1. Усі наші роботи пройшли захист і отримали високу позитивну оцінку
.
2. Зателефонувавши за телефонами: 80505603140, 80673126507 (Микола) або написавши лист studentamua (собачка) mail.ru, ви отримаєте абсолютно достовірну і оперативну відповідь на ваші запитання.
3. Ви можете замовити цілу або тільки частину роботи:
- реферат - від 50 грн.
- контрольна - від 60 грн.
- курсова - від 200 грн.
- дипломна - від 500 грн.
4. За мінімальну доплату можуть бути внесені оперативно оновлення або переробки під ваші вимоги. Вартість доплати залежить від об'єму необхідного доопрацювання або переробки.
В рамках всіх доопрацювань і переробок дається ГАРАНТІЯ.
Форма заказа работ временно не работает. Если вы хотите купить какую-то работу, тогда просто отправьте СМС на номер 0505603140 или 0673126507 с вашим e-mail и ID номером работы (или темой)
.
На ваш e-mail вы получите варианты оплаты и, после её осуществления, работа будет отправленна вам в самые короткие строки.
Если возникнут вопросы, набирайте
0505603140 или 0673126507
(с 09:00-21:00)
Цивільно-правова відповідальність сторін за договором перевезення вантажів залізничним транспортом в Україні
цивільно
,
відповідальності
, правової,
перевезення
ID роботи:
4486
Вид роботи:
Дипломна
План:
ВСТУП 3
Розділ 1. Поняття та ознаки цивільно-правової відповідальності 7
1.1. Види цивільно-правової відповідальності 7
1.2. Підстави цивільно-правової відповідальності 17
Розділ 2. Цивільно-правова відповідальність сторін за договором перевезення вантажів залізничним транспортом в Україні 34
2.1. Поняття та особливості договору перевезення вантажів залізничним транспортом в Україні 34
2.2. Підстави звільнення сторін за договором перевезення вантажів залізничним транспортом в Україні 51
2.3. Претензії та позови 63
ВИСНОВКИ 73
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ 77
Інтервал:
1,5
Кількість сторінок:
86
Рік написання:
2010
Ціна:
за доплату ця робота може бути оперативно оновлена. Зв'яжіться із нами
КОНТАКТИ
Для отримання паролю відкриття документа зробіть оплату будь-яким із нижче перерахованих способів і зателефонуйте
нам
Після оплати напішіть на адресу [email protected] і вкажіть ID роботи за яку ви перерахували кошти
Інші варіанти: 1) Переказ грошей із будь-якого відділення банку на розрахунковий рахунок; 2) переказ грошей на картку у будь-якому відділенні Приватбанку; 3) Переказ грошей через термінали «IBOX» - автомати миттєвої сплати у магазинах, супермаркетах і т.д.; 4) Оплата поповненням мобільного телефону
або дивіться детально
як отримати роботу за 10 хвилин!
Одним з видів господарської діяльності, згідно ст. 306 ГК України, є перевезення вантажів. Перевезенням вантажів в кодексі визнається господарська діяльність, пов'язана з переміщенням продукції виробничо-технічного призначення і виробів народного споживання залізницями, автомобільними дорогами, водними і повітряними шляхами, а також транспортування продукції трубопроводами (ст. 306) [1]. Разом з тим, поняття залізничного перевезення вантажів в національному законодавстві відсутнє. На основі загального для всіх видів транспорту визначення перевезення вантажів, яке міститься в ст. 306 ГК України, перевезенням вантажів залізничним транспортом можна вважати господарську діяльність, пов'язану з переміщенням продукції виробничо-технічного призначення і виробів народного споживання залізницями. Разом з тим, дане визначення, на наш погляд, вимагає уточнення.
Слід зазначити, що питанням правового регулювання перевезення вантажів залізничним транспортом в науковій літературі приділяється достатньо уваги, проте, дослідження проводяться переважно в аспекті договірних відносин між суб'єктами перевезення. Іншими словами, найбільшою мірою дослідження перевезення вантажів залізничним транспортом зводиться до аналізу договору перевезення вантажів і пов'язаних з ним договорів. Багато в чому такий підхід пояснюється тим, що у вітчизняному законодавстві тривалий час перевезення вантажів розглядалося тільки як різновид договірних зобов'язань, а не як вид господарської діяльності.
В даному дослідженні перевезення вантажів залізничним транспортом розглядається як вид господарської діяльності, що повною мірою відповідає предмету господарського права і відповідної термінології, використовуваної в Господарському кодексі України. В підтвердження цьому досить звернутися до Розділу 32 ГК України «Правове регулювання перевезення вантажів», стаття 306 якого регулює перевезення вантажів як вид господарської діяльності.
При характеристиці транспортного законодавства, зокрема у сфері залізничного транспорту, слід зазначити ряд тенденцій в його розвитку. Випереджаючий розвиток транспортної галузі - об'єктивна закономірність ринкового господарства, що відображає його потреби в адекватному транспортному забезпеченні. У зв'язку з чим, виникає необхідність переосмислення транспортного законодавства, яке повинне відповідати умовам ринку [27].
Правове регулювання діяльності залізничного транспорту здійснюється нормами ряду нормативно-правових актів як загального, так і спеціального характеру.
До першої групи відносяться нормативно-правові акти, регулюючі різні напрями діяльності всіх видів транспорту (Господарський кодекс України, Цивільний кодекс України, Закони України «Про транспорт» [6], «Про транзит вантажів» [7], «Про перевезення небезпечних вантажів», «Про функціонування єдиної транспортної системи України в особливий період» [8] і ін.).
До другої групи відносяться ті нормативно-правові акти, сфера дії яких розповсюджується тільки на діяльність залізничного транспорту: Закон України «Про залізничний транспорт», Статут залізниць України, затверджений ухвалою Кабінету Міністрів України від 6 квітня 1998 р., Правила перевезення вантажів, затверджені наказом Міністерства транспорту України від 21 листопада 2000 р. [9], Правила обслуговування залізничних під'їзних колій, затверджені наказом Міністерства транспорту України від 21 листопада 2000 р. [10], Збірка тарифів на перевезення вантажів залізничним транспортом України, затверджений наказом Міністерства транспорту України від 15 листопада 1999 р. [11], Правила технічної експлуатації залізниць України, затверджені наказом Міністерства транспорту України від 20 грудня 1996 р. [12], Правила планування перевезень вантажів, затверджені наказом Міністерства транспорту України від 9 грудня 2002 р. [13], Правила користування вагонами і контейнерами, затверджені наказом Міністерства транспорту України від 25 лютого 1999 р. [14], Ставки плати за користування контейнерами залізниць, затверджені наказом Міністерства транспорту України від 2 лютого 1999 р. [15], Ліцензійні умови здійснення господарської діяльності за поданням послуг з перевезення пасажирів, вантажів залізничним транспортом, затверджені наказом Державного комітету України по питаннях регуляторної політики і підприємництва, Міністерства транспорту України від 8 червня 2001 р. [16], Порядок контролю за дотриманням ліцензійних умов здійснення господарської діяльності за поданням послуг з перевезення пасажирів, вантажів залізничним транспортом і ін.), затверджені наказом Державного комітету України по питаннях регуляторної політики і підприємництва
*Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за зміст і достовірність матеріалів, а також наслідки, які можуть виникнути унаслідок їх використання. Дані, що стосуються конкретних підприємств, імена є вигаданими, будь-який збіг - випадковий.