1. Усі наші роботи пройшли захист і отримали високу позитивну оцінку
.
2. Зателефонувавши за телефонами: 80505603140, 80673126507 (Микола) або написавши лист studentamua (собачка) mail.ru, ви отримаєте абсолютно достовірну і оперативну відповідь на ваші запитання.
3. Ви можете замовити цілу або тільки частину роботи:
- реферат - від 50 грн.
- контрольна - від 60 грн.
- курсова - від 200 грн.
- дипломна - від 500 грн.
4. За мінімальну доплату можуть бути внесені оперативно оновлення або переробки під ваші вимоги. Вартість доплати залежить від об'єму необхідного доопрацювання або переробки.
В рамках всіх доопрацювань і переробок дається ГАРАНТІЯ.
Форма заказа работ временно не работает. Если вы хотите купить какую-то работу, тогда просто отправьте СМС на номер 0505603140 или 0673126507 с вашим e-mail и ID номером работы (или темой)
.
На ваш e-mail вы получите варианты оплаты и, после её осуществления, работа будет отправленна вам в самые короткие строки.
Если возникнут вопросы, набирайте
0505603140 или 0673126507
(с 09:00-21:00)
Кримінально-правова характеристика створення з метою використання, розповсюдження або збуту шкідливих програмних чи технічних засобів, а також їх розповсюдження та збут. Приклади практики
ВСТУП 3
Розділ 1. Кримінальне законодавство в сфері комп'ютерних злочинів 6
Розділ 2. Кримінально-правова характеристика створення з метою використання, розповсюдження або збуту шкідливих програмних чи технічних засобів, а також їх розповсюдження або збут 11
Розділ 3. Окремі проблеми розкриття злочинів створення з метою використання, розповсюдження або збуту шкідливих програмних чи технічних засобів, а також їх розповсюдження або збут 19
ЗАДАЧІ 25
ВИСНОВКИ 29
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ 31
Задача 1. Бобошкін випадково виявив, що в оперативній системі персонального компютора Оляпка присутня програма "Троянський кінь", що дозволяе отримувати несанкціонований доступ до чужого компютора. Використавши можливості "Троянського коня", Бобошкін викрав комп’ютерну інформацію, що належала Оляпку, а потім знищив всі системні файли "Windovs". Кваліфікуйте дії Бобошкіна .
Задача 2. Начальник цеху меблевої фабрики Бабкін пропонував підлеглим робітникам давати йому зі своєї зарплати певну суму грошей, погрожуючи в разі відмови зниженням заробітку. Робітники давали Бабкіну гроші, а коли один місяць не зробили цього, він "урізав" їм заробіток. Тоді один із працівників повідомив в прокуратуру про дії Бабкіна. Кваліфікуйте дії Бабкіна.
Інтервал:
1,6
Кількість сторінок:
33
Рік написання:
2010
Ціна:
Для отримання паролю відкриття документа зробіть оплату будь-яким із нижче перерахованих способів і зателефонуйте
нам
Після оплати напішіть на адресу [email protected] і вкажіть ID роботи за яку ви перерахували кошти
Інші варіанти: 1) Переказ грошей із будь-якого відділення банку на розрахунковий рахунок; 2) переказ грошей на картку у будь-якому відділенні Приватбанку; 3) Переказ грошей через термінали «IBOX» - автомати миттєвої сплати у магазинах, супермаркетах і т.д.; 4) Оплата поповненням мобільного телефону
або дивіться детально
як отримати роботу за 10 хвилин!
Враховуючи високий ступінь залежності України від імпортних комп’ютерів та інших інформаційних систем (з програмним забезпеченням включно), що вже сьогодні створює додаткові ризики організованих хакерських атак, здатних серйозно пошкодити урядові, банківські, енергетичні, транспортні та інші інформаційно-комунікаційні мережі, правове реагування на проблеми посилення комп’ютерної злочинності є надзвичайно важливим. Стимулом цього є також взяті Україною зобов’язання щодо інтеграції в світове співтовариство, в тому числі згідно з Програмою інтеграції України до Європейського Союзу (розділ 13 – “Інформаційне суспільство”).
Результативність діяльності державних структур визначається введенням економічних санкцій США стосовно нашої країни за неналежну боротьбу з порушеннями права інтелектуальної власності, переважно щодо комп’ютерних програмних продуктів та включенням України Міждержавною групою розробки фінансових заходів боротьби з “відмиванням” грошей до списку країн, що не співробітничають з нею. Зрозуміло, що в разі невирішення проблем щодо боротьби з організованою кіберзлочинністю, особливо в сфері міжнародних економічних відносин, міжнародне співтовариство посилить на Україну інформаційний, політичний та економічний тиск
.
Кримінальний кодекс України від 28 грудня 1960 р. (далі – старий КК) не містив визначення поняття “комп’ютерні злочини”. Єдина “комп’ютерна” стаття 198-1 (Порушення роботи автоматизованих систем), що входила до нього, не перекривала всього спектру злочинів і майже не застосовувалася на практиці. Це саме стосувалося й інших статей старого КК, які можна було віднести до таких, що встановлювали відповідальність за “комп’ютерні” злочини. Наприклад, за порушення авторського права на комп’ютерні програми ст. 136 старого КК України (Порушення авторських прав) не передбачала конфіскації контрафактів (продуктів, виготовлених з порушенням вимог законодавства про авторське право), позбавлення волі, а розміри штрафів встановлювалися неадекватно – були надто низьким порівняно із завданими збитками.
Ситуація кардинально змінилася на краще з прийняттям 5 квітня 2001 р. нового Кримінального кодексу України № 2341-III, який набув чинності з 1 вересня 2001 р. Новий Кримінальний кодекс містить окремий розділ (розділ XVI – “Злочини у сфері використання електронно-обчислювальних машин (комп’ютерів), систем та комп’ютерних мереж”, повністю присвячений класифікації та встановленню відповідальності за вчинення комп’ютерних злочинів, який містить три прямі норми статті 361-363. Існують чотири норми в інших розділах, які мають непряме відношення до комп’ютерних злочинів. Це крок уперед, принаймні, щодо цього виду правопорушень. У наведених статтях як предмет злочину визначається електронно-обчислювальна машина (комп’ютер), її система та комп’ютерна мережа. Крім цього, принципово новим є ще один предмет злочину, передбачений статтями 361-363, – комп’ютерна інформація
.
З метою приведення кримінального законодавства України у відповідність до міжнародних стандартів з питань боротьби з комп’ютерною злочинністю, а також посилення кримінальної відповідальності за комп’ютерні злочини Кабінет Міністрів України вніс на розгляд Верховної Ради України законопроект (реєстр. № 3039) про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України (далі – Проект).
18 січня 2005 року набрала чинності нова редакція Розділу XVI Кримінального кодексу України "Злочини у сфері використання комп'ютерів, автоматизованих систем, комп'ютерних мереж та мереж електрозв'язку":
Стаття 361. Несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку .
Стаття 361-1. Створення з метою використання, розповсюдження або збуту шкідливих програмних чи технічних засобів, а також їх розповсюдження або збут.
Стаття 361-2. Несанкціоновані збут або розповсюдження інформації з обмеженим доступом, яка зберігається в електронно-обчислювальних машинах (комп'ютерах), автоматизованих системах, комп'ютерних мережах або на носіях такої інформації.
Стаття 362. Несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп'ютерах), автоматизованих системах, комп'ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї.
Стаття 363. Порушення правил експлуатації електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку або порядку чи правил захисту інформації, яка в них оброблюється.
Стаття 363-1. Перешкоджання роботі електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку шляхом масового розповсюдження повідомлень
.
Відмітимо, що ефективна боротьба зі злочинністю в сфері комп’ютерної інформації передбачає насамперед оптимальне поєднання правових і профілактичних заходів, кропітку роботу щодо вдосконалення кримінального законодавства, розробку норм, що встановлюють відповідальність за злочин у сфері комп’ютерної інформації й реально застосовуються в практичній діяльності. Адже закони досить часто стають системоутворюючим і стимулюючим чинником розвитку держави.
Петриченко О. Проблеми вдосконалення кримінального законодавства в сфері комп'ютерних злочинів // Юридичний журнал. - №3. – 2003. – С.12-13.
Бабій А.П., Доброход І.С., Кармазін Ю.А., Корнієнко В.О. та ін. Кримінальне право України: особлива частина / За заг.ред. Стрельцова Є.Л. - Х.: Одиссей, 2009. – С. 312-313.
Скалозуб Л. Комп'ютерна злочинність: стан та шляхи подолання // Бюлетень „Євроатлантік інформ” від 03.2006 року.
*Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за зміст і достовірність матеріалів, а також наслідки, які можуть виникнути унаслідок їх використання. Дані, що стосуються конкретних підприємств, імена є вигаданими, будь-який збіг - випадковий.