1. Усі наші роботи пройшли захист і отримали високу позитивну оцінку
.
2. Зателефонувавши за телефонами: 80505603140, 80673126507 (Микола) або написавши лист studentamua (собачка) mail.ru, ви отримаєте абсолютно достовірну і оперативну відповідь на ваші запитання.
3. Ви можете замовити цілу або тільки частину роботи:
- реферат - від 50 грн.
- контрольна - від 60 грн.
- курсова - від 200 грн.
- дипломна - від 500 грн.
4. За мінімальну доплату можуть бути внесені оперативно оновлення або переробки під ваші вимоги. Вартість доплати залежить від об'єму необхідного доопрацювання або переробки.
В рамках всіх доопрацювань і переробок дається ГАРАНТІЯ.
Форма заказа работ временно не работает. Если вы хотите купить какую-то работу, тогда просто отправьте СМС на номер 0505603140 или 0673126507 с вашим e-mail и ID номером работы (или темой)
.
На ваш e-mail вы получите варианты оплаты и, после её осуществления, работа будет отправленна вам в самые короткие строки.
Если возникнут вопросы, набирайте
0505603140 или 0673126507
(с 09:00-21:00)
ВСТУП 3
1. Суб’єкти інноваційної діяльності 4
2. Об’єкти інноваційної діяльності 7
ВИСНОВОК 12
ВИКОРИСТАНА ЛІТЕРАТУРА 13
Інтервал:
1,5
Кількість сторінок:
14
Рік написання:
2010
Ціна:
Для отримання паролю відкриття документа зробіть оплату будь-яким із нижче перерахованих способів і зателефонуйте
нам
Після оплати напішіть на адресу [email protected] і вкажіть ID роботи за яку ви перерахували кошти
Інші варіанти: 1) Переказ грошей із будь-якого відділення банку на розрахунковий рахунок; 2) переказ грошей на картку у будь-якому відділенні Приватбанку; 3) Переказ грошей через термінали «IBOX» - автомати миттєвої сплати у магазинах, супермаркетах і т.д.; 4) Оплата поповненням мобільного телефону
або дивіться детально
як отримати роботу за 10 хвилин!
Основними принципами державної iнновацiйної полiтики є: орiєнтацiя на iнновацiйний шлях розвитку економiки України; визначення державних прiоритетiв iнновацiйного розвитку; формування нормативно-правової бази у сферi iнновацiйної дiяльностi; створення умов для збереження, розвитку i використання вiтчизняного науково-технiчного та iнновацiйного потенцiалу; забезпечення взаємодiї науки, освiти, виробництва, фiнансово-кредитної сфери у розвитку iнновацiйної дiяльностi; ефективне використання ринкових механiзмiв для сприяння iнновацiйнiй дiяльностi, пiдтримка пiдприємництва у науково-виробничiй сферi; здiйснення заходiв на пiдтримку мiжнародної науково-технологiчної кооперацiї, трансферу технологiй, захисту вiтчизняної продукцiї на внутрiшньому ринку та її просування на зовнiшнiй ринок; фiнансова пiдтримка, здiйснення сприятливої кредитної, податкової i митної полiтики у сферi iнновацiйної дiяльностi; сприяння розвитковi iнновацiйної iнфраструктури; iнформацiйне забезпечення суб’єктiв iнновацiйної дiяльностi; пiдготовка кадрiв у сферi iнновацiйної дiяльностi.
У ст. 4 Закону України «Про інноваційну діяльність» визначені об’єкти iнновацiйної дiяльностi. Ними є: iнновацiйнi програми i проекти; новi знання та iнтелектуальнi продукти; виробниче обладнання та процеси; iнфраструктура виробництва i пiдприємництва; органiзацiйно-технiчнi рiшення виробничого, адмiнiстративного, комерцiйного або iншого характеру, що iстотно полiпшують структуру i якiсть виробництва i (або) соцiальної сфери; сировиннi ресурси, засоби їх видобування i переробки; товарна продукцiя; механiзми формування споживчого ринку i збуту товарної продукцiї.
Суб'єктами інноваційної діяльності можуть бути фізичні і (або) юридичні особи України, фізичні і (або) юридичні особи іноземних держав, особи без громадянства, об'єднання цих осіб, які провадять в Україні інноваційну діяльність і (або) залучають майнові та інтелектуальні цінності, вкладають власні чи запозичені кошти в реалізацію в Україні інноваційних проектів (ст. 5 Закону України «Про інноваційну діяльність»).
Інноваційним підприємством визнається підприємство (об'єднання підприємств) будь-якої форми власності, якщо понад 70 відсотків обсягу його продукції (у грошовому вимірі) за звітний податковий період є інноваційні продукти і (або) інноваційна продукція (ст. 16 Закону України «Про інноваційну діяльність).
Інноваційне підприємство може функціонувати у вигляді інноваційного центру, бізнес-інкубатора, технополісу, технопарку тощо.
Технологічний парк — це велика технопаркова структура, яка являє собою науково-виробничий територіальний комплекс.
Технополіс — це цілісна науково-виробнича структура, створена на базі окремого міста.
Регіон науки і технологій охоплює значну територію, межі якої можуть збігатися з межами цілого адміністративного району.
Статус підприємства як інноваційного дає йому право на пільги, визначені відповідними нормативними актами.
Держава гарантує суб'єктам інноваційної діяльності: підтримку інноваційних програм і проектів, спрямованих на реалізацію економічної та соціальної політики держави; підтримку створення та розвитку суб'єктів інфраструктури інноваційної діяльності; охорону та захист прав інтелектуальної власності, захист від недобросовісної конкуренції у сфері інноваційної діяльності; вільний доступ до інформації про пріоритети державної економічної та соціальної політики, про інноваційні потреби та результати науково-технічної діяльності, крім випадків, передбачених законом; підтримку щодо підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів у сфері здійснення інноваційної діяльності (ст. 329 ГК України).
Разом з цим, держава здійснює контроль за інноваційною діяльністю суб'єктів господарювання та інших учасників господарських відносин, її відповідністю вимогам законодавства і державним інноваційним програмам.
*Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за зміст і достовірність матеріалів, а також наслідки, які можуть виникнути унаслідок їх використання. Дані, що стосуються конкретних підприємств, імена є вигаданими, будь-який збіг - випадковий.