1. Усі наші роботи пройшли захист і отримали високу позитивну оцінку
.
2. Зателефонувавши за телефонами: 80505603140, 80673126507 (Микола) або написавши лист studentamua (собачка) mail.ru, ви отримаєте абсолютно достовірну і оперативну відповідь на ваші запитання.
3. Ви можете замовити цілу або тільки частину роботи:
- реферат - від 50 грн.
- контрольна - від 60 грн.
- курсова - від 200 грн.
- дипломна - від 500 грн.
4. За мінімальну доплату можуть бути внесені оперативно оновлення або переробки під ваші вимоги. Вартість доплати залежить від об'єму необхідного доопрацювання або переробки.
В рамках всіх доопрацювань і переробок дається ГАРАНТІЯ.
Форма заказа работ временно не работает. Если вы хотите купить какую-то работу, тогда просто отправьте СМС на номер 0505603140 или 0673126507 с вашим e-mail и ID номером работы (или темой)
.
На ваш e-mail вы получите варианты оплаты и, после её осуществления, работа будет отправленна вам в самые короткие строки.
Если возникнут вопросы, набирайте
0505603140 или 0673126507
(с 09:00-21:00)
Вступ 3
Розділ 1. Поняття і значення співучасті у злочинів 5
Розділ 2. Об’єктивні та суб’єктивні ознаки співучасті 16
Розділ 3. Форми співучасті за об’єктивними ознаками 25
Розділ 4. Форми співучасті за суб’єктивними ознаками 31
ЗАДАЧІ 35
Висновки 38
Список використаної літератури 40
Завдання
1. Поляков, Лугов та Ордін після вживання значної кількості спиртних напоїв вирішили з'ясувати, хто краще з них стріляє. Поляков на прохання Лугова та Ордіна приніс з дому мисливську рушницю. Ордін намалював крейдою на сараї сусіда позначки, в які потрібно було влучити. Лугов першим учинив постріл, але в позначку не попав. Куля через вікно сараю влучила в сусіда, що знаходився в сараї, і спричинила йому тяжкі тілесні ушкодження.
Чи містяться в поведінці Полякова, Лугова та Ордіна ознаки співучасті у злочині. Проведіть детальний аналіз об'єктивних і суб'єктивних ознак їх поведінки та порівняйте ці ознаки з ознаками співучасті у злочині
2. Шубін повідомив Юзенка про цінності, що знаходяться в будинку Крайового, і запропонував їх спільно викрасти. Юзенко схвалив цю пропозицію, однак сказав, що перед крадіжкою потрібно розробити детальний план. Шубін та Юзенко домовились зустрітись через два дні та обговорити деталі майбутньої крадіжки. Однак Юзенко вирішив самостійно цієї ж ночі викрасти зазначені цінності. Вночі він проникнув до будинку Крайового, якого якраз не було дома, але нічого цінного крім сейфу не знайшов. ІОзснко сейф відкрити не зміг і вирішив його винести. Однак самостійно це зробити не вдалось. Тоді він зателефонував своєму товаришеві Іванову, який невдовзі прибув, і вони вдвох винесли сейф. У сейфі, як пізніше з’ясувалось. знаходилась велика сума грошей.
Чи можна визнати злочин таким, що вчинений у співучасті? Якщо так, то яка форма співучасті має місце та хто з названих осіб с співучасником. Обгрунтуйте свою відповідь.
3. Колбов, Солін та Бевз неодноразово протягом довгого часу вчинювали озброєні напади на громадян з метою заволодіння їхнім майном. Колбов, Солін та Бевз завжди вчинювали злочини разом, виконуючи ролі співвиконавців.
Чи можна їх злочинну групу визнати організованою? Розгляньте всі ознаки організованої групи.
Інтервал:
1,5
Кількість сторінок:
41
Рік написання:
2008
Ціна:
Для отримання паролю відкриття документа зробіть оплату будь-яким із нижче перерахованих способів і зателефонуйте
нам
Після оплати напішіть на адресу [email protected] і вкажіть ID роботи за яку ви перерахували кошти
Інші варіанти: 1) Переказ грошей із будь-якого відділення банку на розрахунковий рахунок; 2) переказ грошей на картку у будь-якому відділенні Приватбанку; 3) Переказ грошей через термінали «IBOX» - автомати миттєвої сплати у магазинах, супермаркетах і т.д.; 4) Оплата поповненням мобільного телефону
або дивіться детально
як отримати роботу за 10 хвилин!
Форми участі в організованій злочинній діяльності досліджує С.Єфремов і визначає їх як окремі форми злочинної діяльності. Такі форми, по-суті, є "внутрішніми" до форм співучасті у кримінальному праві. Але слід зауважити, що у дійсності за попередньою змовою групою осіб, організованою групою чи учасниками злочинної організації можуть бути вчинені також інші злочини, коли визначені у КК форми організаційних об'єднань у диспозиціях статей, як кваліфікуюча ознака, і не наводяться. Такі проблеми можуть вирішуватися судом, шляхом врахуванням цих обставин при призначенні покарання співучасникам злочину з наведенням у вердикті всіх обставин його вчинення.
Злочинна політична система чи організація є ще більш соціально небезпечна структура, на діяння якої автор вказував раніше. Цивілізований світ знає, що такими системами були нацизм і більшовизм у формі "ленінського" і "сталінського" етноцидів та пізніше у варіанті "економної економіки", як деструкції мертвущого хаосу, на грунті котрого і зароджувалася організована злочинність. Внаслідок "господарювання" цих систем, за висновком Ф.Зановського, змінилася не лише демографічна структура на території Східної Європи, а й поверхня Землі; такі системи будували не краще життя для людей, а "піраміди Тамерлана". Нацизм давно засуджено, а більшовизм ще й досі комуністичними фантомами заводить в оману та знівечує думки окремих осіб.
Коло злочинних діянь, що можуть бути вчинені політичною системою, організацією чи її представниками у політичних цілях, передбачені статтями I-ого та ХХ-го розділів Особливої частини КК — злочини проти основ національної безпеки України та проти миру, безпеки людства і міжнародного правопорядку.
Як підсумок зазначимо, що форми співучасті у кримінальному праві розкривають сутність спільної злочинної діяльності, об'єднаної у певний рівень організації, характеризують її кількісні і якісні ознаки та, на мою думку, мають наукове і практичне значення у боротьбі зі злочинністю.
Злочини вчиняються не лише поодинці. Досить часто в одному злочині беруть участь дві або більше особи, які діють узгоджено і спрямовують свої дії на досягнення єдиного результату. У таких ситуаціях виникає питання про співучасть у злочині. Норми КК, що регулюють поняття співучасті, форми співучасті, відповідальність співучасників, утворюють самостійний інститут кримінального права. Співучасть має важливе значення в кримінальному праві.
1) Інститут співучасті включений до КК для того, щоб на його підставі визначити, як і за що відповідають ті особи, що безпосередньо у вчиненні об'єктивних ознак злочину не брали участі. Наприклад, як відповідає особа, що підмовила іншу вбити потерпілого або дала для цього зброю? Адже ця особа безпосередньо вбивства не вчиняла. Однак на підставі норм про співучасть ця особа буде визнана підбурювачем або пособником вбивства і відповідатиме поряд з виконавцем за вчинення даного злочину.
2) Об'єднання зусиль двох або більше осіб при вчиненні злочину в принципі підвищує небезпечність самого злочину, полегшує того вчинення і приховування. Дійсно, коли діють дві або більше 'особи, вони підтримують один одного, що, природно, полегшує їм вчинення злочину, дає можливість з більшим успіхом нейтралізувати опір жертви, втекти з місця події, приховати потім здобуте злочинним шляхом майно тощо. Ось чому у деяких випадках співучасть розглядається як кваліфікуюча обставина, що тягне за собою більш сувору кваліфікацію злочину (наприклад, вчинення крадіжки за попередньою змовою групою осіб — ч. 2 ст. 185), або вважається обтяжуючою обставиною при призначенні покарання (п. 2 ч. 1 ст. 67)1.
Великого поширення набула зараз організована злочинність. У цілому від 30 до 40% злочинів вчиняються організованими групами злочинців, а в деяких особливо тяжких злочинах їх питома вага досягає 60%. За перше півріччя 2000 р., наприклад, виявлено більше 600 організованих груп, що вчинили близько 5 000 злочинів. Найчастіше організованими групами вчиняються такі тяжкі й особливо тяжкі злочини, як крадіжки і привласнення у великих і особливо великих розмірах, розбої, злочинне заволодіння зброєю, рекет (вимагання), контрабанда, незаконні дії з наркотичними засобами. Мають місце і вчинення такими злочинними об'єднаннями терористичних актів, тяжких тілесних ушкоджень, зґвалтувань, захоплення заручників та інших особливо небезпечних посягань. За допомогою інституту співучасті можна визначити відповідальність будь-якої особи, що бере участь в організованій групі.
Для правильного застосування норм КК про співучасть слід, передусім, засвоїти його поняття.
У статті 26 говориться, що співучастю у злочині визнається умисна спільна участь декількох суб'єктів злочину у вчиненні умисного злочину. Це формулювання вироблене в результаті довголітніх теоретичних досліджень і є розвитком поняття співучасті, що містилося у ст. 19 КК 1960 р. Таким чином, співучасть — це об'єднання, коли кілька осіб вчиняють злочин спільно і умисно.
Слід мати на увазі, що співучасть не утворює яких-небудь особливих, інших підстав відповідальності — підставою відповідальності тут є той же склад злочину, але вчинюваний у співучасті. Те, що норма про співучасть вміщена в Загальній частині КК, означає лише одне — вона (ця норма) має застосовуватися до будь-якого випадку вчинення злочину, зазначеного в Особливій частині КК, але вчиненого у співучасті. Так, положення ст. 26 застосовуються при вчиненні вбивств, грабежів, розбоїв, згвалтувань, викрадення наркотиків, як і будь-якого іншого злочину
*Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за зміст і достовірність матеріалів, а також наслідки, які можуть виникнути унаслідок їх використання. Дані, що стосуються конкретних підприємств, імена є вигаданими, будь-який збіг - випадковий.