1. Усі наші роботи пройшли захист і отримали високу позитивну оцінку
.
2. Зателефонувавши за телефонами: 80505603140, 80673126507 (Микола) або написавши лист studentamua (собачка) mail.ru, ви отримаєте абсолютно достовірну і оперативну відповідь на ваші запитання.
3. Ви можете замовити цілу або тільки частину роботи:
- реферат - від 50 грн.
- контрольна - від 60 грн.
- курсова - від 200 грн.
- дипломна - від 500 грн.
4. За мінімальну доплату можуть бути внесені оперативно оновлення або переробки під ваші вимоги. Вартість доплати залежить від об'єму необхідного доопрацювання або переробки.
В рамках всіх доопрацювань і переробок дається ГАРАНТІЯ.
Форма заказа работ временно не работает. Если вы хотите купить какую-то работу, тогда просто отправьте СМС на номер 0505603140 или 0673126507 с вашим e-mail и ID номером работы (или темой)
.
На ваш e-mail вы получите варианты оплаты и, после её осуществления, работа будет отправленна вам в самые короткие строки.
Если возникнут вопросы, набирайте
0505603140 или 0673126507
(с 09:00-21:00)
ВСТУП 3
Розділ 1. Сутність об’єктивної сторони злочину її ознаки 6
Розділ 2. Правова характеристика способів споєння злочину: поняття, види 13
Розділ 3. Кримінально-правове значення способу вчинення злочину 20
ВИСНОВОК 25
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ 28
Інтервал:
1,5
Кількість сторінок:
30
Рік написання:
2010
Ціна:
за доплату ця робота може бути оперативно оновлена. Зв'яжіться із нами
КОНТАКТИ
Для отримання паролю відкриття документа зробіть оплату будь-яким із нижче перерахованих способів і зателефонуйте
нам
Після оплати напішіть на адресу [email protected] і вкажіть ID роботи за яку ви перерахували кошти
Інші варіанти: 1) Переказ грошей із будь-якого відділення банку на розрахунковий рахунок; 2) переказ грошей на картку у будь-якому відділенні Приватбанку; 3) Переказ грошей через термінали «IBOX» - автомати миттєвої сплати у магазинах, супермаркетах і т.д.; 4) Оплата поповненням мобільного телефону
або дивіться детально
як отримати роботу за 10 хвилин!
Спосіб вчинення злочину - це складна категорія, в якій відображається його кримінально-правовий, кримінально-процесуальний, судово-психологічний і абсолютно криміналістичний аспекти.
С.І. Ожегов визначає спосіб як дію або систему дій, які застосовуються при виконанні будь-якої роботи, при здійсненні будь-чого .
Криміналістичне розуміння способу вчинення злочину не може цілком збігатися з його розумінням в інших науках . У кримінальному процесі воно трактується ширше, ніж в кримінальному праві, а в криміналістиці - ширше, ніж у кримінальному процесі.
Так, узагальнені дані по вивченим кримінальним справам свідчать, що у постанові про притягнення як обвинуваченого, про спосіб вчинення злочину вказувалося у 97,3 % випадках. При постановлені вироку суд індивідуалізує покарання, враховуючи спосіб вчинення злочину, який характеризує саме діяння та суб'єкт злочину .
Криміналісти охоплюють поняттям «спосіб» стадії підготовки та приховування злочину, включаючи в нього місце, час, особливості особи та ін. Такий підхід у розумінні способу вчинення злочину, не порушуючи суті кримінально-правового поняття способу, вводить в нього елементи, які найбільш повно відображають механізм злочину.
Для криміналістики основне в способі не досягнутий результат, а процес досягнення мети, механізм її досягнення. Спосіб скоєння злочинів розглядається в криміналістиці як джерело інформації про закономірності виникнення доказів, яка необхідна для розробки засобів та методів розкриття та розслідування злочинів .
Спосіб скоєння злочину визначається як центральний елемент в структурі криміналістичної характеристики злочинів.
А тому знання уповноваженими суб'єктами типових способів скоєння певних видів злочину дає можливість своєчасно прийняти рішення про порушення кримінальної справи та забезпечити якісне планування її розслідування.
З початку XX століття, коли англійський та американський криміналісти Л. Єтчерлі і А. Фольмер запровадили систему реєстрації злочинів за способом їх скоєння, та до 60-х років минулого століття способові здійснення злочинів, в основному, приділялася увага як елементові кримінальної реєстрації . Одними з перших, хто звернувся до з'ясування змісту способу, були
О.М. Колесниченко та А.Н. Савченко, однак першим комплексне дослідження цієї категорії здійснив A.M. Кустов. На думку О.М. Колесниченко та А.Н. Савченко, «спосіб вчинення злочину - це все те, що характеризує дії злочинця при підготовці (підшуковуванні місця, предмета посягання, підготовці знарядь і засобів, необхідних для здійснення злочинної мети, та ін.), вчиненні злочину і приховуванні його слідів» .
Про окремі елементи механізму злочину, у першу чергу, способи його вчинення і приховування, в різних аспектах писали багато вчених-криміналістів, а також фахівці в галузі матеріального і процесуального кримінального права. Так, A.M. Кустов запропонував розуміти під механізмом злочину систему процесів взаємодії учасників злочину, як прямих, так і непрямих, між собою і з матеріальним середовищем, пов'язаних з використанням відповідних знарядь, засобів та інших окремих елементів обстановки.
Під способом вчинення злочини розуміються ті прийоми і методи, що використовував злочинець для вчинення злочину.
Діюче кримінальне законодавство України конструює диспозиції статей Особливої частини КК у залежності від опису способу вчинення злочину в такий
*Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за зміст і достовірність матеріалів, а також наслідки, які можуть виникнути унаслідок їх використання. Дані, що стосуються конкретних підприємств, імена є вигаданими, будь-який збіг - випадковий.