Основою його є національні фінансові ринки, але він має інтернаціональний характер, оскільки суб'єктами фінансових угод виступають юридичні та фізичні особи іноземних держав, а угоди передбачають трансформацію грошово-кредитних ресурсів з однією валюти в іншу. На цьому ринку здійснюється рух позикового капіталу між країнами [9, с. 34-35].
Важливою частиною фінансової системи є фінансові ринки, на яких здійснюється перерозподіл фінансових ресурсів. Такі ринки виникають унаслідок існування в економіці тимчасово вільних капіталів. Завдяки фінансовим ринкам вони перетворюються в позичковий капітал, що інвестується в економіку.
Фінансові ринки традиційно поділяють на ринки капіталу і грошові ринки. На ринках капіталу обертаються фінансові вимоги зі строком виплати довшим за один рік, звичайно їх називають довгостроковими вимогами. Це акції, що репрезентують майнові вимоги та не мають дат строку виплати, а також облігації та довгострокові позики. На грошових ринках обертаються короткострокові вимоги зі строком виплати меншим за один рік. Це придатні до продажу цінні папери (казначейські векселі, строк виплати яких — від тридцяти днів до шести місяців, а також інші короткострокові зобов'язання), випущені банками депозитні сертифікати на великі суми, комерційні папери, що репрезентують короткострокову заборгованість корпорацій, та багато інших. Документи грошового ринку за всього їх розмаїття щодо типу закладу-емітента, строку виплати та інших рис мають деякі спільні характеристики: це короткострокові активи, що швидко продаються та купуються з невеликими операційними витратами (тобто ліквідні). Саме з цих причин вони є вигідною сферою інвестування, особливо якщо кошти перебувають у розпорядженні тільки короткий період часу. Завдяки своїй ліквідності короткострокові активи розглядаються як заміна грошей, та часто до них і ставляться майже як до грошей.
Грошовий ринок є ринком з великою конкуренцією, з інформацією про процентні ставки стосовно альтернативних документів, яку можна отримати по телефону. Про ставки, що їх пропонують головні грошові ринки, можна легко дізнатися зі щоденних газет. На грошовому ринку функціонує широке коло інвесторів, від приватних осіб та державних установ до великих корпорацій, і всім їм пропонується ціле меню документів внутрішнього грошового ринку. Вони можуть віддати перевагу інвестуванню в документи грошового ринку за кордоном — тобто вийти на міжнародний рівень. Наприклад, можливе прийняття рішення про купівлю депозитних сертифікатів у швейцарських франках, що випущені в обіг банком Швейцарії, депозитних сертифікатів у доларах, що також випущені в обіг банком Швейцарії (вони називаються депозитами в євродоларах).
Фінансові ринки — це сукупність кредитне-фінансових установ, ринків цінних паперів. Серед них провідною ланкою є фондові біржі.
Що ж являє собою фондовий ринок і пов'язані з ним поняття — цінні папери, їх емісія, емітенти, інвестори і т. д. У загальному вигляді фондовий ринок — це частина фінансового ринку, що забезпечує швидкий перелив капіталу, фінансових коштів та інвестицій. Фондовий ринок є ніби артерією, через яку відбувається, з одного боку, переміщення грошових коштів від власників до користувачів, з іншого — участь у перерозподілі отриманого прибутку.
Функції фондового ринку полягають у переміщенні капіталу в галузі з найвищою нормою прибутку, а також виконанні посередницької ролі в процесі збирання коштів у їхніх власників — внутрішніх та іноземних інвесторів (юридичні особи або громадяни, що купують цінні папери від свого імені і за свій рахунок) та ефективному їх розміщенні як у державному, так і приватному секторах.
Фондовий ринок поділяється на первинний і вторинний. На первинному відбувається розміщення нових випусків цінних паперів. Воно здійснюється або шляхом прямого звернення емітента до інвесторів, або через посередника.
Більшість цінних паперів, придбаних інвесторами при емісії, можуть перепродаватися.
Головна риса первинного ринку — повне розкриття інформації, що дає змогу зробити обгрунтований вибір виду цінного паперу для вкладання коштів. Розкриттю інформації підпорядковано все, що відбувається на первинному ринку: підготовка проспекту емісії, реєстрація та контроль державних органів з позицій повноти представлених даних, публікація проспекту та підсумків підписки і т. п.
Угоди купівлі-продажу раніше випущених цінних паперів укладаються на вторинному ринку, в якому виділяють дві складові частини: фондові біржі та позабіржовий ринок. Головна риса вторинного ринку — його ліквідність, тобто спроможність охоплювати значні обсяги цінних паперів за короткий час, за невеликих коливань курсів та низьких затрат на реалізацію [13. с.233-234].
Сам механізм торгівлі на вторинному ринку налаштований на підтримання стабільного ринку: на обмеження спекуляції. Біржовий ринок вичерпується поняттям фондової біржі як особливого, інституційно організованого ринку, на якому обертаються цінні папери найвищої якості та здійснюються операції, що їх проводять професійні учасники ринку цінних паперів. Фондова біржа покликана забезпечити постійність, ліквідність та регулювання ринку, визначення цін, облік ринкової кон'юнктури. Фондова біржа — торговельне, професійне, нормативне та технологічне ядро ринку цінних паперів.
Позабіржовий ринок охоплює ринок операцій з цінними паперами, що проводяться поза фондовою біржею. На практиці в західному світі через цей ринок проходить більшість первинних розміщень, а також торгівля цінними паперами, що мають найнижчу оцінку за шкалою якості (порівняно із зареєстрованими на біржі).
Глобалізація господарського життя в умовах дедалі зростаючої взаємодії та взаємозалежності економічних структур знаходить свій вираз у формуванні міжнародних валютно-фінансових ринків. Їх виникнення було зумовлено рядом причин та факторів, що діють у світовій економіці і характеризують, власне, глобалізацію господарського життя.
Сутнісний бік валютно-фінансового ринку можна характеризувати як систему відносин з приводу купівлі-продажу іноземної валюти.
Підрахунки показують, що масштаби операцій, які здійснюються з валютою, значно перевищують потреби комерційних акцій. Вони використовуються для страхування валютних і кредитних ризиків, а також з метою спекуляції.
У світі на сьогодні сформувалися величезні потоки «світових грошей», які утворилися, головним чином, не як вияв потреб виробництва, торгівлі, інвестування. Вони не виконують жодних реальних економічних функцій господарювання. Щоденно обсяг операцій з цими грішми перевищує грошові потоки у сфері фінансування торгівлі та інвестування. Світовий валютний ринок перетворився на своєрідний велетенський тоталізатор.
На світовому валютному ринку існує своя внутрішня ієрархія. Три центри ( Лондон, Нью-Йорк і Токіо ) далеко випереджають інші валютні ринки за масштабами операцій. При цьому в Лондоні обсяг щоденних операцій з валютою перевищує Нью-Йорк і Токіо, разом взяті, та становить в середньому 500 мільярдів доларів. Великими регіональними валютними ринками в Європі вважаються Франкфурт-на-Майні, Цюріх, Париж, Брюссель, в Азії - Сингапур і Гонконг, Бахрейн.
Міжнародний валютний ринок тісно пов'язаний з міжнародним кредитним ринком. Він являє собою частину ринку позичкових капіталів, на якому надаються середньо- і довгострокові іноземні кредити. Вони розрізняються за цільовим призначенням, формами надання, об'єктами кредитування, характером забезпечення, термінами.
Виникнення міжнародного кредитного ринку обумовлено рядом причин та факторів, що діють у світовій економіці. До них в першу чергу відноситься активне формування, починаючи з середини 80-х років, та функціонування в світовому господарстві транснаціональних корпорацій (ТНК). Вже на початку 70-х років в США на 14 західноєвропейських держав нараховувалося двісті міжнародних корпорацій.
*Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за зміст і достовірність матеріалів, а також наслідки, які можуть виникнути унаслідок їх використання. Дані, що стосуються конкретних підприємств, імена є вигаданими, будь-який збіг - випадковий.