1. Усі наші роботи пройшли захист і отримали високу позитивну оцінку
.
2. Зателефонувавши за телефонами: 80505603140, 80673126507 (Микола) або написавши лист studentamua (собачка) mail.ru, ви отримаєте абсолютно достовірну і оперативну відповідь на ваші запитання.
3. Ви можете замовити цілу або тільки частину роботи:
- реферат - від 50 грн.
- контрольна - від 60 грн.
- курсова - від 200 грн.
- дипломна - від 500 грн.
4. За мінімальну доплату можуть бути внесені оперативно оновлення або переробки під ваші вимоги. Вартість доплати залежить від об'єму необхідного доопрацювання або переробки.
В рамках всіх доопрацювань і переробок дається ГАРАНТІЯ.
Форма заказа работ временно не работает. Если вы хотите купить какую-то работу, тогда просто отправьте СМС на номер 0505603140 или 0673126507 с вашим e-mail и ID номером работы (или темой)
.
На ваш e-mail вы получите варианты оплаты и, после её осуществления, работа будет отправленна вам в самые короткие строки.
Если возникнут вопросы, набирайте
0505603140 или 0673126507
(с 09:00-21:00)
ВСТУП 3
1. Загальна характеристика судової системи Італії 4
2. Установи адміністративної юстиції 9
3. Конституційний суд 11
ВИСНОВОК 14
ВИКОРИСТАНА ЛІТЕРАТУРА 15
Інтервал:
1,5
Кількість сторінок:
15
Рік написання:
2010
Ціна:
за доплату ця робота може бути оперативно оновлена. Зв'яжіться із нами
КОНТАКТИ
Для отримання паролю відкриття документа зробіть оплату будь-яким із нижче перерахованих способів і зателефонуйте
нам
Після оплати напішіть на адресу [email protected] і вкажіть ID роботи за яку ви перерахували кошти
Інші варіанти: 1) Переказ грошей із будь-якого відділення банку на розрахунковий рахунок; 2) переказ грошей на картку у будь-якому відділенні Приватбанку; 3) Переказ грошей через термінали «IBOX» - автомати миттєвої сплати у магазинах, супермаркетах і т.д.; 4) Оплата поповненням мобільного телефону
або дивіться детально
як отримати роботу за 10 хвилин!
Конституції магістрат утворює автономний і незалежний від всякої влади стан. У магістрат входять судді і прокурори. Найвищим конституційним органом в судовій ієрархії є Вища рада магістрату, діяльність якої регулюється основним законом (ст. 104-108) і законом про цей орган від 24 березня 1958 р., а також поряд інших актів. Вищу раду магістрату включає 24 людини, з яких троє входять в нього за посадою - Президент республіки як голова, голова і генеральний прокурор Касаційного суду. Решта членів Ради обирається: 14 - магістратами з числа осіб, що належать до різних категорій магістрату, 7 - парламентом на спільному засіданні палат з числа штатних професорів права університетів і адвокатів з 15-річним стажем. З 14-ти магістратів 6 обираються з числа магістратів Касаційного суду, двоє - з яких повинні займати керівні пости, 4 - з числа магістратів апеляційних судів і 4 з числа магістратів трибуналів із стажем роботи після підвищення в цю посаду не менше чотирьох років.
У компетенцію Вищої ради магістрату входить: прийом до складу магістрату, переклади, підвищення і інші заходи, пов'язані із статусом магістратів; призначення і відгук почесних віце-преторів, світових суддів і їх заступників, а також членів спеціалізованих відділень, що не є магістратами; накладення дисциплінарних санкцій на магістратів» уявлення за видатні заслуги професорів і адвокатів до призначення касаційними магістратами; наданий, в межах бюджетних асигнувань компенсацій і субсидії магістратам або їх сім'ям, і деякі інші функції.
Судова система Італії ділиться на дві гілки - загальні суди (цивільні і кримінальні справи) і спеціальні суди (адміністративна юстиція). У основі системи загальних судів лежить судовий округ, який, як правило, не співпадає з існуючими адміністративно-територіальними одиницями. Підставою системи є консиліатори (світові судді), правомочні убачати малозначні цивільні справи. Їх посада неоплачиваєма і не вимагає юридичної освіти. На кожну комуну зазвичай доводиться один консиліатор, що призначається з числа жителів, що мають освіту. Претори розглядають апеляції на вирішення консиліаторов і вирішують цивільні справи як першу інстанцію з певною сумою позову (750 тис. лір). Вони також розглядають кримінальні справи, по яких покарання не перевищує трьох років позбавлення волі. У претурах можуть утворюватися відділення, що розглядають цивільні і кримінальні справи, поділа, що підлягають розгляду по другій інстанції або ті та інші одночасно, а також відділення по трудових спорах. Всього в країні близько 1 тис. преторів.
Апеляції на рішення преторів розглядаються в трибуналах. Останні, крім того, є судами першої інстанції по широкому кругу кримінальних і цивільних справ (у країні всього біля 150 трибуналів). Кожен трибунал включає трьох суддів. У його склад входять суди присяжних, що розглядають серйозні кримінальні злочини. Ухвала в таких судах виноситься двома професійними і шістьма непрофесійними («народними») суддями. Вирок ухвалюється простою більшістю голосів. Підбір «народних» суддів проводиться головою суду по долі з числа кандидатів комун, що практично включають все доросле населення.
Двадцять три апеляційні суди займаються розглядом цивільних і кримінальних справ, що поступають з трибуналів; по першій інстанції вони слухають незначне число справ. Кожен такий суд засідає у складі 5 чоловік. Як спеціалізована секція в кожному апеляційному суді працює суд присяжних, що розглядає в апеляційному порядку вирішення судів присяжних; такі секції включають два професійних і шість «народних» суддів. Спеціальні трибунали при Апеляційних судах розглядають справи про неповнолітніх по першій інстанції.
Вищим судом в системі загальних судів є Касаційний суд. У його функції входить забезпечення єдності судової практики, розгляд суперечок про компетенцію між судами. Цей орган є касаційною інстанцією у справах, які розглядувалися апеляційними судами. Суд включає 6 палат - по три по кримінальних і цивільних справах. У кожній справі ухвалює рішення жюрі з 7 суддів, а особливо складні справи
*Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за зміст і достовірність матеріалів, а також наслідки, які можуть виникнути унаслідок їх використання. Дані, що стосуються конкретних підприємств, імена є вигаданими, будь-який збіг - випадковий.