1. Усі наші роботи пройшли захист і отримали високу позитивну оцінку
.
2. Зателефонувавши за телефонами: 80505603140, 80673126507 (Микола) або написавши лист studentamua (собачка) mail.ru, ви отримаєте абсолютно достовірну і оперативну відповідь на ваші запитання.
3. Ви можете замовити цілу або тільки частину роботи:
- реферат - від 50 грн.
- контрольна - від 60 грн.
- курсова - від 200 грн.
- дипломна - від 500 грн.
4. За мінімальну доплату можуть бути внесені оперативно оновлення або переробки під ваші вимоги. Вартість доплати залежить від об'єму необхідного доопрацювання або переробки.
В рамках всіх доопрацювань і переробок дається ГАРАНТІЯ.
Поиск варианта отдыха в Карпатах
Booking.com
Форма заказа работ временно не работает. Если вы хотите купить какую-то работу, тогда просто отправьте СМС на номер 0505603140 или 0673126507 с вашим e-mail и ID номером работы (или темой)
.
На ваш e-mail вы получите варианты оплаты и, после её осуществления, работа будет отправленна вам в самые короткие строки.
Если возникнут вопросы, набирайте
0505603140 или 0673126507
(с 09:00-21:00)
ЮРИДИЧНА ПСИХОЛОГІЯ Структура та напрями юридичної психології. Психологія масовидних явищ
1. Структура та напрями юридичної психології 3
2. Психологія масовидних явищ. Натовп, його характеристика 8
3. Якому типу темпераменту відповідає характеристика? 12
ВИКОРИСТАНА ЛІТЕРАТУРА 14
Інтервал:
1,5
Кількість сторінок:
14
Рік написання:
2009
Ціна:
Для отримання паролю відкриття документа зробіть оплату будь-яким із нижче перерахованих способів і зателефонуйте
нам
Після оплати напішіть на адресу [email protected] і вкажіть ID роботи за яку ви перерахували кошти
Інші варіанти: 1) Переказ грошей із будь-якого відділення банку на розрахунковий рахунок; 2) переказ грошей на картку у будь-якому відділенні Приватбанку; 3) Переказ грошей через термінали «IBOX» - автомати миттєвої сплати у магазинах, супермаркетах і т.д.; 4) Оплата поповненням мобільного телефону
або дивіться детально
як отримати роботу за 10 хвилин!
Психологія — це наука, що вивчає закономірності і механізми психічної діяльності людей. Назва науки «психологія» походить від грецьких слів: «психа» (душа), «логос» (учення), тобто наука про душу, точніше, про внутрішній, суб'єктивний світ людини. Термін «психологія» був запропонований німецьким схоластом Гокленіусом в кінці XVI століття.
Перед оперативними, слідчими, прокурорськими і судовими працівниками постійно виникає безліч питань, вирішення яких вимагає не тільки широкого кругозору, юридичної культури, спеціальних пізнань і життєвого досвіду, але і хорошого знання юридичної психології. Щоб правильно розбиратися в складних відносинах людей, їх переживаннях і вчинках, в заплутаних ситуаціях, які знаходять своє віддзеркалення в кримінальних справах, треба знати закономірності психічного життя.
Юридична психологія включає різні області наукових знань, є прикладною наукою і в рівній мірі належить як психології, так і юриспруденції. В області суспільних відносин, регульованих нормами права, психічна діяльність людей набуває своєрідних рис, які обумовлені специфікою людської діяльності у сфері правового регулювання. Психологія — єдина наука, здатна забезпечити не тільки пізнання психічної діяльності, але і управління нею. З розвитком суспільства її значення все більш зростатиме.
Потреба у зверненні до психології, її методів, досягненб виникає тоді, коли конкретна наука, суміжна з психологією або тісно пов'язана з нею, включається у вирішення практичних завдань. Має це місце в педагогіці, медицині і юриспруденції. Практична діяльність, як правило, реалізується в конкретних діях конкретних людей, і те, як це відбувається, залежить значною мірою від їх психологічних особливостей. Тільки необхідність вирішення практичних завдань привела до того, що на межі з суспільствознавством виникли і розвиваються соціальна, етнічна, історична і інші галузі психології. Було б, проте, применшенням ролі природного в житті і розвитку особи звернення виняткове до соціальних аспектів її прояву. Безумовно, вивчення біології людини (анатомії, фізіології, антропології) нерозривно пов'язане з дослідженнями в області психофізіології, нейропсихології, психофізики і інших наук, прикордонних з психологією і природознавством.
Вся система наукового знання відчуває потребу у використанні психологічного знання, воно стає сполучною ланкою різних областей науки. Психологія зв'язує суспільні науки і природні, біологію і історію, медицину і педагогіку, управління і юриспруденцію і ін. Цим визначається її місце в системі наукового знання.
У вітчизняному науковіданні домінуючою є об'єктно-орієнтована система класифікації наукового знання, розроблена академіком Б.М. Кедровим. Побудована вона на обліку процесів не тільки диференціації, але і інтеграції наук, їх координації і субординації, суб'єктивності і об'єктивності в їх розвитку, відособленості і міждисциплінарності.
У системній класифікації психологія розташовується усередині «трикутника» і утворює зв'язки зі всіма трьома групами наук. Через ці основні групи наук психологія пов'язана з медициною, педагогікою, соціологією і іншими науками, в сферу досліджень яких входить людина. Розвиток цих зв'язків, формування проміжних галузей наукового знання, вироблення їх понятійного і категоріального апарату на базі понять і категорій «материнський наук» відбувається не тільки зовні, але і усередині самої психології, оскільки наука по своїй суті єдина.
Розглянувши загальні характеристики психології як науки про закономірності розвитку і функціонування психіки, для того, щоб більш повно представити базис виникнення юридичної психології, звернемося до питань, що відносяться до юриспруденції.
Юриспруденцію ми розуміємо як теоретичну і практичну діяльність в області права, а не тільки як юридичну науку. Як науку юриспруденція вивчає право як особливу систему соціальних норм, правові форми організації і діяльності держави, інших структурних елементів політичної системи суспільства. Юридична наука підрозділяється на ряд галузей, серед яких методологічна функція належить теорії держави і права. Це: нормативні науки (цивільне, адміністративне, кримінальне, муніципальне, сімейне, господарське, фінансове, банківське, екологічне право), прикладні науки (криміналістика, судова медицина, судова психіатрія, етика, правова кібернетика і ін.), теоретичні науки (теорія держави і права, історія політичних і правових учень, історія держави і права вітчизни і т. д.).
Юридична наука вивчає державу і право в їх єдності з погляду внутрішніх закономірностей виникнення і розвитку, зв'язку і взаємного впливу з соціально-економічною структурою суспільства. Вона вивчає також специфіку суспільного усвідомлення державно-правових явищ, правосвідомість, практичне функціонування державно-правових відносин і інших правових зв'язків суб'єктів має рацію. Юридична наука вивчає, отже, державно-правову організацію суспільства і тому входить в систему суспільних наук.
Якому типу темпераменту відповідає характеристика?
Відрізняється легкою пристосованістю до змін умов життя, підвищеною контактністю з оточуючими людьми, товаристкістю. Почуття легко виникають і швидко змінюються: швидко утворюються тимчасові нервові зв"зки, стереотипи поведінки рухливі. В новому середовищі не почуває себе скутим, здатний до швидкого переключення уваги і діяльності.
Які ще особливості притаманні цьому типу темпераменту?
*Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за зміст і достовірність матеріалів, а також наслідки, які можуть виникнути унаслідок їх використання. Дані, що стосуються конкретних підприємств, імена є вигаданими, будь-який збіг - випадковий.