Увага!

1. Усі наші роботи пройшли захист і отримали високу позитивну оцінку


.

2. Зателефонувавши за телефонами: 80505603140, 80673126507 (Микола) або написавши лист studentamua (собачка) mail.ru, ви отримаєте абсолютно достовірну і оперативну відповідь на ваші запитання.

3. Ви можете замовити цілу або тільки частину роботи:
- реферат - від 50 грн.
- контрольна - від 60 грн.
- курсова - від 200 грн.
- дипломна - від 500 грн.

4. За мінімальну доплату можуть бути внесені оперативно оновлення або переробки під ваші вимоги. Вартість доплати залежить від об'єму необхідного доопрацювання або переробки.

В рамках всіх доопрацювань і переробок дається ГАРАНТІЯ.





Автореферати Оплата
Замовити
Контакти










Besucherzahler rusian brides
счетчик посещений
web clocks relojes webs
Contatore
Besucherzahler ukrainian girls
website counter
Besucherzahler russian marriage
contatori per blog
contadores de visitas mail order brides
contatori per blog
besucherzahler contador de visitas
Contatore per sito






Форма заказа работ временно не работает. Если вы хотите купить какую-то работу, тогда просто отправьте СМС на номер 0505603140 или 0673126507 с вашим e-mail и ID номером работы (или темой) .

На ваш e-mail вы получите варианты оплаты и, после её осуществления, работа будет отправленна вам в самые короткие строки.

Если возникнут вопросы, набирайте 0505603140 или 0673126507 (с 09:00-21:00)


СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ ІНТЕГРАЦІЇ УКРАЇНИ В МІЖНАРОДНУ ЕКОНОМІЧНУ ДІЯЛЬНІСТЬ

Дисципліна:

Міжнародні економічні відносини

ID роботи:

2393

Вид роботи:

Курсова

План:

ВСТУП 3
Розділ 1. Передумови та еволюція формування інтеграційних процесів 6
1.1. Суть інтеграції та її основні види 6
1.2. Етапи міжнародної економічної інтеграції 8
Розділ 2. Процес інтеграції України в міжнародну економічну діяльність 15
2.1. Перспективи та недоліки вступу України в СОТ 15
2.2. Перспективи і проблеми інтеграції України в ЄС 23
Розділ 3. Проблеми вступу України в СОТ 30
3.1. Наслідки вступу України до СОТ для окремих галузей економіки України 30
3.2. Сучасний переговорний процес щодо вступу України в СОТ 38
ВИСНОВКИ 41
Список використаної літератури 43

Інтервал:

1,5

Ваше ім'я:
Ваш контактний телефон:
E-mail:

Тема та ID роботи:
Кількість сторінок:

44

Рік написання:

2008

Ціна:

за доплату ця робота може бути оперативно оновлена. Зв'яжіться із нами КОНТАКТИ

50 грн.

натисніть

Для отримання паролю відкриття документа зробіть оплату будь-яким із нижче перерахованих способів і зателефонуйте нам

Після оплати напішіть на адресу [email protected] і вкажіть ID роботи за яку ви перерахували кошти
Інші варіанти: 1) Переказ грошей із будь-якого відділення банку на розрахунковий рахунок; 2) переказ грошей на картку у будь-якому відділенні Приватбанку; 3) Переказ грошей через термінали «IBOX» - автомати миттєвої сплати у магазинах, супермаркетах і т.д.; 4) Оплата поповненням мобільного телефону або дивіться детально як отримати роботу за 10 хвилин!

У процесі своєї еволюції продуктивні сили набувають інтернаціонального характеру. Це приводить до посилення господарських та інших зв’язків між різними країнами, злиття розрізнених процесів відтворення в окремих країнах в єдиний процес у міждержавному масштабі.
На певному, рівні свого розвитку інтернаціоналізація господарського життя набуває рис міжнародного інтеграційного процесу. З одного боку, на цьому етапі вона характеризується не тільки частішими господарськими зв’язками окремих країн, але й всебічним зближенням, взаємопереплетенням національних економік. З іншого боку, зміст інтернаціоналізації господарського життя збагачується принципово новими інтернаціональними рисами, не властивими попередньому етапу її розвитку: комплексність, довгостроковість, масштабність взаємодії, розвиток співробітництва, становлення інтернаціональної системи регулювання процесів відтворення і т. ін.
Міжнародну економічну інтеграцію можна визначити як якісно новий етап розвитку і форму прояву інтернаціоналізації господарського життя, що передбачає зближення і взаємопристосування, переплетення всіх структур національних господарств [15, с.34].
Регіональна інтеграція зумовлена насамперед потребами розвитку продуктивних сил, дедалі переростаючих національно-державні межі, що приводить до неухильного поглиблення міжнародного поділу праці й підвищення взаємозалежності національних господарств. Незважаючи на гостру конкуренцію і міждержавні суперечності, взаємозв’язок національних процесів відтворення стає дедалі тісніше, відбувається зближення національних економічних структур, складається господарський регіональний комплекс, формується нова культура спілкування між націями. Могутнім фактором розвитку інтеграційних процесів є швидке зростання транснаціональних корпорацій і банків, посилення переплетення національних фінансових капіталів.
Приділяючи першочергову увагу економічному співробітництву з колишніми республіками СРСР, насамперед з Росією, Україна послідовно проводить політику диверсифікації географічної структури зовнішньої торгівлі. На початку 90-х років були укладені економічні угоди з Угорщиною, Польщею, Чехо-Словаччиною. Україна бере активну участь у створенні зони Чорноморського економічного співробітництва. Ведуться переговори про підписання спеціальної угоди про співробітництво з ЄС. Укладені масштабні торговельні контракти з Іраном, іншими країнами, що розвиваються.
Інтеграційні процеси між країнами, що розвиваються, мають специфічні особливості, які зумовлені місцем цих країн у світовому господарстві. Економічне співробітництво країн, що розвиваються, спрямоване насамперед на прискорення їхнього соціально-економічного прогресу, ліквідацію техніко-економічної відсталості. Рівень розвитку продуктивних сил цих країн ще недостатній для переходу взаємного співробітництва у фазу міждержавних інтеграційних процесів. До того ж на шляху розвитку інтеграції в цьому секторі світового господарства виникають інші проблеми: однотипність національних економік, їхня залежність від відносин з розвинутими країнами, міцні позиції ТНК  у головних галузях, дефіцит вільно конвертованої валюти, суттєві розбіжності у формах та методах регулювання національних господарств і зовнішньоекономічних зв’язків, політичні тощо. Тому співробітництво між країнами, що розвиваються, тільки починає набувати ознак інтеграції.


1.2. Етапи міжнародної економічної інтеграції

У процесі своєї еволюції продуктивні сили набувають інтернаціонального характеру. Це приводить до посилення господарських та інших зв’язків між різними країнами, злиття розрізнених процесів відтворення в окремих країнах в єдиний процес у міждержавному масштабі.
На певному, досить високому рівні свого розвитку інтернаціоналізація господарського життя набуває рис міжнародного інтеграційного процесу. З одного боку, на цьому етапі вона характеризується не тільки частішими господарськими зв’язками окремих країн, але й всебічним зближенням, взаємопереплетенням національних економік. З іншого боку, зміст інтернаціоналізації господарського життя збагачується принципово новими інтернаціональними рисами, не властивими попередньому етапу її розвитку: комплексність, довгостроковість, масштабність взаємодії, розвиток співробітництва, становлення інтернаціональної системи регулювання процесів відтворення і т. ін.
Міжнародну економічну інтеграцію можна визначити як якісно новий етап розвитку і форму прояву інтернаціоналізації господарського життя, що передбачає зближення і взаємопристосування, переплетення всіх структур національних господарств.

Регіональна інтеграція зумовлена насамперед потребами розвитку продуктивних сил, дедалі переростаючих національно-державні межі, що приводить до неухильного поглиблення міжнародного поділу праці й підвищення взаємозалежності національних господарств. Незважаючи на гостру конкуренцію і міждержавні суперечності, взаємозв’язок національних процесів відтворення стає дедалі тісніше, відбувається зближення національних економічних структур, складається господарський регіональний комплекс, формується нова культура спілкування між націями. Могутнім фактором розвитку інтеграційних процесів є швидке зростання транснаціональних корпорацій і банків, посилення

АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ
ВИДИ МНОЖИННОСТІ ЗЛОЧИНІВ - ЇХ ЗНАЧЕННЯ ПРИ КВАЛІФІКАЦІЇ ТА ПРИ ПРИЗНАЧЕННІ ПОКАРАННЯ
ВИДИ СКЛАДУ ЗЛОЧИНУ
Види співучасників, їх кримінальна відповідальність. Спільність умислу співучасників у скоєнні злочину
ГОТУВАННЯ ДО ЗЛОЧИНУ - ПОНЯТТЯ, ОБ'ЄКТИВНІ ТА СУБ'ЄКТИВНІ ОЗНАКИ, ВИДИ
ГОТУВАННЯ ДО ЗЛОЧИНУ - ПОНЯТТЯ, ОБ'ЄКТИВНІ ТА СУБ'ЄКТИВНІ ОЗНАКИ, ВИДИ
ГРОМАДСЬКІ ТА ВИПРАВНІ РОБОТИ ЯК ВИД ПОКАРАННЯ
ГРОМАДСЬКІ ТА ВИПРАВНІ РОБОТИ ЯК ВИД ПОКАРАННЯ
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ЗЛОЧИНІВ ПРОТИ БЕЗПЕКИ РУХУ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ТРАНСПОРТУ
ЗАГАЛЬНІ ЗАСАДИ ПРИЗНАЧЕННЯ ПОКАРАННЯ
ЗАГАЛЬНІ ЗАСАДИ ПРИЗНАЧЕННЯ ПОКАРАННЯ
ЗВІЛЬНЕННЯ ВІД КРИМІНАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ТА ПОКАРАННЯ У ПОРЯДКУ АМНІСТІЇ І ПОМИЛУВАННЯ
Зловживання владою або службовим становищем - проблеми кримінально-правової кваліфікації та призначення покарання
ЗЛОЧИН І СКЛАД ЗЛОЧИНУ
ЗЛОЧИНИ ПРОТИ ВЛАСНОСТІ БЕЗ КОРИСТІ
Злочини проти волі, честі та гідності особи
Злочини у сфері обігу наркотичних засобів, психопропних речовин, прекурсорів та інші злочини проти здоров'я
Злочини у сфері приватизації державного та комунального майна
ЗНАЧЕННЯ МОТИВУ І МЕТИ ЗЛОЧИНУ
ЗНЯТТЯ СУДИМОСТІ - ПОНЯТТЯ, ВИДИ, УМОВИ
КВАЛІФІКАЦІЯ ЗЛОЧИНІВ
КВАЛІФІКАЦІЯ ЗЛОЧИНУ. КОНКУРЕНЦІЯ КРИМІНАЛЬНО-ПРАВОВИХ НОРМ
КЛАСИФІКАЦІЯ ЗЛОЧИНІВ
Класифікація злочинів в кримінальному законодавстві і науці кримінального права
КЛАСИФІКАЦІЯ ЗЛОЧИНІВ
КОНФІСКАЦІЯ МАЙНА ЯК ВИД КРИМІНАЛЬНОГО ПОКАРАННЯ
Кримінальна відповідальність за незаконне заволодіння транспортними засобами
Кримінальна відповідальність за посягання на територіальну цілісність і недоторканість України
Кримінальна відповідальність за ухилення від сплати податків
Кримінальна відповідальність за шахрайство
КРИМІНАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СПІВУЧАСНИКІВ
Кримінально-правова кваліфікація бандитизму
КРИМІНАЛЬНО-ПРАВОВА КВАЛІФІКАЦІЯ ВИМАГАННЯ
КРИМІНАЛЬНО-ПРАВОВА КВАЛІФІКАЦІЯ ВИМАГАННЯ
Кримінально-правова характеристика незаконного виробництва, виготовлення, придбання та зберігання, перевезення чи збуту наркотичних засобів, психопропних речовин або їх аналогів
КРИМІНАЛЬНО-ПРАВОВЕ ЗНАЧЕННЯ СИСТЕМИ ПОКАРАНЬ
Критерії поділу вини на форми та види за КК України
НЕОСУДНІСТЬ - ПОНЯТТЯ, ОЗНАКИ, ЗНАЧЕННЯ, НАСЛІДОК ВИЗНАННЯ ОСОБИ НЕОСУДНОЮ
Неосудність - поняття, ознаки, значення. Наслідок визнання особи неосудною
НОВИЙ КРИМІНАЛЬНИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ 2001 РОКУ - ВАЖЛИВИЙ НОРМАТИВНИЙ ДОКУМЕНТ
Об'єкт і об'єктивна сторона тероризму
ОСОБЛИВОСТІ КВАЛІФІКАЦІЇ НЕЗАКОННОГО ПОЗБАВЛЕННЯ ВОЛІ АБО ВИКРАДЕННЯ ЛЮДИНИ ТА ЗАХОПЛЕННЯ ЗАРУЧНИКА
Осудність як обов'язкова ознака суб'єкта злочину
Осудність як обов'язкова ознака суб'єкта злочину
ПОНЯТТЯ ЗЛОЧИНУ
ПОНЯТТЯ І ОЗНАКИ СПІВУЧАСТІ
ПОНЯТТЯ НЕОБХІДНОЇ ОБОРОНИ ТА УМОВИ ЇЇ ПРАВОМІРНОСТІ
ПОНЯТТЯ ТА ФОРМИ СПІВУЧАСТІ
ПОРЯДОК І ПІДСТАВИ ЗВІЛЬНЕННЯ НЕПОВНОЛІТНІХ ВІД КРИМІНАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ
Примусові заходи медичного характеру та межі їх застосування
Примушування давати показання і його відмінність від катування
Проституція і питання кваліфікації
СПЕЦІАЛЬНИЙ СУБ'ЄКТ КРИМІНАЛЬНОГО ПРАВА ТА ЕКСЦЕС ВИКОНАВЦЯ
СТРОКИ ПОЗБАВЛЕННЯ ВОЛІ, ДОВІЧНЕ ПОЗБАВЛЕННЯ ВОЛІ
СУТНІСТЬ МНОЖИННОСТІ ЗЛОЧИНІВ У КРИМІНАЛЬНОМУ ПРАВІ
УМИСЕЛ ТА ЙОГО ВИДИ
УМИСЕЛ ТА ЙОГО ВИДИ
УМИСНЕ ВБИВСТВО
Умисне вбивство вчинене на замовлення та за попередноью змовою группою осіб
УМИСНЕ ВБИВСТВО ДВОХ І БІЛЬШЕ ОСІБ ТА ЗА ПОПЕРЕДНЬОЮ ЗМОВОЮ
УМИСНЕ ТЯЖКЕ ТІЛЕСНЕ УШКОДЖЕННЯ
УЯВНА ОБОРОНА
Форми вини в кримінальному праві
ХАРАКТЕРИСТИКА ШАХРАЙСТВА З ФІНАНСОВИМИ РЕСУРСАМИ






























*Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за зміст і достовірність матеріалів, а також наслідки, які можуть виникнути унаслідок їх використання. Дані, що стосуються конкретних підприємств, імена є вигаданими, будь-який збіг - випадковий.
stydentam.org.ua © 2009-2015
KMindex Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
page views