1. Усі наші роботи пройшли захист і отримали високу позитивну оцінку
.
2. Зателефонувавши за телефонами: 80505603140, 80673126507 (Микола) або написавши лист studentamua (собачка) mail.ru, ви отримаєте абсолютно достовірну і оперативну відповідь на ваші запитання.
3. Ви можете замовити цілу або тільки частину роботи:
- реферат - від 50 грн.
- контрольна - від 60 грн.
- курсова - від 200 грн.
- дипломна - від 500 грн.
4. За мінімальну доплату можуть бути внесені оперативно оновлення або переробки під ваші вимоги. Вартість доплати залежить від об'єму необхідного доопрацювання або переробки.
В рамках всіх доопрацювань і переробок дається ГАРАНТІЯ.
Поиск варианта отдыха в Карпатах
Booking.com
Форма заказа работ временно не работает. Если вы хотите купить какую-то работу, тогда просто отправьте СМС на номер 0505603140 или 0673126507 с вашим e-mail и ID номером работы (или темой)
.
На ваш e-mail вы получите варианты оплаты и, после её осуществления, работа будет отправленна вам в самые короткие строки.
Если возникнут вопросы, набирайте
0505603140 или 0673126507
(с 09:00-21:00)
ВСТУП 3
1. Кримінологічна характеристика необережної злочинності. 7
2. Причини і умови, що призводять до вчинення злочинів з необережності. 14
3. Основні напрямки профілактики злочинів з необережності. 20
ВИСНОВКИ 29
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ 31
Інтервал:
1,5
Кількість сторінок:
31
Рік написання:
2009
Ціна:
Для отримання паролю відкриття документа зробіть оплату будь-яким із нижче перерахованих способів і зателефонуйте
нам
Після оплати напішіть на адресу [email protected] і вкажіть ID роботи за яку ви перерахували кошти
Інші варіанти: 1) Переказ грошей із будь-якого відділення банку на розрахунковий рахунок; 2) переказ грошей на картку у будь-якому відділенні Приватбанку; 3) Переказ грошей через термінали «IBOX» - автомати миттєвої сплати у магазинах, супермаркетах і т.д.; 4) Оплата поповненням мобільного телефону
або дивіться детально
як отримати роботу за 10 хвилин!
У основі необережного злочину завжди лежить помилка людини, яка спричиняє за собою спричинення шкоди кримінальним законом, що охороняється, інтересам суспільства.
Джерелом такої помилки є недостатній врахування особливостей взаємодії особи із знаряддями або засобами здійснюваної дії в певній ситуації. Для визнання помилки необхідно, по-перше, щоб ситуація або знаряддя (засіб) давали особі інформацію, сигналізували про можливість спричинення шкоди суспільству, про небезпеку здійснюваного діяння; по-друге, щоб ситуація або знаряддя (засіб) створювали для особи об'єктивну можливість уникнути цієї шкоди; по-третє, щоб сама особа по своїх індивідуальних якостях була здатна сприйняти, усвідомити дану інформацію, ухвалити на її основі правильне рішення.
Не дивлячись на специфіку необережних злочинів, їм властива загальна схема криміногенної детерміації. Як вже наголошувалося, не можна зводити їх механізм тільки до складнощів ситуації. Причини і мотивація необережних злочинів пов'язані з егоїстично-споживчим або легковажно-безвідповідальним відношенням до правил безпеки, обережності в професійній і побутовій діяльності. Зокрема, мова йде про такі криміногенно-деформовані елементи психології окремих спільностей і осіб, як кар'єризм, авантюризм і інші форми переваги особистих інтересів суспільним, легковажне (недбале) відношення до останніх; недисциплінованість; інтереси «свого» підприємства, що помилково розуміються (груповий егоїзм).
Вказані негативні характеристики особи визначають наявність у необережного злочинця своєрідної, недостатньо чітко вираженої антигромадської установки, яка є основною причиною здійснення нею конкретного злочину.
Формування і розвиток (закріплення) мотивації необережних злочинів обумовлені впливом:
а) традицій, атмосфери сімейно-побутового і виробничого середовища;
б) негативного прикладу і «роз'яснень» (порад) з боку осіб, що здійснюють аналогічні професійні і побутові функції, а також стурбованих отриманням за всяку ціну «благополучних» результатів виробничої діяльності;
в) неправильного, спотвореного освітлення деякими засобами масової інформації проблем доцільності, ризику, сміливості.
Скоюванню необережних злочинів сприяють недоліки і порушення в таких сферах, як:
організація і управління відповідною діяльністю;
техніка і технологія виробництва;
контроль за дотриманням правил безпеки, обережності;
підбір, навчання, виховання кадрів;
розпорядок професійної або побутової діяльності;
правове регулювання;
спеціальна профілактика і забезпечення невідворотності відповідальності за злочини, здійснені по необережності.
До негативних чинників в організації і управлінні виробництвом (виконанням робіт) слід перш за все віднести недоліки планування і матеріально-технічного постачання в промисловості, сільському господарстві, будівництві. Зокрема, відсутність належної координації роботи взаємозв'язаних виробничими процесами підприємств і організацій, невчасне постачання сировини і матеріалів спричиняють за собою нерівномірний ритм їх діяльності. У подібних умовах нерідко допускаються порушення правив про наднормові роботи, про роботу в нічні зміни; мають місце погана підготовленість робочих місць, використання співробітників не за фахом, незабезпеченість технічного нагляду за дотриманням правил безпеки. Недоліки планування і організації будівництва господарських об'єктів можуть привести до невчасності введення або недостатньої потужності очисних споруд, інших заходів проти забруднення природного середовища. Тим самим створюються передумови для порушення правил техніки безпеки, відмови дотримувати правила охорони природи. На інтенсивний криміногенний вплив названих чинників як істотній складовій частині механізму злочинних порушень правил техніки безпеки і охорони природи вказали 93% опитаних технічних інспекторів, 21% інженерів по техніці безпеки, 90% робочих і 100% засуджених за даний злочин.
До технічних і технологічних недоліків виробництва (виконання робіт) перш за все відносяться конструктивні недоліки машин, устаткування і особливо засобів захисту операторів і інших осіб при експлуатації техніки. Конструктивні недоліки машин і устаткування ускладнюють користування ними, викликають необхідність оперативного втручання в роботу механізмів, їх ремонту, наладки без зупинки виробничого процесу, нерідко на ходу, без дотримання правил техніки безпеки, що може спричинити тяжкі наслідки [8, с. 259].
*Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за зміст і достовірність матеріалів, а також наслідки, які можуть виникнути унаслідок їх використання. Дані, що стосуються конкретних підприємств, імена є вигаданими, будь-який збіг - випадковий.