1. Усі наші роботи пройшли захист і отримали високу позитивну оцінку
.
2. Зателефонувавши за телефонами: 80505603140, 80673126507 (Микола) або написавши лист studentamua (собачка) mail.ru, ви отримаєте абсолютно достовірну і оперативну відповідь на ваші запитання.
3. Ви можете замовити цілу або тільки частину роботи:
- реферат - від 50 грн.
- контрольна - від 60 грн.
- курсова - від 200 грн.
- дипломна - від 500 грн.
4. За мінімальну доплату можуть бути внесені оперативно оновлення або переробки під ваші вимоги. Вартість доплати залежить від об'єму необхідного доопрацювання або переробки.
В рамках всіх доопрацювань і переробок дається ГАРАНТІЯ.
Форма заказа работ временно не работает. Если вы хотите купить какую-то работу, тогда просто отправьте СМС на номер 0505603140 или 0673126507 с вашим e-mail и ID номером работы (или темой)
.
На ваш e-mail вы получите варианты оплаты и, после её осуществления, работа будет отправленна вам в самые короткие строки.
Если возникнут вопросы, набирайте
0505603140 или 0673126507
(с 09:00-21:00)
ВСТУП 3
РОЗДІЛ 1. ЗАГАЛЬНІ ЗАСАДИ ДОСЛІДЖЕННЯ ОБСТАВИН, ЯКІ ПОМ’ЯКШУЮТЬ ПОКАРАННЯ 7
1.1. Стан розробки питання про обставини, які пом’якшують покарання, в юридичній літературі 7
1.2. Поняття обставин, які пом’якшують покарання, за кримінальним правом України 10
1.3. Значення обставин, які пом’якшують покарання, за кримінальним правом України 17
РОЗДІЛ 2. ЗМІСТ ОБСТАВИН, ЯКІ ПОМ’ЯКШУЮТЬ ПОКАРАННЯ, ПЕРЕДБАЧЕНИХ ЧИННИМ КК УКРАЇНИ 23
РОЗДІЛ 3. ПРОБЛЕМИ ВРАХУВАННЯ ОБСТАВИН, ЯКІ ПОМ’ЯКШУЮТЬ ПОКАРАННЯ, НЕ ПЕРЕДБАЧЕНИХ КК УКРАЇНИ 62
ВИСНОВКИ 76
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ 81
Інтервал:
1,5
Кількість сторінок:
85
Рік написання:
2010
Ціна:
за доплату ця робота може бути оперативно оновлена. Зв'яжіться із нами
КОНТАКТИ
Для отримання паролю відкриття документа зробіть оплату будь-яким із нижче перерахованих способів і зателефонуйте
нам
Після оплати напішіть на адресу [email protected] і вкажіть ID роботи за яку ви перерахували кошти
Інші варіанти: 1) Переказ грошей із будь-якого відділення банку на розрахунковий рахунок; 2) переказ грошей на картку у будь-якому відділенні Приватбанку; 3) Переказ грошей через термінали «IBOX» - автомати миттєвої сплати у магазинах, супермаркетах і т.д.; 4) Оплата поповненням мобільного телефону
або дивіться детально
як отримати роботу за 10 хвилин!
обставини, які пом’якшують покарання, в першу чергу, необхідно визначитись з їх поняттям. Як уже зазначалося, в науці кримінального права обставинам, які пом’якшують покарання, присвячено чимало досліджень, однак єдиного поняття зазначених обставин немає. Узагальнення наявних у літературі визначень поняття „обставини, які пом’якшують покарання”, дозволяє звести їх до трьох груп. Одна, найбільш чисельна, група науковців визначає обставини, які пом’якшують покарання, як визначені у законі, а також не визначені в ньому, але встановлені судом, різного роду чинники, які виходять за межі складу злочину і не впливають на його кваліфікацію, однак знижують ступінь суспільної небезпеки (ступінь тяжкості) вчиненого злочину і особи винного, а отже, і пом’якшують покарання (відповідальність). Інша група науковців пов’язує вплив обставин, які пом’якшують покарання, на призначення покарання (чи відповідальність) не лише із зниженням ступеня суспільної небезпеки вчиненого злочину та особи винного, але і з вимогами принципу гуманізму в кримінальному праві. Ця група науковців дає визначення поняття обставин, які пом’якшують покарання (відповідальність), на кшталт наступного. Обставини, які пом’якшують покарання (відповідальність) – це такі, що не включені як ознаки складу злочину та стосуються вчиненого діяння та (або) особи винного, обставини справи, які, в силу істотного зниження ступеня суспільної небезпеки вчиненого злочину та особи винного (або лише особи), а в інших випадках – в силу гуманності правосуддя, здатні помітно вплинути на вид та строк (розмір) кримінального покарання (відповідальності). Ще ряд авторів розглядають обставини, які пом’якшують покарання, як обставини, що стосуються вчиненого злочину або особи злочинця, які згідно з загальними засадами призначення покарання підлягають обов’язковому врахуванню при призначенні покарання винному. Тобто третя група науковців не опосередковує вплив обставин, які пом’якшують покарання, на покарання через зниження ступеня тяжкості вчиненого злочину, особу винного або вимоги принципу гуманізму, а визначає безпосередній вплив зазначених обставин на покарання [41, с.56].
Врахування обставин, які пом’якшують покарання, за чинним КК України є складовою однієї із загальних засад призначення покарання, закріпленої в п. 3 ч. 1 ст. 65 КК України. Тому для того, щоб визначити правову природу обставин, які пом’якшують покарання, як передумову визначення їхнього поняття, слід встановити місце цих обставин серед інших складових цієї загальної засади призначення покарання. Як нами вже зазначалося, у кримінально-правовій літературі питання співвідношення складових цієї загальної засади призначення покарання, а саме: ступеня тяжкості вчиненого злочину, особи винного та обставин, що пом’якшують та обтяжують покарання (або характеру та ступеня суспільної небезпеки вчиненого злочину, особи винного та обставин справи, що пом’якшують та обтяжують відповідальність – згідно з КК України 1960 року) вирішується неоднозначно. Узагальнення поглядів науковців дозволяє виділити такі три позиції: 1) один із вказаних чинників є головним (або ступінь тяжкості вчиненого злочину, або особа винного, або обставини, що пом’якшують та обтяжують покарання), а два інших складають частину його змісту; 2) всі чинники є повністю незалежними один від одного; 3) ці чинники є самостійними, але знаходяться у відносній залежності один від одного. Немає єдності думок з цього приводу і серед практичних працівників.
Звичайно, взаємозв’язок таких чинників, як ступінь тяжкості вчиненого злочину, особа винного та обставини, що пом’якшують та обтяжують покарання, є очевидним, адже покарання є заходом примусу, що застосовується від імені держави за вироком суду до особи, визнаної винною у вчиненні злочину (ч. 1 ст. 50 КК України). Тому усі дані, які враховуються судом при призначенні покарання, пов’язані із вчиненим злочином і особою, яка його вчинила. Але кожен із цих чинників має самостійне законодавче формулювання складової загальної засади призначення покарання, передбаченої п. 3 ч. 1 ст. 65 КК України, а тому може і повинно бути проведено їхнє розмежування.
Ступінь тяжкості вчиненого злочину можна визначити як індивідуальну характеристику суспільної небезпеки вчиненого особою злочину порівняно з іншими злочинами того ж виду (характеру суспільної небезпеки), яка визначається особливостями конкретного злочину і обставинами його вчинення, а саме такими показниками, як індивідуальні особливості об’єкта злочину, характеру
*Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за зміст і достовірність матеріалів, а також наслідки, які можуть виникнути унаслідок їх використання. Дані, що стосуються конкретних підприємств, імена є вигаданими, будь-який збіг - випадковий.