1. Усі наші роботи пройшли захист і отримали високу позитивну оцінку
.
2. Зателефонувавши за телефонами: 80505603140, 80673126507 (Микола) або написавши лист studentamua (собачка) mail.ru, ви отримаєте абсолютно достовірну і оперативну відповідь на ваші запитання.
3. Ви можете замовити цілу або тільки частину роботи:
- реферат - від 50 грн.
- контрольна - від 60 грн.
- курсова - від 200 грн.
- дипломна - від 500 грн.
4. За мінімальну доплату можуть бути внесені оперативно оновлення або переробки під ваші вимоги. Вартість доплати залежить від об'єму необхідного доопрацювання або переробки.
В рамках всіх доопрацювань і переробок дається ГАРАНТІЯ.
Поиск варианта отдыха в Карпатах
Booking.com
Форма заказа работ временно не работает. Если вы хотите купить какую-то работу, тогда просто отправьте СМС на номер 0505603140 или 0673126507 с вашим e-mail и ID номером работы (или темой)
.
На ваш e-mail вы получите варианты оплаты и, после её осуществления, работа будет отправленна вам в самые короткие строки.
Если возникнут вопросы, набирайте
0505603140 или 0673126507
(с 09:00-21:00)
1. Загальна характеристика поняття 3
2. Дефініція (визначення) та поділ (класифікація (понять). Роль логічних правил дефініції та поділу в юриспруденції 5
Задачі 18
ВИКОРИСТАНА ЛІТЕРАТУРА 22
ЗАДАЧІ
1. Дати аналіз дефініції (визначити, чи правильна вона, коли ні - то яке правило порушено): "Транспортні засоби - це автомобілі, автобуси та мотоцикли"
2. Дати аналіз поділу (визначити, чи є він правильним, коли ні — то яке правило порушено): "Дефініції можуть бути легальними, явними та неявними".
3. Проаналізувати судження (визначити його вид і структуру): "Існують заперечні прості судження". Записати судження, яке суперечить даному.
4. Формалізувати судження: "Цей слід не належить ані потерпілому, ані підозрюваному".
5. Встановити дотримання основних законів правильного мислення у міркуванні: „На місці злочину виявлено сліди П. П. нещодавно повернувся з місць позбавлення волі. П. ніде не працює. П. купує дорогі речі. Отже, злочин було вчинено П".
6. За допомогою таблиць істинності визначити, чи є логічним законом така формула: А ( В (( А ( В.
7. Хто з підозрюваних А, В і С має тверде алібі, коли відомі такі обставини:
(1) твердження про участь у вчиненні злочину А і В суперечать одне одному;
(2) якщо до злочину причетний С, то цього досить для звинувачення А (але не навпаки);
(3) алібі С є достатнім, але не необхідним для зняття звинувачення з В. Розв'язок подайте у формалізованому вигляді.
8. Чи правильні такі умовиводи?
а) А V В б) А --> В в) А --> В г) А V В
9. Побудуйте пряме доведення тези Т, виходячи з таких аргументів:
1) А (( В ( С); 2) А (( С; 3) В ( Т; 4) С.
10. Якої помилки припущено при доведенні?
Крадіжка є злочином; здирництво не є крадіжкою. Отже – здирництво це не злочин.
Інтервал:
1,5
Кількість сторінок:
22
Рік написання:
2009
Ціна:
Для отримання паролю відкриття документа зробіть оплату будь-яким із нижче перерахованих способів і зателефонуйте
нам
Після оплати напішіть на адресу [email protected] і вкажіть ID роботи за яку ви перерахували кошти
Інші варіанти: 1) Переказ грошей із будь-якого відділення банку на розрахунковий рахунок; 2) переказ грошей на картку у будь-якому відділенні Приватбанку; 3) Переказ грошей через термінали «IBOX» - автомати миттєвої сплати у магазинах, супермаркетах і т.д.; 4) Оплата поповненням мобільного телефону
або дивіться детально
як отримати роботу за 10 хвилин!
Можна дати таке визначення поняття як форми мислення. Поняття — це форма мислення, яка відображає предмети в їх загальних та істотних (якісних) ознаках.
1. Виникнення понять є результатом прогресу людського мислення.
Творення понять базувалося на предметному характері дійсності (наявності у ній окремих предметів, що мали якісну визначеність: сонце, місяць, каміння, рослини, тварини тощо). Всі ці предмети мають свої ознаки (властивості).
Ознаки — це все те, чим предмети відрізняються один від одного або подібні між собою. Ознаки можуть бути загальними й відмітними, істотними й неістотними, необхідними і випадковими. У створенні понять найголовнішу роль відіграють загальні та істотні ознаки.
Загальними називають ознаки, спільні для кількох (двох або більше) предметів.
Істотними (якісними) називають таку сукупність ознак предмета, кожна з яких необхідна, а всі разом достатні для того, щоб відрізнити певний предмет (або сукупність, множину предметів) від будь-якого іншого.
Творення понять є результатом активної діяльності суб’єкта пізнання.
Така діяльність базується на поєднанні кількох логічних прийомів:
· аналізі — мисленнєвому розкладанні предмета на окремі ознаки;
· синтезі — мисленнєвому поєднанні кількох ознак предмета в єдине ціле;
· порівнянні — мисленнєвому співставленні одного предмета з іншим, виявленні між ними подібних та відмітних ознак;
· абстрагуванні (від лат. — відвертати) — мисленнєвому виділенні у предметів одних ознак та відвертанні від інших;
· узагальненні — мисленнєвому об’єднанні однорідних предметів, їх групуванні на основі тих або інших ознак.
Поняття виконує дві основні функції — пізнавальну й комунікативну.
Пізнавальна функція понять полягає в тому, що поняття є і результатом попереднього процесу пізнання, і засобом подальшого пізнання дійсності. Без понять неможливе існування науки, наприклад, юридичні поняття “право”, “правопорушення”, “закон” тощо відображають широкий спектр суспільних відносин між людьми.
Комунікативна функція полягає в тому, що, закріплюючи свої знання у формі понять, люди потім обмінюються ними в процесі своєї життєдіяльності, а також передають їх наступним поколінням.
Поняття має структуру, тобто воно складається з певної кількості пов’язаних між собою елементів. У структурному плані поняття є поєднанням обсягу й змісту.
Обсяг понять є сукупністю (множиною) тих конкретних предметів, які “підпадають” під це поняття, оскільки мають спільну для них властивість (ознаку). Окрім обсягу поняття, у логіці виділяють і доповнення до обсягу, тобто всі предмети, які не входять до цієї сукупності.
Окрім обсягу, в структурі поняття виділяють також його зміст, тобто сукупність істотних і загальних ознак, які у цьому понятті мисляться.
Якщо збільшуємо кількість ознак поняття, то зміст поняття збільшується, а його обсяг зменшується, і, навпаки, якщо збільшуємо обсяг, то зміст поняття зменшується. Таку закономірність у логіці назвали “законом зворотного відношення між обсягом і змістом понять”. Наприклад, від поняття “стіл” (“С”) можемо перейти до поняття “пластиковий стіл” (“ПС”).
*Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за зміст і достовірність матеріалів, а також наслідки, які можуть виникнути унаслідок їх використання. Дані, що стосуються конкретних підприємств, імена є вигаданими, будь-який збіг - випадковий.