1. Усі наші роботи пройшли захист і отримали високу позитивну оцінку
.
2. Зателефонувавши за телефонами: 80505603140, 80673126507 (Микола) або написавши лист studentamua (собачка) mail.ru, ви отримаєте абсолютно достовірну і оперативну відповідь на ваші запитання.
3. Ви можете замовити цілу або тільки частину роботи:
- реферат - від 50 грн.
- контрольна - від 60 грн.
- курсова - від 200 грн.
- дипломна - від 500 грн.
4. За мінімальну доплату можуть бути внесені оперативно оновлення або переробки під ваші вимоги. Вартість доплати залежить від об'єму необхідного доопрацювання або переробки.
В рамках всіх доопрацювань і переробок дається ГАРАНТІЯ.
Форма заказа работ временно не работает. Если вы хотите купить какую-то работу, тогда просто отправьте СМС на номер 0505603140 или 0673126507 с вашим e-mail и ID номером работы (или темой)
.
На ваш e-mail вы получите варианты оплаты и, после её осуществления, работа будет отправленна вам в самые короткие строки.
Если возникнут вопросы, набирайте
0505603140 или 0673126507
(с 09:00-21:00)
ВСТУП 3
1. Загальна характеристика правової системи Бельгії 4
2. Судова система та органи контролю 7
ВИСНОВОК 11
ВИКОРИСТАНА ЛІТЕРАТУРА 12
Інтервал:
1,5
Кількість сторінок:
12
Рік написання:
2010
Ціна:
за доплату ця робота може бути оперативно оновлена. Зв'яжіться із нами
КОНТАКТИ
Для отримання паролю відкриття документа зробіть оплату будь-яким із нижче перерахованих способів і зателефонуйте
нам
Після оплати напішіть на адресу [email protected] і вкажіть ID роботи за яку ви перерахували кошти
Інші варіанти: 1) Переказ грошей із будь-якого відділення банку на розрахунковий рахунок; 2) переказ грошей на картку у будь-якому відділенні Приватбанку; 3) Переказ грошей через термінали «IBOX» - автомати миттєвої сплати у магазинах, супермаркетах і т.д.; 4) Оплата поповненням мобільного телефону
або дивіться детально
як отримати роботу за 10 хвилин!
правову систему Бельгії, відзначимо, що правова система якої-небудь держави - це узяті в єдності правові явища, які характеризують правове життя даного суспільства і держави.
Кажучи про правову систему, треба враховувати, що немає універсальної правової системи, якоїсь моделі, прийнятної для всіх держав. Проте своєрідність не означає, що у правових систем немає нічого спільного. Якщо держави близькі по культурі і традиціям, то їх можна об'єднати в правову сім'ю.
Правова система Бельгії входить в так звану романо-германську або континентальну правову систему, яка виникла в континентальній Європі на базі римського права, а також канонічного права і місцевих звичаїв. Для неї характерні побудова, що кодифікує, єдиний фонд основних правових понять, єдина ієрархічна система джерел права, ділення на галузі. Основне джерело права - нормативний акт.
Значна роль підзаконних актів: регламентів, адміністративних циркулярів, декретів міністерств і ін. У них формулюються норми, прийняті у виконання законів. Крім того, у ряді випадків органи виконавчої влади регулюють відносини самостійно, для чого законодавець надає їм відповідні повноваження (делеговане законодавство). Істотну роль при відправленні правосуддя грають і зафіксовані в законі загальні принципи має рацію, які в певних умовах можуть виступити підставою для вирішення справ.
У романо-германській юридичній доктрині і, головним чином, в законодавчій практиці розрізняють три різновиди звичайного закону: кодекси, спеціальні закони (поточне законодавство) і звідні тексти норм. У більшості континентальних країн прийняті і діють: цивільні (або цивільні і торгові), кримінальні, цивільно-процесуальні, кримінально-процесуальні і деякі інші кодекси.
Система поточного законодавства також вельми різноманітна. Закони регулюють окремі сфери суспільних відносин, наприклад, акціонерні закони. Число їх в кожній країні велике. Особливе місце займають звідні тексти податкового законодавства.
З моменту утворення самостійної бельгійської держави (1830 р.) основу його законодавства склали п'ять французьких кодексів: Цивільний («Кодекс Наполеона»), Торговий, Кримінальний, Цивільний процесуальний і Кримінально-процесуальний, які були видані в 1804- 1910 рр., коли територія Бельгії знаходилася під владою Наполеона. Всі вони надали вирішальну дію на розвиток бельгійського права, а Цивільний кодекс діє і понині. Правда, при збереженні загальної структури замінені цілі розділи, включені нові положення, змінилися формулювання більшості статей.
В результаті реформ 1958 р. і особливо 1976 р. піддалися значній переробці положення, що відносяться до прав і взаємних обов'язків подружжя (помітно розширилася майнова самостійність жінок). В той же час статті, регулюючі право власності і зобов'язальне право, не піддалися принциповим змінам.
Конституція Бельгії розроблена спеціальною комісією, призначеною тимчасовим урядом, прийнята національним конгресом 7 лютого 1831 року (діє в редакції 1994 року). Перша і єдина конституція країни була пов'язана з перемогою бельгійської революції 1830 року, в результаті якої була проголошена незалежність країни від Нідерландів.
Складається з дев'яти частин (в цілому 198 статей). Передбачає складну структуру ділення країни на суб'єкти за мовним принципом: на три співтовариства (французьке, фламандське і німецькомовне) і чотири мовні регіони (французький, голландський, німецький і двомовний франко-голландський столичний регіон в Брюсселі). Додатково країна ділиться на Валлонський, Фламандський і Брюссельський регіони. Члени парламенту також розділяються на мовні групи — французьку і голландську. У раду міністрів мають входити рівне число членів, що говорять на кожній з цих мов. Разом з тим документ проголошує
*Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за зміст і достовірність матеріалів, а також наслідки, які можуть виникнути унаслідок їх використання. Дані, що стосуються конкретних підприємств, імена є вигаданими, будь-який збіг - випадковий.