1. Усі наші роботи пройшли захист і отримали високу позитивну оцінку
.
2. Зателефонувавши за телефонами: 80505603140, 80673126507 (Микола) або написавши лист studentamua (собачка) mail.ru, ви отримаєте абсолютно достовірну і оперативну відповідь на ваші запитання.
3. Ви можете замовити цілу або тільки частину роботи:
- реферат - від 50 грн.
- контрольна - від 60 грн.
- курсова - від 200 грн.
- дипломна - від 500 грн.
4. За мінімальну доплату можуть бути внесені оперативно оновлення або переробки під ваші вимоги. Вартість доплати залежить від об'єму необхідного доопрацювання або переробки.
В рамках всіх доопрацювань і переробок дається ГАРАНТІЯ.
Поиск варианта отдыха в Карпатах
Booking.com
Форма заказа работ временно не работает. Если вы хотите купить какую-то работу, тогда просто отправьте СМС на номер 0505603140 или 0673126507 с вашим e-mail и ID номером работы (или темой)
.
На ваш e-mail вы получите варианты оплаты и, после её осуществления, работа будет отправленна вам в самые короткие строки.
Если возникнут вопросы, набирайте
0505603140 или 0673126507
(с 09:00-21:00)
Вступ 3
Розділ 1. Теоретичні основи джерел фінансування підприємства 6
1.1. Поняття фінансування діяльності підприємства та його форми 6
1.2. Характеристика кредитних ресурсів на підприємстві та їх роль в структурі джерел фінансування 10
Розділ 2. Аналіз джерел фінансування підприємства та оцінка ефективності його використання 19
2.1. Аналіз джерел фінансування капіталу підприємства 19
2.2. Оцінка ефективності використання джерел фінансування підприємства 23
2.3. Оцінка можливостей додаткового залучення позичкових коштів на фінансовому ринку 25
Розділ 3. Оптимізація структури джерел фінансування 32
Висновки 36
Список використаної літератури 40
ДОДАТКИ 43
Інтервал:
1,5
Кількість сторінок:
46
Рік написання:
2009
Ціна:
Для отримання паролю відкриття документа зробіть оплату будь-яким із нижче перерахованих способів і зателефонуйте
нам
Після оплати напішіть на адресу [email protected] і вкажіть ID роботи за яку ви перерахували кошти
Інші варіанти: 1) Переказ грошей із будь-якого відділення банку на розрахунковий рахунок; 2) переказ грошей на картку у будь-якому відділенні Приватбанку; 3) Переказ грошей через термінали «IBOX» - автомати миттєвої сплати у магазинах, супермаркетах і т.д.; 4) Оплата поповненням мобільного телефону
або дивіться детально
як отримати роботу за 10 хвилин!
Успішна інвестиційна та операційна підприємницька діяльність можлива лише за наявності надійного фінансового фундаменту, тобто достатнього обсягу капіталу. Мобілізація підприємством необхідних для виконання поставлених перед ним планових завдань фінансових ресурсів називається фінансуванням . З іншого боку, система використання різних форм і методів для фінансового забезпечення функціонування підприємств та досягнення ними поставлених цілей називається фінансовою діяльністю . Згідно з П(С)БО фінансова діяльність — діяльність, яка веде до змін розміру і складу власного та позичкового капіталу підприємства (який не є результатом операційної діяльності). Отже, основний зміст фінансової діяльності (у вузькому розумінні) полягає у фінансуванні підприємства. Рух грошових коштів у результаті фінансової діяльності визначається на основі змін у статтях балансу за розділами:
• «Власний капітал»;
• «Довгострокові зобов'язання»;
• «Поточні зобов'язання».
До типових прикладів руху коштів у результаті фінансової діяльності слід віднести:
• надходження власного капіталу;
• отримання позичок;
• погашення позичок;
• сплата дивідендів.
Можна стверджувати, що фінансова діяльність (фінансування) має вирішальний вплив на процеси генерування вартості підприємства. Так, оптимізація структури капіталу (оптимізація фінансування) веде до зменшення затрат на його залучення і створює фінансову базу для успішної операційної та інвестиційної діяльності [8, с. 135].
У теорії і практиці досить часто зміст фінансової діяльності трактується ширше, ніж фінансування. У широкому значенні під фінансовою діяльністю розуміють усі заходи, пов'язані з мобілізацією капіталу, його використанням, примноженням (збільшенням вартості) та поверненням. Інакше кажучи, фінансова діяльність (у широкому розумінні) включає весь комплекс функціональних завдань, здійснюваних фінансовими службами підприємства і пов'язаних з фінансуванням, інвестиційною діяльністю та фінансовим забезпеченням (обслуговуванням) операційної діяльності суб'єкта господарювання.
У підприємств можуть бути різні альтернативи залучення капіталу. Звичайно, не можна надати однозначних рекомендацій щодо вибору тієї чи іншої форми фінансування. В одних випадках фінансові ресурси слід формувати через збільшення власного капіталу, в інших — на основі залучення додаткових позичок. Для одних підприємств вигіднішою є можливість використовувати внутрішні джерела фінансування, для інших -зовнішні.
Основне завдання фінансової діяльності підприємств полягає в мобілізації капіталу для фінансування їх операційної та інвестиційної діяльності. Термін «фінансування» характеризує всі заходи, спрямовані на покриття потреби підприємства в капіталі, які включають мобілізацію фінансових ресурсів (грошових коштів, їх еквівалентів та майнових активів), їх повернення, а також відносини між; підприємством та капіталодавцями, які з цього випливають (платіжні відносини, контроль та забезпечення) [32, с. 20].
Перш ніж перейти до вивчення механізмів залучення фінансових ресурсів суб'єктами господарювання, розглянемо основні форми фінансування, їх здебільшого класифікують за такими критеріями (рис.1.1):
Рис. 1.1. Форми фінансування [4, с. 159]
Залежно від цілей фінансування - виділяють такі форми:
фінансування при заснуванні підприємства;
додаткове фінансування з метою розширення діяльності підприємства;
рефінансування;
санаційне фінансування.
Термін “рефінансування” пов’язаний, перш за все, із спрямуванням прибутку на збільшення власного капіталу з метою фінансування інвестиційної та операційної діяльності.
Санаційне фінансування виникає при здійсненні процедури санації підприємства з метою виведення його з кризового стану. Джерелами проведення санації можуть бути кошти власників, персоналу підприємства, кредиторів, інших зацікавлених осіб.
2. За правовим статусом інвесторів виділяють власний капітал і позичковий капітал. Власний капітал формується за рахунок коштів власників і власних засобів підприємства. А якщо між підприємством і капіталодавцем виникають відносини позички, то це означає, що фінансування відбувається за рахунок позичкового капіталу.
*Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за зміст і достовірність матеріалів, а також наслідки, які можуть виникнути унаслідок їх використання. Дані, що стосуються конкретних підприємств, імена є вигаданими, будь-який збіг - випадковий.