1. Усі наші роботи пройшли захист і отримали високу позитивну оцінку
.
2. Зателефонувавши за телефонами: 80505603140, 80673126507 (Микола) або написавши лист studentamua (собачка) mail.ru, ви отримаєте абсолютно достовірну і оперативну відповідь на ваші запитання.
3. Ви можете замовити цілу або тільки частину роботи:
- реферат - від 50 грн.
- контрольна - від 60 грн.
- курсова - від 200 грн.
- дипломна - від 500 грн.
4. За мінімальну доплату можуть бути внесені оперативно оновлення або переробки під ваші вимоги. Вартість доплати залежить від об'єму необхідного доопрацювання або переробки.
В рамках всіх доопрацювань і переробок дається ГАРАНТІЯ.
Форма заказа работ временно не работает. Если вы хотите купить какую-то работу, тогда просто отправьте СМС на номер 0505603140 или 0673126507 с вашим e-mail и ID номером работы (или темой)
.
На ваш e-mail вы получите варианты оплаты и, после её осуществления, работа будет отправленна вам в самые короткие строки.
Если возникнут вопросы, набирайте
0505603140 или 0673126507
(с 09:00-21:00)
СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ ІНТЕГРАЦІЇ УКРАЇНИ В МІЖНАРОДНУ ЕКОНОМІЧНУ ДІЯЛЬНІСТЬ
ВСТУП 3
Розділ 1. Передумови та еволюція формування інтеграційних процесів 6
1.1. Суть інтеграції та її основні види 6
1.2. Етапи міжнародної економічної інтеграції 8
Розділ 2. Процес інтеграції України в міжнародну економічну діяльність 15
2.1. Перспективи та недоліки вступу України в СОТ 15
2.2. Перспективи і проблеми інтеграції України в ЄС 23
Розділ 3. Проблеми вступу України в СОТ 30
3.1. Наслідки вступу України до СОТ для окремих галузей економіки України 30
3.2. Сучасний переговорний процес щодо вступу України в СОТ 38
ВИСНОВКИ 41
Список використаної літератури 43
Інтервал:
1,5
Кількість сторінок:
44
Рік написання:
2008
Ціна:
за доплату ця робота може бути оперативно оновлена. Зв'яжіться із нами
КОНТАКТИ
50 грн.
Для отримання паролю відкриття документа зробіть оплату будь-яким із нижче перерахованих способів і зателефонуйте
нам
Після оплати напішіть на адресу [email protected] і вкажіть ID роботи за яку ви перерахували кошти
Інші варіанти: 1) Переказ грошей із будь-якого відділення банку на розрахунковий рахунок; 2) переказ грошей на картку у будь-якому відділенні Приватбанку; 3) Переказ грошей через термінали «IBOX» - автомати миттєвої сплати у магазинах, супермаркетах і т.д.; 4) Оплата поповненням мобільного телефону
або дивіться детально
як отримати роботу за 10 хвилин!
У процесі своєї еволюції продуктивні сили набувають інтернаціонального характеру. Це приводить до посилення господарських та інших зв’язків між різними країнами, злиття розрізнених процесів відтворення в окремих країнах в єдиний процес у міждержавному масштабі.
На певному, рівні свого розвитку інтернаціоналізація господарського життя набуває рис міжнародного інтеграційного процесу. З одного боку, на цьому етапі вона характеризується не тільки частішими господарськими зв’язками окремих країн, але й всебічним зближенням, взаємопереплетенням національних економік. З іншого боку, зміст інтернаціоналізації господарського життя збагачується принципово новими інтернаціональними рисами, не властивими попередньому етапу її розвитку: комплексність, довгостроковість, масштабність взаємодії, розвиток співробітництва, становлення інтернаціональної системи регулювання процесів відтворення і т. ін.
Міжнародну економічну інтеграцію можна визначити як якісно новий етап розвитку і форму прояву інтернаціоналізації господарського життя, що передбачає зближення і взаємопристосування, переплетення всіх структур національних господарств [15, с.34].
Регіональна інтеграція зумовлена насамперед потребами розвитку продуктивних сил, дедалі переростаючих національно-державні межі, що приводить до неухильного поглиблення міжнародного поділу праці й підвищення взаємозалежності національних господарств. Незважаючи на гостру конкуренцію і міждержавні суперечності, взаємозв’язок національних процесів відтворення стає дедалі тісніше, відбувається зближення національних економічних структур, складається господарський регіональний комплекс, формується нова культура спілкування між націями. Могутнім фактором розвитку інтеграційних процесів є швидке зростання транснаціональних корпорацій і банків, посилення переплетення національних фінансових капіталів.
Приділяючи першочергову увагу економічному співробітництву з колишніми республіками СРСР, насамперед з Росією, Україна послідовно проводить політику диверсифікації географічної структури зовнішньої торгівлі. На початку 90-х років були укладені економічні угоди з Угорщиною, Польщею, Чехо-Словаччиною. Україна бере активну участь у створенні зони Чорноморського економічного співробітництва. Ведуться переговори про підписання спеціальної угоди про співробітництво з ЄС. Укладені масштабні торговельні контракти з Іраном, іншими країнами, що розвиваються.
Інтеграційні процеси між країнами, що розвиваються, мають специфічні особливості, які зумовлені місцем цих країн у світовому господарстві. Економічне співробітництво країн, що розвиваються, спрямоване насамперед на прискорення їхнього соціально-економічного прогресу, ліквідацію техніко-економічної відсталості. Рівень розвитку продуктивних сил цих країн ще недостатній для переходу взаємного співробітництва у фазу міждержавних інтеграційних процесів. До того ж на шляху розвитку інтеграції в цьому секторі світового господарства виникають інші проблеми: однотипність національних економік, їхня залежність від відносин з розвинутими країнами, міцні позиції ТНК у головних галузях, дефіцит вільно конвертованої валюти, суттєві розбіжності у формах та методах регулювання національних господарств і зовнішньоекономічних зв’язків, політичні тощо. Тому співробітництво між країнами, що розвиваються, тільки починає набувати ознак інтеграції.
У процесі своєї еволюції продуктивні сили набувають інтернаціонального характеру. Це приводить до посилення господарських та інших зв’язків між різними країнами, злиття розрізнених процесів відтворення в окремих країнах в єдиний процес у міждержавному масштабі.
На певному, досить високому рівні свого розвитку інтернаціоналізація господарського життя набуває рис міжнародного інтеграційного процесу. З одного боку, на цьому етапі вона характеризується не тільки частішими господарськими зв’язками окремих країн, але й всебічним зближенням, взаємопереплетенням національних економік. З іншого боку, зміст інтернаціоналізації господарського життя збагачується принципово новими інтернаціональними рисами, не властивими попередньому етапу її розвитку: комплексність, довгостроковість, масштабність взаємодії, розвиток співробітництва, становлення інтернаціональної системи регулювання процесів відтворення і т. ін.
Міжнародну економічну інтеграцію можна визначити як якісно новий етап розвитку і форму прояву інтернаціоналізації господарського життя, що передбачає зближення і взаємопристосування, переплетення всіх структур національних господарств.
Регіональна інтеграція зумовлена насамперед потребами розвитку продуктивних сил, дедалі переростаючих національно-державні межі, що приводить до неухильного поглиблення міжнародного поділу праці й підвищення взаємозалежності національних господарств. Незважаючи на гостру конкуренцію і міждержавні суперечності, взаємозв’язок національних процесів відтворення стає дедалі тісніше, відбувається зближення національних економічних структур, складається господарський регіональний комплекс, формується нова культура спілкування між націями. Могутнім фактором розвитку інтеграційних процесів є швидке зростання транснаціональних корпорацій і банків, посилення
*Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за зміст і достовірність матеріалів, а також наслідки, які можуть виникнути унаслідок їх використання. Дані, що стосуються конкретних підприємств, імена є вигаданими, будь-який збіг - випадковий.