1. Усі наші роботи пройшли захист і отримали високу позитивну оцінку
.
2. Зателефонувавши за телефонами: 80505603140, 80673126507 (Микола) або написавши лист studentamua (собачка) mail.ru, ви отримаєте абсолютно достовірну і оперативну відповідь на ваші запитання.
3. Ви можете замовити цілу або тільки частину роботи:
- реферат - від 50 грн.
- контрольна - від 60 грн.
- курсова - від 200 грн.
- дипломна - від 500 грн.
4. За мінімальну доплату можуть бути внесені оперативно оновлення або переробки під ваші вимоги. Вартість доплати залежить від об'єму необхідного доопрацювання або переробки.
В рамках всіх доопрацювань і переробок дається ГАРАНТІЯ.
Поиск варианта отдыха в Карпатах
Booking.com
Форма заказа работ временно не работает. Если вы хотите купить какую-то работу, тогда просто отправьте СМС на номер 0505603140 или 0673126507 с вашим e-mail и ID номером работы (или темой)
.
На ваш e-mail вы получите варианты оплаты и, после её осуществления, работа будет отправленна вам в самые короткие строки.
Если возникнут вопросы, набирайте
0505603140 или 0673126507
(с 09:00-21:00)
ВСТУП 3
1. Поняття доведення в логіці та його роль в юриспруденції 4
2. Логічне спростування та його значення для практики застосування права 12
ЗАДАЧІ 17
Використана Література 22
1. Визначте тип відношення між поняття і зобразіть його за допомогою колових схем: нормативний документ, кодекс, конституція
2. Дати аналіз дефініції (визначити чи правильна вона, коли ні, то яке правило порушено): „Співучастю визнається умисна спільна участь двох або більше осіб у вчиненні тяжкого злочину”.
3. Дати аналіз поділу (визначити, чи є він правильним, коли ні — то яке правило порушено): "Умовиводи поділяються на безпосередні, опосередковані, демонстративні, недемонстративні та умовиводи за аналогією».
4. Проаналізувати судження (визначити його вид і структуру): „Не може бути засуджена до смертної кари особа, яка не досягла вісімнадцятирічного віку”. Записати судження несумісні з цим.
5. Формалізувати таке судження: „Винність Д. – необхідна, але не достатня умова непричетності до вчинення злочину К.”.
6. Встановити дотримання основних законів правильного мислення у міркуванні: "Якщо суддя зацікавлений у справі, то він не може її вести. Суддя К. зацікавлений у справі. Отже, суддя К. не може вести справу”.
7. За допомогою таблиць істинності визначити, чи є логічним законом така формула: А ^ А = А
8. Наведіть у приклад IV фігури простого категоричного силогізму. Вкажіть його терміни та модус.
9. Якої помилки припущено при доведенні?
Версія А є істиною, оскільки вона логічно випливає із показань свідка, узгоджується з В; зазначеному свідкові у свою чергу, можна довіряти, оскільки всі його заяви з версією А.
10. Побудуйте непряме спростування тези Т на основі аргументів
Інтервал:
1,5
Кількість сторінок:
22
Рік написання:
2009
Ціна:
Для отримання паролю відкриття документа зробіть оплату будь-яким із нижче перерахованих способів і зателефонуйте
нам
Після оплати напішіть на адресу [email protected] і вкажіть ID роботи за яку ви перерахували кошти
Інші варіанти: 1) Переказ грошей із будь-якого відділення банку на розрахунковий рахунок; 2) переказ грошей на картку у будь-якому відділенні Приватбанку; 3) Переказ грошей через термінали «IBOX» - автомати миттєвої сплати у магазинах, супермаркетах і т.д.; 4) Оплата поповненням мобільного телефону
або дивіться детально
як отримати роботу за 10 хвилин!
Будь-яке судження, висловлене про що-небудь, є або істинним або хибним. Тому воно може бути прийняте за істину тільки після того, як ми переконаємось у його істинності.
В істинності деяких положень можна переконатися шляхом безпосереднього співставлення їх із дійсністю, за допомогою органів почуття, у процесі практичної діяльності. Так, щоб установити і перевірити істинність судження «Замок, на який замикалися двері будинку потерпілого, має сліди пошкодження», досить оглянути цей замок.
Але переконатися в істинності того чи іншого положення безпосередньо не завжди можна. Так, істинність суджень про факти, що мали місце раніше, може бути встановлена і перевірена лише опосередковано, логічно, оскільки під час пізнання таких фактів вони вже не існують в дійсності і тому не можуть бути сприйняті безпосередньо. Не можна, наприклад, безпосередньо упевнитися в істинності таких суджень: «Потерпілий С. вбитий обвинувачуваним К.»; «Під час скоєння злочину обвинувачуваний знаходився на місці вчинення злочину»; «Організатором скоєного злочину був Т.» і т. д. Істинність подібних суджень установлюється і перевіряється не безпосередньо, а опосередковано, за допомогою умовиводів і логічних доказів.
Доведення — це процес думки, що полягає в обгрунтуванні істинності якогось положення за допомогою інших положень, істинність котрих установлена раніше.
Наприклад, нам треба довести істинність судження про те, що «Одержання хабара є дія суспільне небезпечна». Для цього ми наводимо також два судження:
1) «Всякий злочин є діянням суспільне небезпечним»;
2) «Одержання хабара є злочин» — і виводимо з них за правилами категоричного силогізму істинність доводжуваного судження.
Доведення є умовивід. У нашому прикладі воно відбувається у формі одного умовиводу. У більшості випадків доведення є складними, вони складаються не з одного, а багатьох умовиводів.
Термін «доведення» уживається в кількох значеннях.
1. Під доведенням розуміють факти, за допомогою котрих обґрунтовується істинність того чи іншого положення.
2. Словом «доведення» позначають джерела даних про факти, наприклад, літописи, оповіді очевидців, мемуари тощо.
3. Доведення — це процес мислення, логічний процес обгрунтування істинності одного судження за допомогою Інших суджень. У формальній логіці термін «доведення» уживається саме в цьому значенні. Логіка вивчає доведення як численний процес.
У юридичній науці і практиці користуються такими термінами як доведення і судовий доказ. Терміни ці виражають різні поняття.
Термін «доказ» у кримінальному процесі вживається у двох значеннях:
1. Словом «доказ» позначають логічне доведення.
2. Під «доказом» розуміють також доказові факти. Доказами в кримінальній справі у визначеному законом порядку органи дізнання, слідчий і суд установлюють наявність або відсутність суспільне небезпечне діяння, винність особи, котра скоїла це діяння, та інші обставини, що мають значення для правильного розв'язання справи.
Джерела відомостей про факти (показання свідка, потерпілого, обвинувачуваного, висновок експерта тощо) називаються в карному процесі засобами доказу.
Судовий доказ — це специфічна форма пізнання істини під час розслідування і розгляду кримінальних справ. Судовий доказ не зводиться до логічного доведення, поняття ці не тотожні. Судовий доказ — поняття ширше, ніж поняття логічне доведення. Логічне доведення — це розумова діяльність, це розумовий процес обгрунтування однієї істини іншими істинами.
Судовий доказ — це не тільки логічний процес, не одна лише розумова діяльність. Судовий доказ — складна діяльність. Вона складається з ряду моментів: збирання, закріплення, перевірки і оцінки доказів. Окрім розумової діяльності, судовий доказ включає, таким чином, і практичну діяльність. Логічне доведення становить лише одну із сторін судового доказу — певний його момент. Судовий доказ — це не звичайне логічне доведення, а одночасний процес і пізнання істини, і її логічне доведення.
Але судовий доказ відрізняється від логічного доведення не тільки цим. Логічне доведення відбувається за законами і правилами однієї лише логіки. Судовий доказ здійснюється не тільки за законами діалектики, його підлягає також юридичним законам. Судовий доказ носить чітко правовий характер. Це означає, наприклад, що суб'єктом судового доказу може бути не будь-яка особа, а тільки слідчий, прокурор, особа, що проводить дізнання, і суддя; факти дійсності стають доказовими фактами у судовій справі лише за умови, якщо вони здобуті із дотриманням норм процесуального права і т.д.
Будь-яке доведення складається із трьох частин: тези, аргументів (основи) демонстрації (форми доказу). Тезою доказу називається положення, істинність якого треба довести. Аргументом (основою) називаються ті судження, які наводяться для доведення тези. Демонстрацією (формою докази) називається спосіб логічного зв'яжи тези з основою.
У судовому пізнанні доведення, як правило, є складним, доводиться не одне, а кілька положень. У складному доказі слід розрізняти основну тезу, і підлеглі часткові тези.
Основною тезою називається положення, котрому підлягає обгрунтування ряду інших положень.
Довести тезу означає навести такі судження, котрі були б достатніми для обгрунтування істинності або хибності висунутої тези. Як аргумент для доказу тези може бути наведена всяка істинна думка, якщо тільки вона пов'язана" з тезою, обґрунтовує її. Основними видами аргументів є такі: факти дійсності, закони, аксіоми, визначення та інші, раніше доведені положення.
*Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за зміст і достовірність матеріалів, а також наслідки, які можуть виникнути унаслідок їх використання. Дані, що стосуються конкретних підприємств, імена є вигаданими, будь-який збіг - випадковий.