1. Усі наші роботи пройшли захист і отримали високу позитивну оцінку
.
2. Зателефонувавши за телефонами: 80505603140, 80673126507 (Микола) або написавши лист studentamua (собачка) mail.ru, ви отримаєте абсолютно достовірну і оперативну відповідь на ваші запитання.
3. Ви можете замовити цілу або тільки частину роботи:
- реферат - від 50 грн.
- контрольна - від 60 грн.
- курсова - від 200 грн.
- дипломна - від 500 грн.
4. За мінімальну доплату можуть бути внесені оперативно оновлення або переробки під ваші вимоги. Вартість доплати залежить від об'єму необхідного доопрацювання або переробки.
В рамках всіх доопрацювань і переробок дається ГАРАНТІЯ.
Форма заказа работ временно не работает. Если вы хотите купить какую-то работу, тогда просто отправьте СМС на номер 0505603140 или 0673126507 с вашим e-mail и ID номером работы (или темой)
.
На ваш e-mail вы получите варианты оплаты и, после её осуществления, работа будет отправленна вам в самые короткие строки.
Если возникнут вопросы, набирайте
0505603140 или 0673126507
(с 09:00-21:00)
ВСТУП 3
Розділ 1. Віктимологія як один напрямків кримінологічної науки 7
1.1. Поняття та предмет віктимології 7
1.2. Виникнення та розвиток віктимології: історично-порівняльний аналіз 18
1.3. Кримінальна віктимологія як один з напрямків кримінологічних досліджень 31
Розділ 2. Жертва злочину як основний елемент предмету віктимології 43
2.1. Поняття „жертви злочину” та його співвідношення з поняттям „потерпілого від злочину” 43
2.2. Класифікація жертв злочину: критерії підходу, проблеми класифікації 51
2.3. Типологія жертв злочину 59
2.4. Індивідуальна та масова віктимність 63
Розділ 3. Кримінологічні аспекти віктимологічної профілактики як один із засобів попередження злочинності 70
3.1. Віктимологічна профілактика: поняття, особливості і проблеми 70
3.2. Загальна та індивідуальна віктимологічна профілактика 74
3.3. Правове, організаційне та інформаційне забезпечення віктимологічної профілактики як одного із способів попередження злочинів 82
ВИСНОВКИ 92
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ 96
Інтервал:
1,5
Кількість сторінок:
102
Рік написання:
2010
Ціна:
за доплату ця робота може бути оперативно оновлена. Зв'яжіться із нами
КОНТАКТИ
Для отримання паролю відкриття документа зробіть оплату будь-яким із нижче перерахованих способів і зателефонуйте
нам
Після оплати напішіть на адресу [email protected] і вкажіть ID роботи за яку ви перерахували кошти
Інші варіанти: 1) Переказ грошей із будь-якого відділення банку на розрахунковий рахунок; 2) переказ грошей на картку у будь-якому відділенні Приватбанку; 3) Переказ грошей через термінали «IBOX» - автомати миттєвої сплати у магазинах, супермаркетах і т.д.; 4) Оплата поповненням мобільного телефону
або дивіться детально
як отримати роботу за 10 хвилин!
віктимологія реалізується в декількох напрямках:
1. Загальна “фундаментальна” теорія віктимології, що описує феномен жертви соціально небезпечного прояву, його залежності від соціуму і взаємозв’язку з іншими соціальними інститутами і процесами. При цьому розвиток загальної теорії віктимології ведеться, у свою чергу, по двох напрямках:
- досліджує історію віктимності і віктимізації, аналізує закономірності їх поведінки і розвитку слідом за зміною основних соціальних перемінних, з огляду на відносну самостійність феномена віктимності як форми реалізації девіантної активності;
- вивчає стан віктимності як соціального процесу (аналіз взаємодії віктимності і суспільства) і як індивідуального прояву поведінки, що відхиляється, за допомогою загальнотеоретичного узагальнення даних, отриманих теоріями середнього рівня.
Частково віктимологічні теорії середнього рівня (кримінальна віктимологія, деліктна віктимологія, травматична віктимологія й ін.).
2. Прикладна віктимологія - віктимологічна техніка (емпіричний аналіз, розробка і впровадження спеціальних технік превентивної роботи з жертвами, технологій соціальної підтримки, механізмів реституції і компенсації, страхових технологій і ін.) .
Загальнотеоретичне віктимологичне дослідження, будучи підгалуззю соціології, являє собою процес вироблення системи нових наукових знань про жертви соціально небезпечних проявів, визначення понять, аксіом (постулатів, законів), розробки теорії, формування методології і методики наукового аналізу на підставі виявлення й узагальнення типових закономірностей взаємодії жертв і соціально небезпечних проявів, що спостерігаються.
Основна ідея загальної теорії віктимології складається в побудові системної моделі взаємодії “негативне соціальне явище - жертва”, що описує і вивчає шлях нормалізації негативних соціальних, психологічних і моральних впливів на людину (соціальну спільність) з боку природного середовища, побутового і робочого середовища, соціального середовища, а також кризового внутрішнього середовища самої людини (соціальної спільності) з метою їхньої корекції і нейтралізації, підвищення адаптивних здібностей людини, соціальної групи, організації.
Варіативність і мінливість соціальних відхилень припускає їхнє системне дослідження, у противному випадку будь-які прийняті нами міри будуть лише паліативом, здатним на недовгий час загнати хворобу усередину.
Віктимологія виходить з того, що поведінка людини за своєю природою може бути не тільки злочинною, але і необачною, ризикованою, провокаційною і, отже, збільшує схильність до злочинних посягань. У зв'язку з цим додаткового значення набувають інші характеристики особи: вік, стать, соціальний статус, соціальні ролі, професія. Поєднання об'єктивних і суб'єктивних чинників і їх взаємодія впливає на «здатність» тієї або іншої особи стати жертвою злочину. Велика або менша вірогідність стати жертвою обумовлена сукупністю особистих якостей, що взаємодіють із зовнішніми чинниками.
Рис. 1.1. Віктимологічні аспекти у кримінології
У зв'язку з цим В.І. Полубинський, наприклад, відзначає: «нас цікавить не семантичне значення слова «жертва», а соціальний зміст цього поняття... Тільки високорозвинута, мисляча
*Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за зміст і достовірність матеріалів, а також наслідки, які можуть виникнути унаслідок їх використання. Дані, що стосуються конкретних підприємств, імена є вигаданими, будь-який збіг - випадковий.