1. Усі наші роботи пройшли захист і отримали високу позитивну оцінку
.
2. Зателефонувавши за телефонами: 80505603140, 80673126507 (Микола) або написавши лист studentamua (собачка) mail.ru, ви отримаєте абсолютно достовірну і оперативну відповідь на ваші запитання.
3. Ви можете замовити цілу або тільки частину роботи:
- реферат - від 50 грн.
- контрольна - від 60 грн.
- курсова - від 200 грн.
- дипломна - від 500 грн.
4. За мінімальну доплату можуть бути внесені оперативно оновлення або переробки під ваші вимоги. Вартість доплати залежить від об'єму необхідного доопрацювання або переробки.
В рамках всіх доопрацювань і переробок дається ГАРАНТІЯ.
Поиск варианта отдыха в Карпатах
Booking.com
Форма заказа работ временно не работает. Если вы хотите купить какую-то работу, тогда просто отправьте СМС на номер 0505603140 или 0673126507 с вашим e-mail и ID номером работы (или темой)
.
На ваш e-mail вы получите варианты оплаты и, после её осуществления, работа будет отправленна вам в самые короткие строки.
Если возникнут вопросы, набирайте
0505603140 или 0673126507
(с 09:00-21:00)
ОСНОВНІ ПРИНЦИПИ ВНУТРІШНЬОЇ ПОБУДОВИ ФІНАНСОВОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ. ФІНАНСОВИЙ РИНОК
1. Основні принципи внутрішньої побудови фінансової системи України 3
2. Фінансовий ринок як індикатор розвитку держави 16
3. Призначення і роль державного бюджету 28
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ 42
ДОДАТКИ 44
Інтервал:
1,3
Кількість сторінок:
45
Рік написання:
2009
Ціна:
Для отримання паролю відкриття документа зробіть оплату будь-яким із нижче перерахованих способів і зателефонуйте
нам
Після оплати напішіть на адресу [email protected] і вкажіть ID роботи за яку ви перерахували кошти
Інші варіанти: 1) Переказ грошей із будь-якого відділення банку на розрахунковий рахунок; 2) переказ грошей на картку у будь-якому відділенні Приватбанку; 3) Переказ грошей через термінали «IBOX» - автомати миттєвої сплати у магазинах, супермаркетах і т.д.; 4) Оплата поповненням мобільного телефону
або дивіться детально
як отримати роботу за 10 хвилин!
Фінанси — це сукупність економічних відносин, що пов'язані з утворенням, розподілом і використанням грошових коштів у народному господарстві.
Фінанси це економічна категорія, що відображає економічні відносини в процесі створення і використання фондів грошових коштів. Фінанси є неминучим атрибутом, як організації підприємницької діяльності, так і держави. Необхідність фінансів зумовлена об'єктивністю товарного виробництва, дією законів виробництва і законів обміну, національними інтересами держави і суспільства. У межах суспільства і держави фінанси, як і економічна система загалом, набувають національних ознак. Вони виражають сукупність національних відносин, за допомогою яких здійснюють розподіл валового суспільного продукту і національного прибутку для утворення і використання грошових фондів на розширене відтворення сфери виробництва, соціальної інфраструктури і підйому рівня життя людей
.
Фінанси є основою формування і дії економічного і соціального механізму, тобто механізму функціонування виробництва і соціального розвитку.
Для розуміння поняття "фінансова система" спочатку звернемося до терміну „система" взагалі. Термін "система", що в перекладі означає ціле, складене з частин; сполучення. Тому система — це сукупність елементів, що знаходяться у відносинах і взаємозв'язку один з одним і створюють певну єдність, цілісність. Елементи системи об'єднані в підсистеми прямими й зворотними зв'язками. Система з філософського погляду розуміється як ієрархічна впорядкованість сукупності підсистем і структурних одиниць.
Поняття "фінансова система", як і будь-яка система, представляє собою сукупність взаємопов'язаних елементів, що мають однорідні ознаки.
В науковій літературі немає єдиної думки щодо визначення фінансової системи. Вона розглядається в залежності від теоретичного погляду на такі категорії як "фінанси", "фінансові ресурси", "фінансові відносини" тощо. Крім того, визначення фінансової системи не закріплено законодавством України.
Так, російські вчені Дробозіна Л.А., Родіонова В.М. визначають фінансову систему як сукупність різних сфер фінансових відносин, в процесі яких створюються і використовуються фонди грошових коштів. У відповідності до цього визначення фінансова система будується за блоками фінансових відносим: централізованих і деценіралізованих
.
Б. М. Сабангі не застосовує поняття "фінансова система", а "ланки фінансів'', необхідність відокремлення яких зумовлена відмінністю в формах, методах та мети їх створення.
Вітчизняні науковці та практики визначають фінансову систему, виходячи з її ролі в суспільному відтворенні.
Наприклад, Опарін В.Н. називає фінансовою системою сукупність відокремлених певних складових фінансів, які мають свої характерні ознаки й особливості і відображають специфічні форми та методи розподілу й перерозподілу валового внутрішнього продукту.
Василик О.Д. свідчить, що фінансова система держави — це різноманітні види фондів, сконцентрованих у її розпорядженні, а також в господарських суб'єктів й інших фінансових інститутів з метою використання економічного і соціального розвитку,
Башнянии Г.І. у складі фінансової системи виділяє: фінанси домогосподарств, фінанси підприємств, державні фінанси
.
Закордонна наукова думка визначає фінансову систему як сукупність фінансових ринків та інших інститутів, що використовуються для укладання фінансових угод , обміну активами та ризиками і включає в себе ринки акцій, облігацій та інших фінансових інструментів, фінансові посередники, фірми, що пропонують фінансові послуги, а також органи, що регулюють діяльність всіх зазначених установ.
До визначення фінансової системи підходять з наступних основних позицій:
1) як до певних економічних відносин, що виокремлюють фонди фінансових ресурсів;
2) як до сукупності виокремлених фондів фінансових ресурсів за певною ознакою;
3) як до сукупності організаційних структур та органів управління фінансами в державі.
У найбільш загальному вигляді визначення фінансової системи таке — це сукупність економічних відносин та виокремлених різноманітних фондів фінансових ресурсів, які створюються і використовуються в місцях їх акумулювання з певними намірами економічного і соціального розвитку, а також сукупність органів управління фінансами в країні.
У теоретико-практичному плані важливою є проблема типо-логізації фінансових систем. Існує думка, що можливе виділення двох типів фінансових систем. А саме: чисті фінансові системи, які в свою чергу у відповідності до поняття "чистих фінансових фондів" мають відповідні типи; реальні фінансові системи, які у відповідності до формування чистих фінансів, квазічистих фінансів, фіскальних фінансів, поділяються, в свою чергу, на сектори.
Найбільш відома у практичному плані типізація фінансових систем за наступними видами:
- світові;
- регіональні;
- національні
.
Світові та регіональні фінансові системи характеризують фінансові відносини групи країн чи всього світу. Вони мають два різні:
- фінансові системи окремого регіону;
- фінансові системи, що відображають централізовані фінансові ресурси на світовому рівні.
Національні фінансові системи характеризують фінансові відносини кожної країни. Вони поділяються на відповідні сфери і ланки.
Теоретично поняття фінансової системи країни можна представити як сукупність фінансових ресурсів, згрупованих за різними ознаками:
- за територіальною ознакою (на підставі адміністративного поділу країни);
- за галузевою ознакою (на підставі поділу економіки на сфери і галузі);
- за ознакою форм власності (в Україні — державна, колективна, приватна), тощо
.
*Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за зміст і достовірність матеріалів, а також наслідки, які можуть виникнути унаслідок їх використання. Дані, що стосуються конкретних підприємств, імена є вигаданими, будь-який збіг - випадковий.