1. Усі наші роботи пройшли захист і отримали високу позитивну оцінку
.
2. Зателефонувавши за телефонами: 80505603140, 80673126507 (Микола) або написавши лист studentamua (собачка) mail.ru, ви отримаєте абсолютно достовірну і оперативну відповідь на ваші запитання.
3. Ви можете замовити цілу або тільки частину роботи:
- реферат - від 50 грн.
- контрольна - від 60 грн.
- курсова - від 200 грн.
- дипломна - від 500 грн.
4. За мінімальну доплату можуть бути внесені оперативно оновлення або переробки під ваші вимоги. Вартість доплати залежить від об'єму необхідного доопрацювання або переробки.
В рамках всіх доопрацювань і переробок дається ГАРАНТІЯ.
Форма заказа работ временно не работает. Если вы хотите купить какую-то работу, тогда просто отправьте СМС на номер 0505603140 или 0673126507 с вашим e-mail и ID номером работы (или темой)
.
На ваш e-mail вы получите варианты оплаты и, после её осуществления, работа будет отправленна вам в самые короткие строки.
Если возникнут вопросы, набирайте
0505603140 или 0673126507
(с 09:00-21:00)
ВСТУП 3
Розділ 1. Загальна характеристика вимагання 8
1.1. Поняття вимагання 8
1.2. Предмет вимагання 16
Розділ 2. Кримінально-правова кваліфікація вимагання 28
Розділ 3. Проблеми кваліфікації вимагання 49
ВИСНОВОК 79
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ 84
Інтервал:
1,5
Кількість сторінок:
93
Рік написання:
2010
Ціна:
за доплату ця робота може бути оперативно оновлена. Зв'яжіться із нами
КОНТАКТИ
Для отримання паролю відкриття документа зробіть оплату будь-яким із нижче перерахованих способів і зателефонуйте
нам
Після оплати напішіть на адресу [email protected] і вкажіть ID роботи за яку ви перерахували кошти
Інші варіанти: 1) Переказ грошей із будь-якого відділення банку на розрахунковий рахунок; 2) переказ грошей на картку у будь-якому відділенні Приватбанку; 3) Переказ грошей через термінали «IBOX» - автомати миттєвої сплати у магазинах, супермаркетах і т.д.; 4) Оплата поповненням мобільного телефону
або дивіться детально
як отримати роботу за 10 хвилин!
вимагання доцільно розглядати переважно стосовно особливо небезпечних фактів організованого вимагання на грунті бізнесу (відносно корумпованих представників державних та галузевих органів управління, контролюючих органів, а також підприємців, банкірів, бізнесменів). Рекетири підпорядковують собі комерційні структури, банки, “захоплюють” ринки, впритул наближаються до державних підприємств та установ. Методи їх “роботи” є різноманітними й постійно вдосконалюються.
Відповідальність за вчинення цих злочинів організованою групою передбачено ч. 4 ст. 189, ч. 3 ст. 262, ч. 3 ст. 308, ч. 3 ст. 312 Кримінального кодексу України .
Останнім часом в буденній свідомості досить міцно закріпилося поняття рекету. У значенні цього терміну міститься відтінок кримінально караного діяння, проте суспільство вільно оперує даним словом. Проте в більшості випадків співбесідники розуміють його по-різному. Розглянемо поняття вимагання і рекету окремо з погляду кримінально-правової теорії і правозастосовчої практики.
Слово «вимагання» походить від дієслова «вимагати», лексичне значення якого - добиватися чого-небудь шантажем, погрозами. У широкому сенсі вимагання є діями особи, що домагається шляхом застосування насильства від іншої особи задоволення якої-небудь вимоги. Розуміння насильства в даний час здійснюється в двох аспектах: психічному і фізичному.
Із загальновживаного розуміння вимагання очевидно, що насильство носить характер психічної дії на потерпілого - застосування різного виду погроз, в першу чергу фізичної розправи.
Окремо від погроз зазначений шантаж при вимаганні. На наш погляд, шантаж є одним з видів психічного насильства, саме такий вивід напрошується при розкритті його змістовної сторони. «Шантаж - це несприятливі або злочинні дії (загроза викриття, розголошування компрометуючих відомостей) з метою вимагання, а також взагалі загроза, залякування чим-небудь з метою створити вигідну для себе обстановку». Саме загроза розповсюдженням компрометуючих відомостей є складовою частиною погроз при вимаганні взагалі, і ця загроза володіє своїм специфічним змістом.
У формулюваннях поняття вимагання і шантажу мета таких дій не конкретизована. У одному випадку мовиться про отримання «чого-небудь», в другому - про вигідну для себе обстановку.
У повсякденному житті люди завжди оцінюють вимагання як злочин. Це пов'язано перш за все з тим, що вимагання є явищем суспільно небезпечним. На підставі останньої - соціальної ознаки суспільної небезпеки - вимагання знаходить своє місце в КК України серед злочинів проти власності.
Порівняно-правовий аналіз буденного розуміння вимагання і його законодавчого формулювання указує на їх схожість. Законодавець лише конкретизував ознаки вимагання для його юридичного закріплення. Так, вимагання позначене як злочин, що робить замах на відносини власності. Точно викладені і види погроз:
1) загроза застосування насильства;
2) загроза знищення і пошкодження майна;
3) загроза розповсюдження відомостей, які ганебні для потерпілого або його близьких, або інших відомостей, які можуть заподіяти істотну шкоду правам або законним інтересам потерпілого або його близьких. Очевидно, що остання з перерахованих погроз поглинає в собі так званий шантаж.
Таким чином, попередній аналіз поняття вимагання дозволяє зробити висновок про відносну схожість буденного розуміння вимагання з його законодавчим визначенням, що висловлює об'єктивну сторону складу злочину. В зв'язку з цим вживання або сприйняття даного терміну суб'єктами спілкування, які не володіють в
*Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за зміст і достовірність матеріалів, а також наслідки, які можуть виникнути унаслідок їх використання. Дані, що стосуються конкретних підприємств, імена є вигаданими, будь-який збіг - випадковий.