1. Усі наші роботи пройшли захист і отримали високу позитивну оцінку
.
2. Зателефонувавши за телефонами: 80505603140, 80673126507 (Микола) або написавши лист studentamua (собачка) mail.ru, ви отримаєте абсолютно достовірну і оперативну відповідь на ваші запитання.
3. Ви можете замовити цілу або тільки частину роботи:
- реферат - від 50 грн.
- контрольна - від 60 грн.
- курсова - від 200 грн.
- дипломна - від 500 грн.
4. За мінімальну доплату можуть бути внесені оперативно оновлення або переробки під ваші вимоги. Вартість доплати залежить від об'єму необхідного доопрацювання або переробки.
В рамках всіх доопрацювань і переробок дається ГАРАНТІЯ.
Поиск варианта отдыха в Карпатах
Booking.com
Форма заказа работ временно не работает. Если вы хотите купить какую-то работу, тогда просто отправьте СМС на номер 0505603140 или 0673126507 с вашим e-mail и ID номером работы (или темой)
.
На ваш e-mail вы получите варианты оплаты и, после её осуществления, работа будет отправленна вам в самые короткие строки.
Если возникнут вопросы, набирайте
0505603140 или 0673126507
(с 09:00-21:00)
МИСТЕЦТВО УСНИХ ВИСТУПІВ ЯК ЕЛЕМЕНТ УПРАВЛІНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ МЕНЕДЖЕРА
ВСТУП 3
1. Виступ без попередньої підготовки і користування записами 4
2. Вибір теми і врахування рівня слухачів 8
3. Усвідомлення мети виступу 13
4. Основа і розчленування виступу 14
Висновки 17
Використана література 18
Інтервал:
1,5
Кількість сторінок:
18
Рік написання:
2009
Ціна:
Для отримання паролю відкриття документа зробіть оплату будь-яким із нижче перерахованих способів і зателефонуйте
нам
Після оплати напішіть на адресу [email protected] і вкажіть ID роботи за яку ви перерахували кошти
Інші варіанти: 1) Переказ грошей із будь-якого відділення банку на розрахунковий рахунок; 2) переказ грошей на картку у будь-якому відділенні Приватбанку; 3) Переказ грошей через термінали «IBOX» - автомати миттєвої сплати у магазинах, супермаркетах і т.д.; 4) Оплата поповненням мобільного телефону
або дивіться детально
як отримати роботу за 10 хвилин!
Чи виступ слід написати повністю, чи вистачить коротких нотаток? Все залежить від досвіду промовця та обставин, за яких відбувається виступ.
Загалом існують чотири варіанти підготовки до виступу та його проведення:
1) написати весь текст виступу, а потім прочитати його слухачам;
2) написати текст виступу, кілька разів прочитати його, а потім виголосити по пам'яті, коли-не-коли заглядаючи в рукопис;
3) підготувати лише коротенькі записи;
4) виступати без будь-яких нотаток.
Рекомендуємо насамперед другий і третій варіанти. До першого й четвертого вдавайтеся лише зрідка. Наприклад, виголошуючи промову з питань політики та економіки, виступаючи на дипломатичних прийомах тощо, коли важить кожне слово, треба, зрозуміла річ, користуватися заздалегідь підготовленим текстом. За інших обставин промова, яку читають, надзвичайно багато втрачає. Іноді складається враження, що промовець, який читає текст, задарма докладає зусиль — досить було б розмножити його і роздати слухачам. Ви можете заперечити, що у початківця немає іншого виходу, як написати текст промови, а потім його прочитати. З цим, звичайно, важко погодитися.
Четвертий варіант виступу (без записів) теж має бути винятком. Лише тоді, коли йдеться про менш важливі речі і промовець має чималий досвід або вже виступав на дану тему багато разів, можна дозволити собі виступити перед слухачами без нотаток. Самовпевнений досвідчений промовець іноді припускається помилки, викладаючи важливий матеріал без підготовки. Одного досвіду в таких випадках буває замало. Слухачі швидко зрозуміють, що до виступу він не підготувався.
Таким чином, з чотирьох можливих способів підготовки виступу залишається два — другий і третій. Який з
них кращий? Гадаю, що обидва прийнятні. Застосування ж їх залежить від обставин та від самого промовця. Початківець, виступаючи, завжди, за винятком коротких зауважень та доповнень під час дискусії або конференції, повинен мати перед собою повний текст. Якщо ви запам'ятали зміст і спосіб викладу, то виголошуйте його по пам'яті, час від часу повертаючись до тексту. Після кількох виступів з тією самою промовою чи лекцією ви набудете впевненості і в текст заглядатимете лише інколи. Згодом ви зможете виступати без конспекту, користуючись лише нотатками. Зрозуміло, що робити так можна у менш відповідальних випадках.
Чому початківцеві слід мати під рукою повний текст промови? Тому, що, виступаючи перед широким загалом, він повинен стежити за багатьма речами: станом свого одягу, виходом на трибуну, диханням та голосом, виразністю артикуляції, темпом мовлення, силою голосу, реакцією слухачів і т. ін. Навряд чи зуміє молодий лектор думати ще й над змістом промови та формулюванням думок.
Оратор, який не боїться публічного виступу, можливо, й наважиться виголосити промову перед великою кількістю слухачів, не маючи написаного тексту. Однак він повинен усвідомити, що це не сприятиме якості його виступу. Адже йому доведеться стільки зусиль витратити на формулювання своїх думок, що він не зможе стежити за іншими важливими аспектами публічного виступу, які не слід залишати поза увагою. Може статися, що він, наприклад, користуватиметься не досить вдалими жестами чи позою лише через те, що намагатиметься навчитися всього відразу і водночас.
І навпаки, менш досвідчений, але сумлінний промовець, який під час важливого виступу має при собі написаний текст, почуватиме себе впевненіше і зуміє стежити за всіма моментами, що під час виступу відіграють важливу роль.
Не намагайтеся навчитися всього відразу. Майстрами не народжуються. Майстерності в будь-якій галузі, в тому числі і в ораторському мистецтві, ви досягнете, наполегливо працюючи.
Можна також поєднувати повністю написані важливі частини тексту зі стислими нотатками до менш важливих частин виступу. Той, хто тільки набуває досвіду, переходить таким чином від методу підготовки повного тексту до методу скорочених записів.
Промовець, який сумлінно готується до своїх перших виступів, безперечно, досягне успіху, набуде впевненості і згодом зможе перейти від написання повного тексту до роботи з нотатками. Це, звичайно, не означає, що згодом він зможе менше працювати над змістом виступу. Треба й надалі ретельно збирати матеріал, відповідну інформацію, завжди рахуватися з витратами часу на упорядкування думок у своєму виступі, а можливо, повністю писати вступні речення та заключні фрази. Однак можна заощадити чимало часу завдяки неповному написанню окремих положень у вигляді тез або окремих пунктів, які потім розвиватимуться усно під час виступу.
Задумайтесь ось над чим. Чи хочете ви, щоб ваш виступ справив на слухачів приємне враження? Якщо так, зважте, що дасть ваш виступ слухачам. Чи довідаються вони про щось таке, чого раніше не знали, чи допоможе він їм у роботі, розв'язанні особистих проблем, чи буде для них хоча б цікавим?
Якщо ви вичерпно не відповісте на ці запитання, то може статися, що ваш публічний виступ вийде не досить вдалим. Адже не хочеться, щоб про вас говорили, як іноді чуєте або й самі кажете про інших промовців: “Лише час змарнували через його довгу й пусту балаканину”.
Приказка твердить: “З посудини не можна вилити більше, ніж було в неї налито”. Так само й людина не може дати більше, ніж знає. Отже, наголошуємо ще раз: говоріть лише тоді, коли маєте що сказати. Хай це стане вашим основним правилом, якого ніколи не можна порушувати. Запам'ятайте, що й досвідчений промовець втратить авторитет, якщо систематично не розширюватиме свого кругозору.
*Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за зміст і достовірність матеріалів, а також наслідки, які можуть виникнути унаслідок їх використання. Дані, що стосуються конкретних підприємств, імена є вигаданими, будь-який збіг - випадковий.