1. Усі наші роботи пройшли захист і отримали високу позитивну оцінку
.
2. Зателефонувавши за телефонами: 80505603140, 80673126507 (Микола) або написавши лист studentamua (собачка) mail.ru, ви отримаєте абсолютно достовірну і оперативну відповідь на ваші запитання.
3. Ви можете замовити цілу або тільки частину роботи:
- реферат - від 50 грн.
- контрольна - від 60 грн.
- курсова - від 200 грн.
- дипломна - від 500 грн.
4. За мінімальну доплату можуть бути внесені оперативно оновлення або переробки під ваші вимоги. Вартість доплати залежить від об'єму необхідного доопрацювання або переробки.
В рамках всіх доопрацювань і переробок дається ГАРАНТІЯ.
Форма заказа работ временно не работает. Если вы хотите купить какую-то работу, тогда просто отправьте СМС на номер 0505603140 или 0673126507 с вашим e-mail и ID номером работы (или темой)
.
На ваш e-mail вы получите варианты оплаты и, после её осуществления, работа будет отправленна вам в самые короткие строки.
Если возникнут вопросы, набирайте
0505603140 или 0673126507
(с 09:00-21:00)
Поняття, значення організаційно-управлінських засад у сфері господарювання
ВСТУП 3
Розділ 1. Поняття та значення організаційно-управлінських засад у сфері господарювання 6
Розділ 2. Державний рівень організації господарської діяльності та керівництво нею 15
Розділ 3. Особливості управління господарською діяльністю в державному та комунальному секторах економіки 24
ВИСНОВКИ 29
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ 31
Інтервал:
1,5
Кількість сторінок:
33
Рік написання:
2010
Ціна:
за доплату ця робота може бути оперативно оновлена. Зв'яжіться із нами
КОНТАКТИ
Для отримання паролю відкриття документа зробіть оплату будь-яким із нижче перерахованих способів і зателефонуйте
нам
Після оплати напішіть на адресу [email protected] і вкажіть ID роботи за яку ви перерахували кошти
Інші варіанти: 1) Переказ грошей із будь-якого відділення банку на розрахунковий рахунок; 2) переказ грошей на картку у будь-якому відділенні Приватбанку; 3) Переказ грошей через термінали «IBOX» - автомати миттєвої сплати у магазинах, супермаркетах і т.д.; 4) Оплата поповненням мобільного телефону
або дивіться детально
як отримати роботу за 10 хвилин!
Організаційно-господарські правовідносини поки що не були предметом спеціального наукового аналізу. Категорія «організаційно-господарські відносини» є новелою ГК України. Окремі питання зазначених відносин (правовідносин) розглядаються в науковій і навчальній літературі з господарського права; при цьому розглядаються як ці відносини (правовідносини) в цілому, так і один із їх видів - організаційно-господарські зобов'язання. Визначається місце організаційно-господарських відносин (і зобов'язань) у системі господарських відносин, сфери їх виникнення та існування, характеризується їх суб'єктний склад. Відповідні аспекти організаційно-господарських правовідносин відображені в монографічних дослідженнях з проблем господарського договірного права та грошових зобов'язань господарського характеру, а також в окремих наукових статтях. В цілому ж проблема організаційно-господарських правовідносин потребує глибокого та системного теоретичного опрацювання.
Організаційно-господарські правовідносини є одним із видів господарських правовідносин, і з метою їх всебічного та плідного розгляду доцільно звернутися до останніх. У сучасній вітчизняній спеціальній юридичній літературі господарські правовідносини характеризуються по-різному. Автори більшості навчальних видань акцентують увагу на господарських відносинах і лише в окремих випадках торкаються поняття «господарські правовідносини».
О. Вінник визначає господарські правовідносини як врегульовані нормами права суспільні відносини у сфері господарювання. Слід зазначити, що таке визначення ґрунтується на одному з поширених у теорії права розумінь правових відносин та використовується для їх характеристики в інших галузях права.
Більш обгрунтованою щодо розуміння господарських правовідносин, на нашу думку, є позиція Г. Знаменського. В узагальненому вигляді господарські правовідносини ним представлені як вид суспільних відносин, в яких зв'язок між суб'єктами цих відносин (учасниками господарської діяльності) полягає в їх юридичних правах та обов'язках. При цьому господарські правовідносини, на його думку, є проміжною стадією господарсько-правового регулювання і знаходяться між господарсько-правовими нормами та господарськими відносинами (господарською діяльністю) як практичним результатом реалізації цих норм. Господарські правовідносини, юридичним змістом яких є права та обов'язки їх учасників, що кореспондують одне одному, трансформують норми права у ці права й обов'язки суб'єктів. Вони індивідуалізують вимоги правових норм у частині взаєморозташування суб'єктів, наділення їх правами та обов'язками, а останні вже реалізуються в конкретній господарській діяльності у фактичних господарських відносинах.
Принципове розходження у наведених поглядах полягає у різному підході до вирішення питання про співвідношення фактичних суспільних відносин і правових відносин. У першому випадку господарські правовідносини розглядаються як вид фактичних суспільних відносин, як результат реалізації права й ототожнюються з реальною правовою поведінкою суб'єктів у сфері господарювання; у другому - ці правовідносини представлені як особливий вид суспільних відносин, функціональним призначенням яких є конкретизація вимог правових норм до реальних життєвих обставин шляхом визначення кола учасників фактичних суспільних відносин, їх взаємних прав та обов'язків, умов, засобів і наслідків реалізації цих прав та обов'язків. Друге визначення вважається більш коректним, оскільки під суспільними відносинами тут мають на увазі не фактичні відносини у суспільстві, а узагальнені стійкі форми життєвих процесів, що відображають не саму реальну діяльність (поведінку), а тільки її форму та результат, виступають складовою механізму регулювання реальної діяльності.
Ми підтримуємо другу точку зору і, поширюючи її на організаційно-господарські правовідносини, вважаємо, що організаційно-господарські правовідносини, як і господарські правовідносини в цілому, відображають відповідні норми господарського права в їх функціонуванні. Вони поєднують вимоги цих норм із діяльністю суб'єктів, на яких поширюється їх чинність, у процесі організації суспільного виробництва
*Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за зміст і достовірність матеріалів, а також наслідки, які можуть виникнути унаслідок їх використання. Дані, що стосуються конкретних підприємств, імена є вигаданими, будь-який збіг - випадковий.