1. Усі наші роботи пройшли захист і отримали високу позитивну оцінку
.
2. Зателефонувавши за телефонами: 80505603140, 80673126507 (Микола) або написавши лист studentamua (собачка) mail.ru, ви отримаєте абсолютно достовірну і оперативну відповідь на ваші запитання.
3. Ви можете замовити цілу або тільки частину роботи:
- реферат - від 50 грн.
- контрольна - від 60 грн.
- курсова - від 200 грн.
- дипломна - від 500 грн.
4. За мінімальну доплату можуть бути внесені оперативно оновлення або переробки під ваші вимоги. Вартість доплати залежить від об'єму необхідного доопрацювання або переробки.
В рамках всіх доопрацювань і переробок дається ГАРАНТІЯ.
Форма заказа работ временно не работает. Если вы хотите купить какую-то работу, тогда просто отправьте СМС на номер 0505603140 или 0673126507 с вашим e-mail и ID номером работы (или темой)
.
На ваш e-mail вы получите варианты оплаты и, после её осуществления, работа будет отправленна вам в самые короткие строки.
Если возникнут вопросы, набирайте
0505603140 или 0673126507
(с 09:00-21:00)
Суспільно-небезпечні наслідки - поняття, види, значення
ВСТУП 3
РОЗДІЛ 1. Поняття і ознаки об’єктивної сторони злочину 5
РОЗДІЛ 2. Суспільно-небезпечні наслідки: поняття, види, та значення, як ознаки об’єктивної сторони злочину 12
РОЗДІЛ 3. Значення суспільно небезпечних наслідків при кваліфікації злочинів 17
ВИСНОВОК 27
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ ТА ЛІТЕРАТУРИ 29
Інтервал:
1,5
Кількість сторінок:
30
Рік написання:
2010
Ціна:
за доплату ця робота може бути оперативно оновлена. Зв'яжіться із нами
КОНТАКТИ
Для отримання паролю відкриття документа зробіть оплату будь-яким із нижче перерахованих способів і зателефонуйте
нам
Після оплати напішіть на адресу [email protected] і вкажіть ID роботи за яку ви перерахували кошти
Інші варіанти: 1) Переказ грошей із будь-якого відділення банку на розрахунковий рахунок; 2) переказ грошей на картку у будь-якому відділенні Приватбанку; 3) Переказ грошей через термінали «IBOX» - автомати миттєвої сплати у магазинах, супермаркетах і т.д.; 4) Оплата поповненням мобільного телефону
або дивіться детально
як отримати роботу за 10 хвилин!
Найважливіша соціальна властивість злочину - його суспільна небезпечність - полягає в тому, що діяння (дія чи бездіяльність) посягає на суспільні відносини, що охороняються кримінальним законом, викликає в них певні негативні зміни (шкоду, збитки). Механізм порушення об'єкта (суспільних відносин) і заподіяння йому шкоди може бути різним: в одних випадках негативному, руйнівному впливу піддається суб'єкт суспільних відносин (наприклад, при вбивстві, тілесних ушкодженнях), в других—благо, яке охороняється правом і з приводу якого існують дані відносини (різні майнові злочини — крадіжка, шахрайство тощо); в третіх — розривається соціальний зв'язок між суб'єктами відносин (ухилення від призову на строкову військову службу, ухилення від сплати аліментів на утримання дітей) та ін. В усіх цих випадках об'єкту кримінально-правової охорони завдається шкода, яка і є наслідком злочину
1
.
Суспільне небезпечні наслідки, залежно від характеру і обсягу шкоди, заподіяної діянням об'єкту, можуть бути поділені на наслідки у виді реальної шкоди і на наслідки у виді створення загрози (небезпеки) заподіяння шкоди. Більшість злочинів завдають реальної шкоди. Це типова ситуація. Вбивство, крадіжка, грабіж, хуліганство, образа, наклеп своїм наслідком мають конкретну і реальну шкоду, що завдається відповідному об'єкту кримінально-правової охорони. Разом з тим чинне кримінальне законодавство у деяких випадках встановлює відповідальність за діяння, що не завдають реальної шкоди конкретному об'єкту, але ставлять його в небезпеку заподіяння такої шкоди. Так, порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного, водного чи повітряного транспорту тягне відповідальність за ч. 2 ст. 276 КК, якщо дані дії не спричинили, але створювали загрозу настання нещасних випадків з людьми, катастроф, аварій або інших тяжких наслідків (ч. 1 ст.276 КК)
1
Такі злочини отримали в літературі назву «делікти небезпеки» («делікти створення небезпеки»). Тут небезпека («загроза заподіяння шкоди») зовсім не означає, що не відбувається негативних змін в об'єкті посягання. При загрозі порушується стан захищеності, безпеки суспільних відносин, поставлених під охорону кримінального закону, порушуються безпечні умови їх функціонування. Ось чому в «деліктах небезпеки» реальність створення такої небезпеки протиправною дією чи бездіяльністю, тобто загрози заподіяння шкоди об'єктові, повинна бути встановлена як факт об'єктивної дійсності
2
.
Отже, суспільне небезпечні наслідки можна визначити як шкоду (збитки), що заподіюється злочинним діянням суспільним відносинам, які охороняються кримінальним законом, або ж небезпеку (загрозу) спричинення такої шкоди.
Наслідки злочину різноманітні, вони можуть мати місце в різних сферах: економіки, виробництва, прав людини, екології тощо. Усі вони можуть бути поділені на дві великі групи наслідки матеріальні і наслідки нематеріальні.
До матеріальних наслідків належить майнова шкода у злочинах проти власності, а також шкода, що носить особистий (фізичний) характер, наприклад, смерть людини при вбивстві, тілесні ушкодження. У свою чергу злочинні наслідки майнового характеру можуть виражатися в так званій (позитивній шкоді чи упущеній вигоді (неодсржані доходи). Позитивна майнова шкода полягає в тому, що майно, яке перебувало у власності чи володінні потерпілого, незаконно вилучається чи знищується або ж пошкоджується. В разі ж упущеної вигоди потерпілий не одержує тих майнових вигод, які він має право одержати за законом, договором чи іншою правовою підставою. Таким наслідком буде, наприклад, несплата у повному обсязі державного мита шляхом заниження вартості будинку, що продається. Тут внаслідок незаконних дій продавця і покупця держава не отримує тих грошових сум, які вони повинні були сплатити при укладенні угоди
1
.
Нематеріальні наслідки являють собою такі зміни в об'єкті посягання, внаслідок яких порушуються ті чи інші інтереси учасників суспільних відносин, що охороняються кримінальним
1
Брич Л.П., Навроцький В.О. Кримінальне право України. – К., 2000. - С. 69.
1
Науково-практичний коментар Кримінального кодексу України від 5 квітня 2001 року / За ред. М.І. Мельника, М.І. Хавронюка. — К.: Каннон, А.С.К., 2003. – С. 123.
2
Андрійчук П.К., Грищук В.К. Кримінальне право України. – К., 2000. – С. 53.
1
Бабій А.П., Доброход І.С., Кармазін Ю.А., Корнієнко В.О. та ін. Кримінальне право України: особлива частина / За заг.ред. Стрельцова Є.Л. - Х.: Одиссей, 2009. – С. 104.
*Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за зміст і достовірність матеріалів, а також наслідки, які можуть виникнути унаслідок їх використання. Дані, що стосуються конкретних підприємств, імена є вигаданими, будь-який збіг - випадковий.