1. Усі наші роботи пройшли захист і отримали високу позитивну оцінку
.
2. Зателефонувавши за телефонами: 80505603140, 80673126507 (Микола) або написавши лист studentamua (собачка) mail.ru, ви отримаєте абсолютно достовірну і оперативну відповідь на ваші запитання.
3. Ви можете замовити цілу або тільки частину роботи:
- реферат - від 50 грн.
- контрольна - від 60 грн.
- курсова - від 200 грн.
- дипломна - від 500 грн.
4. За мінімальну доплату можуть бути внесені оперативно оновлення або переробки під ваші вимоги. Вартість доплати залежить від об'єму необхідного доопрацювання або переробки.
В рамках всіх доопрацювань і переробок дається ГАРАНТІЯ.
Поиск варианта отдыха в Карпатах
Booking.com
Форма заказа работ временно не работает. Если вы хотите купить какую-то работу, тогда просто отправьте СМС на номер 0505603140 или 0673126507 с вашим e-mail и ID номером работы (или темой)
.
На ваш e-mail вы получите варианты оплаты и, после её осуществления, работа будет отправленна вам в самые короткие строки.
Если возникнут вопросы, набирайте
0505603140 или 0673126507
(с 09:00-21:00)
Вступ 3
1. Об’єкти і суб’єкти науково-технічного обміну 4
2. Форми та канали трансферту технологій 11
Висновки 21
Використана література 22
Інтервал:
1,5
Кількість сторінок:
23
Рік написання:
2009
Ціна:
Для отримання паролю відкриття документа зробіть оплату будь-яким із нижче перерахованих способів і зателефонуйте
нам
Після оплати напішіть на адресу [email protected] і вкажіть ID роботи за яку ви перерахували кошти
Інші варіанти: 1) Переказ грошей із будь-якого відділення банку на розрахунковий рахунок; 2) переказ грошей на картку у будь-якому відділенні Приватбанку; 3) Переказ грошей через термінали «IBOX» - автомати миттєвої сплати у магазинах, супермаркетах і т.д.; 4) Оплата поповненням мобільного телефону
або дивіться детально
як отримати роботу за 10 хвилин!
Форми реалізації технології на світовому ринку різні. У «Міжнародному кодексі поведінки в області передачі технології», розробленому Конференцією ООН з торгівлі і розвитку (ЮНКТАД), визначені види операцій, регулюючі порядок передачі технологій і різних технологічних нововведень:
1. Передача, продаж або надання за ліцензією всіх форм промислової власності (за винятком товарних знаків і фірмових знаків).
Сучасні ліцензійні угоди не тільки включають право ліцензіата на використання винаходів, але і передбачають передачу йому ліцензіаром знань, технічного досвіду, секретів виробництва і т. д., необхідних для практичного освоєння предмету ліцензії;
2. Надання «ноу-хау» і технічного досвіду.
Договори на передачу «ноу-хау» відрізняються від ліцензійних угод тим, що власник технології або винаходу відмовився по яких-небудь міркуваннях від їх патентування, не відмовляючись в той же час від продажу самої технології. Відсутність правового захисту визначила специфіку договорів по «ноу-хау», де міститься пункт про збереження конфіденційності інформації і про відшкодування збитків у разі його порушення.
3. Надання технологічних знань, необхідних для придбання, монтажу і використання машин і устаткування, напівфабрикатів і матеріалів, отриманих за рахунок закупівлі, оренди, лізингу або яким-небудь іншим шляхом.
4. Промислова і технічна співпраця в частині, що стосується технічного змісту машин, устаткування, напівфабрикатів і матеріалів.
5. Надання інжинірингових послуг, до яких відносяться підготовка техніко-економічних обгрунтувань, проектів; консультації; будівельний, інвесторський і технічний нагляд; стисло і довгострокові консультаційні послуги; проектування нової технології; технічне сприяння при проведенні спеціалізованих робіт; проведення випробувань і перевірки устаткування і машин і переробка сировини замовника з використанням оригінальної технології.
6. Передача технології в рамках науково-технічної і виробничої кооперації (як на контрактній основі, так і при створенні змішаних суспільств), коли в значній мірі об'єднуються науково-технічні потенціали кожній із сторін і відбувається оперативний і стабільний обмін технологією протягом тривалого часу.
7. Передача технології в рамках інвестиційної співпраці, в процесі якої відбуваються не тільки комерційна реалізація матеріалізованої технології у вигляді машин, устаткування, технологічних ліній і т. д., що поставляються на об'єкти, що будуються, але і передача технології в «чистому вигляді» через консультації і навчання фахівців, шеф-нагляд за будівництвом, через передачу робочих креслень, а також багато інших форм технологічного обміну.
Всі перераховані форми операцій призначені для виконання єдиного завдання - передачі і придбання технології на комерційній основі - і є своєрідними угодами, в яких покупець володіє відповідним виробничим потенціалом (або капіталом), а продавець - правом виробництва і знаннями в певній області. Практично все це можна звести до єдиного поняття обміну технологіями і розрізняти тільки по формах виплати винагороди.
Такий підхід надзвичайно важливий для правильного вибору форми операції і її реалізації, оскільки кінцевий ефект залежить від правильної взаємодії партнерів. І придбання технології за класичною ліцензійною угодою, і компенсаційні операції, і спільні підприємства практично вирішують одну і ту ж задачу: залучення передової технології з метою підвищення конкурентоспроможності продукції, що виготовляється на її базі. В умовах нашої країни це дозволяє до певної міри замінити імпорт вітчизняними виробами, задовольнити потреби внутрішнього ринку з подальшим виходом на зовнішній ринок.
Міжнародне технічне сприяння є різновидом міжнародної передачі технології. Полягає воно у наданні країнам сприяння в сферах технології процесів, продуктів чи управління. Технічне сприяння спрямоване передовсім на підвищення технологічного рівня країн, що розвиваються, і країн перехідного до ринку періоду з метою прискорення їх розвитку та формування основ розвинутої ринкової економіки. Таке сприяння можливе як у технічній, так і в економічній чи інших сферах. У економічній сфері воно надається найчастіше в розробленні програм економічного розвитку, статистики, грошової та бюджетної політики, техніко-економічного обґрунтування окремих проектів тощо. Серед організаційних видів технічного сприяння можна виділити технологічні гранти та співфінансування технічного сприяння.
Технологічні гранти — це безоплатна передача технології, технологічно містких товарів чи фінансових засобів для купівлі технології, навчання та підготовки персоналу, адаптації її до місцевих умов. Отримувач не бере ніякої фінансової участі в проекті, а лише виконує організаційні функції з приймання і розміщення технічної допомоги. Донор має право брати участь через своїх представників у розподілі допомоги і нагляді за її ефективним використанням.
Співфінансування технічного сприяння передбачає часткову участь отримувача технології у фінансуванні та організаційне забезпечення її розміщення і реалізації.
Залежно від кількості країн, що беруть участь у проекті, розрізняють одностороннє та багатостороннє технічне сприяння.
Двостороннє технічне сприяння здійснюється за угодами між урядами двох країн. Як правило, такі угоди укладаються між розвиненими країнами та країнами, що розвиваються, і стосуються здебільшого невеликих проектів, а у економічній та фінансовій сферах — підготовки і перепідготовки кадрів, комп'ютерного забезпечення, виконання експертиз тощо. Фінансує такі угоди переважно країна-донор, але певні витрати може мати і країна, яка приймає технічну допомогу.
Багатостороннє технічне сприяння передбачає здійснення спільних проектів декількома країнами щодо однієї країни-отримувача. До багатостороннього належить і технічне сприяння по лінії міжнародних організацій, що фінансується за рахунок внесків країн — членів програми надання допомоги. Так надаються технології та технічне обладнання, здійснюються консультації та експертизи. Прикладом багатостороннього технічного сприяння є програми технічної допомоги, які здійснюють Світовий банк, МВФ та інші міжнародні організації.
*Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за зміст і достовірність матеріалів, а також наслідки, які можуть виникнути унаслідок їх використання. Дані, що стосуються конкретних підприємств, імена є вигаданими, будь-який збіг - випадковий.