1. Усі наші роботи пройшли захист і отримали високу позитивну оцінку
.
2. Зателефонувавши за телефонами: 80505603140, 80673126507 (Микола) або написавши лист studentamua (собачка) mail.ru, ви отримаєте абсолютно достовірну і оперативну відповідь на ваші запитання.
3. Ви можете замовити цілу або тільки частину роботи:
- реферат - від 50 грн.
- контрольна - від 60 грн.
- курсова - від 200 грн.
- дипломна - від 500 грн.
4. За мінімальну доплату можуть бути внесені оперативно оновлення або переробки під ваші вимоги. Вартість доплати залежить від об'єму необхідного доопрацювання або переробки.
В рамках всіх доопрацювань і переробок дається ГАРАНТІЯ.
Поиск варианта отдыха в Карпатах
Booking.com
Форма заказа работ временно не работает. Если вы хотите купить какую-то работу, тогда просто отправьте СМС на номер 0505603140 или 0673126507 с вашим e-mail и ID номером работы (или темой)
.
На ваш e-mail вы получите варианты оплаты и, после её осуществления, работа будет отправленна вам в самые короткие строки.
Если возникнут вопросы, набирайте
0505603140 или 0673126507
(с 09:00-21:00)
ВСТУП 3
Розділ 1. Кримінологічна характеристика екологічної злочинності 5
Розділ 2. Причини та умови екологічної злочинності 14
Розділ 3. Загальна та спеціальна профілактика екологічної злочинності 19
ВИСНОВКИ 23
Список використаної літератури 26
Інтервал:
1,5
Кількість сторінок:
27
Рік написання:
2009
Ціна:
Для отримання паролю відкриття документа зробіть оплату будь-яким із нижче перерахованих способів і зателефонуйте
нам
Після оплати напішіть на адресу [email protected] і вкажіть ID роботи за яку ви перерахували кошти
Інші варіанти: 1) Переказ грошей із будь-якого відділення банку на розрахунковий рахунок; 2) переказ грошей на картку у будь-якому відділенні Приватбанку; 3) Переказ грошей через термінали «IBOX» - автомати миттєвої сплати у магазинах, супермаркетах і т.д.; 4) Оплата поповненням мобільного телефону
або дивіться детально
як отримати роботу за 10 хвилин!
Екстенсивні методи розвитку вітчизняної економіки постійно призводили до суперечності між потребами людей та можливостями їх задоволення у сфері взаємодії «людина - природа». Ця суперечність, яка існує в суспільному житті та свідомості, і породжує екологічні злочини. Втрата чорноземів, шкідливий вплив нітратів на здоров'я людей, забруднення повітря і водоймищ - далеко не повний перелік екологічних наслідків невмілого господарювання.
До екологічних злочинів належать: незаконне заняття рибним, звіриним та іншим водним добувним промислом; порушення ветеринарних правил; незаконне полювання; незаконне видобування корисних копалин; порушення законодавства про континентальний шельф України; забруднення водойм і атмосферного повітря; забруднення моря речовинами, шкідливими для здоров'я людей або живих ресурсів моря, чи іншими відходами і матеріалами; навмисне знищення, зруйнування чи пошкодження територій та об'єктів природно-заповідного фонду; проведення вибухових робіт з порушенням правил охорони рибних запасів; незаконна порубка лісу. Деякі автори сюди відносять й інші злочини, наприклад, самовільне заняття земельної ділянки під будівництво [14, с. 201-202].
Останніми роками спостерігалось деяке зменшення обсягу шкідливих викидів в атмосферу. Так за період з 1995 по 2008 роки викидів речовин-забрудників у повітря зменшилось на 28%. Найбільше скорочення цих викидів відбулося у Вінницькій, Миколаївській, Івано-Франківській, Полтавській, Черкаській і Чернігівській областях. Найбільш забруднене атмосферне повітря в Донецьку, Одесі, Дніпропетровську, Горлівці, Дзержинську, Маріуполі, Макіївці, Харкові, Запоріжжі, Луганську, Єнакієвому, Слов'янську.
Порівняно з минулими роками підвищується рівень забрудненості грунтів. Як правило, забруднюючі речовини, що містяться у викидах в атмосферне повітря, осідають на грунтах у радіусі до 5 км від джерел забруднення. У великих містах основним джерелом забруднення грунтів є підприємства чорної та кольорової металургії, легкої промисловості, ТЕЦ.
Як і в попередні роки, водні об'єкти України забруднені переважно сполуками азоту, нафтопродуктами, важкими металами. Серед них у більш-менш задовільному стані є річки Закарпаття та Криму. Всі інші басейни річок можна віднести до забруднених чи дуже забруднених. З 50 водних об'єктів України, де проводилися дослідження, не виявлено жодного, який відповідав би вимогам фонового стану чи характеризувався як чистий. 29 водних об'єктів екосистеми перебувають у стані антропогенного екологічного напруження [8, с. 144].
Як відомо, здоров'я нації відображає соціально-економічний стан суспільства і його довкілля. Антропогенне забруднення природи призвело до порушення рівноваги в біосфері і стало істотноою демографічною проблемою. Встановлено, що населення багатьох міст і сіл України зазнає дії негативних факторів навколишнього середовища в рівнях, що перевищують допустимі величини. Прогнозовані до 2010 р. зміни довкілля в низці регіонів спричинять несприятливі тенденції у стані здоров'я людей — хронізації патологій, зростанні онкологічних захворювань тощо.
Про погіршення стану здоров'я українців свідчать і медико-демографічні показники: смертність з 1991 р. почала превалювати над народжуваністю і в 1996 р. перевищувала її в півтора рази. Народжуваність в Україні знизилась порівняно з 1990 р. майже на 30%, а смертність зросла на 25,6%.
Узагальнення лише цих даних дає підстави зробити висновок про наявність складної екологічної обстановки. Значною мірою вона спричинюється масштабною екологічною злочинністю в Україні.
Охорона навколишнього природного середовища — не самоціль. Вона покликана захистити людину, її здоров'я, життя теперішнього і прийдешніх поколінь. Природоохоронна діяльність грунтується на правових засадах. Так, ст. 50 Конституції України проголошує: "Кожен має право на безпечне для життя і здоров'я довкілля та на відшкодування завданої порушенням цього права шкоди. Кожному гарантується право вільного доступу до інформації про стан довкілля, про якість харчових продуктів і предметів побуту, а також право на її поширення. Така інформація ніким не може бути засекречена".
Згідно із Законом України "Про охорону навколишнього природного середовища" порушені права громадян у галузі охорони навколишнього природного середовища мають бути поновлені, а їх захист здійснюється в судовому порядку.
Відповідно до Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" громадяни мають право на безпечні для здоров'я і життя продукти харчування, питну воду, умови праці, навчання, виховання, побут, відпочинок та навколишнє природне середовище, а також на достовірну інформацію про наявні й можливі фактори ризику для здоров'я та їх ступінь [17, с. 354].
Проблеми охорони довкілля дістали своє відображення також в Земельному, Водному, Лісовому кодексах, Законі "Про охорону атмосферного повітря" та інших законодавчих актах України.
У природоохоронній діяльності велике значення мають заходи кримінально-правового впливу. Кримінальний кодекс України містить окремий розділ, норми якого встановлюють відповідальність за злочини, що посягають на довкілля.
Екологічні злочини — це передбачені кримінальним законом суспільне небезпечні діяння, що посягають на навколишнє природне середовище чи його окремі сфери (повітря, землю, надра, води, флору і фауну). До цих злочинів належать: незаконне заняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом; порушення ветеринарних правил; незаконне полювання; порушення правил охорони надр; порушення законодавства про континентальний шельф України; порушення правил охорони вод; забруднення атмосферного повітря; забруднення моря; умисне знищення або пошкодження територій, взятих під охорону держави та об'єктів природно-заповідного фонду; незаконна порубка лісу, забруднення або псування земель тощо.
*Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за зміст і достовірність матеріалів, а також наслідки, які можуть виникнути унаслідок їх використання. Дані, що стосуються конкретних підприємств, імена є вигаданими, будь-який збіг - випадковий.