1. Усі наші роботи пройшли захист і отримали високу позитивну оцінку
.
2. Зателефонувавши за телефонами: 80505603140, 80673126507 (Микола) або написавши лист studentamua (собачка) mail.ru, ви отримаєте абсолютно достовірну і оперативну відповідь на ваші запитання.
3. Ви можете замовити цілу або тільки частину роботи:
- реферат - від 50 грн.
- контрольна - від 60 грн.
- курсова - від 200 грн.
- дипломна - від 500 грн.
4. За мінімальну доплату можуть бути внесені оперативно оновлення або переробки під ваші вимоги. Вартість доплати залежить від об'єму необхідного доопрацювання або переробки.
В рамках всіх доопрацювань і переробок дається ГАРАНТІЯ.
Поиск варианта отдыха в Карпатах
Booking.com
Форма заказа работ временно не работает. Если вы хотите купить какую-то работу, тогда просто отправьте СМС на номер 0505603140 или 0673126507 с вашим e-mail и ID номером работы (или темой)
.
На ваш e-mail вы получите варианты оплаты и, после её осуществления, работа будет отправленна вам в самые короткие строки.
Если возникнут вопросы, набирайте
0505603140 или 0673126507
(с 09:00-21:00)
ВСТУП 3
1. Поняття шлюбу 4
2. Громадський шлюб та його цивільно-правові наслідки 7
Висновки 12
використанА ЛІТЕРАТУРА 13
Інтервал:
1,5
Кількість сторінок:
14
Рік написання:
2009
Ціна:
Для отримання паролю відкриття документа зробіть оплату будь-яким із нижче перерахованих способів і зателефонуйте
нам
Після оплати напішіть на адресу [email protected] і вкажіть ID роботи за яку ви перерахували кошти
Інші варіанти: 1) Переказ грошей із будь-якого відділення банку на розрахунковий рахунок; 2) переказ грошей на картку у будь-якому відділенні Приватбанку; 3) Переказ грошей через термінали «IBOX» - автомати миттєвої сплати у магазинах, супермаркетах і т.д.; 4) Оплата поповненням мобільного телефону
або дивіться детально
як отримати роботу за 10 хвилин!
Фактичним шлюбом іменуються відносини між особами, що складаються в них, що задовольняють усім вимогам і умовам вступу в шлюб, але не зареєстровані у встановленому законом порядку. Фактичний шлюб не може породити тих правових наслідків, що виникають із зареєстрованого шлюбу. Ніяка законодавча заборона не може виключити зі звичайного життя позашлюбні зв'язки тривалого характеру, що самі сторони, бажаючи того чи ні, визнають фактичним шлюбом. Законодавства багатьох європейських країн і США не проводять твердих розходжень між зареєстрованим і фактичним шлюбом у частині породжуваних ними наслідків. Наприклад, у Шотландії визнаються рівнозначними і цивільна і релігійна церемонія одруження, визнається також дійсним шлюб, що виник внаслідок фактичного спільного проживання. В Україні молоді пари не завжди поспішають узаконити свої відносини, бажаючи краще довідатися один одного, придивитися до поводження свого обранця в повсякденному житті і лише згодом або зареєструвати шлюб, або відмовитися від його реєстрації. Суспільна мораль у відношенні фактичних шлюбів також перетерпіла визначені зміни, усе більш і більш зм'якшуючи ту нетерпимість у відношенні фактичних шлюбів, що панувала в 70—80-і роки.
У сфері особистих немайнових відносин між особами фактичний шлюб не породжує ніяких правових наслідків. Однак в сфері відносин морально-етичні, моральні відносини фактичного шлюбу прирівнюються до стану в зареєстрованому шлюбі.
У відносинах, зв'язаних з народженням і вихованням дітей, права дітей захищаються незалежно від того, чи знаходяться батьки в зареєстрованому чи фактичному шлюбі. Однак обов'язок по змісту і вихованню дітей може бути покладена на особу, що знаходиться у фактичному шлюбі, тільки у випадку встановлення походження дітей у порядку, передбаченому законом.
Відносини шлюбу можуть сполучити в собі елементи багатьох цивільних відносин. Так, відносини представництва, власності, окремі різновиди зобов'язальних зв'язків присутні тією чи іншою мірою й у подружніх відносинах. Відносини шлюбу являють собою такий різновид цивільних поняттям шлюбу стає представлення про нього, як про "саме повне (фізичне, моральне, економічне, юридичне, релігійне) спілкування між чоловіком і дружиною". Таким чином, в орбіту права попадають не тільки правові, але й етичні, релігійні і деякою мірою фізичні елементи шлюбу. У той період, коли сімейні відносини регламентувалися релігійними правилами, цей підхід був цілком виправданий, але із заміною канонічних норм світськими установленнями він зживає себе. Світське право, на відміну від релігії, не регулює і не може регулювати відносини, що належать духовній, етичній сфері.
У шлюбі можна умовно виділити різні групи відносин: духовні, фізичні і матеріальні. Духовні і фізичні елементи шлюбу, безумовно, не можуть регулюватися правом, і з цим погоджуються практично всі сучасні і дореволюційні вчені. Однак такий поділ відносин, що складають шлюбний союз, одержав визнання не відразу. Історичний розвиток представлень про шлюб відбувався таким чином, що на місце релігійних представлень про шлюб, встали етичні представлення. Поняття шлюбу в цій концепції виводиться не з освячення його церквою (чи не тільки з нього), але з відповідності шлюбного союзу моральній природі людини. Шлюб розглядається при цьому не як таїнство, але і не як договір, а як інститут особливого роду. Право повинне було стояти на стражі цього встановлення, при цьому шлюб знову попадав у сферу дії права цілком, у всьому різноманітті складових його відносин.
Із набуттям чинності в Україні Сімейного кодексу держава визнала існування громадянського шлюбу, адже стаття 3 п.2 цього Кодексу встановлює, що сім'ю складають особи, які спільно проживають, пов'язані спільним побутом, мають взаємні права й обов'язки.
Відповідно до ст.125 Сімейного кодексу України, у випадку, якщо мати і батько дитини не перебувають у шлюбі між собою, походження дитини від батька визначається:
1. За заявою матері та батька дитини. Така заява може бути подана в органи РАЦС як до, так і після народження дитини. Якщо батько неповнолітній, то органи РАЦС обов'язково повідомлять його батькам, опікуну, піклувальникам про запис його батьком дитини.
2. За рішенням суду. Це відбувається при відсутності спільної заяви або заяви батька дитини. Підставою для визнання батьківства будуть будь-які відомості, що засвідчують походження дитини від певної особи, зібрані у порядку, визначеному Цивільно-процесуальним кодексом України. Позов про визнання батьківства може бути пред'явлений матір'ю, яка сама утримує і виховує дитину, а також самою дитиною, яка досягла повноліття. Також позов може бути пред'явлений особою, яка вважає себе батьком дитини.
*Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за зміст і достовірність матеріалів, а також наслідки, які можуть виникнути унаслідок їх використання. Дані, що стосуються конкретних підприємств, імена є вигаданими, будь-який збіг - випадковий.