1. Усі наші роботи пройшли захист і отримали високу позитивну оцінку
.
2. Зателефонувавши за телефонами: 80505603140, 80673126507 (Микола) або написавши лист studentamua (собачка) mail.ru, ви отримаєте абсолютно достовірну і оперативну відповідь на ваші запитання.
3. Ви можете замовити цілу або тільки частину роботи:
- реферат - від 50 грн.
- контрольна - від 60 грн.
- курсова - від 200 грн.
- дипломна - від 500 грн.
4. За мінімальну доплату можуть бути внесені оперативно оновлення або переробки під ваші вимоги. Вартість доплати залежить від об'єму необхідного доопрацювання або переробки.
В рамках всіх доопрацювань і переробок дається ГАРАНТІЯ.
Форма заказа работ временно не работает. Если вы хотите купить какую-то работу, тогда просто отправьте СМС на номер 0505603140 или 0673126507 с вашим e-mail и ID номером работы (или темой)
.
На ваш e-mail вы получите варианты оплаты и, после её осуществления, работа будет отправленна вам в самые короткие строки.
Если возникнут вопросы, набирайте
0505603140 или 0673126507
(с 09:00-21:00)
Примушування давати показання і його відмінність від катування
ВСТУП 3
Розділ 1. Проблема примушування давати показання за допомогою катування в Україні 5
Розділ 2. Кримінально-правова кваліфікація примушування давання показання та катування 19
ЗАДАЧІ 27
ВИСНОВКИ 30
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ 32
Задача 1 Таран, скориставшись тим, що Січук була у стані сп'яніння, і знепритомніла, вступив з нею в статевий зв'язок. Коли наступного дня ображена насильством потерпіла пригрозила, що заявить в орган міліції, він злякався, наніс їй тілесні пошкодження, від яких Січук померла. Кваліфікуйте дії Тарана.
Задача 2 Директор приватного підприємства Петренко звернувся в один з комерційних банків з проханням надати його підприємству кредити на суму 15000 гривень, маючи мету придбати устаткування для виробництва. При цьому він подав до банку всі необхідні документи. Під час перевірки поданих документів з'ясувалось, що довідка про фінансовий стан підприємства не відповідає дійсності, баланс підприємства має негативне сальдо, раніше отримані кредити не повернуті, відсотки по ним не сплачуються, майно, що пропонувалось під заклад, вже закладене. Кваліфікуйте дії Петренка.
Інтервал:
1,5
Кількість сторінок:
34
Рік написання:
2010
Ціна:
Для отримання паролю відкриття документа зробіть оплату будь-яким із нижче перерахованих способів і зателефонуйте
нам
Після оплати напішіть на адресу [email protected] і вкажіть ID роботи за яку ви перерахували кошти
Інші варіанти: 1) Переказ грошей із будь-якого відділення банку на розрахунковий рахунок; 2) переказ грошей на картку у будь-якому відділенні Приватбанку; 3) Переказ грошей через термінали «IBOX» - автомати миттєвої сплати у магазинах, супермаркетах і т.д.; 4) Оплата поповненням мобільного телефону
або дивіться детально
як отримати роботу за 10 хвилин!
Між тим практика застосування цього права людини визначила слідуючи його юридичні ознаки:
обов’язок держави закріпити у національному законодавстві право людини на свободу від дачі показань проти себе;
обов’язок держави передбачити відповідальність посадових осіб правоохоронних органів за примушування до дачі показань обвинувачених, підсудних, підозрюваних, свідків;
обов’язок держави заборонити використовувати підслуховуючи прилади та інші технічні засоби для підслухування особистих розмов обвинуваченого з іншими обвинуваченими, захисником та іншими особами з метою отримання доказів, проведення експертиз та інших слідчих дій;
обов’язок держави закріпити положення про неприпустимість доказів отриманих незаконним шляхом;
обов’язок держави заборонити практику застосування дисциплінарних та інших видів стягнень та покарань щодо обвинуваченого, за відмову від дачі показань щодо себе;
право особи відмовитися від дачі показань щодо себе, членів сім’ї та близьких родичів;
право особи не подавати доказів які можуть бути використані проти неї;
право держави поширити право на відмову від дачі показань щодо себе на інших учасників (свідків, підозрюваних і т.д.) кримінального, цивільного, адміністративного та дисциплінарного процесу.
У кожній Щорічній доповіді Уповноваженим з прав людини наголошується, що працівники правоохоронних органів систематично застосовують тортури до затриманих осіб. Комітет ООН з прав людини та представники Європейського комітету з питань запобігання катуванням чи нелюдському або такому, що принижує гідність, поводженню чи покаранню (Європейський комітет з запобігання тортурам), постійно привертають до цього увагу України, в особі уряду держави
.
Якщо раніше керівники правоохоронних органів не визнавали наявності цього ганебного явища, то тепер вони хоча б формально погоджуються з необхідністю запобігання йому.
Моніторинг Уповноваженого з прав людини, звернення громадян свідчать про те, що, незважаючи на заяви навіть вищих посадових осіб держави, суттєвих зрушень у цьому не відбулося – катування продовжують бути реальністю в українських правоохоронних органах. Найпоширенішими видами фізичних катувань залишаються ті ж самі: тривале побиття чутливих частин тіла, підвішування на пруті, наручниках, позбавлення можливості дихати одяганням протигаза або поліетиленового пакета, застосування електричного струму, обливання тіла холодною водою або окропом.
Причин цього явища, це і падіння професіоналізму у правоохоронців, і репресивний менталітет законодавців, працівників прокуратури, суддів та міліціонерів. Впливає і низька оплата праці у правоохоронців, проте головне – майже повна безкарність за вчинене свавілля. Тому ці питання потребують дуже прискіпливої уваги та рішучих дій по їх усуненню чи викоріненню.
Однією з основних причин насильства в міліції є фактично збереження до цього часу показника кількості розкритих злочинів як планового для звітності про роботу. А тому шляхом тортур під скоєні злочини “підганяються” не причетні до них громадяни. І факти цього вражаючі.
Наприклад, справа полтавців О.Степанову та А.Івашину, які за “підігнані” під них працівниками міліції Карлівського
Доповідь Уповноваженого з прав людини: http://www.ombudsman.kiev.ua.
*Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за зміст і достовірність матеріалів, а також наслідки, які можуть виникнути унаслідок їх використання. Дані, що стосуються конкретних підприємств, імена є вигаданими, будь-який збіг - випадковий.